Przeczytaj oficjalny opis

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to idealny wybór. Dostajesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Dzięki University of Hull Online otrzymasz fachowe nauczanie, możliwości i inspirację, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Dopasuj swoje studia do pracy i innych zobowiązań, zdobywając zbywalne umiejętności i wiedzę cenioną przez pracodawców.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Srebrny medal za naszą doskonałość nauczania w 2018 r. *
* Odznaczony srebrem w Teaching Excellence Framework, który uznaje doskonałość w nauczaniu i uczeniu się na brytyjskich uniwersytetach i uczelniach wyższych

Nazwany w czołówce 50 brytyjskich instytucji zajmujących się badaniami naukowymi przez Times Higher Education

95,9% studentów pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów **
** Brytyjscy absolwenci pierwszego stopnia, którzy mają stałe miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii; Cele absolwentów ankiety z roku akademickiego 2016/17 opublikowanej przez Agencję Statystyki Szkolnictwa Wyższego 2018.

Zrób kolejny krok w swojej karierze

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to idealny wybór. Dostajesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Oto niektóre z powodów, dla których warto do nas dołączyć.

 • Zdobądź przewagę w swojej karierze zawodowej. Wszystkie nasze kursy zostały zaprojektowane z myślą o zatrudnieniu. W trakcie studiów uczysz się odpowiednich i zbywalnych umiejętności, które doceniają pracodawcy.
 • Wyróżnij swoje CV. Mamy bliskie relacje z przemysłem, rządem i innymi partnerami. To daje ci dostęp do prawdziwej wiedzy, aby ulepszyć swoje CV.
 • Bądź dobrze połączony. Nasze kursy online łączą Cię ze światową społecznością podobnie myślących studentów. Podczas nauki możesz dzielić się cenną wiedzą i perspektywami z rówieśnikami.
 • Poznawaj przyjaciół na całe życie. Relacje, które budujesz podczas nauki u nas, nie kończą się po ukończeniu kursu. Z nami masz dożywotnie doradztwo zawodowe. I dostęp do naszej 85 000 silnej globalnej sieci absolwentów.
 • Dołącz do naszej listy osób odnoszących sukcesy, liderów, wpływowych i ekspertów. Nasi absolwenci to Tom Watson, zastępca lidera Partii Pracy; Jeremy Darroch, dyrektor naczelny Sky UK; oraz Dame Eleanor King, sędzia Court of Appeal of England and Wales.
 • Pomóż zmienić świat. Na Uniwersytecie w Hull dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci fachowe nauczanie i wsparcie potrzebne do budowania lepszego świata. Dlatego nasze motto brzmi „Lampadas Ferens” , przetłumaczone jako „ Niesie światło nauki”. Chodź i dołącz do nas!Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Elastyczna nauka online

Na University of Hull Online nasi tutorzy eksperci zachęcą Cię do osiągnięcia Twoich celów.

Studiując nasze kursy online w niepełnym wymiarze godzin, nie musisz robić przerwy w pracy ani na osobiste zobowiązania.

Powody, dla których warto u nas studiować online

 • Studiuj na własnych warunkach. Masz łatwy dostęp online do wszystkich materiałów szkoleniowych z komputera stacjonarnego lub tabletu, bez dodatkowych kosztów.
 • Utrzymaj równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dzięki cotygodniowym tematom, które możesz zarządzać, możesz zaplanować studia pod kątem pracy i osobistych zobowiązań.
 • Bądź częścią globalnej społeczności. Dziel się wiedzą i perspektywami z rówieśnikami z całego świata i buduj globalne sieci zawodowe.
 • Dedykowane wsparcie. Masz dostęp do dedykowanego doradcy studenckiego, który zapewnia wsparcie w nauce, kiedy tylko jest to potrzebne.

Jak to działa

 • Zaangażuj się podczas nauki. Twoje studia obejmują interaktywną mieszankę internetowych forów dyskusyjnych, wykładów na żądanie i webinariów na żywo.
 • Uzyskaj pomoc od korepetytorów, gdy będziesz ich potrzebować. Dzięki naszej internetowej platformie edukacyjnej masz łatwy dostęp do wsparcia i informacji zwrotnych od swojego nauczyciela.
 • Prześlij swoje zadania online. Nie musisz martwić się kosztami podróży, wizami ani czasem wolnym od pracy. Wszystkie zadania są przesyłane i oceniane online.
 • Zacznij od podstawowych wymagań sprzętowych i programowych. Sprawiamy, że nauka online jest bezproblemowa.
 • Płać na bieżąco lub płać z góry. Oferujemy elastyczne opcje płatności, dzięki czemu możesz zarządzać swoimi finansami.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Hull Online

Wykorzystaj moc języka i rozwijaj swój charakterystyczny głos jako pisarza. Przekształć swoją pasję do czytania w umiejętność tworzenia prozy godnej publicznego uznania. ... [+]

Wykorzystaj moc języka i rozwijaj swój charakterystyczny głos jako pisarza.

Szczegóły kursu

Następna data rozpoczęcia: 23 września 2019 rTermin składania wniosków: 16 września 2019 rCzas trwania: dwa lata (w niepełnym wymiarze godzin)Format: online, z opcjonalnymi wydarzeniami bezpośrednimiSuma opłat za kurs dwuletni: 9400 £Wymagania wstępneCo najmniej 2,2 stopień licencjata lub dyplom międzynarodowy. Wnioskodawcy, którzy nie spełniają tego wymogu, mogą nadal być rozważani, ale będą musieli przedstawić przykłady odpowiednich opublikowanych prac wraz ze swoim wnioskiem.Próbka kreatywnego pisania (fikcja lub literatura faktu) do 3000 słów.Wynik IELTS 6.0 (minimum 5,5 w każdej umiejętności), jeśli twoim pierwszym językiem nie jest angielski (lub inne kwalifikacje biegłości w języku angielskim zaakceptowane przez University of Hull).Dwa odniesienia, z których jeden musi być odniesieniem akademickim, a drugi może być odniesieniem do pracy.Dlaczego to MA?... [-]
Wielka Brytania Hull
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Find Your Light | University of Hull