University of Essex Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na University of Essex Online . Jeśli chcesz poprawić swoją karierę zawodową, nasze internetowe stopnie i kursy podyplomowe to jedne z najbardziej opłacalnych, wygodnych i elastycznych sposobów na to. Wzbogać swoją edukację i karierę bez względu na położenie geograficzne, pracę lub osobiste zobowiązania.

Studiując na kursie University of Essex Online , otrzymasz kwalifikacje od wysoko cenionego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii i masz dostęp do całego wsparcia akademickiego, którego spodziewałbyś się otrzymać na kampusie.

Dlaczego warto studiować na University of Essex Online ?

  • Zwiększ swoją karierę i zyskaj potencjał dzięki umiejętnościom, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.
  • Nauczanie wysokiej jakości od profesjonalistów z branży w połączeniu z najnowszą technologią edukacyjną online.
  • Konsekwentnie otrzymujemy wyjątkowe ogólne oceny satysfakcji studentów z niezależnego National Student Survey, uzyskując 89% punktów za ogólną satysfakcję studentów w 2019 roku.

O nas

Oferujemy kursy licencjackie i podyplomowe online zarówno dla studentów brytyjskich, jak i międzynarodowych, co pozwala im korzystać z elastycznego podejścia do nauki przy zachowaniu jakości i wsparcia, jakiego można oczekiwać od czołowej brytyjskiej uczelni.

Nasze ustrukturyzowane kursy kształcenia na odległość umożliwiają pracę w kierunku dyplomu przy użyciu unikalnego wirtualnego środowiska uczenia się i nadal mają dostęp do wszelkiego wsparcia i udogodnień, których można oczekiwać w kampusie. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, który chce poprawić swoją karierę zawodową, czy absolwentem szkoły, który wybrał dochód i cenne doświadczenie zawodowe podczas studiów, studia online to opłacalny, wygodny i elastyczny sposób.

Lokalizacje

Colchester

Address
University of Essex Online,
West Gate,
6 Grace Street

LS1 2RP Colchester, Anglia, Wielka Brytania

Programy