University of Portsmouth Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Portsmouth to miasto bram, które jest otwarte na świat. Nasz uniwersytet jest taki sam. Nasze kursy online w niepełnym wymiarze godzin oznaczają, że możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, kiedy ci odpowiada. Z nami zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci poszerzyć swoje perspektywy zawodowe, a po drodze rozwiniesz globalną sieć. Dołącz do nas na kolejnym etapie swojej edukacji. Zobacz, jak możemy pomóc Ci zabrać Cię tam, gdzie chcesz.

21
uniwersytet w Wielkiej Brytanii

(Przewodnik Guardian University, 2020)

5
gwiazdki za szanse na zatrudnienie

(Ranking QS World University)

3
daty rozpoczęcia w roku

Luty, maj i wrzesień

woman, laptop, business

Nasi uczniowie pochodzą z całego świata. Gościliśmy studentów z prawie 150 krajów i wciąż rośnie. Z przyjemnością powitamy Cię również!

Kursy online prowadzone w niepełnym wymiarze godzin przez University of Portsmouth są zaprojektowane tak, aby pasowały do Ciebie. Nie musisz przeprowadzać się do domu ani uzyskiwać wizy, aby u nas studiować. Możesz uzyskać dostęp do swojego kursu z dowolnego miejsca na świecie poprzez Moodle, nasze łatwe w użyciu cyfrowe środowisko edukacyjne (DLE). Jest to możliwe, ponieważ wszystkie nasze moduły, ćwiczenia i testy są dostarczane online.

Wszystkie nasze moduły kursów są podzielone na cotygodniowe sekcje, które można zarządzać, tak aby kurs pasował do Twojego stylu życia i zobowiązań.

Po ukończeniu University of Portsmouth poprzez kurs online, Twój certyfikat dyplomu będzie miał taką samą wagę akademicką, jak dyplom uzyskany na kampusie.

Lokalizacje

Portsmouth

Address
Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Portsmouth, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium