University of Liverpool Online Programmes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie

Uniwersytet w Liverpoolu jest światowej klasy uniwersytetem badawczym założonym w 1881 roku i zaliczanym do 200 najlepszych uniwersytetów na całym świecie. * Uniwersytet jest jednym z największych ośrodków badań, wiedzy i innowacji i jest członkiem prestiżowej brytyjskiej grupy Russell. uniwersytety badawcze. Jego pionierska reputacja przyciąga studentów i wykładowców z całego świata.

Od 2000 r. Uniwersytet zapewnia kształcenie podyplomowe - w pełni online - dla pracujących profesjonalistów na całym świecie, umożliwiając im poprawę kariery i wpływ na ich społeczności. W tym czasie Uniwersytet we współpracy z Laureate Online Education stał się jednym z największych w Europie dostawców 100% internetowych studiów podyplomowych dla profesjonalistów pracujących.

Obecnie około 8000 studentów z ponad 160 krajów studiuje online na studia magisterskie, doktoranckie lub roczne studia podyplomowe z University of Liverpool. Kolejne 10 000 już ukończyło studia, dołączając do rozwijającej się międzynarodowej sieci absolwentów uniwersytetu liczącej ponad 200 000 absolwentów szkół wyższych i internetowych.

* University of Liverpool konsekwentnie plasuje się w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w kilku głównych tabelach uniwersyteckich:

Światowe rankingi Times Higher Education 2017-2018 - 177; QS World University Rankings® 2017-18 - 173; Akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2017 - w pierwszej 150.

Najważniejsze powody, dla których warto wybrać program University of Liverpool Online

Trzy kluczowe aspekty wyróżniają University of Liverpool Online Programmes :

Światowa reputacja Uniwersytetu

 • uplasował się na 200 najlepszych uniwersytetach na świecie *
 • członek prestiżowej brytyjskiej grupy Russell Group z wiodących uniwersytetów badawczych
 • prowadzenie akredytacji szkół i programów od wiodących instytucji zawodowych, takich jak AACSB, APHEA i BPS

Wspólne doświadczenie edukacyjne

 • angażujące, interaktywne i oparte na współpracy środowisko do nauki
 • bezpośrednie informacje zwrotne od wykładowców i rówieśników, wsparcie od naszych dedykowanych zespołów wsparcia
 • wiedzę i umiejętności, które możesz wykorzystać natychmiast, aby uzyskać profesjonalny efekt

Podejście badawcze, podejście międzynarodowe

 • programy zaprojektowane w celu zwiększenia umiejętności krytycznego myślenia i badań
 • międzynarodowe programy nauczania ze studentami online i wykładowcami z ponad 160 krajów
 • 100% dostępność online, dzięki czemu możesz uczyć się z dowolnego miejsca

Uniwersytet w Liverpoolu jest światowej klasy uniwersytetem badawczym z bogatym dziedzictwem akademickim i globalną reputacją w dziedzinie innowacji kierowanych przez naukowców. Założony w 1881 r. Uniwersytet jest członkiem wiodącej brytyjskiej grupy Russell Group i od 2000 r. Łączy innowacyjnych studentów online na całym świecie.

Obecnie Uniwersytet oferuje pakiet w pełni internetowych studiów magisterskich i doktoranckich, zapewniających profesjonalistom pracujących z elastycznością do studiowania z całego świata - bez przerywania kariery. Łącząc się ze sobą w międzynarodowym i interaktywnym środowisku nauczania, uczniowie mogą zdobywać wiedzę, umiejętności i spostrzeżenia, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów zawodowych i zwiększyć ich wpływ zawodowy.

Około 8000 osób uczy się obecnie w trybie online z uniwersytetem, a kolejne 10 000 już ukończyło. Dołącz do nich, aby zbudować swoją międzynarodową wiedzę i sieć oraz zdobyć dyplom, z którego możesz być dumny!

* University of Liverpool konsekwentnie plasuje się w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w kilku głównych tabelach uniwersyteckich:

Światowe rankingi Times Higher Education 2017-2018 - 177; QS World University Rankings® 2017-18 - 173; Akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2017 - w pierwszej 150.

Ucz się z dowolnego miejsca ...

Ucz się z dowolnego miejsca. Absolwent światowej klasy uniwersytetu o globalnej reputacji i podejściu. Wszystkie internetowe studia uniwersyteckie są dostępne od początku do końca online. Możesz uzyskać dostęp do wirtualnej klasy z domu, z biura, podczas podróży - gdziekolwiek i kiedykolwiek masz połączenie z Internetem.

Internetowe studia z uniwersytetem sprawiają, że jesteś odpowiedzialny za swoje studia. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, a nawet zrobić sobie przerwę między modułami programu.

Wspieranie historii

Uniwersytet w Liverpoolu jest jednym z największych w Europie dostawców 100% kursów podyplomowych online dla profesjonalistów pracujących, z około 8000 studentów studiujących online z ponad 160 krajów na całym świecie.

Uniwersytet w Liverpoolu zajmuje czołowe 200 uniwersytetów na całym świecie. *

* Wymienione w Międzynarodowym Handbook of Universities, opublikowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (2014).

* University of Liverpool konsekwentnie plasuje się w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w kilku głównych tabelach uniwersyteckich:

Światowe rankingi Times Higher Education 2017-2018 - 177; QS World University Rankings® 2017-18 - 173; Akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2017 - w pierwszej 150.

Uniwersytet w Liverpoolu jest członkiem brytyjskiej grupy badawczej Russell Group i konsekwentnie plasuje się na 200 najlepszych uniwersytetach na świecie w kilku głównych tabelach uniwersyteckich:

 • Światowe rankingi Times Higher Education 2017-2018 - 177
 • QS World University Rankings® 2017-18 - 173
 • Akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2017 - w pierwszej 150.

Uniwersytet w Liverpoolu zajmuje czołowe 150 uniwersytetów na całym świecie przez akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2017.

University of Liverpool zajmuje 177 miejsce w rankingu światowych uniwersytetów The Times Higher Education na lata 2017-2018.

Uniwersytet w Liverpoolu zajmuje 173 miejsce na świecie według rankingu QS World University w latach 2017-18.

Uniwersytet w Liverpoolu ma ponad 222 000 studentów i absolwentów online z całego świata.

Ponad 10 000 osób ukończyło studia online University of Liverpool.

The University of Liverpool Management School jest akredytowanym członkiem AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu.

Akredytacja

Internetowe studia podyplomowe dla profesjonalistów pracujących

Stopnie naukowe Uniwersytetu w Liverpoolu mają ten sam status i równorzędne stopnie przyznawane absolwentom, którzy studiują na uczelni. Dotyczy to wszystkich internetowych programów studiów podyplomowych.

Status uniwersytetu jako instytucji przyznającej dyplom Wielkiej Brytanii pochodzi z 1903 roku, kiedy po raz pierwszy przyznano mu Królewską Kartę.

Agencja Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (QAA) - organizacja monitorująca i doradzająca w zakresie jakości i standardów w brytyjskim szkolnictwie wyższym - potwierdzona w "Przeglądie szkolnictwa wyższego: Uniwersytet w Liverpoolu, listopad 2015", opublikowanym w lutym 2016 r., Że Uniwersytet Liverpool spełnia wszystkie brytyjskie oczekiwania dotyczące standardów i jakości.

Jako brytyjskie dyplomy uniwersyteckie, nasze kwalifikacje online są powszechnie uznawane na arenie międzynarodowej. Możesz to sprawdzić, kontaktując się z odpowiednią instytucją rządową w swoim kraju.

Profesjonalna akredytacja

Akredytacja szkół zarządzania - AACSB

University of Liverpool jest akredytowanym członkiem AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu. Zgodnie z opublikowanym przez AACSB w 2017 r. Podręcznikiem danych dla szkół biznesu, 786 szkół biznesu uzyskało akredytację AACSB z około 16 536 szkół biznesowych na całym świecie. (Przewodnik dla szkół biznesu w 2017 r. Można znaleźć na stronie www.aacsb.edu).

* Zgodnie z opublikowanym przez AACSB w 2017 r. Podręcznikiem danych dla szkół biznesu, 786 szkół biznesu uzyskało akredytację AACSB z około 16 536 szkół biznesowych na całym świecie. (Przewodnik dla szkół biznesu w 2017 r. Można znaleźć na stronie www.aacsb.edu).

Akredytacja programu zarządzania

Oprócz akredytacji AACSB akredytowanej przez University of Liverpool Management School, dwa programy mają specjalną akredytację: *

 • Pięć podstawowych modułów Liverpool Online MBA zostało ocenionych i certyfikowanych przez system certyfikacji kursów online EFMD (EOCCS). Jest to pierwszy w pełni internetowy program MBA z kursami certyfikowanymi przez EOCCS. Do połowy 2017 r. Tylko 10 instytucji na całym świecie uzyskało certyfikat.
 • Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) Akredytacja dla magistra online w zakresie operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. Akredytacja CIPS jest uznanym świadectwem zawodowym. Po ukończeniu studiów automatycznie kwalifikują się do ubiegania się o przyjęcie do sieci 115 000 specjalistów z dziedziny zamówień i dostaw z całego świata, którzy korzystają z członkostwa w CIPS. *

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu.

Akredytacja programu zdrowotnego

Program online Master of Public Health Uniwersytetu w Liverpoolu jest akredytowany przez APHEA, Agencję ds. Akredytacji Edukacji Zdrowia Publicznego. *

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu.

Zarejestrowany dostawca edukacyjny PMI

Uniwersytet został oceniony i zatwierdzony jako dostawca szkoleń z zakresu zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI).

Akredytacja programu psychologicznego

Program MSc in Psychology Uniwersytetu w Liverpoolu jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS). *

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu. Magister psychologii nie jest programem licencjonowania i nie przygotowuje osoby do zostania licencjonowanym specjalistą od psychologii lub doradztwa bez dodatkowej edukacji. Przejrzyj mapę kariery, aby uzyskać więcej informacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Online MBA » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master of Business Administration (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

Ogólnym celem naszego programu MBA jest zapewnienie kompleksowej edukacji i kwalifikacji podyplomowych we wszystkich aspektach zarządzania. [+]

Wyposaż się w strategiczną wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby poprowadzić drogę w dzisiejszym destrukcyjnym świecie biznesu. Dzięki MBA online w Liverpoolu możesz nadal realizować swoje cele biznesowe, gdy będziesz uczyć się cyfrowo w światowej klasy uniwersytecie i zyskasz moc wprowadzania innowacji i prowadzenia. Będziesz mieć możliwość budowania nowych połączeń podczas interakcji z międzynarodowymi członkami wydziału i profesjonalistami z branży - wymiana spostrzeżeń, odkrywanie rozwiązań dla rzeczywistych problemów biznesowych i testowanie nowych pomysłów w miejscu pracy. Poznaj swój styl przywództwa, ucząc się na uniwersytecie Russell Group, który od 2001 roku łączy profesjonalistów biznesowych w 100% klasie MBA online.... [-]


MSc

Magister Cyber ​​Security

Online W niepełnym wymiarze czasu 58 tygodnie Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Mgr University of Liverpool Online w Cyber ​​Security jest specjalistyczną kwalifikacją w jednym z najważniejszych i najbardziej pożądanych obszarów IT. Program ten oferuje możliwość wszechstronnego i krytycznego zrozumienia teorii i technik współczesnej cyberbezpieczeństwa oraz sposobu ich zastosowania w odpowiedzi na rzeczywiste problemy biznesowe. [+]

Zdobądź wiedzę, pewność siebie i kwalifikacje, aby chronić organizacje przed zagrożeniami cybernetycznymi dzięki temu w pełni internetowemu MSc Cyberbezpieczeństwa. Buduj swoją specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie na żądanie podczas interakcji z innymi profesjonalistami na platformie serwerowej opartej na chmurze, wymieniając najlepsze praktyki i opracowując nowe odpowiedzi na krytyczne problemy biznesowe - gotowe do przetestowania w miejscu pracy. Mistrz ten łączy zaawansowaną teorię cyberbezpieczeństwa z praktycznym zastosowaniem w kontekście komercyjnym.

W miarę, jak organizacje stają się coraz bardziej zaniepokojone ich podatnością na ataki cybernetyczne, możesz się umocnić, pogłębiając swoją wiedzę na temat teorii i strategii wspierających cyberbezpieczeństwo. Ten mistrz jest w 100% online , co daje ci możliwość interakcji z podobnie myślącymi profesjonalistami na całym świecie, bez rezygnacji z pracy. Będziesz miał okazję dzielić się spostrzeżeniami, współpracować przy projektach, wymieniać się doświadczeniami i omawiać najlepsze praktyki z różnych środowisk IT / IS na całym świecie, poprzez fora dyskusyjne, seminaria, studia przypadków i zadania oparte na umiejętnościach. Będziesz mieć również możliwość:... [-]


Magister finansów przedsiębiorstw

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Ten program Master of Science w Corporate Finance zapewnia wiedzę, umiejętności i spostrzeżenia, które pozwolą ci działać na wyższych poziomach finansów korporacyjnych i rynków kapitałowych. [+]

Zdobądź dogłębne zrozumienie finansów korporacyjnych i rynków kapitałowych, koncentrując się na najnowszych trendach i praktykach. Ten w pełni internetowy program MSc ma na celu postawienie Cię przed krzywą i zapewnienie natychmiastowego wpływu na Twoją organizację.

Nacisk jest zarówno międzynarodowy, jak i przyszłościowy. Poznasz wymagania firm i organizacji na całym świecie, zdobywając wiedzę w czasie rzeczywistym o aktualnych problemach z zakresu analizy finansowej i raportowania. Moduły obejmują finansowanie przedsiębiorczości oraz międzynarodową sprawozdawczość finansową i analizę.

Program magisterski online w zakresie Corporate Finance jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister inżynierii oprogramowania

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Rozwijaj zaawansowane umiejętności, aby odgrywać wiodącą rolę w budowie wysokiej jakości rozwiązań programowych dzięki temu w pełni internetowemu MSc in Software Engineering. Zdobądź szczegółową wiedzę na temat projektowania, wdrażania i zarządzania złożonymi produktami oprogramowania. [+]

Rozwijaj zaawansowane umiejętności, aby odgrywać wiodącą rolę w budowie wysokiej jakości rozwiązań programowych dzięki temu w pełni internetowemu MSc in Software Engineering. Zdobądź szczegółową wiedzę na temat projektowania, wdrażania i zarządzania złożonymi produktami oprogramowania. Studiując w innowacyjnej platformie chmurowo-serwerowej, która odzwierciedla rzeczywiste środowisko pracy IT, zbudujesz kompleksowe oprogramowanie w całym programie, aby pokazać swoje dogłębne zrozumienie inżynierii oprogramowania i jego wielu aplikacji.

[-]

Magister marketingu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

W oparciu o najnowsze trendy branżowe, ten w 100% internetowy magister marketingu został zaprojektowany, aby zapewnić umiejętności, spostrzeżenia. [+]

Opierając się na najnowszych trendach w branży, ten w 100% internetowy magister marketingu został zaprojektowany, aby zapewnić umiejętności, wiedzę i zrozumienie niezbędne do udanej kariery w dzisiejszym cyfrowym świecie marketingu. Zapoznaj się z oprogramowaniem finansowym i statystycznym używanym w zarządzaniu marketingiem, ucząc się równolegle z międzynarodowymi rówieśnikami z różnych środowisk i kultur, zanim zastosujesz swoją naukę bezpośrednio w swojej karierze. Promując krytyczne myślenie i analizę, ten program zwiększy twoje umiejętności i doskonali umiejętności menedżera marketingu lub praktyka. Moduły obejmują badania i analizy marketingowe oparte na danych oraz zintegrowane komunikaty marketingowe. Magister marketingu jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister psychologii

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

Otwórz nowe perspektywy kariery zawodowej dzięki pełnemu internetowemu mistrzowi, który przyjmuje podejście międzykulturowe, międzynarodowe, zapewniając solidne fundamenty psychologii - bez sztywnego wymogu posiadania psychologii jako licencjatu. [+]

Poznaj ludzkie zachowanie, zdobywając wiedzę i umiejętności dla wielu ścieżek kariery dzięki temu w pełni internetowemu MSc z psychologii ze światowej klasy uniwersytetu w Wielkiej Brytanii. Akredytowane przez British Psychological Society (BPS), * ten mistrz jest przeznaczony dla osób bez tytułu licencjata z psychologii. Program ma podejście międzykulturowe, międzynarodowe, oferując studentom możliwość zdobycia solidnych podstaw w psychologii do wykorzystania w karierze od marketingu i sprzedaży do edukacji i relacji społecznych - na całym świecie. Możesz również przygotować mistrza do uzyskania stopnia doktora lub jako krok na drodze do ustanowienia praktyki doradczej. **... [-]


Magister psychologii organizacji i biznesu

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 semestry Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

Zwiększ swoje szanse zawodowe jako ekspert i strateg w zakresie doskonalenia organizacji - obszar o rosnącym popycie międzynarodowym - lub przygotuj się na sukces doktorancki dzięki temu w pełni internetowemu mistrzowi w zakresie organizacji i biznesu [+]

Zwiększ swoją wiedzę jako stratega na rzecz doskonalenia organizacji - obszar rosnącego popytu na arenie międzynarodowej - lub przygotuj się na badania doktoranckie dzięki temu pełnemu internetowemu mistrzowi w dziedzinie psychologii organizacyjnej i biznesowej ze światowej klasy uniwersytetu w Wielkiej Brytanii. Program opiera się na twoim doświadczeniu zawodowym, bez konieczności posiadania licencjatu z psychologii, równoważenia umiejętności praktycznych i badawczych oraz łączenia cię z różnorodnymi profesjonalistami w dynamicznej klasie online. Zdobądź wiedzę, umiejętności i wrażliwość kulturową wymagane do zastosowania psychologii jako narzędzia sukcesu organizacyjnego i indywidualnego dobrego samopoczucia w miejscu pracy na całym świecie. *... [-]


Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych (Międzynarodowa sprawozdawczość finansowa)

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 semestry Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

W pełni online Mgr Międzynarodowej rachunkowości i finansów ze specjalizacją w międzynarodowej sprawozdawczości finansowej jest dla specjalistów księgowych, którzy chcą rozwijać wysoce wyspecjalizowane umiejętności raportowania i analizy, których wymagają globalne organizacje. Dowiesz się, jak stosować Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i ocenić. [+]

W pełni online Mgr Międzynarodowej rachunkowości i finansów ze specjalizacją w międzynarodowej sprawozdawczości finansowej jest dla specjalistów księgowych, którzy chcą rozwijać wysoce wyspecjalizowane umiejętności raportowania i analizy, których wymagają globalne organizacje. Nauczysz się, jak stosować Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i oceniać zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe skutki dla wyników finansowych organizacji. Specjalistyczne moduły obejmują zaawansowane międzynarodowe raporty i analizy finansowe oraz wybór między systemami informacji księgowych i technologii lub analizy finansowej i wyceny.

Wszystkie kursy magisterskie z zakresu międzynarodowej rachunkowości i finansów są oferowane przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych (Strategic Finance Practice)

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 - 4 semestry Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych ze specjalizacją w finansach strategicznych Praktyka uczy zarządzania finansami poprzez praktykę stosowaną w ramach korporacyjnego otoczenia finansowego i rynków finansowych. Powinieneś ukończyć to [+]

Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych ze specjalizacją w zakresie finansów strategicznych jest zaprojektowany, aby wyposażyć studentów jako decydentów finansowych w globalnych organizacjach. Daje możliwość zdobycia dogłębnej wiedzy na temat międzynarodowych finansów i zasad rachunkowości, a także równowagi strategicznych i taktycznych umiejętności zarządzania. Program analizuje zarządzanie środkami pieniężnymi, strukturę kapitału i teorię rynku oraz sposób, w jaki te strategiczne praktyki finansowe są powiązane z podstawowymi kompetencjami księgowymi. Moduły elektywne obejmują międzynarodowe finanse przedsiębiorstw, zarządzanie ryzykiem i etykę oraz finansowanie przedsiębiorczości. Wszystkie kursy magisterskie z zakresu międzynarodowej rachunkowości i finansów są oferowane przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister w zakresie Big Data Analytics

Online W niepełnym wymiarze czasu 58 tygodnie August 2019 Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Mgr inż. Uniwersytetu w Liverpoolu w Big Data Analytics ma na celu dostarczenie umiejętności wykorzystywania potencjału dużych danych i analiz w celu przekształcenia podejmowania decyzji biznesowych i planowania. [+]

Odblokuj potencjał dużych zbiorów danych, aby przekształcić podejmowanie decyzji biznesowych i planowanie dzięki temu w pełni internetowemu MSc w Big Data Analytics. Rozwijaj specjalistyczną wiedzę w poszukiwanym polu podczas interakcji z międzynarodowymi specjalistami IT na platformie serwerowej opartej na chmurze, badając najnowsze osiągnięcia, w tym wizualizację komputerową, rozproszoną i zreplikowaną pamięć masową oraz sieci oparte na oprogramowaniu. Ukończenie studiów z myślą o zaufaniu i możliwościach wdrażania rozwiązań opartych na danych dla uzyskania przewagi nad konkurencją.

Wstęp

Ogólne kryteria przyjęć

Utrzymując wysoką pozycję uczelni, Uniwersytet w Liverpoolu ustanawia wysokie standardy dla kandydatów na internetowe studia podyplomowe.... [-]


Magister zaawansowanej informatyki

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Rozwiń szczegółową wiedzę na temat korzystania z algorytmów i inteligentnych systemów, aby tworzyć inteligentniejsze rozwiązania dzięki temu w pełni online mgr in Advanced Computer Science. Jako jeden z niewielu brytyjskich zaawansowanych stopni komputerowych dostarczanych całkowicie online, poznasz sposoby projektowania, wdrażania i wykonywania kreatywnych rozwiązań obliczeniowych. [+]

Rozwiń szczegółową wiedzę na temat korzystania z algorytmów i inteligentnych systemów, aby tworzyć inteligentniejsze rozwiązania dzięki temu w pełni online mgr in Advanced Computer Science. Jako jeden z niewielu brytyjskich zaawansowanych stopni komputerowych dostarczanych całkowicie online, poznasz sposoby projektowania, wdrażania i wykonywania kreatywnych rozwiązań obliczeniowych. Studiując na platformie typu cloud-server, która odzwierciedla rzeczywiste środowisko pracy IT, będziesz mógł rozwijać praktyczne umiejętności w zakresie kariery zawodowej lub dalszej edukacji w zakresie zaawansowanych przedmiotów, takich jak sztuczna inteligencja i robotyka. Ten mistrz pozwala ci dostosować 50% twojego programu, wybierając electives z big data, cyber security i inżynierii oprogramowania.... [-]


Magister zarządzania

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Ten w 100% internetowy magister zarządzania został zaprojektowany, aby zapewnić ci umiejętności wymagane do rzeczywistej zmiany w Twojej pracy jako menedżer i lider w każdej organizacji. Uzyskaj dostęp do akredytowanej Szkoły Zarządzania AACSB Uniwersytetu w Liverpoolu i ucz się w ramach globalnej klasy, rozwijając umiejętności krytycznego myślenia i analitycznego myślenia, analizując bieżące trendy biznesowe i ucząc się, jak stać się decydującym profesjonalistą, zdolnym do rozkwitu w wielu sektorach w dzisiejszym globalnym świecie. gospodarka. [+]

Ten w 100% internetowy magister zarządzania został zaprojektowany, aby zapewnić ci umiejętności wymagane do rzeczywistej zmiany w Twojej pracy jako menedżer i lider w każdej organizacji. Ucz się w ramach globalnej klasy, rozwijając umiejętności myślenia krytycznego i analitycznego, badając aktualne trendy biznesowe i ucząc się, jak stać się decydującym profesjonalistą, zdolnym do rozwoju w wielu sektorach w dzisiejszej globalnej gospodarce. Dostosuj swój stopień do swojej kariery, wybierając spośród wielu modułów do wyboru, w tym innowacji i przedsiębiorczości oraz projektowania i zmiany organizacyjnej. Program magistra zarządzania jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate School of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister zarządzania (Oil

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Wybierz w pełni mgr inż online w Management ze specjalizowanym utworem w Oil [+]

Wybierz w pełni mgr inż online w Management ze specjalizowanym utworem w Oil

Cały świat poza Wielką Brytanią:

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu. Zgodnie z opublikowanym przez AACSB podręcznikiem danych dla szkół biznesu z 2017 r. 786 szkół biznesu uzyskało akredytację AACSB z około 16 536 szkół biznesu na całym świecie. (Przewodnik dla szkół biznesu w 2017 r. Można znaleźć na stronie www.aacsb.edu).

Tylko w Wielkiej Brytanii:

* Zgodnie z opublikowanym przez AACSB w 2017 r. Podręcznikiem danych dla szkół biznesu, 786 szkół biznesu uzyskało akredytację AACSB z około 16 536 szkół biznesowych na całym świecie. (Przewodnik dla szkół biznesu w 2017 r. Można znaleźć na stronie www.aacsb.edu).... [-]


Magister zarządzania i zarządzania łańcuchem dostaw (Oil

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Wybierz tytuł magistra zarządzania i zarządzania łańcuchem dostaw ze specjalizacją Olej [+]

Wybierz akredytowany przez CIPS * pełno-online MSc w zakresie operacji i zarządzania łańcuchem dostaw ze specjalnością Oil

Ten wysoce międzynarodowy mgr jest jednym z pierwszych w pełni internetowych magisterskich akredytowanych przez Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS). Akredytacja CIPS jest uznawana na całym świecie. Po ukończeniu studiów studenci automatycznie kwalifikują się do ubiegania się o członkostwo, aby dołączyć do ogólnoświatowej sieci CIPS obejmującej 115 000 pracowników zaopatrzenia i zaopatrzenia.

Nasz mgr w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate School of Business (AACSB). Akredytacja AACSB * została przyznana tylko 5% szkół biznesu na całym świecie. **... [-]


Magister zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Przygotuj się na stanowiska kierownicze wyższego szczebla jako dział, logistę i strateg łańcucha dostaw przyszłości, z tym globalnie zorientowanym w pełni magistrem online w zakresie operacji i zarządzania łańcuchem dostaw. Połącz się z innymi profesjonalistami [+]

Wyposaż się w strategię operacyjną, logistykę i łańcuch dostaw z wiedzą i umiejętnościami, aby pomóc firmom w osiągnięciu ich celów dzięki akredytowanemu przez CIPS * * w pełni dostępnemu online mgr inoperacyjnemu i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Połącz się z innymi profesjonalistami na całym świecie, zwiększając liczbę konkretnych operacji Ten wysoce międzynarodowy mgr jest jednym z pierwszych w pełni internetowych magisterskich akredytowanych przez Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS). Akredytacja CIPS jest uznawana na całym świecie. Po ukończeniu studiów studenci automatycznie kwalifikują się do ubiegania się o członkostwo, aby dołączyć do ogólnoświatowej sieci CIPS obejmującej 115 000 pracowników zaopatrzenia i zaopatrzenia. MSc w programie Operations and Supply Chain Management jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate School of Business (AACSB). Akredytacja AACSB * została przyznana tylko 5% szkół biznesu na całym świecie. ** ... [-]


Magister zarządzania projektami

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Magister zarządzania projektami zapewnia umiejętności niezbędne do prowadzenia i dostarczania zaawansowanego i efektywnego zarządzania projektami, a także cenne kwalifikacje akademickie. [+]

Kontynuuj swoją karierę, zdobywając umiejętności, aby stać się wysoce skutecznym liderem projektu dzięki naszemu pełnemu online mgr in Project Management. Korzystaj z elastycznego podejścia do nauki i kontaktu z doświadczonymi wykładowcami, gdy stosujesz krytyczne myślenie i kluczowe koncepcje z programu bezpośrednio w swojej karierze. Zaprojektowany przez doświadczonych pracowników akademickich i praktyków, ten program został zaprojektowany, aby wyposażyć Cię w najnowszą teorię i praktykę w branży. Moduły obejmują planowanie ryzyka, niepewność i złożoność oraz prowadzenie i zarządzanie zespołami projektowymi.

Uniwersytet w Liverpoolu został sprawdzony i zatwierdzony jako dostawca szkoleń z zakresu zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI). Ponadto mgr online w zakresie zarządzania projektami jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate School of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister zarządzania projektami (Budownictwo

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Magister zarządzania projektami (Budownictwo [+]

Zdobądź wiedzę, umiejętności i pewność siebie, aby zarządzać dużymi projektami budowlanymi i złożonymi projektami rozwoju infrastruktury publicznej dzięki temu w pełni internetowemu MSc in Project Management ze specjalizacją w dziedzinie budownictwa i infrastruktury. Omówisz implikacje związane z zarządzaniem projektem związane z technicznymi, organizacyjnymi, finansowymi i rządowymi aspektami dużych projektów i zmieniającym się kontekstem zewnętrznym. Moduły obejmują wiodące i zarządzające zespołami projektowymi, zarządzanie projektem w budownictwie oraz zintegrowane zarządzanie projektami infrastruktury. Uniwersytet w Liverpoolu został sprawdzony i zatwierdzony jako dostawca szkoleń z zakresu zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI). Wszystkie matury online w programach zarządzania projektami oferuje University of Liverpool Management School, akredytowany członek AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister zarządzania projektami (Oil

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Wybierz w pełni online MSc w Project Management ze specjalizacją w Oil [+]

Wybierz w pełni online MSc w Project Management ze specjalizacją w Oil Uniwersytet w Liverpoolu został sprawdzony i zatwierdzony jako dostawca szkoleń z zakresu zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI). Ten internetowy program magisterski z zakresu zarządzania projektami jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *

Cały świat poza Wielką Brytanią:

* Wiele krajów ma swoje własne jednostki akredytujące, a stopień uznania różni się w zależności od kraju. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, zapoznaj się z wymaganiami kraju zamieszkania, aby potwierdzić uznanie Twojego programu. Zgodnie z opublikowanym przez AACSB podręcznikiem danych dla szkół biznesu z 2017 r. 786 szkół biznesu uzyskało akredytację AACSB z około 16 536 szkół biznesu na całym świecie. (Przewodnik dla szkół biznesu w 2017 r. Można znaleźć na stronie www.aacsb.edu). ... [-]


Magister zarządzania projektami (technologia informacyjna)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Zyskaj karierę jako ekspert w złożonych projektach IT dzięki pełnemu dostępowi do Internetu w zakresie zarządzania projektami ze specjalnością informatyka. Koncentrując się na rzeczywistych współczesnych aplikacjach systemów informatycznych, ten stopień będzie. [+]

Wykorzystaj swoją wiedzę jako lidera złożonych projektów informatycznych dzięki pełnemu kursowi online z zakresu zarządzania projektami ze specjalnością informatyka. Koncentrując się na współczesnych współczesnych aplikacjach systemów informatycznych, ten stopień zapewni zarówno teoretyczne ramy dla skutecznego zarządzania nowoczesnymi projektami Information Systems / Information Technology, jak i narzędzi i technik wdrażania. Zdobędziesz poszukiwaną wiedzę i umiejętności dotyczące wszystkich aspektów zarządzania projektami IS / IT od cykli rozwoju technologii, świadomości architektury, zarządzania zespołami wirtualnymi w środowiskach rozproszonych globalnie (na lądzie / na morzu) oraz negocjacji i zarządzania zmianami w złożonych , zróżnicowane kulturowo środowiska biznesowe. Uniwersytet w Liverpoolu został sprawdzony i zatwierdzony jako dostawca szkoleń z zakresu zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI). Wszystkie matury online w programach zarządzania projektami oferuje University of Liverpool Management School, akredytowany członek AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magister zarządzania systemami informatycznymi

Online W niepełnym wymiarze czasu 58 tygodnie November 2018 Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Mgr University of Liverpool Online w zakresie zarządzania systemami informatycznymi ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy, aby stymulować wzrost, innowacje i zmiany w organizacjach, wykorzystując moc technologii. [+]

Naucz się wykorzystywać moc technologii do budowania przewagi konkurencyjnej w biznesie oraz do stymulowania innowacji i wzrostu w organizacjach na całym świecie. Badanie w środowisku w 100% online, podczas uzyskiwania dostępu do zestawów danych i oprogramowania oraz przeprowadzania symulacji za pośrednictwem opartej na chmurze platformy usługowej, która odzwierciedla rzeczywisty tryb życia. Połącz się i współpracuj z podobnie myślącymi międzynarodowymi profesjonalistami, zwiększ swoją strategiczną wiedzę i umiejętności, ucząc się najnowszych trendów w zarządzaniu systemami informatycznymi i zdobywaj wiedzę, którą możesz natychmiast zastosować. Mistrz ten pozwala dostosować naukę do kariery, wybierając dwa moduły do ​​wyboru z szerokiej gamy modułów - w tym cyberbezpieczeństwo i analizy dużych danych.... [-]


Magister zarządzania zasobami ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Wielka Brytania UK Online Liverpool + 1 więcej

Zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą nawiązać lub rozwinąć udaną karierę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, ten w 100% internetowy program magisterski odzwierciedla ewolucję HR od kierowanej procesowo funkcji biznesowej do strategicznego partnera organizacyjnego. [+]

Zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą nawiązać lub rozwinąć udaną karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR), ten w 100% internetowy program magisterski odzwierciedla ewolucję HR od kierowanej procesowo funkcji biznesowej do strategicznego partnera organizacyjnego. Kontynuuj bieżącą pracę, ucząc się współczesnych treści w oparciu o aktualne trendy HR, mające na celu wyposażenie cię w umiejętności, zrozumienie i zaufanie, aby odnieść sukces w różnych rolach związanych z kapitałem ludzkim, czy to w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, szkoleń czy zarządzania wydajnością. Magister zarządzania zasobami ludzkimi jest oferowany przez University of Liverpool Management School, akredytowanego członka AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Tylko 5% szkół biznesu na całym świecie uzyskało akredytację AACSB. *... [-]


Magisterskie

Magister rachunkowości i finansów międzynarodowych

Online W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 semestry Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool UK Online + 1 więcej

Zwiększ swoje szanse zawodowe dzięki pełnemu kursowi online z zakresu rachunkowości i finansów, którego celem jest pogłębienie wiedzy na temat międzynarodowego świata rachunkowości i finansów. Program pomoże Ci zdobyć. [+]

Zdobądź zaawansowane umiejętności w swojej karierze dzięki pełnemu kursowi online z zakresu rachunkowości i finansów, którego celem jest pogłębienie wiedzy na temat międzynarodowego świata rachunkowości i finansów. Program pomoże ci zdobyć strategiczne i taktyczne umiejętności rachunkowości i zarządzania potrzebne do mierzenia wydajności i zapewnienia, że ​​cele finansowe są spełnione. Ustawiony w kontekście globalnej organizacji, mgr online ma na celu rozwinięcie ciebie jako świadomego decydenta, który rozumie dynamikę wschodzących rynków i może ocenić podejście księgowe najlepiej dostosowane do pozycji globalnej organizacji dla długofalowego sukcesu.... [-]