University Of Warwick Centre for Education Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ośrodek Studiów Edukacji na Uniwersytecie w Warwick powstała w 2013 r., po reorganizacji Instytutu Edukacji. Centrum nadal silny rekord w dziedzinie badań i nauczania przy opracowywaniu nowych metod i obszarów badawczych, jak to ma na celu rozwijać międzynarodową renomę wysokiej jakości badań i nauczania.

Nasze główne tematy badawcze są dzieciństwa, nauki kultury i twórczości, kierownictwo szkoły i poprawa, nowy ICT w nauczaniu i uczeniu się i religie i badania edukacji.

Tematy te zostaną uzupełnione w przyszłości staniemy się ośrodkiem badania interdyscyplinarne i nauczania, współpracy z innymi działami w Wydziale Nauk Społecznych i gdzie indziej na Uniwersytecie.

Widzieć Online MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Religie Ma i edukacja poprzez kształcenie na odległość

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 5 lat August 2019 Wielka Brytania Coventry

Kurs ten jest wyjątkowy, ponieważ opiera się na wiedzy badania i rozwój nauczania o religiach Warwick i Education Research Unit. [+]

MA Religie i Edukacja poprzez kształcenie na odległość

"Kurs ten jest wyjątkowy, ponieważ opiera się na wiedzy badania i rozwój nauczania o religiach Warwick i Education Research Unit. (WRERU) WRERU przeprowadził dużych projektów badawczych dla Komisji Europejskiej, Nauki humanistyczne Rady ds. Badań Naukowych i wielu innych. "

Dr Judith Everington Leader Course

Nadaje się do

Ten elastyczny kurs kształcenia na odległość jest skierowany do nauczycieli edukacji religijnej i przedmiotów pokrewnych w ramach różnych systemów kształcenia i osób pracujących z młodzieżą w kontekście wiary i przekonania. Zmiana nazwy stopnia z MA w Edukacji Religijnej do MA w Religii i Edukacji odzwierciedla fakt, że termin "Edukacja religijna" oznacza różne rzeczy w różnych krajach. Oczywiście Warwick MA ma na celu zaspokojenie potrzeb tych, którzy pracują w różnych systemach kształcenia i odzwierciedla różne podejścia do różnorodności religijnej i edukacji wykorzystywane przez Warwick Religii i Edukacji Research Unit. Niektóre wcześniejsze doświadczenie studiów religijnych na poziomie szkolnictwa wyższego jest preferowany, ale nie wymagane. Każda aplikacja jest spojrzał na jego własnych zasług. ... [-]