University of Sussex Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nowe sposoby nauki, nowe sposoby wprowadzania zmian

Założony w 1961 roku University of Sussex cieszy się od dawna renomą, która zapewnia wszystkim światowej klasy edukację. Nasze kursy nauczania na odległość dają możliwość studiowania w Sussex, z dowolnego miejsca na świecie.

Jesteśmy uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania, przyciągającym czołowych naukowców i studentów z ponad 100 krajów na całym świecie. Rzucamy wyzwanie konwencji, promując radykalne i postępowe pomysły, aby zapewnić uczniom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Naszym celem jest poprawa życia naszych uczniów i zapewnienie im narzędzi do wniesienia własnego wkładu i zmiany na świat.

„Moją główną motywacją do studiowania International Marketing Masters było zdobycie większych umiejętności zawodowych i poszerzenie wiedzy. Wygoda i elastyczność nauczania online naprawdę mi się spodobały. Studiując online, mogę uczyć się i pracować według mojej wygody. ”

Kathryn Huang - Digital Marketing Executive i International Marketing MSc student (online), Vancouver, Kanada.

 • Rozpędź swoją karierę
  Zagłębiaj się w temat, który Cię fascynuje, i rozwijaj swoją karierę dzięki umiejętnościom pożądanym przez pracodawców na całym świecie.
 • Nauka online
  Prowadzone w 100% przez Internet i z sześcioma datami rozpoczęcia w roku, nasze kursy dają Ci możliwość rozpoczęcia kursu, gdy lubisz i uczysz się we własnym czasie z własnego domu.
 • Wspieranie twoich studiów
  Skorzystaj z naszego dedykowanego internetowego Zespołu Sukcesów Studentów, który pomoże Ci w podróży od zapisania się do ukończenia szkoły.
  learn, student, laptopGeralt / Pixabay

Studiujesz online z Sussex

Rozumiemy, że wielu naszych studentów decyduje się na studia podyplomowe, aby poprawić swoją karierę. Nasze internetowe kursy magisterskie są zaprojektowane z myślą o zatrudnialności. Zapewniamy, że nauczanie i uczenie się jest praktyczne, koncentrując się na rzeczywistych studiach przypadków i dostarczając umiejętności, które możesz zabrać bezpośrednio do miejsca pracy.

Prowadzone w 100% przez Internet, nasze kursy na odległość zapewniają elastyczność, aby dopasować twoje studia do Twojego życia i kariery. Moduły dostarczane są za pomocą modelu karuzelowego, co oznacza, że jeśli w dowolnym momencie musisz zrobić sobie przerwę od swoich studiów, możesz po prostu „zejść” z kursu i dołączyć ponownie, gdy będziesz miał czas na ponowne poświęcenie się studiom * .

Nauczanie prowadzone jest przez naukowców i praktyków, którzy prowadzą przełomowe badania i opracowują nowe sposoby myślenia o świecie. Podobnie jak w przypadku naszych kursów na terenie kampusu, każdy kurs magisterski odbywa się w stylu Sussex. Będziesz zachęcany do myślenia dalej i rzucania wyzwania normie.

Studiując w środowisku wirtualnej klasy, zdobędziesz wiele dodatkowych umiejętności cenionych przez pracodawców w dzisiejszym cyfrowym świecie. Będziesz pracować z projektami wirtualnymi i zespołami wirtualnymi, z innymi studentami zlokalizowanymi w różnych strefach czasowych na całym świecie. Będziesz pewny pracy w ramach platform cyfrowych i bycia mistrzem cyfrowym w swojej organizacji.

Biorąc pod uwagę dostępność online, nasze kursy są stworzone dla studentów wszystkich zdolności fizycznych i poznawczych we wszystkich regionach.

Dzięki ludzkiemu doświadczeniu, które zastępuje bezosobową stronę kształcenia na odległość, nasze kursy online łączą globalną sieć studentów poprzez partnerskie uczenie się i grupy dyskusyjne.

Nasi mistrzowie online są tutaj dla studentów z całego świata, którzy chcą dokonać własnych zmian.

* maksymalny czas przerwy dotyczy kursów.117651_notes-macbook-study-conference.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Lokalizacje

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium