University of Hull Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to idealny wybór. Dostajesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Dzięki University of Hull Online otrzymasz fachowe nauczanie, możliwości i inspirację, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Dopasuj swoje studia do pracy i innych zobowiązań, zdobywając zbywalne umiejętności i wiedzę cenioną przez pracodawców.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Srebrny medal za naszą doskonałość nauczania w 2018 r. *
* Odznaczony srebrem w Teaching Excellence Framework, który uznaje doskonałość w nauczaniu i uczeniu się na brytyjskich uniwersytetach i uczelniach wyższych

Nazwany w czołówce 50 brytyjskich instytucji zajmujących się badaniami naukowymi przez Times Higher Education

95,9% studentów pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów **
** Brytyjscy absolwenci pierwszego stopnia, którzy mają stałe miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii; Cele absolwentów ankiety z roku akademickiego 2016/17 opublikowanej przez Agencję Statystyki Szkolnictwa Wyższego 2018.

Zrób kolejny krok w swojej karierze

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to idealny wybór. Dostajesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Oto niektóre z powodów, dla których warto do nas dołączyć.

 • Zdobądź przewagę w swojej karierze zawodowej. Wszystkie nasze kursy zostały zaprojektowane z myślą o zatrudnieniu. W trakcie studiów uczysz się odpowiednich i zbywalnych umiejętności, które doceniają pracodawcy.
 • Wyróżnij swoje CV. Mamy bliskie relacje z przemysłem, rządem i innymi partnerami. To daje ci dostęp do prawdziwej wiedzy, aby ulepszyć swoje CV.
 • Bądź dobrze połączony. Nasze kursy online łączą Cię ze światową społecznością podobnie myślących studentów. Podczas nauki możesz dzielić się cenną wiedzą i perspektywami z rówieśnikami.
 • Poznawaj przyjaciół na całe życie. Relacje, które budujesz podczas nauki u nas, nie kończą się po ukończeniu kursu. Z nami masz dożywotnie doradztwo zawodowe. I dostęp do naszej 85 000 silnej globalnej sieci absolwentów.
 • Dołącz do naszej listy osób odnoszących sukcesy, liderów, wpływowych i ekspertów. Nasi absolwenci to Tom Watson, zastępca lidera Partii Pracy; Jeremy Darroch, dyrektor naczelny Sky UK; oraz Dame Eleanor King, sędzia Court of Appeal of England and Wales.
 • Pomóż zmienić świat. Na Uniwersytecie w Hull dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci fachowe nauczanie i wsparcie potrzebne do budowania lepszego świata. Dlatego nasze motto brzmi „Lampadas Ferens” , przetłumaczone jako „ Niesie światło nauki”. Chodź i dołącz do nas!Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Elastyczna nauka online

Na University of Hull Online nasi tutorzy eksperci zachęcą Cię do osiągnięcia Twoich celów.

Studiując nasze kursy online w niepełnym wymiarze godzin, nie musisz robić przerwy w pracy ani na osobiste zobowiązania.

Powody, dla których warto u nas studiować online

 • Studiuj na własnych warunkach. Masz łatwy dostęp online do wszystkich materiałów szkoleniowych z komputera stacjonarnego lub tabletu, bez dodatkowych kosztów.
 • Utrzymaj równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dzięki cotygodniowym tematom, które możesz zarządzać, możesz zaplanować studia pod kątem pracy i osobistych zobowiązań.
 • Bądź częścią globalnej społeczności. Dziel się wiedzą i perspektywami z rówieśnikami z całego świata i buduj globalne sieci zawodowe.
 • Dedykowane wsparcie. Masz dostęp do dedykowanego doradcy studenckiego, który zapewnia wsparcie w nauce, kiedy tylko jest to potrzebne.

Jak to działa

 • Zaangażuj się podczas nauki. Twoje studia obejmują interaktywną mieszankę internetowych forów dyskusyjnych, wykładów na żądanie i webinariów na żywo.
 • Uzyskaj pomoc od korepetytorów, gdy będziesz ich potrzebować. Dzięki naszej internetowej platformie edukacyjnej masz łatwy dostęp do wsparcia i informacji zwrotnych od swojego nauczyciela.
 • Prześlij swoje zadania online. Nie musisz martwić się kosztami podróży, wizami ani czasem wolnym od pracy. Wszystkie zadania są przesyłane i oceniane online.
 • Zacznij od podstawowych wymagań sprzętowych i programowych. Sprawiamy, że nauka online jest bezproblemowa.
 • Płać na bieżąco lub płać z góry. Oferujemy elastyczne opcje płatności, dzięki czemu możesz zarządzać swoimi finansami.

Lokalizacje

Łuska

Address
Łuska, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium