Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Zarządzania Kontraktami w Zjednoczonym Królestwie jest wiodącym internetowym kolegium na zajęcia z zakresu inżynierii, budownictwa, zarządzania, nauczania języka angielskiego, szkoleń i CPD.

Jako globalna organizacja, kursy online uczęszczają na żywo do studentów na całym świecie. Oferuje zaawansowane kursy na poziomie dyplomu, kursy praktyk zawodowych, CPD i kursy szkoleniowe dla branży budowlanej dla profesjonalistów przyszłych, którzy będą dążyć do osiągnięcia jasnych karier i mogą stać się energicznymi światowymi liderami branży budowlanej. Ponadto, oferuje skuteczny program języka angielskiego o nazwie NESOL, który dostarcza Native English for Speakers of Other Languages.

Kurs Online Attendance oznacza, że ​​nie musisz wychodzić ze swojego miejsca pracy, nie musisz wychodzić z domu i rodziny. Będziesz uczestniczyć na żywo na żywo wykładów online i tutoriali z domu lub zagranicznych ośrodków edukacyjnych. Kolegium stwarza doskonałą okazję do nauki standardowej edukacji brytyjskiej po przystępnej cenie. Będziesz czuć się, jakbyś był w klasie z kursami online uczęszczania.

Uczelnia jest dumna z założenia Kontraktu i Zarządzania Handlowego Kursów i osiągnięć dzięki kursom wartości dodanej i standardowym. Jakość i wartość kursów znajdują odzwierciedlenie w sukces jej absolwentów, którzy są wiodącymi na rynku pracy.

Możesz mieć kłopoty w wyborze właściwego kursu, który odpowiada Twoim potrzebom i zainteresowaniom, a kolegia mają doradców lub ośrodki doradztwa zawodowego w południowej i wschodniej Azji i na Bliskim Wschodzie, aby pomóc. Kolegium planuje rozszerzyć swoje usługi doradztwa zawodowego do Rosji i Ameryki Południowej w przyszłości. Kariery doradcy są tutaj, aby poprowadzić Cię i pomoże wybrać kurs, który najlepiej spełnia Twoje interesy i aspiracje zawodowe.

Wyższa Szkoła Zarządzania abonamentu oferuje uznawane kwalifikacje i zestaw umiejętności, a te mogą otworzyć drzwi do przyszłych możliwości kariery i rozwoju.

Nauczanie i uczenie się

Strategie nauczania i uczenia się każdego przedmiotu pochodzą z wyników kursu. Metody nauczania Collaborative Online Attendance służą do osiągnięcia celów programowych, takich jak wykłady na żywo w internecie, notatki z kursu, samouczki, ćwiczenia, dyskusje grupowe, opinie na temat zgłoszeń uczniów oraz prezentacje online.

Model Online Attendance, który zachęca do współpracy w interaktywnym środowisku uczenia się, ma tradycyjny nacisk na dostarczanie treści i komunikację, a także nacisk na świat technologii.

Opracowano różne zasoby nauki online w celu wspierania samodzielnego uczenia się. Wykłady, listy czytania, zadania i samouczki stanowią podstawę niezależnej nauki online. Uczniowie będą musieli czytać w znacznej mierze. Czytanie może być wykorzystane do szczegółowego omówienia konkretnych tematów, do zbadania różnych punktów widzenia, do opracowywania pytań i do identyfikowania możliwych odpowiedzi. Praca grupowa jest tak zaprojektowana, aby uczniowie mogli się nauczyć organizować i konstruować zbiorowe lub współpracujące procesy robocze.

Studenci są również zachęcani do udziału w internetowych wykładach na żywo, które ułatwiają interakcję między słuchaczami i słuchaczami. Kolegium wprowadziło najskuteczniejszą strategię centrów uczenia i uczenia się online, aby ułatwić wykładom, samouczeniom i dyskusjom online, prowadząc wykładowców i mentora, aby zwiększyć ilość interakcji między kolegami i wykładowcami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom wyższego stopnia

The College of Contract Management (Online)

Na kursach uczą się najłatwiejszych sposobów zdania egzaminów, czego egzaminator będzie poszukiwał podczas testów pisemnych i mówiących, dlaczego nie udało Ci się testów ... [+]

Egzamin IELTS jest wyzwaniem

IELTS (Międzynarodowy System Testowania Języka Angielskiego) jest najpopularniejszym egzaminem oceniającym poziom angielskiego wnioskodawcy w celu rozpoczęcia studiów uniwersyteckich w krajach anglojęzycznych, migracji i wiz.

Obecnie test IELTS jest dostępny w ponad 130 krajach i może być zabranych do 48 razy w roku. Więc gdziekolwiek jesteś, wejdź na kurs IELTS Exam Preparation Online.

Ważne jest, aby:

Wstęp na uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i USA Wnioski o migrację do Australii, Kanady i Nowej Zelandii Zależnie od wniosku o wizę stałego pobytu w Wielkiej Brytanii

Ludzie, którzy chcą osiągnąć powyższe wymagania, potrzebują pomocy w uzyskaniu istotnego wyniku za pośrednictwem internetowego kursu, który jest opłacalny z wartością dodaną. Kolegium Zarządzania Kontraktami oferuje kurs przygotowujący do egzaminów IELTS, które pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy stopień w egzaminach akademickich lub ogólnych IELTS.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
276 - 900 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
The College of Contract Management (Online)

Zaawansowany Dyplom W Praktyce Zawodowej w Zarządzaniu Kontraktami daje kompetentne umiejętności, aby rozpocząć karierę jako Menadżer Kontraktu / Kierownik Projektu / Kon ... [+]

Zarządzanie kontraktami Łączna opłata za kurs 1.490 funtów Razem 50 punktów ECTS (europejski transfer i akumulacja punktów) Liczba modułów 8 Możesz dowiedzieć się, podczas gdy pracujesz

Akredytowane przez Chartered Institute of Civil Engineering Surveyors, Chartered Institute of Arbitrators, Instytut Chartered Management i Surveyor Quantity International

Wprowadzenie

Zaawansowany Dyplom W Praktyce Zawodowej w Zarządzaniu Kontraktami daje kompetentne umiejętności, aby rozpocząć karierę jako Menadżer Kontraktu / Kierownik Projektu / Kontraktant / Konsultant ds. Kontraktacji / Inżynier Kontroli Projektu. Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy pracują jako menedżer witryn / menedżer budowy / projektant / inżynier budownictwa / inspektor ilości / prawnik w branży budowlanej i naftowej. Jeśli ukończyłeś studia licencjackie z dziedziny inżynierii lub inżynieria kwantowa, prawo lub zarządzanie lub odpowiednie studia budowlane, może to prowadzić do satysfakcjonującej kariery zawodowej w branży budowlanej, naftowej i gazowej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku