University of Aberdeen Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Business School

Założony w 1495 roku Uniwersytet w Aberdeen jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Szkocji i częścią elitarnej grupy sześciu starożytnych brytyjskich uniwersytetów, w tym Oxfordu i Cambridge.

The University of Aberdeen Business School cieszy się prestiżowym rodowodem akademickim i godną pozazdroszczenia reputacją w dziedzinie badań w dziedzinie Business and Management Studies; umieszczając go w pierwszej trójce uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Ogólnie rzecz biorąc, Uniwersytet w Aberdeen konsekwentnie znajduje się w rankingu 200 najlepszych uniwersytetów na świecie i może pochwalić się 82 500 absolwentami z 192 krajów na całym świecie z 92-procentowym wskaźnikiem szans na zatrudnienie. Absolwenci obejmują pięciu laureatów Nagrody Nobla i wielu czołowych praktyków w swoich dziedzinach.

Szkoła Biznesu prowadzi obecnie studentów z 45 krajów i szczyci się spersonalizowanym, skoncentrowanym na studentach podejściem pracowników dydaktycznych. Studenci uczą się od innowacyjnych nauczycieli i wiodących ekspertów z doświadczeniem w zakresie badań i profesjonalnego zarządzania, którzy są w czołówce współczesnych, globalnych praktyk biznesowych.

Oprócz doskonałości akademickiej, Szkoła Biznesu koncentruje się na budowaniu silnych powiązań z przemysłem, aby zapewnić swoim studentom zdobycie specjalistycznej wiedzy potrzebnej na konkurencyjnym rynku biznesowym i rynku pracy.

W University of Aberdeen Business School zdobędziesz wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się profesjonalistą w biznesie, jednocześnie zwiększając szanse na rozwój kariery.

Profesjonalna ekspertyza

Nauczysz się od najlepszych nauczycieli edukacji biznesowej i korzystasz z angażujących i innowacyjnych metod nauczania w trakcie studiów, które pozwolą ci zastosować wiedzę teoretyczną w praktyce na współczesnym rynku biznesowym. Wielu naszych pracowników akademickich jest wiodącymi autorytetami w swojej dziedzinie i aktywnie angażuje się w międzynarodowe badania.

Executive Fellows

W trakcie studiów skorzystasz z cennych spostrzeżeń od Honorowych Członków Zarządu Uniwersytetu Aberdeen, którzy są uznanymi profesjonalistami pracującymi w sektorze biznesowym. Ich wkład zapewnia, że ​​program jest zgodny z kompetencjami i umiejętnościami wymaganymi przez branżę, tak aby kursy, które studiujesz, zawsze będą branżowe.

Praca

Na Uniwersytecie w Aberdeen studenci opracowują i prezentują wyjątkowy zakres umiejętności i determinacji, które pozwalają im osiągać sukcesy w dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych absolwentów, którzy osiągnęli wyjątkowy sukces w globalnym miejscu pracy.

Obsługiwane nauczanie online

Możesz studiować swój program całkowicie online. Nasze najnowocześniejsze środowisko do nauki jest w pełni kompatybilne z laptopem, tabletem i każdym urządzeniem mobilnym. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do swoich materiałów edukacyjnych, przesłać prace oceniające, komunikować się z opiekunami i innymi uczniami oraz łatwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia; gdziekolwiek jesteś na świecie.

Nie musisz uczęszczać do kampusu i nie ma ustawionych samouczków ani wykładów - uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz. I będziesz kończył z dokładnie takimi samymi kwalifikacjami i certyfikatami jak studenci studiujący na uczelni na uniwersytecie.

WSPARCIE DLA STUDIÓW LOKALNYCH

Gdziekolwiek możemy, organizujemy dostęp do szeregu sesji wsparcia naukowego na miejscu. Będą to ułatwione przez naszych agentów i przedstawicieli na całym świecie. Sesje te będą nieformalnymi spotkaniami, podczas których można spotkać się z innymi studentami i wziąć udział w dyskusji i pracy grupowej.

Współpracujemy z Meridian Centre for Leadership (MCL), aby zaoferować warsztaty na poziomie mistrzowskim w Zatoce, Chinach i Hong Kongu.

ZDARZENIE ABERDEEN

Co najmniej dwa razy w roku na Uniwersytecie w Aberdeen odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego osobiście spotkają się nauczyciele, koledzy i praktykujący biznesmeni. Udział w tych wydarzeniach nie jest obowiązkowy, ale jeśli masz czas, aby to zrobić, jest to świetna okazja, aby spotkać się twarzą w twarz.

Obsługiwane nauczanie online

Programy University of Aberdeen Online zapewniają elastyczność niezbędną do zrównoważenia nauki z karierą i osobistymi zobowiązaniami.

Tak jak technologie przekształcają praktykę biznesową i rynki, zmieniając uczenie się. Na University of Aberdeen Business School rozumiemy, że technologia może poprawić uczenie się na wielu poziomach i zobowiązuje się do tego, aby nasi studenci mogli z tego korzystać. Jednocześnie uważamy, że sama technologia nie jest wystarczająca i że w centrum nauki leży komunikacja i interakcja na poziomie osobistym - ludzie rozmawiają z ludźmi. Nazywamy łączenie się najnowszych technologii ze zwiększonym poziomem komunikacji i interakcji Obsługiwane nauczanie online.

CO TO ZNACZY?

  • Uczenie się, które oferuje więcej, nie mniej niż można oczekiwać na kampusie - więcej wsparcia, więcej komunikacji i interakcji; bogatsze doświadczenie edukacyjne
  • Nieograniczona indywidualna komunikacja z opiekunem osobistym - w dowolnym czasie - i dostęp do wsparcia od zespołu wsparcia w dowolnym momencie, który pomoże Ci w każdym aspekcie studiów
  • Materiały szkoleniowe, które są bogate, interaktywne i specjalnie zaprojektowane do nauki online
  • Ciągłe zaangażowanie z innymi uczniami, które pobudza kreatywność, debatuje i wzbogaca doświadczenia wszystkich uczniów
  • Brak ograniczeń, kiedy i gdzie odbywa się nauka lub komunikacja; nie ma potrzeby uczęszczania na zajęcia i nie ma ustawionego samouczka ani godzin wykładów
  • Co najważniejsze, wszystko to jest dostarczane w ramach jednego środowiska edukacyjnego zaprojektowanego specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb uczącego się online - takiego, który jest łatwy w użyciu i można uzyskać do niego dostęp z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu.

Platforma badań światowej klasy

Innowacyjne środowisko do nauki online zapewniające poziom wsparcia i interakcji nieporównywalny z żadną inną szkołą biznesu.

Nasza strona zawiera wszystkie materiały do ​​nauki potrzebne do nauki: po prostu zaloguj się, aby rozpocząć. Skorzystasz z intuicyjnego samouczka, wspólnego studia i obszarów oceny, gdzie najnowocześniejsza funkcjonalność umożliwi Ci szybkie i łatwe przesyłanie Twojej pracy, otrzymasz nieocenione informacje zwrotne od opiekunów i weźmiesz udział w dyskusjach z innymi uczniami.

Będziesz mieć również dostęp do szeregu funkcji pulpitu nawigacyjnego, które pomogą Ci zorganizować studia, które możesz zsynchronizować z osobistym pamiętnikiem, aby śledzić terminy oceny i zdarzenia.

Wybór nauki z University of Aberdeen Online daje ci kontrolę nad nauką; nasza strona naukowa zapewnia interfejs.

Inspirowanie treści interaktywnych

Będziesz musiał rzucić wyzwanie nowym umiejętnościom, technikom i wiedzy od samego początku.

Nasze materiały do ​​nauki zostały specjalnie zaprojektowane dla nowoczesnego profesjonalisty biznesowego. Ich współczesny styl i intuicyjna funkcjonalność umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie.

Działania obejmują badanie przypadków, tworzenie innowacyjnych propozycji biznesowych i wykonywanie ćwiczeń refleksyjnych, które pozwolą Ci zdobyć dogłębną wiedzę o najlepszych praktykach biznesowych w globalnym środowisku biznesowym.

Użyjesz również szeregu standardowych technologii, a także weźmie udział w ekscytujących symulacjach budowania zespołu. Działając wspólnie, wyjdziesz z programu z szerokim zrozumieniem wszystkich dziedzin biznesu z różnych kulturowo perspektyw.

Docelowo nasze materiały do ​​nauki zapewnią ci możliwość rozwoju jako profesjonalny biznes; wyposażone i pewnie w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego biznesu na całym świecie.

Aby zapoznać się z rodzajami inspirujących, interaktywnych treści, które możesz zobaczyć podczas studiowania w jednym z naszych programów, obejrzyj animację, aby uzyskać przegląd dziewięciu teorii przywództwa w mniej niż pięć minut.

Elastyczne badanie

University of Aberdeen Online oferuje najlepszą opcję dla Ciebie - badania, gdziekolwiek i kiedykolwiek wybierzesz.

Studiowanie online oznacza, że ​​nie ma gotowych samouczków, seminariów ani wykładów. Możesz pracować nad osobistymi zobowiązaniami, logując się na stronie badania w dogodnych dla Ciebie czasie, z dowolnego urządzenia, w drodze, w pracy lub w domu.

Nigdy nie będziesz musiał uczestniczyć w egzaminie, ponieważ wszystkie oceny są oparte na zajęciach.

Ponieważ nasze programy są dostarczane głównie za pośrednictwem komunikacji asynchronicznej, masz pełną swobodę w zakresie rozważania swoich pytań i komentarzy, a Twój opiekun będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby zapewnić Ci szczegółową, znaczącą informację zwrotną. Będziesz także uczestniczyć w debatach na żywo i dyskusjach, które będą organizowane w czasie dogodnym dla wszystkich w grupie.

Nieograniczona pomoc techniczna

Nauka online nie oznacza nauki w odosobnieniu.

Jako student Online University of Aberdeen otrzymasz nieograniczoną, indywidualną poradę i wskazówki od doświadczonych nauczycieli oraz kompleksową obsługę studentów z naszego zespołu doradców, którzy zapewnią dodatkową pomoc w kwestiach administracyjnych, duszpasterskich i technicznych. doświadczenie.

Przez cały czas trwania programu otrzymasz czesne od wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Nie ma ograniczeń co do liczby wiadomości, które można wysyłać i odbierać za pośrednictwem naszego wbudowanego systemu przesyłania wiadomości, a nauczyciele i doradcy udzielą odpowiedzi w ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku.

Sieć globalna

We współczesnym świecie biznesu nawiązanie globalnej sieci profesjonalnych kontaktów jest nieocenione dla Twojego sukcesu.

W całym programie spotkasz utalentowanych profesjonalistów z różnych branż, sektorów i kultur na całym świecie. Pracując wspólnie nad projektami grupowymi, ćwiczeniami budowania zespołu i debatami na żywo w internetowym studio, poszerzysz swoją perspektywę i zrozumienie wszystkich dziedzin biznesu z różnych kulturowo perspektyw, a także rozwiniesz osobistą sieć globalnych kontaktów, która przetrwa doświadczenie akademickie.

University of Aberdeen Online to idealny sposób na pracę, łączenie się i komunikację w dzisiejszym globalnym świecie biznesu: sieć z uczniami na całym świecie i komunikacja ponad granicami przy użyciu współczesnej technologii praktyk biznesowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MBA » Widzieć Online MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA Global

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Wielka Brytania Aberdeen

MBA (Global) z University of Aberdeen to jedyny w pełni internetowy program MBA oferowany przez jeden z sześciu starożytnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Eksploruj przyszłościowe i destrukcyjne podejście do biznesu wraz ze swoimi międzynarodowymi partnerami, jednocześnie zdobywając niezbędne umiejętności w zakresie przywództwa, innowacji, zarządzania zmianami, opracowywania strategii, sprzedaży i marketingu. Program daje również możliwość personalizacji MBA, aby dopasować się do własnych celów zawodowych, prowadząc badania i studia przypadków w obszarach, które Cię interesują jako profesjonalisty. [+]

MBA (Global) z University of Aberdeen to jedyny w pełni internetowy program MBA oferowany przez jeden z sześciu starożytnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Eksploruj przyszłościowe i destrukcyjne podejście do biznesu wraz ze swoimi międzynarodowymi partnerami, jednocześnie zdobywając niezbędne umiejętności w zakresie przywództwa, innowacji, zarządzania zmianami, opracowywania strategii, sprzedaży i marketingu.

Program daje również możliwość personalizacji MBA, aby dopasować się do własnych celów zawodowych, prowadząc badania i studia przypadków w obszarach, które Cię interesują jako profesjonalisty.

ODKRYJ INNOWACJĘ I PRZERWĘ

Uzyskaj wgląd w proces innowacji i zwiększ swoją umiejętność myślenia w sposób destrukcyjny, opracowuj strategie rynkowe i promuj swoje pomysły.... [-]


MSc

Magister finansów

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Wielka Brytania Aberdeen

Magister Finansów z Uniwersytetu w Aberdeen jest jedynym w pełni internetowym programem magisterskim w finansach oferowanym przez jeden z sześciu starożytnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Zdobądź wszystkie podstawowe umiejętności potrzebne do udanej kariery w finansach, ponieważ rozwijasz głębokie zrozumienie teorii finansowych, założeń i technik - zanim przejdziesz do eksploracji szybko rozwijających się specjalności, takich jak Fintech, Big Data, regulacje i międzynarodowe finanse. Program daje także unikalną możliwość zarabiania na studiach magisterskich dzięki studiowaniu w zakresie kwalifikacji CFA®, co daje dodatkową korzyść na konkurencyjnym rynku pracy. [+]

Magister Finansów z Uniwersytetu w Aberdeen jest jedynym w pełni internetowym programem magisterskim w finansach oferowanym przez jeden z sześciu starożytnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Zdobądź wszystkie podstawowe umiejętności potrzebne do udanej kariery w finansach, ponieważ rozwijasz głębokie zrozumienie teorii finansowych, założeń i technik - zanim przejdziesz do eksploracji szybko rozwijających się specjalności, takich jak Fintech, Big Data, regulacje i międzynarodowe finanse.

Program daje także unikalną możliwość zarabiania na studiach magisterskich dzięki studiowaniu w zakresie kwalifikacji CFA®, co daje dodatkową korzyść na konkurencyjnym rynku pracy.... [-]