The Learning People

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego uczyć się z nami?

Co sprawia, że The Learning People inni?
 • Znamy rynek pracy na wylot

  Nasza praca z TotalJobs, Reed, Telegraph, Jobsite, CV Library i The Guardian pozwala nam dokładnie wiedzieć, jakie certyfikaty potrzebujesz.

 • Wyłączni partnerzy

  Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wyłącznym dostawcą Skillsofttraining w Europie, który ma ponad 45 milionów uczniów na całym świecie. Jesteśmy również największymi dostawcami DMItraining - obsługiwanymi przez Apple, Google i Twitter.

 • Zaufany przez gigantów

  Nasze wiodące w branży certyfikaty sprawiają, że jesteśmy akredytowanym dostawcą usług edukacyjnych przez LPI i zaufanym przez HMRC, Honda, BT, VISA, Bupa i wiele innych.

 • Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta

  Nasz wielokrotnie nagradzany zespół StudentCare ™ jest tutaj, aby pomóc Ci - od wprowadzenia Cię na szkolenie, po pomoc w egzaminie.

 • Odtruź swoje CV

  Nasz zespół detektorów CV pomoże Ci zreorganizować twoje CV i udzieli Ci indywidualnej porady na temat kariery. Wyceniany na 399 funtów, ale BEZPŁATNY dla wszystkich studentów Learning People.

 • Nie wierz nam na słowo

  Jest dla nas ważne, aby nasza firma była przejrzysta i uczciwa wobec naszych studentów, co odzwierciedlają nasze doskonałe recenzje TrustPilot.

 • Oszczędności NUS

  Wszyscy nasi studenci w Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkową kartę NUS, którą można wykorzystać na ogromne oszczędności w wielu różnych markach.

 • Wartość pieniądza

  Jesteśmy regulowani przez Urząd Nadzoru Finansowego i zapewniamy, że znajdziemy dla Ciebie najlepszy kurs za cenę, na którą Cię stać.

 • Żyj najlepszym życiem

  Dołącz do naszej globalnej rodziny naukowej liczącej ponad 150 000 osób.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Diplomas »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat w CHFI | Computer Hacking Forensic Investigator

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 2 więcej

Chcesz kompleksowego szkolenia obejmującego główne scenariusze dochodzenia sądowego? W takim razie kurs Computer Hacking Forensic Investigator jest dla Ciebie. [+]

Chcesz kompleksowego szkolenia obejmującego główne scenariusze dochodzenia sądowego? W takim razie kurs Computer Hacking Forensic Investigator jest dla Ciebie.

1. Szkolenie gotowe do kariery

Otrzymuj uznane w branży szkolenia obejmujące praktyki odpowiednie dla dzisiejszych organizacji.

2. Doświadczenie praktyczne

Zdobądź praktyczne doświadczenie, wykonując kryminalistyczne dochodzenie w różnych scenariuszach.

3. Sprostaj popytowi

Przewidując 850 000 miejsc pracy w IT w samej Europie do roku 2020, nigdy nie było lepszego czasu na znalezienie pracy w cyberbezpieczeństwie.

Twój szybki przewodnikCertyfikacja: CHFI - Computer Hacking Forensic InvestigatorCzas nauki: pełny etat - jeden do dwóch tygodni | W niepełnym wymiarze - od dwóch do trzech miesięcySprzedawca: Rada WEDostawca: Rada WEWsparcie dla studentów: StudentCare ™Wymagania wstępne: Zatwierdzone szkolenie Rady WE lub dwuletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacjiOcena: Egzamin oparty - CHFI 312-49Zasoby: dostęp do Internetu i poczta e-mailIdealny dla: analityków sądowych, cyfrowych ekspertów sądowych, specjalistów od obrony sieciZawarte w twoich modułachComputer Forensics w dzisiejszym świecieProces dochodzenia w procesie kryminalistyki komputerowejZrozumienie dysków twardych i systemów plikówSystem operacyjny ForensicsPokonanie technik antynaukowychPozyskiwanie i kopiowanie danychNetwork ForensicsBadanie ataków internetowychBaza danych ForensicsCloud ForensicsMalware ForensicsZbadanie zbrodni związanych z e-mailemMobile ForensicsZdobądź certyfikat The Learning PeopleKursy rozwoju zawodowego, które działają wokół ciebieOficjalne szkolenie Rady WEGlobalna społeczność rówieśnikówPraktyczne interaktywne laboratoria12-miesięczny nieograniczony dostęp [-]

Certyfikat w Cyber ​​Security Professional (kolekcja)

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i chcesz zdobyć wiodące w branży certyfikaty od CompTIA, Cisco, EC Council, Microsoft, ISACA i ISC2, to nasza profesjonalna kolekcja cyberbezpieczeństwa jest dla Ciebie. [+]

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i chcesz zdobyć wiodące w branży certyfikaty od CompTIA, Cisco, EC Council, Microsoft, ISACA i ISC2, to nasza profesjonalna kolekcja cyberbezpieczeństwa jest dla Ciebie.

1. Kształcenie praktyczne

Dzięki specjalnie dobranym materiałom jesteś ekspertem od bezpieczeństwa cybernetycznego.

2. Dostosowany do ciebie

Nasza wyjątkowa kolekcja cyberbezpieczeństwa zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wywalczyć karierę w cyberbezpieczeństwie.

3. Ucz się we własnym tempie

Wszystkie nasze kursy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można je uzyskać z dowolnego miejsca na świecie.... [-]


Certyfikat w PMI ACP IT

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 12 tygodnie August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 3 więcej

Jeśli stosujesz sprawne praktyki w swoich projektach lub Twoja organizacja stosuje zwinne podejście do zarządzania projektami, certyfikat PMI Agile Certified Practitioner - ACP - jest dla Ciebie. [+]

Jeśli stosujesz sprawne praktyki w swoich projektach lub Twoja organizacja stosuje zwinne podejście do zarządzania projektami, certyfikat PMI Agile Certified Practitioner - ACP - jest dla Ciebie.

1. Metody zwinne stosowane są w 80% wszystkich projektów rozwojowych

Zastosowanie zwinnego podejścia do zarządzania projektami IT radykalnie wzrosło w ciągu ostatnich siedmiu lat, pomagając przyspieszyć cały cykl rozwoju oprogramowania - SDLC - i pominąć niepotrzebne etapy.

2. Standardowa certyfikacja branżowa

PMI ACP testuje szersze spektrum metodologii niż alternatywne kwalifikacje zwinne, w tym Scrum XP, Lean i Kanban.

3. Idealne kwalifikacje dla kierowników projektów IT... [-]


Certyfikat w Sysadmin

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę informatyczną i zdobyć wszystkie certyfikaty potrzebne do zostania ekspertem od sysadmin, to ta kolekcja jest dla Ciebie. [+]

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę informatyczną i zdobyć wszystkie certyfikaty potrzebne do zostania ekspertem od sysadmin , to ta kolekcja jest dla Ciebie.

1. Dostosowany do Ciebie

Nasza kolekcja administratorów systemów zawiera starannie wyselekcjonowane kursy, uczące Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć karierę w branży IT.

2. Nagradzane wsparcie

Dzięki doświadczonym mentorom, naszemu nagradzanemu StudentCare ™ i nieograniczonemu dostępowi do laboratoriów ćwiczeniowych, będziesz mieć wszelką pomoc, której potrzebujesz do egzaminu.

3. Ucz się we własnym tempie

Wszystkie nasze kursy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można je uzyskać z dowolnego miejsca na świecie.... [-]


Kolekcja Big Data

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Firmy każdej wielkości czerpią korzyści z technologii analityki danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać jak najwięcej z danych, to nasza kolekcja dużych zbiorów danych jest dla Ciebie. [+]

Firmy każdej wielkości czerpią korzyści z technologii analityki danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać jak najwięcej z danych, to nasza kolekcja dużych zbiorów danych jest dla Ciebie.

1. Kształcenie praktyczne

Dzięki specjalnie dobranym materiałom możesz szybko i sprawnie gromadzić wiedzę na temat dużych zbiorów danych.

2. Dostosowany do ciebie

Nasza duża kolekcja danych uczy wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zostać ekspertem od danych.

3. Ucz się we własnym tempie

Wszystkie nasze kursy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można je uzyskać z dowolnego miejsca na świecie.

Twój przewodnik szybkiej zbiórkiDostawcy: Oracle, MicrosoftDostawca: SkillsoftWsparcie dla studentów: StudentCare ™ i doświadczeni mentorzyWymagania wstępne: Zobacz poszczególne kursyOcena: Egzamin opartyZasoby: dostęp do Internetu i poczta e-mailIdealny dla: administratorów baz danych, twórców baz danych, specjalistów ds. Danych i analityków danychCo jest w kolekcjiPodstawy bazy danych MTASerwer SQL MCSA 2012/2014MCSA SQL Server 2016 - Administracja bazą danychMCSE Data Management and AnalyticsOracle 11g OCAOracle 11g OCPOracle 12c OCAOracle 12c OCPProgrammer SAS BaseZdobądź certyfikat The Learning PeopleKursy rozwoju zawodowego, które działają wokół ciebieNajwiększy na świecie portal e-learningowyDostęp 24x7Mentorzy ekspertówPraktyczne interaktywne ćwiczenia laboratoryjneGlobalna społeczność rówieśnikówTestuj egzaminy przygotowujące do egzaminuWielokrotnie nagradzany zespół StudentCareSetki książek online, przewodników po egzaminach i filmów [-]

Kolekcja CEH Ceryfikowany etyczny haker

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Jeśli chcesz uzyskać certyfikat na to, jak szukać słabych punktów i słabych punktów w systemach docelowych, zarówno profesjonalnie, jak i osobiście, to szkolenie Certified Ethical Hacker - CEH i certyfikacja są dla Ciebie. [+]

Jeśli chcesz uzyskać certyfikat na to, jak szukać słabych punktów i słabych punktów w systemach docelowych, zarówno profesjonalnie, jak i osobiście, to szkolenie Certified Ethical Hacker - CEH i certyfikacja są dla Ciebie.

1. Dołącz do bitwy w cyberbezpieczeństwie

90% firm doświadczyło jakiegoś włamania komputerowego w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a 77% z nich zostało zhakowanych więcej niż jeden raz - certyfikat CEH umożliwi ci walkę z tak agresywnymi statystykami.

2. Trening na światowym poziomie

Przeprowadzono konsultacje z setkami ekspertów, aby stworzyć internetowy kurs szkoleniowy CEH, zapewniający dostęp do najnowszych narzędzi, trendów, ukrytych technik i exploitów odkrytych w podziemnej społeczności.... [-]


Kolekcja chmury

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Z gigantami takimi jak Amazon i Google, które zyskują wykładniczo podczas migracji do chmury, eksperci od cloud computing są bardzo wymagający. Zdobądź całą wiedzę, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać technologie chmurowe dzięki naszej dostosowanej kolekcji chmur. [+]

Z gigantami takimi jak Amazon i Google, które zyskują wykładniczo podczas migracji do chmury, eksperci od cloud computing są bardzo wymagający. Zdobądź całą wiedzę, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać technologie chmurowe dzięki naszej dostosowanej kolekcji chmur.

1. Kształcenie praktyczne

Dzięki materiałom dostosowanym do twoich potrzeb, nasza praktyczna nauka uczyni cię ekspertem od bezpieczeństwa cybernetycznego.

2. Dostosowany do ciebie

Nasza kolekcja chmur zawiera najbardziej aktualne szkolenie, uczące Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować w chmurze obliczeniowej.

3. Ucz się we własnym tempie

Wszystkie nasze kursy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można je uzyskać z dowolnego miejsca na świecie.... [-]


Kolekcja PMI / CAPM

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 miesięcy August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 3 więcej

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności zarządzania projektami dzięki uznanym na całym świecie kwalifikacjom z PMI i PRINCE2 i zostać wiodącym kierownikiem projektu, to nasza kolekcja zarządzania projektami jest dla Ciebie. [+]

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności zarządzania projektami dzięki globalnie uznanym kwalifikacjom z PMI i PRINCE2 i zostać wiodącym kierownikiem projektu, to nasza kolekcja zarządzania projektami jest dla Ciebie.

1. Dostosowane do nowych i średniozaawansowanych kierowników projektów

Certyfikowany współpracownik w zakresie zarządzania projektami - CAPM - potwierdza twoją wiedzę na temat procesu zarządzania projektem i pomaga zwiększyć szanse na zatrudnienie we wszystkich branżach.

2. Dostęp do książek 24x7

Zawiera tytuły wiodących ekspertów branżowych natychmiast dostępne dla ciebie w podróży.

3. Przygotuj środowisko

Wciągające środowisko do nauki pozwala grać w rzeczywistych sytuacjach w bezpiecznym kontekście, aby uczniowie mogli czerpać z doświadczenia.... [-]


Kolekcja PMI / PMP

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 2 więcej

Nasze kolekcje zarządzania projektami zawierają kursy, szkolenia i zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu jako kierownik projektu, z uznanymi na całym świecie certyfikatami PMI i PRINCE2. [+]

Nasze kolekcje zarządzania projektami zawierają kursy, szkolenia i zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu jako kierownik projektu, z uznanymi na całym świecie certyfikatami PMI i PRINCE2.

1. Dostosowane dla doświadczonych kierowników projektów

Project Management Professional - PMP - rozpoznaje kompetencje jednostki do wykonywania w roli kierownika projektu podczas prowadzenia i kierowania projektami.

2. Dostęp do książek 24x7

Zawiera tytuły wiodących ekspertów branżowych natychmiast dostępne dla ciebie w podróży.

3. Ćwicz środowisko

Wciągające środowisko do nauki pozwala grać w rzeczywistych sytuacjach w bezpiecznym kontekście, aby uczniowie mogli czerpać z doświadczenia.... [-]


Kolekcja sieci

Online August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin

Jeśli chcesz nauczyć się, jak wdrażać, utrzymywać, wspierać i rozwijać sieci komunikacyjne w organizacji, nasza kolekcja sieci jest dla Ciebie. [+]

Jeśli chcesz nauczyć się, jak wdrażać, utrzymywać, wspierać i rozwijać sieci komunikacyjne w organizacji, nasza kolekcja sieci jest dla Ciebie.

1. Kształcenie praktyczne

Dzięki materiałom specjalnie wybranym, aby pomóc Ci w jak najszybszym budowaniu umiejętności pracy w sieci, Twój pakiet szkoleniowy będzie dostosowany do Twojej ścieżki kariery.

2. Dostosowany do ciebie

Nasza kolekcja sieci uczy wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zostać ekspertem od sieci.

3. Ucz się we własnym tempie

Wszystkie nasze kursy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można je uzyskać z dowolnego miejsca na świecie.

Co to jest kolekcja sieci?... [-]

Programista Full Stack

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 48 tygodnie August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 3 więcej

Poznaj wszystkie umiejętności potrzebne, aby stać się pro-programistą i zbuduj portfel projektów, aby pokazać pracodawcom. [+]

Poznaj wszystkie umiejętności potrzebne, aby stać się pro-programistą i zbuduj portfel projektów, aby pokazać pracodawcom.Od pięknego i eleganckiego projektu front-end po uporządkowane i dynamiczne procesy back-end - nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do tworzenia aplikacji internetowych od zera.

1. Spełnij popyt

Z prognozowanym niedoborem 850 000 miejsc pracy w IT w samej Europie do roku 2020, nigdy nie było lepszego czasu, aby zostać pro-programistą.

2. Zdobądź dyplom z rozwoju oprogramowania

Nasze szkolenia dla programistów na pełnych szczeblach przygotowują Cię do ubiegania się o wiele mniejszych stanowisk programistycznych, a program jest zatwierdzony przez PayPal, Accenture i MasterCard.... [-]


Diploma

Dyplom profesjonalny w marketingu cyfrowym

Online 30 godziny August 2019 Wielka Brytania Brighton IIrlandia Dublin + 1 więcej

Jeśli chcesz sprawdzić swoje doświadczenie, to profesjonalny dyplom w marketingu cyfrowym, z modułami na e-mail, mobile, PPC, SEO i social media - jest dla Ciebie. [+]

Jeśli szukasz kariery w marketingu cyfrowym lub do sprawdzenia swoich doświadczeń, to profesjonalny dyplom w marketingu cyfrowym , z modułami na e-mail, telefon komórkowy, PPC, SEO i media społecznościowe - jest dla Ciebie.

1. Ponad 30 godzin dogłębnego szkolenia

Ekskluzywne treści sprawdzone przez ekspertów w tej dziedzinie, w tym Facebook, Twitter, Google, Paypal i Microsoft.

2. Udowodnij, że masz to, czego potrzeba

Excel w biznesie, ucząc się dostarczania najlepszych kampanii marketingowych poprzez planowanie, wdrażanie i mierzenie strategii cyfrowych.

3. Certyfikacja uznana na całym świecie

Międzynarodowy standard w gospodarce cyfrowej dzięki światowej klasy kwalifikacjom branżowym.... [-]


Filmy

Why enrol with the Learning People?