Przeczytaj oficjalny opis

Nowe sposoby nauki, nowe sposoby wprowadzania zmian

Założony w 1961 roku University of Sussex cieszy się od dawna renomą, która zapewnia wszystkim światowej klasy edukację. Nasze kursy nauczania na odległość dają możliwość studiowania w Sussex, z dowolnego miejsca na świecie.

Jesteśmy uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania, przyciągającym czołowych naukowców i studentów z ponad 100 krajów na całym świecie. Rzucamy wyzwanie konwencji, promując radykalne i postępowe pomysły, aby zapewnić uczniom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Naszym celem jest poprawa życia naszych uczniów i zapewnienie im narzędzi do wniesienia własnego wkładu i zmiany na świat.

„Moją główną motywacją do studiowania International Marketing Masters było zdobycie większych umiejętności zawodowych i poszerzenie wiedzy. Wygoda i elastyczność nauczania online naprawdę mi się spodobały. Studiując online, mogę uczyć się i pracować według mojej wygody. ”

Kathryn Huang - Digital Marketing Executive i International Marketing MSc student (online), Vancouver, Kanada.

 • Rozpędź swoją karierę
  Zagłębiaj się w temat, który Cię fascynuje, i rozwijaj swoją karierę dzięki umiejętnościom pożądanym przez pracodawców na całym świecie.
 • Nauka online
  Prowadzone w 100% przez Internet i z sześcioma datami rozpoczęcia w roku, nasze kursy dają Ci możliwość rozpoczęcia kursu, gdy lubisz i uczysz się we własnym czasie z własnego domu.
 • Wspieranie twoich studiów
  Skorzystaj z naszego dedykowanego internetowego Zespołu Sukcesów Studentów, który pomoże Ci w podróży od zapisania się do ukończenia szkoły.
  learn, student, laptopGeralt / Pixabay

Studiujesz online z Sussex

Rozumiemy, że wielu naszych studentów decyduje się na studia podyplomowe, aby poprawić swoją karierę. Nasze internetowe kursy magisterskie są zaprojektowane z myślą o zatrudnialności. Zapewniamy, że nauczanie i uczenie się jest praktyczne, koncentrując się na rzeczywistych studiach przypadków i dostarczając umiejętności, które możesz zabrać bezpośrednio do miejsca pracy.

Prowadzone w 100% przez Internet, nasze kursy na odległość zapewniają elastyczność, aby dopasować twoje studia do Twojego życia i kariery. Moduły dostarczane są za pomocą modelu karuzelowego, co oznacza, że jeśli w dowolnym momencie musisz zrobić sobie przerwę od swoich studiów, możesz po prostu „zejść” z kursu i dołączyć ponownie, gdy będziesz miał czas na ponowne poświęcenie się studiom * .

Nauczanie prowadzone jest przez naukowców i praktyków, którzy prowadzą przełomowe badania i opracowują nowe sposoby myślenia o świecie. Podobnie jak w przypadku naszych kursów na terenie kampusu, każdy kurs magisterski odbywa się w stylu Sussex. Będziesz zachęcany do myślenia dalej i rzucania wyzwania normie.

Studiując w środowisku wirtualnej klasy, zdobędziesz wiele dodatkowych umiejętności cenionych przez pracodawców w dzisiejszym cyfrowym świecie. Będziesz pracować z projektami wirtualnymi i zespołami wirtualnymi, z innymi studentami zlokalizowanymi w różnych strefach czasowych na całym świecie. Będziesz pewny pracy w ramach platform cyfrowych i bycia mistrzem cyfrowym w swojej organizacji.

Biorąc pod uwagę dostępność online, nasze kursy są stworzone dla studentów wszystkich zdolności fizycznych i poznawczych we wszystkich regionach.

Dzięki ludzkiemu doświadczeniu, które zastępuje bezosobową stronę kształcenia na odległość, nasze kursy online łączą globalną sieć studentów poprzez partnerskie uczenie się i grupy dyskusyjne.

Nasi mistrzowie online są tutaj dla studentów z całego świata, którzy chcą dokonać własnych zmian.

* maksymalny czas przerwy dotyczy kursów.117651_notes-macbook-study-conference.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Sussex Online

Zapewniając wyraźne interdyscyplinarne podejście do badań nad korupcją, IZ zadaje trzy podstawowe pytania; czym jest korupcja, ile jej istnieje i co należy zrobić, aby ją ... [+]

Zapewniając wyraźne interdyscyplinarne podejście do badań nad korupcją, IZ zadaje trzy podstawowe pytania; czym jest korupcja, ile jej istnieje i co należy zrobić, aby ją zwalczyć?

Poznawanie korupcji i przeciwdziałania korupcji z perspektywy prawa, antropologii, ekonomii, studiów nad rozwojem, socjologii i nauk politycznych; zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczne szkolenie potrzebne do zrozumienia złożoności definiowania, mierzenia i zwalczania korupcji.

Z datami w roku (styczeń, marzec, maj, lipiec i listopad) możesz rozpocząć ten kurs, jeśli chcesz i uczyć się w swoim własnym czasie, z własnego domu.

Ten kurs jest w niepełnym wymiarze godzin i można go ukończyć w ciągu co najmniej dwóch lat, a maksymalnie czterech. Studenci mają możliwość wstrzymania studiów, jeśli wymagają tego ich praca lub zobowiązania życiowe.... [-]

Wielka Brytania London
Lipiec 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Sussex Online

Zbudowany z myślą o zapracowanych profesjonalistach, Sussex's Masters w International Marketing zapewni Ci umiejętności w zakresie globalnych strategii marketingowych i p ... [+]

Zbudowany z myślą o zapracowanych profesjonalistach, Sussex's Masters w International Marketing zapewni Ci umiejętności w zakresie globalnych strategii marketingowych i projektowania kampanii wielokanałowych.

Skupiając się na globalnym zarządzaniu marketingowym, zachowaniach konsumenckich, badaniach rynkowych i analizach, będziesz gotowy na udaną karierę w tym dynamicznym i ekscytującym sektorze.

Z sześcioma datami rozpoczęcia w roku (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad) możesz rozpocząć ten kurs, gdy chcesz i uczyć się we własnym czasie, z własnego domu.

Ten kurs jest w niepełnym wymiarze godzin i można go ukończyć w ciągu co najmniej dwóch lat, a maksymalnie czterech. Studenci mają możliwość wstrzymania studiów, jeśli wymagają tego ich praca lub zobowiązania życiowe.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Sussex Online

Nasza polityka energetyczna Masters oferuje odrębne, interdyscyplinarne szkolenia z zakresu nauk społecznych w zakresie polityki energetycznej, koncentrując się na wyzwan ... [+]

Nasza polityka energetyczna Masters oferuje odrębne, interdyscyplinarne szkolenia z zakresu nauk społecznych w zakresie polityki energetycznej, koncentrując się na wyzwaniach związanych ze zmianą klimatu i rolą innowacji.

Ucz się od światowej sławy naukowców z Sussex's Science Policy Research Unit, którzy wywierają globalny wpływ i projektują oraz dostarczają rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości.

Nauczysz się w 100% online, dołączając do studentów, naukowców i badaczy z całego świata, którzy wnoszą swoją wiedzę i doświadczenie do wirtualnej klasy. Z sześcioma datami rozpoczęcia w ciągu roku (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad), możesz rozpocząć ten kurs, kiedy chcesz i uczyć się w swoim własnym czasie, z własnego domu.... [-]

Wielka Brytania London
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Sussex Online

Zajmując pierwsze miejsce na świecie dla Development Studies (QS World University Rankings by Subject 2019), University of Sussex jest uznawany za jeden z wiodących uniwe ... [+]

Zajmując pierwsze miejsce na świecie dla Development Studies (QS World University Rankings by Subject 2019), University of Sussex jest uznawany za jeden z wiodących uniwersytetów na świecie w dziedzinie badań nad zrównoważonym rozwojem i innowacjami.

Łącząc wiedzę z trzech uniwersytetów najbardziej sprawnych jednostek badawczych, Wydziału Badań Naukowych, Szkoły Studiów Globalnych i Instytutu Studiów Rozwojowych, ten wyróżniający się kurs oferuje interdyscyplinarne podejście do badania zrównoważonego rozwoju.

Z sześcioma datami rozpoczęcia w ciągu roku (styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad), możesz rozpocząć ten kurs, kiedy chcesz i uczyć się we własnym czasie, z własnego domu.... [-]

Wielka Brytania London
Lipiec 2020
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku