University of East London Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

149138_1200X628-D.png

145350_011.jpg

Na University of East London stawiamy na doskonałość akademicką, inspirujące nauczanie i nowatorskie projekty w prawdziwym świecie.

Jesteśmy jednym z wiodących nowoczesnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii zajmujących się badaniami. Nasi naukowcy wprowadzają te badania do sal lekcyjnych, upewniając się, że to, czego się uczysz, odzwierciedla najnowsze myślenie w twoim przedmiocie.

Oferowane kursy

MBA

Ten kurs ma na celu stworzenie podstaw akademickich w podstawowych obszarach biznesu i zarządzania.

LLM (ogólne)

Ten program ma na celu umożliwienie Ci zwiększenia zdolności do znalezienia satysfakcjonującej, satysfakcjonującej i produktywnej pracy.

Magister technologii Big Data

Od absolwentów programu oczekuje się wszechstronnego i krytycznego zrozumienia wszystkich koncepcji i działań związanych z analizą danych na dużą skalę oraz wykazania się wiedzą w zakresie analizy dużych zbiorów danych.

Magister informatyki

Ten program ma na celu pomóc studentom w projektowaniu i rozwijaniu wielkoskalowych systemów oprogramowania poprzez rozwijanie ich wiedzy i umiejętności badawczych w zakresie IT, wizji komputerowej i analizy danych.

Magister zarządzania inżynierią budowlaną

Kurs ma na celu rozwój specjalistów w zarządzaniu organizacjami multidyscyplinarnymi w branży budowlanej, którzy potrafią zastosować teorię w praktyce i mają zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym.

MSc Data Science

Zaprojektowany w celu rozwijania wiedzy i umiejętności badawczych w dziedzinie nauki o danych, zrozumienia ekologii, w której działa Data Scientist, oraz umiejętności zawodowych w zakresie technik Data Science.

Magister bezpieczeństwa informacji i kryminalistyki cyfrowej

Program koncentruje się na rozwijaniu umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i kryminalistyki cyfrowej poprzez połączenie teorii, zaawansowanych umiejętności praktycznych i doświadczenia.

Magister zarządzania międzynarodowego

Program ma na celu rozwijanie umiejętności wymaganych do skutecznego radzenia sobie z możliwościami i wyzwaniami obecnymi w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym.

Magister stosunków międzynarodowych

Dążenie do rozwijania umiejętności analizowania problemów i debat, a także zrozumienia kontekstów i ram analitycznych, w ramach których funkcjonują stosunki międzynarodowe.

Opłaty i finansowanie

Finansowanie rządowe i pożyczki studenckie

Istnieją różne możliwości finansowania przez rząd i pożyczek studenckich, o które możesz się ubiegać. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.gov.uk/masters-loan/

Inwestujemy w Twoją przyszłość

Studia podyplomowe to inwestycja w Twoją przyszłość. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, które zdobędziesz, pomogą Ci wyróżnić się na wysoce konkurencyjnym rynku pracy dla absolwentów, wprowadzając Cię na ścieżkę kariery lub kierując dotychczasową karierę w nowym kierunku.

Czesne

University of East London oferuje znacznie niższe opłaty za swoje programy online. Porozmawiaj z doradcą studenta, aby uzyskać więcej informacji.

Finansowanie zewnętrzne

Różne organizacje zewnętrzne i rady badawcze oferują fundusze na wspieranie studentów studiów podyplomowych w ich studiach.

Doświadczenie online

Nauka online zrewolucjonizowała szkolnictwo wyższe. Jako student online możesz uczyć się według własnego tygodniowego harmonogramu, uczyć się tam, gdzie jest to najwygodniejsze, i zachować pracę lub dalej opiekować się rodziną. Twój wyznaczony doradca studenta pomoże Ci zapoznać się z całym procesem. Zanim rozpoczniesz studia, będzie przy Tobie, gdy będziesz potrzebować wsparcia, i będzie Cię wspierać aż do ukończenia studiów.

Referencje

„Ten kurs pomógł mi rozwinąć moje umiejętności analizy danych i zrozumienia wykorzystania danych w społeczeństwie. Zgadnij co, teraz mogę programować oprogramowanie open source, które da mi pewność w mojej przyszłej karierze”.

Maddie King
Magister nauk o danych

„Magister stosunków międzynarodowych na University of East London był przyjemnym i wartościowym doświadczeniem. Wykłady są angażujące i stymulujące, a personel jest przyjazny i przystępny. Ten kurs dał mi narzędzia i pewność siebie, aby rozwijać się w mojej karierze”.

Katy Savage
Magister stosunków międzynarodowych

145351_02.jpg

Lokalizacje

Online Wielka Brytania

University of East London Online

Address
University Way, Royal Docks, London E16 2RD, United Kingdom
Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
0035724747500

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium