UK Open College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lifestyle learning: elastyczne, przyjemny, niedrogi

kształcenie na odległość i kursy online z jednej z najszybciej rozwijających się dostawców studyjnych domu w Wielkiej Brytanii. Portfel akredytowanych kursów internetowych prowadzących do qcf uznanych kwalifikacjach w różnych przedmiotów są w ofercie dla studentów na całym świecie, Niezależnie od lokalizacji, studia domowe nie ma barier.

Wybierz kurs w jednej z wielu sektorów oferowanych przez studia i zarejestrować się on-line przez 365 dni w roku, Wszystkie nasze kursy kształcenia domu są wyposażone Materiały i nieograniczone wsparcie udzielane. W większości przypadków nie ma żadnych klas lub egzaminy zewnętrzne uczestniczyć dając studentom całkowitą pewność i kontrolę nad tym, jak i kiedy się uczą. Jest to całkowicie do Ciebie, gdzie uczysz się od!

Bez względu na cel i ambicje osobiste UK Otwarta Szkoła są w stanie zapewnić całkowicie elastyczną metodę uczenia się uczniów na skalę międzynarodową. Poprzez wypełnienie onliine oczywiście możliwość posiadające uznane kwalifikacje w CV w ciągu kilku miesięcy, staje się rzeczywistością. Daj nam szansę ..... Będziesz zachwycony Ci opowiedziała się za UK Otwarta Szkoła.

Lokalizacje

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

A-levels
Certyfikat
Ta szkoła oferuje również: