University of Birmingham Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

116285_logos3.png

Wyzwanie dla wielkich umysłów i kształtowanie ich przyszłości

Zostań liderem w swojej dziedzinie podyplomowym na Uniwersytecie w Birmingham . Jedna z czołowych brytyjskich instytucji akademickich , łączy w sobie długą historię rygorystycznych naukowców i świadomą wiedzę naszego wydziału z innowacyjnymi metodami edukacyjnymi.

Elastyczne szkolenia online University of Birmingham łączą Cię z międzynarodowymi wykładowcami i kolegami, dzięki czemu zyskujesz kluczowe umiejętności zawodowe i globalną perspektywę. Jako członek grupy Russell, Uniwersytet w Birmingham otacza również studentów najlepszymi badaniami naukowymi i zawodowymi zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Światowa 100 najlepszych instytucji (QS World University Rankings 2018) i członek Russell Group, University of Birmingham, od ponad wieku stawia wyzwanie i rozwija wiodące umysły. Ta tradycja trwa do dziś, otaczając studentów najlepszymi badaniami naukowymi i profesjonalnymi powiązaniami zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym - bez względu na to, gdzie i jak się uczysz.

"University of Birmingham stosuje świetne praktyczne podejście do nauczania online - czy to przez sesje internetowe, e-mail czy nawet Skype. Istnieją także świetne możliwości nawiązywania kontaktów - najbardziej efektywne, jak sądzę, poprzez różne projekty grupowe."

Safiya Carroll, obecny student MSc International Business student (Jamajka)

Mamy przyjemność zaoferować następujące staże podyplomowe online w 100%:

Wykorzystaj swoją przyszłość dzięki nauce online zaprojektowanej dla współczesnego studenta studiów podyplomowych.

Dowiedz się więcej

Lokalizacje

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania