The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Medycyny i Medycyny Weterynaryjnej składa się z dwóch szkół. Są to Edinburgh Medical School i Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick).

Wspólnie tworzymy unikatową grupę w Wielkiej Brytanii, w której pracują lekarze weterynarii, medycyny i biomedyczni naukowcy oraz badają wspólne przyczyny chorób, które mają wpływ na nasze populacje. Nasze kampusy, nasza struktura i organizacja naszych stopni gwarantują, że mamy ludzi z Royal (Dick) Szkoły Weterynaryjnej i Edinburgh Medical School oddychając tym samym powietrzem, projektując projekty razem i nauczając w swoich specjalistycznych dziedzinach.

Weterynarz

Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick)

Najwyższa szkoła weterynaryjna w Zjednoczonym Królestwie w ramach ramowej doskonałości w dziedzinie badań naukowych 2014, Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick) jest światowym liderem w zakresie edukacji, badań i praktyk weterynaryjnych. Zapewniamy doskonałe wykształcenie weterynaryjne przy wykorzystaniu nagradzanego programu nauczania, innowacyjnych metod nauczania i interdyscyplinarnego środowiska. Zostaliśmy umieszczeni wśród pierwszych siedmiu brytyjskich szkół weterynaryjnych na rzecz jakości badań w 2008 r. Ćwiczenia w zakresie oceny badań, potwierdzając uznanie międzynarodowej renomy szkoły. Nasze usługi kliniczne - Szpital dla małych Zwierząt i Dużych Zwierząt - należą do najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii.

Edinburgh Medical School

Edinburgh Medical School prowadzi trzy gimnazjum. Są to nauki biomedyczne, nauki kliniczne i molekularne, genetyczne i populacyjne nauki o zdrowiu.

Dydaktyka programu MBChB i innych biomedycznych studiów licencjackich i podyplomowych odbywa się w trzech dziekanach. Poprzez dobranie odpowiednich osób, zarówno klinicznych jak i nieklinicznych, stymulujemy i stwarzamy możliwości rozwijania ekscytujących prac, które wpływają na życie ludzi. Edinburgh Medical School zapewnia pierwszej klasowej edukacji w pierwszej klasie udogodnienia przez podekscytowanych ludzi, którzy są na krawędzi.

Oferujemy doskonałe doświadczenie w środowisku, gdzie badania są cenne i ścigane. Badania są ważnym elementem życia każdego ucznia jako sposobu na zrozumienie sposobu myślenia, który wyposaży ich w pozytywne zmiany ludzkości.

Edinburgh Medical School: Nauki Biomedyczne

Przeprowadzanie przełomowych badań naukowych biomedycznych stanowi centrum ośrodków systemów poznawczych i neuronowych, Centrum Fizjologii Integracyjnej, Centrum Neuroregeneracji oraz Wydziału Zakażeń i Medycyny Ścieżkowej.

Prowadzimy również badania interdyscyplinarne z tymi stowarzyszonymi centrami: chorobami zakaźnymi w Edynburgu, neurohistemii w Edynburgu, ośrodkiem padaczkowym Muir Maxwell, ośrodkiem Patrick Wild Center i farmakologii, toksykologii i terapii.

Tematyka badawcza w dziekanacie obejmuje:

  • Geny i rozwój
  • Biologia membranowa
  • Układy sterowania układem nerwowym
  • Poznanie, uczenie się i plastyczność synaptyczna
  • Neuropharmacology
  • Wirusologia podstawowa i kliniczna
  • Bakteryjna patogeneza i chemioterapia

Również w dziekanacie jest Biomedyczna Organizacja Pedagogiczna (BMTO), która odgrywa istotną rolę w administracji, koordynacji i wdrażaniu nauczania na poziomie licencjackim.

BMTO jest odpowiedzialny za program BSc Medical Sciences wraz z licznych programów honorowych w dziedzinie nauk biologicznych, nauk medycznych i weterynaryjnych, a także czternaście kursów z zakresu nauk biomedycznych dla absolwentów szkół wyższych.

Weterynarz

Edinburgh Medical School: Nauki kliniczne

Z wieloletnim międzynarodowym profilem badawczym naukowcy kliniczni kierują Centrum Nauki Kardiologicznej, Centrum Klinicznych Nauk Mózgu, Centrum Badań Zapalania, Centrum Medycyny Regeneracyjnej, Centrum ds. Zdrowia Reprodukcyjnego, Edinburgh Postgraduate Dental Institute i Division Nauki o Zdrowiu.

W ostatnim ćwiczeniu Ćwiczenia z oceny w Wielkiej Brytanii Medycyna Kliniczna została oceniona na 28 możliwych zgłoszeń w całej Wielkiej Brytanii.

Dziekanat opiera się głównie na Małej Francji.

W małej Francji, budynku kancelarii, Królewskiego Instytutu Medycyny i Centrum Medycyny Regeneracyjnej znajdują się najnowocześniejsze placówki dydaktyczne i badawcze przylegające do Szpitala Królewskiego w Edynburgu i biomedycznego parku naukowego, Edynburg BioQuarter.

Inne miejsca dziekanatu to Szpital Dziecka w Edynburgu Sick, Western General Hospital, Szpital Królewski w Edynburgu i Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molecular, Genetic and Population Health Sciences

Nauki o Molekularnej, Genetycznej i Ludzkiej Ludności obejmują Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC, Instytut Nauk o Zdrowiu i Informatyce Ludności w Usher, Jednostkę Badań Klinicznych w Edynburgu i Oddział Patologii.

Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC składa się z jednostki MRC Human Genetics Unit, Edynburskiego Centrum Badań nad Rakiem oraz Centrum Genomiki i Medycyny Doświadczalnej.

Usher Instytut Nauk o Zdrowiu i Informacji o Ludności składa się z Centrum Nauk o Zdrowiu Ludności, Centrum Informatyki Medycznej i Centrum Badań nad Zdrowiem Światowym.

Oddział dziekanarstwa jest także siedzibą Jednostki Badawczej w Edynburgu (ECTU), która niedawno była pełną rejestracją w Zjednoczonym Konsorcjum Badań nad Kliną Zjednoczonym w Wielkiej Brytanii i została odznaczona statusem metodologii badań klinicznych MRC oraz działem patologii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Dyplomy » Widzieć Health Certificates » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Applied Conservation Genetics with Wildlife Forensics (mgr, Pg Dip, Pg Cert, PG Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Program został zaprojektowany jako instytucjonalna współpraca między University of Edinburgh i SASA (Science and Advice for Scottish Agriculture), instytucją rządową, która mieści brytyjskie laboratorium badań kryminalistycznych DNA. Studenci będą mieli niepowtarzalną okazję uczyć się od uznanych na arenie międzynarodowej specjalistów w zakresie stosowania analizy genetycznej do zarządzania ochroną i badań kryminalistycznych. [+]

Opis programu

W ramach nauki o ochronie przyrody wzrasta uznanie wartości danych genetycznych wspomagających decyzje dotyczące zarządzania, jednak brakuje naukowców i menedżerów posiadających umiejętności i wiedzę do zastosowania teorii genetyki populacyjnej w praktyce konserwatorskiej. Na tym arenie, forensics przyrody to ekscytująca nowa dziedzina, która przyciąga coraz większą uwagę globalną w walce z nielegalnym handlem dziką fauną i florą.

PPD / Cert / Dip / MSc w Applied Conservation Genetics z Wildlife Forensics ma na celu zapewnienie połączenia teoretycznej i praktycznej edukacji w zakresie stosowania danych genetycznych do zarządzania dziką przyrodą i egzekwowania prawa ochrony przyrody. Program obejmie wszystkie istotne aspekty, od genetycznej teorii populacyjnej, poprzez analizę danych, po rozważania związane z interpretacją i przekazywaniem wniosków naukowych do zarządzania, polityki i dochodzeń w sprawach karnych.... [-]


Applied Poultry Science (mgr, Pg Dip, Pg Cert, PG Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Program oferuje wyjątkową możliwość badania różnych aspektów stosowanych nauk drobiarskich i ma na celu wyposażenie obecnych i przyszłych specjalistów w umiejętności, wiedzę i zrozumienie w celu sprostania lokalnym i globalnym wyzwaniom związanym ze zrównoważoną produkcją drobiu. Zaprojektowano go tak, aby odpowiadał kontynuowanie zatrudnienia lub inne zobowiązania. [+]

Opis programu

Program oferuje wyjątkową możliwość badania różnych aspektów stosowanych nauk drobiarskich i ma na celu wyposażenie obecnych i przyszłych specjalistów w umiejętności, wiedzę i zrozumienie w celu sprostania lokalnym i globalnym wyzwaniom związanym ze zrównoważoną produkcją drobiu. Zaprojektowano go tak, aby odpowiadał kontynuowanie zatrudnienia lub inne zobowiązania.

Uczestnicy zazwyczaj pochodzą z różnych środowisk, w tym od żywienia, hodowców, weterynarzy i innych pracowników sektora drobiarskiego, a wszyscy chcą rozwijać swoją karierę i biznes.

Jest on oferowany w niepełnym wymiarze czasu, kształceniu na odległość i jest w pełni elastycznym połączeniem modułów technicznych, naukowych, żywieniowych i środowiskowych oraz zarządzania rozwojem umiejętności, dzięki czemu możesz dopasować swoje studia do pracy i wokół niej oraz do innych zobowiązań. Jest dostarczany głównie przez specjalistów od drobiu ze Scotland's Rural College (SRUC) i St David's Poultry Team (lekarzy weterynarii).... [-]


Bezpieczeństwo pacjenta

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Ten 3-letni program magisterski online w zakresie bezpieczeństwa pacjentów i klinicznych czynnika ludzkiego ma na celu wsparcie wszystkich absolwentów służby zdrowia (od pielęgniarek po chirurgów i anestezjologów) w zakresie stosowania narzędzi i technik opartych na dowodach w celu poprawy niezawodności i bezpieczeństwa codziennego systemy i procesy opieki zdrowotnej. [+]

Opis programu

Ten 3-letni program magisterski online w zakresie bezpieczeństwa pacjentów i klinicznych czynnika ludzkiego ma na celu wsparcie wszystkich absolwentów służby zdrowia (od pielęgniarek po chirurgów i anestezjologów) w zakresie stosowania narzędzi i technik opartych na dowodach w celu poprawy niezawodności i bezpieczeństwa codziennego systemy i procesy opieki zdrowotnej.

Osoby ubiegające się o ten stopień będą starały się wyróżnić jako doświadczone w zakresie bezpieczeństwa pacjentów i, w niektórych przypadkach, mogą dążyć do specjalizacji lub podjęcia kierowniczej roli w tej dziedzinie. Program wykorzysta materiały dydaktyczne pochodzące z globalnej sieci entuzjastów.... [-]


Bezpieczeństwo żywności (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Jest to program nauczania online skierowany do uczniów z odpowiednimi środowiskami rolniczymi i związanymi z żywnością, którzy chcą zdobyć dogłębną wiedzę na temat bezpieczeństwa żywności. Mgr został opracowany specjalnie w celu zapewnienia prawdziwie holistycznego podejścia do łańcucha żywnościowego w zakresie bezpieczeństwa żywności, obejmującego etapy przed i po zbiorze produkcji żywności, bezpieczeństwa upraw, dobrostanu zwierząt i ekonomiki łańcucha dostaw. Program ten byłby odpowiedni dla osób z licencjatem w dziedzinie nauk rolniczych, nauk biologicznych, systemów żywnościowych, weterynarii i medycyny ludzkiej, a także specjalistów z rolnictwa, przemysłu wiejskiego, przemysłu spożywczego, urzędników państwowych, organizacji międzynarodowych, badaczy żywności bezpieczeństwo i trzeci sektor. [+]

Opis programu

Choroby przenoszone przez żywność są rosnącym problemem zdrowia publicznego na całym świecie. Zanieczyszczenie żywności drobnoustrojami lub chemikaliami może wystąpić na każdym etapie procesu od produkcji żywności do spożycia ("od pola do stołu") oraz w wyniku zanieczyszczenia środowiska, w tym zanieczyszczenia wody, gleby lub powietrza. Globalne obciążenie chorobami przenoszonymi przez żywność na całym świecie ma bardzo duży wpływ na każdego roku około 600 milionów ludzi z 420 000 zgonów. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podkreśliła znaczenie wytwarzania bezpiecznej żywności, która ratuje ludzkie życie, oszczędza zasoby i ma pozytywny wpływ na gospodarkę każdego kraju.... [-]


Edukacja kliniczna (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Nasz internetowy program edukacji klinicznej korzysta z naszej światowej sławy ekspertyzy, aby zwiększyć twoje umiejętności nauczania i oceny uczniów w środowisku klinicznym. Jest to idealny program dla osób pełniących funkcje edukacyjne w odniesieniu do pracowników służby zdrowia i lekarzy weterynarii, w tym lekarzy, pielęgniarek, lekarzy dentystów, osób związanych z edukacją weterynaryjną lub związanych z nimi naukowców (biomedycznych lub społecznych). [+]

Opis programu

Nasz internetowy program edukacji klinicznej korzysta z naszej światowej sławy ekspertyzy, aby zwiększyć twoje umiejętności nauczania i oceny uczniów w środowisku klinicznym.

Jest to idealny program dla osób pełniących funkcje edukacyjne w odniesieniu do pracowników służby zdrowia i lekarzy weterynarii, w tym lekarzy, pielęgniarek, lekarzy dentystów, psychologów klinicznych, terapeutów zajęciowych, osób zajmujących się edukacją weterynaryjną lub związanych z nimi naukowców (biomedycznych lub społecznych).

Naszym celem jest pomóc Ci zastanowić się i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Twojej praktyki, jednocześnie zwiększając wiedzę na temat stosowania teorii edukacyjnych i dowodów z literatury. W rezultacie nauczysz się wiedzy i umiejętności potrzebnych do dostarczania, rozwijania i badania wysokiej jakości edukacji klinicznej we własnej dyscyplinie.... [-]


Equine Science (mgr, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Program ten obejmuje dogłębne naukowe podejście do zarządzania zdrowiem i dobrostanem, reprodukcją, zachowaniem, odżywianiem i ćwiczeniami dla koni. Dowiesz się również, jak w praktyce zastosować naukowe podejście, aby poprawić zdrowie koni, dobrostan i wydajność konia. [+]

Opis programu

Program ten obejmuje dogłębne naukowe podejście do zarządzania zdrowiem i dobrostanem, reprodukcją, zachowaniem, odżywianiem i ćwiczeniami dla koni. Dowiesz się również, jak praktycznie zastosować naukowe podejście, aby poprawić zdrowie koni, dobrostan i wydajność.

Nasz program online jest pierwszym i jedynym programem Equine Science, który ma być prowadzony w międzynarodowym centrum doskonałości weterynaryjnej. Zapewnia studentom szczegółową wiedzę i zrozumienie nauk koni i ich zastosowań i jest doskonałym przygotowaniem do poprawy kariery zawodowej lub przyszłych niezależnych badań, takich jak doktorat.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]


Globalne bezpieczeństwo żywnościowe i żywienie (MSc / PgDip / PgCert - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Bezpieczeństwo żywnościowe dotyczy dostępności, dostępu i wykorzystania bezpiecznej, pożywnej i zrównoważonej żywności dla wszystkich, w szczególności grup znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej. [+]

Opis programu

Bezpieczeństwo żywnościowe dotyczy dostępności, dostępu i wykorzystania bezpiecznej, pożywnej i zrównoważonej żywności dla wszystkich, w szczególności grup znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej. Wyzwania związane z żywnością to nie tylko istnienie około 795 milionów ludzi niedożywionych na świecie (FAO), ale także rosnąca obecność chorób niezakaźnych związanych z dietą (np. Cukrzyca i choroby serca); udział rolnictwa w emisji gazów cieplarnianych i zmianie sposobu użytkowania gruntów. Zrozumienie powiązań między żywnością, zdrowiem i środowiskiem, a także ich kompromisów jest niezbędne do sformułowania polityk, które umożliwią nam osiągnięcie bezpieczeństwa żywnościowego w sposób zrównoważony.... [-]


Kliniczne zachowanie zwierząt (mgr, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Program ten zapewnia elastyczne studia podyplomowe zaprojektowane w celu zaspokojenia zapotrzebowania na nauczanie behawioralne zwierząt w Internecie w ramach wspieranego środowiska uczenia się. Program wykorzysta podejście oparte na dowodach, aby zbadać potencjalne motywacje, możliwości zarządzania i leczenia dla nieprawidłowych i / lub problematycznych zachowań, powszechnie wyrażanych przez towarzyszące gatunki zwierząt żyjące w środowisku domowym. [+]

Opis programu

Program ten zapewnia elastyczne studia podyplomowe zaprojektowane w celu zaspokojenia zapotrzebowania na nauczanie behawioralne zwierząt w Internecie w ramach wspieranego środowiska uczenia się. Program wykorzysta podejście oparte na dowodach, aby zbadać potencjalne motywacje, możliwości zarządzania i leczenia dla nieprawidłowych i / lub problematycznych zachowań, powszechnie wyrażanych przez towarzyszące gatunki zwierząt żyjące w środowisku domowym.

Tematyka obejmuje multidyscyplinarne podejście, oparte na wiedzy i technikach z zakresu psychologii, etologii, neurobiologii, farmakologii i weterynarii. Program ten będzie zawierał nauczanie i uczenie się, które ma na celu przygotowanie do kariery zawodowej w towarzystwie zwierząt towarzyszących w różnych środowiskach, w tym poradnictwa dotyczącego zachowania zwierząt klinicznych.... [-]


Komunikacja naukowa

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Nasz program nauczania na odległość w niepełnym wymiarze godzin daje możliwość zdobycia formalnej kwalifikacji w zakresie komunikacji naukowej bez konieczności opuszczania pracy lub przemieszczania się w inne miejsce. Możesz zacząć od otrzymania certyfikatu podyplomowego w pierwszej instancji, a następnie zdecydować się na studia na dyplom i / lub tytuł magistra. Będziesz angażować się z innymi studentami z całego świata, z różnych środowisk akademickich i zawodowych, a będziesz cieszyć się bogatym doświadczeniem podczas nauki w programie. [+]

Opis programu

Dziedziny komunikacji naukowej i zaangażowania publicznego mają obecnie bezprecedensowy wzrost. Wynika to z większej potrzeby wykazania wpływu badań finansowanych ze środków publicznych, konieczności doceniania nauki, zwiększonej kontroli rządowej i chęci wzmocnienia bazy dowodów dla decyzji politycznych. Wiele możliwości rozwoju zawodowego pojawia się na styku nauki z różnymi grupami interesariuszy i badane są coraz bardziej kreatywne metodologie zaangażowania nauki.

Nasz program nauczania na odległość w niepełnym wymiarze godzin daje możliwość zdobycia formalnej kwalifikacji w zakresie komunikacji naukowej bez konieczności opuszczania pracy lub przemieszczania się w inne miejsce. Możesz zacząć od otrzymania certyfikatu podyplomowego w pierwszej instancji, a następnie zdecydować się na studia na dyplom i / lub tytuł magistra. Będziesz angażować się z innymi studentami z całego świata, z różnych środowisk akademickich i zawodowych, a będziesz cieszyć się bogatym doświadczeniem podczas nauki w programie.... [-]


Mikrobiologia kliniczna

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Trzyletni, podyplomowy program online podyplomowy nauczany w całości online. Przeznaczony dla młodszych lekarzy, którzy obecnie przechodzą lub zamierzają podjąć specjalistyczne szkolenie w zakresie dyscypliny zakaźnej, program ten jest otwarty dla stażystów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. [+]

Opis programu

Ten nowy trzyletni, podyplomowy, internetowy program studiów podyplomowych prowadzi do uzyskania tytułu magistra nauk ścisłych w dziedzinie mikrobiologii klinicznej i chorób zakaźnych (CMID).

Przeznaczony dla młodszych lekarzy, którzy obecnie przechodzą lub zamierzają podjąć specjalistyczne szkolenie w zakresie dyscypliny zakaźnej, program ten jest otwarty dla stażystów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Ten stopień będzie również atrakcyjny dla tych, którzy ukończyli szkolenie, ale chcą spełnić wymagania dotyczące stałego kształcenia medycznego lub tych, którzy chcą uzyskać formalne kwalifikacje w dziedzinie mikrobiologii klinicznej i chorób zakaźnych.... [-]


Międzynarodowy dobrostan zwierząt, etyka i prawo (mgr, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - nauka online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Ogólnym celem tego internetowego programu nauczania na odległość jest dostarczenie wiedzy i zrozumienie nauk o dobrostanie zwierząt, z naciskiem na międzynarodowe problemy wynikające z wykorzystywania zwierząt we wszystkich jego formach. Program jest prowadzony przez naukowców i nauczycieli z Międzynarodowego Centrum Edukacji Zwierząt im. Jeanne Marchig (w ramach Królewskiej (Dick) School of Veterinary Studies) oraz Scotland's Rural College (SRUC) z udziałem gościnnych wykładowców z całego świata. [+]

Opis programu

Ogólnym celem tego internetowego programu nauczania na odległość jest dostarczenie wiedzy i zrozumienie nauk o dobrostanie zwierząt, z naciskiem na międzynarodowe problemy wynikające z wykorzystywania zwierząt we wszystkich jego formach.

Program jest prowadzony przez naukowców i nauczycieli z Międzynarodowego Centrum Edukacji Zwierząt im. Jeanne Marchig (w ramach Królewskiej (Dick) School of Veterinary Studies) oraz Scotland's Rural College (SRUC) z udziałem gościnnych wykładowców z całego świata.

Program oferuje kursy w różnych dziedzinach, w tym:

historia, kultura i koncepcje dobrostanu zwierzątzachowanie zwierzątocena dobrostanu zwierzątetyka zwierzęcarekomendacje i politykaustawodawstwo, regulacje i egzekwowaniekomunikacja naukowastosowane dobrostan zwierząt - produkcja, towarzysz i dzikie zwierzęta w niewoli... [-]

Msc Globalne wyzwania: zdrowie, środowisko, rozwój (nauka online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Wyzwanie, w jaki sposób siedem miliardów może dobrze żyć na jednej planecie, może być zrozumiane i skutecznie rozwiązane tylko dzięki wielu perspektywom i licznym dyscyplinom. [+]

Opis programu

Wyzwanie, w jaki sposób siedem miliardów może dobrze żyć na jednej planecie, może być zrozumiane i skutecznie rozwiązane tylko dzięki wielu perspektywom i licznym dyscyplinom.

Nasze mgr Global Challenges to wielopoziomowy program online, który oferuje różne kwalifikacje po pomyślnym ukończeniu każdego z trzech etapów.

Każdy etap, sam certyfikat podyplomowy, przyjmuje wielodyscyplinarne podejście do globalnych wyzwań z własnej, odmiennej perspektywy.

Studiowanie wszystkich trzech etapów daje kompleksowy wgląd w globalne wyzwania i rozwija się, a także poszerza umiejętności i wiedzę, aby skutecznie im sprostać. W miarę postępów w programie będziesz integrował swoje uczenie się z każdym certyfikowanym badaniem, dodając głębi i bogactwa do swoich doświadczeń.... [-]


One Health (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Program One Health jest częścią Global Health Academy i dzielimy wiele przedmiotów do wyboru z innymi programami w Akademii. Zapewnia to dużą elastyczność pozwalającą personalizować studia, aby odzwierciedlić zainteresowania zawodowe i aspiracje zawodowe. Oprócz uczenia się od naszych doświadczonych nauczycieli możesz dołączyć do studentów z całego świata w wielu różnych programach magisterskich, aby dzielić się doświadczeniami i wiedzą. [+]

Opis programu

One Health znajduje się na styku zdrowia ludzi, zwierząt i ekosystemów. Jest to szybko rozwijająca się dziedzina, która doskonale nadaje się do przygotowania profesjonalistów, którzy chcą sprostać szerokiej gamie trudnych i wysoce złożonych problemów zdrowotnych XXI wieku. Ten program jest odpowiedni dla szerokiego grona profesjonalistów, których zaplecze dyscyplinarne może obejmować nauki przyrodnicze, biologiczne, środowiskowe i społeczne. Ten program jest dostarczany w pełni online, dzięki czemu w pełni wykorzystuje pionierskie, wielokrotnie nagradzane uniwersyteckie środowiska edukacyjne.

Uniwersytet w Edynburgu był pierwszym uniwersytetem w Zjednoczonym Królestwie, który rozwiązał potrzebę szkolenia zawodowego One Health, zapewniając specjalny program magisterski. Rozpoczęty w 2014 r. Program magisterski opiera się na wielu mocnych stronach Uniwersytetu w Edynburgu i obejmuje wiele dyscyplin, aby zapewnić światowej klasy nauczanie w One Health i zapewnić kluczowe szkolenia i umiejętności wymagane do udanej kariery w tej nowej dziedzinie. W krajowym studium podyplomowym Taught Experience Survey (2018) otrzymaliśmy ocenę zadowolenia uczniów w 92%, odzwierciedlającą ciężką pracę, którą zespół wkłada w budowę i wspieranie społeczności uczącej się, która spotyka się, aby uczyć i uczyć się w tym programie.... [-]


Różnorodność biologiczna, Wildlife

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat September 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Ten internetowy program nauczania zapewnia interdyscyplinarne podejście do zarządzania ochroną. Wykorzystuje wiedzę fachową zebraną w ramach Global Health Academy Uniwersytetu w Edynburgu oraz partnerów z całego świata, w celu zapewnienia najwyższej jakości nauczania i badań w dziedzinie różnorodności biologicznej, przyrody i ekosystemu. [+]

Opis programu

Ten internetowy program nauczania zapewnia interdyscyplinarne podejście do zarządzania ochroną.

Wykorzystuje wiedzę fachową zebraną na Uniwersytecie w Edynburgu Global Health Academy oraz partnerów z całego świata, aby zapewnić najwyższej jakości nauczanie i badania w zakresie różnorodności biologicznej, fauny i flory oraz ekosystemu.

Ocenisz wszystkie aspekty ekosystemów, mając na celu zachowanie i utrzymanie ich zrównoważonego rozwoju zarówno w krajach rozwijających się, jak i rozwiniętych.

Ten program jest powiązany z uniwersytetem Global Academies.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
47 Little France Cres, Edinburgh EH16 4TJ, United Kingdom
Edinburgh, Scotland, GB
Media społecznościowe