The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Medycyny i Medycyny Weterynaryjnej składa się z dwóch szkół. Są to Edinburgh Medical School i Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick).

Wspólnie tworzymy unikatową grupę w Wielkiej Brytanii, w której pracują lekarze weterynarii, medycyny i biomedyczni naukowcy oraz badają wspólne przyczyny chorób, które mają wpływ na nasze populacje. Nasze kampusy, nasza struktura i organizacja naszych stopni gwarantują, że mamy ludzi z Royal (Dick) Szkoły Weterynaryjnej i Edinburgh Medical School oddychając tym samym powietrzem, projektując projekty razem i nauczając w swoich specjalistycznych dziedzinach.

Weterynarz

Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick)

Najwyższa szkoła weterynaryjna w Zjednoczonym Królestwie w ramach ramowej doskonałości w dziedzinie badań naukowych 2014, Królewska Szkoła Weterynaryjna (Dick) jest światowym liderem w zakresie edukacji, badań i praktyk weterynaryjnych. Zapewniamy doskonałe wykształcenie weterynaryjne przy wykorzystaniu nagradzanego programu nauczania, innowacyjnych metod nauczania i interdyscyplinarnego środowiska. Zostaliśmy umieszczeni wśród pierwszych siedmiu brytyjskich szkół weterynaryjnych na rzecz jakości badań w 2008 r. Ćwiczenia w zakresie oceny badań, potwierdzając uznanie międzynarodowej renomy szkoły. Nasze usługi kliniczne - Szpital dla małych Zwierząt i Dużych Zwierząt - należą do najbardziej wpływowych ośrodków opieki klinicznej w Wielkiej Brytanii.

Edinburgh Medical School

Edinburgh Medical School prowadzi trzy gimnazjum. Są to nauki biomedyczne, nauki kliniczne i molekularne, genetyczne i populacyjne nauki o zdrowiu.

Dydaktyka programu MBChB i innych biomedycznych studiów licencjackich i podyplomowych odbywa się w trzech dziekanach. Poprzez dobranie odpowiednich osób, zarówno klinicznych jak i nieklinicznych, stymulujemy i stwarzamy możliwości rozwijania ekscytujących prac, które wpływają na życie ludzi. Edinburgh Medical School zapewnia pierwszej klasowej edukacji w pierwszej klasie udogodnienia przez podekscytowanych ludzi, którzy są na krawędzi.

Oferujemy doskonałe doświadczenie w środowisku, gdzie badania są cenne i ścigane. Badania są ważnym elementem życia każdego ucznia jako sposobu na zrozumienie sposobu myślenia, który wyposaży ich w pozytywne zmiany ludzkości.

Edinburgh Medical School: Nauki Biomedyczne

Przeprowadzanie przełomowych badań naukowych biomedycznych stanowi centrum ośrodków systemów poznawczych i neuronowych, Centrum Fizjologii Integracyjnej, Centrum Neuroregeneracji oraz Wydziału Zakażeń i Medycyny Ścieżkowej.

Prowadzimy również badania interdyscyplinarne z tymi stowarzyszonymi centrami: chorobami zakaźnymi w Edynburgu, neurohistemii w Edynburgu, ośrodkiem padaczkowym Muir Maxwell, ośrodkiem Patrick Wild Center i farmakologii, toksykologii i terapii.

Tematyka badawcza w dziekanacie obejmuje:

  • Geny i rozwój
  • Biologia membranowa
  • Układy sterowania układem nerwowym
  • Poznanie, uczenie się i plastyczność synaptyczna
  • Neuropharmacology
  • Wirusologia podstawowa i kliniczna
  • Bakteryjna patogeneza i chemioterapia

Również w dziekanacie jest Biomedyczna Organizacja Pedagogiczna (BMTO), która odgrywa istotną rolę w administracji, koordynacji i wdrażaniu nauczania na poziomie licencjackim.

BMTO jest odpowiedzialny za program BSc Medical Sciences wraz z licznych programów honorowych w dziedzinie nauk biologicznych, nauk medycznych i weterynaryjnych, a także czternaście kursów z zakresu nauk biomedycznych dla absolwentów szkół wyższych.

Weterynarz

Edinburgh Medical School: Nauki kliniczne

Z wieloletnim międzynarodowym profilem badawczym naukowcy kliniczni kierują Centrum Nauki Kardiologicznej, Centrum Klinicznych Nauk Mózgu, Centrum Badań Zapalania, Centrum Medycyny Regeneracyjnej, Centrum ds. Zdrowia Reprodukcyjnego, Edinburgh Postgraduate Dental Institute i Division Nauki o Zdrowiu.

W ostatnim ćwiczeniu Ćwiczenia z oceny w Wielkiej Brytanii Medycyna Kliniczna została oceniona na 28 możliwych zgłoszeń w całej Wielkiej Brytanii.

Dziekanat opiera się głównie na Małej Francji.

W małej Francji, budynku kancelarii, Królewskiego Instytutu Medycyny i Centrum Medycyny Regeneracyjnej znajdują się najnowocześniejsze placówki dydaktyczne i badawcze przylegające do Szpitala Królewskiego w Edynburgu i biomedycznego parku naukowego, Edynburg BioQuarter.

Inne miejsca dziekanatu to Szpital Dziecka w Edynburgu Sick, Western General Hospital, Szpital Królewski w Edynburgu i Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molecular, Genetic and Population Health Sciences

Nauki o Molekularnej, Genetycznej i Ludzkiej Ludności obejmują Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC, Instytut Nauk o Zdrowiu i Informatyce Ludności w Usher, Jednostkę Badań Klinicznych w Edynburgu i Oddział Patologii.

Instytut Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC składa się z jednostki MRC Human Genetics Unit, Edynburskiego Centrum Badań nad Rakiem oraz Centrum Genomiki i Medycyny Doświadczalnej.

Usher Instytut Nauk o Zdrowiu i Informacji o Ludności składa się z Centrum Nauk o Zdrowiu Ludności, Centrum Informatyki Medycznej i Centrum Badań nad Zdrowiem Światowym.

Oddział dziekanarstwa jest także siedzibą Jednostki Badawczej w Edynburgu (ECTU), która niedawno była pełną rejestracją w Zjednoczonym Konsorcjum Badań nad Kliną Zjednoczonym w Wielkiej Brytanii i została odznaczona statusem metodologii badań klinicznych MRC oraz działem patologii.

Lokalizacje

Edynburg

Address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

EH3 9HA Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania