University of Birmingham Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

116285_logos3.png

Wyzwanie dla wielkich umysłów i kształtowanie ich przyszłości

Zostań liderem w swojej dziedzinie podyplomowym na Uniwersytecie w Birmingham . Jedna z czołowych brytyjskich instytucji akademickich , łączy w sobie długą historię rygorystycznych naukowców i świadomą wiedzę naszego wydziału z innowacyjnymi metodami edukacyjnymi.

Elastyczne szkolenia online University of Birmingham łączą Cię z międzynarodowymi wykładowcami i kolegami, dzięki czemu zyskujesz kluczowe umiejętności zawodowe i globalną perspektywę. Jako członek grupy Russell, Uniwersytet w Birmingham otacza również studentów najlepszymi badaniami naukowymi i zawodowymi zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Światowa 100 najlepszych instytucji (QS World University Rankings 2018) i członek Russell Group, University of Birmingham, od ponad wieku stawia wyzwanie i rozwija wiodące umysły. Ta tradycja trwa do dziś, otaczając studentów najlepszymi badaniami naukowymi i profesjonalnymi powiązaniami zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym - bez względu na to, gdzie i jak się uczysz.

"University of Birmingham stosuje świetne praktyczne podejście do nauczania online - czy to przez sesje internetowe, e-mail czy nawet Skype. Istnieją także świetne możliwości nawiązywania kontaktów - najbardziej efektywne, jak sądzę, poprzez różne projekty grupowe."

Safiya Carroll, obecny student MSc International Business student (Jamajka)

Mamy przyjemność zaoferować następujące staże podyplomowe online w 100%:

Wykorzystaj swoją przyszłość dzięki nauce online zaprojektowanej dla współczesnego studenta studiów podyplomowych.

Dowiedz się więcej

Lokalizacje

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium