The Open College of the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza historia

The Open College of the Arts został założony w 1987 roku przez Michaela Younga, Lorda Younga z Dartington, siły napędowej licznych inicjatyw obywatelskich i edukacyjnych, takich jak Stowarzyszenie Konsumentów, National Extension College i Open University.

Pierwotną wizją Younga było zaoferowanie ogółowi społeczeństwa możliwości podjęcia wysokiej jakości kursów artystycznych poprzez kształcenie na odległość, bez wcześniejszych kwalifikacji i ograniczeń. Postrzegał OCA jako sposób na przekształcanie ludzkiego życia, dając im możliwość i umiejętności wyrażania swoich kreatywnych talentów pod okiem zawodowych artystów. Nadal żyjemy według tych wartości.

Dziś OCA jest kwitnącą edukacyjną organizacją charytatywną, której charytatywnym celem jest poszerzenie uczestnictwa w edukacji artystycznej. Ponad 2000 studentów każdego roku studiuje teraz u nas kursy kreatywne i sztuki wizualne oraz dyplomy. Strategia OCA jest ustalana przez Radę Powierniczą. Nasze siedziby znajdują się na terenie dawnej kopalni w Barnsley, South Yorkshire, a wszyscy nasi tutorzy pracują w swoich domach lub studiach.

OCA jest częścią University for the Creative Arts

University for the Creative Arts (UCA) to jedna z wiodących brytyjskich uczelni specjalistycznych oferujących szereg kursów z zakresu sztuki, architektury, komunikacji, projektowania i mediów w pięciu kampusach w południowo-wschodniej Anglii. Absolwenci to Zandra Rhodes, Karen Millen i Tracey Emin.
W dniu 1 listopada 2016 r. The Open College of the Arts stała się częścią University for the Creative Arts. Ta fuzja opiera się na ścisłej współpracy ustanowionej w 2010 roku.

Stowarzyszenie studentów (OCASA)

Po zapisaniu stajesz się członkiem OCA Student Association (OCASA), który działa jako głos studentów. Uczelnia poważnie traktuje reprezentację studentów. Prezydent OCASA bierze udział w naszych posiedzeniach zarządu, aby głos studenta był słyszalny na najwyższym poziomie.

Lokalizacje

Barnsley

The Open College of the Arts

Telefon
+44 1226 730 495

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium