University of Glasgow Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Glasgow

Na Uniwersytecie w Glasgow marzymy o lepszym świecie i inspirujemy się, by pomóc innym go zmienić. W rankingu 100 najlepszych uniwersytetów na świecie według rankingu QS World University Rankings 2021, internetowe programy magisterskie w Glasgow umożliwiają spełnienie Twoich aspiracji z dowolnego miejsca na świecie.

Dowiedz się więcej

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jako wiodącej organizacji akademickiej opracowaliśmy te w 100% programy, które kładą nacisk na oryginalne badania i innowacyjne podejścia, aby pomóc Ci rozwinąć karierę, bez względu na to, gdzie leży Twoje zainteresowania / specjalizacja.

Glasgow School of Medicine i Wychowania są zarówno 1 miejsce w Wielkiej Brytanii, zgodnie z pełną University Guide 2021.

Studiowanie online oznacza, że nie musisz poświęcać swojej obecnej kariery ani zobowiązań. Będziesz mógł uzyskać dostęp do naszych interaktywnych zasobów z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie; obejmuje to wideo, audio, sesje na żywo i dyskusje, dzięki którym możesz łączyć się ze swoimi wykładowcami i innymi studentami.

W Glasgow wspieramy Cię w realizacji Twoich ambicji, studiuj z nami online i zacznij zmieniać świat już dziś.

Dowiedz się więcej

Lokalizacje

Glasgow

Address
Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium