ShippingCollege

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Globalne kwalifikacje dla pozycji globalnych

Shipping College to globalna uczelnia z biurami w Londynie.

Oferujemy globalne kwalifikacje dla pozycji globalnych .

Dołącz do ekscytującego świata wysyłki, spedycji, logistyki i handlu międzynarodowego za pośrednictwem naszych międzynarodowych kursów internetowych.

Nasze kursy dostarczają praktycznej wiedzy do dalszej kariery lub dołączenia do świata globalnego handlu w zaciszu własnego domu lub biura.

Nasi wyspecjalizowani nauczyciele są wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Każdemu uczniowi przydzielany jest osobisty e-Nauczyciel, który prowadzi i pomaga im w nauce.

Dlaczego właśnie my121630_116096_FoundationCertificateCourses.jpg

1. Nasze kursy

Kursy są dostosowane i dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia i są najwyższej jakości. Nasze kursy są praktyczne i łatwe do zrozumienia i wdrożenia w środowisku pracy. Twój kurs online jest ułatwiony przez osobistego e-Tutora, a e-Tutor wysyła Ci indywidualny plan kursu, aby pomóc Ci spełnić harmonogram studiów.

2. Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie realizują swoje osobiste cele biznesowe, wzbogacając swoją bazę wiedzy o nasze kursy. Daje im to pewność, że mogą realizować swoje ambicje zawodowe i przyspieszyć rozwój kariery.

3. Globalna akredytacja i członkostwo

Nasze kursy są akredytowane i uznawane przez The World Shipping Institute www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege należy do brytyjskiego rejestru dostawców usług edukacyjnych (UKRL).

4. Unikalne środowisko uczenia się

W ShippingCollege nasze unikalne środowisko nauki pozwala spełnić Twoje ambicje edukacyjne i zrobić to w swoim czasie i tempie. Byłoby to w zaciszu Twojego domu lub biura, gdzie masz łatwy dostęp online do naszych modułów. Jesteśmy dostępni dla wszystkich uczniów na całym świecie.

5. Nasz e-Campus i globalna sieć

Studenci mają dostęp do informacji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem naszego kampusu online, uzyskując dostęp do naszego portalu i biblioteki. Niedawno dodaliśmy forum studenckie do pytań i tworzenia sieci. Będziesz częścią naszej globalnej sieci, którą stworzyliśmy za pośrednictwem naszego forum studentów online.

6. Specjaliści szkoleniowi

Nasi autorzy kursów to międzynarodowi eksperci z 20-letnim doświadczeniem w tej specjalistycznej branży. Jesteśmy uznawani za profesjonalistów szkoleniowych. Nasze licencje zawodowe, stowarzyszenia i członkostwo pomagają nam utrzymywać kontakt ze społecznością żeglugową, tą samą społecznością żeglugową, którą szkolimy, aby dołączyć lub pomóc w rozwoju.

Nasza misja i wizja

Uczenie się jest silniejsze niż nauczanie121631_116144_intro.jpg


Nasza misja

Misją ShippingCollege jest zapewnienie studentom dynamicznej edukacji opartej na doskonałości i elastyczności, która tworzy trwałą wartość i znaczenie dla ewolucji kariery.

Uczenie się jest silniejsze niż nauczanie, dlatego skupiamy się na wiedzy praktycznie stosowanej. Przekazujemy umiejętności w poszukiwaniu odpowiednich wyników.

Nasza wizja

ShippingCollege będzie uznanym liderem w ewolucji nauczania online dla branży żeglugi morskiej, rozliczeń i spedycji oraz globalnej logistyki.

Żyć naszymi wartościami

Realizujemy naszą misję, realizując nasze wartości, dążąc do osiągnięcia najwyższych poziomów:

 • Szacunek: wydział i pracownicy ShippingCollege cieszą się najwyższym szacunkiem dla siebie nawzajem, naszych studentów, naszych społeczności i naszego środowiska.
 • Innowacja: cenimy nowe, realne pomysły i rygorystycznie je promujemy, aby zapewnić, że treść kursu jest odpowiednia i wciągająca.
 • Zorientowane na usługi: Poprzez instrukcje i wskazówki służymy potrzebom naszych uczniów wiedzą i umiejętnościami, stawiając innych przed sobą.
 • Praca zespołowa: Wspierając się nawzajem, osiągamy więcej niż jest to możliwe indywidualnie.
 • Uczciwość: Nasze osobiste i zawodowe zachowanie kieruje się uczciwością, etyką i sumieniem.

Osiąganie naszego celu

Naszym celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności, które pomogą uczniom osiągnąć ich marzenia. Szkolenia są dostępne, stymulujące i wygodne dla chętnych na całym świecie.

Dążymy do utrzymania celu i wartości ShippingCollege , naszego wydziału:

 • Dąży do ciągłej odnowy i innowacji
 • Tworzy kulturę opartą na uczestnictwie i współpracy
 • Angażuje się w ciągły rozwój akademicki i zawodowy
 • Ceni różnorodność i zachęca do szacunku dla wkładów ze wszystkich kultur
 • Wspiera sukces i utrzymuje jakość

Jakość usług i elastyczność opcji nauki121632_116095_customerservices.jpg

 • Zapewnienie elastycznej jakości kursu, który jest praktycznie wymagany w danej dziedzinie studiów.
 • Koncentracja na opanowaniu praktycznych umiejętności i technik
 • Zapewnienie kursów online dla elastycznego podejścia do nauki

Jakość usługi

Można sądzić, że jakość usług powinna być widocznym przygotowaniem, ustawieniem w klasie, podstawową higieną, rozmiarem w klasie lub dobrze przygotowaną strukturą kursu.

Uważamy jednak, że prawdziwą jakością usług są niewidzialne cechy - zdolność opiekunów, hojność wsparcia i opieki, serce uczelni dla studentów, chociaż te dwie cechy powinny mieć równowagę.

W ShippingCollege dostarczamy tych niewidzialnych cech.

Elastyczność opcji nauki

Nasza elastyczna metoda nauki dowodzi naszej opieki i wsparcia dla naszych uczniów i uczniów.

Osobiste e-tutorzy, którzy rozumieją i słuchają swoich uczniów.

Nasze zrozumienie, że nasi uczniowie często pracują w pełnym wymiarze godzin i wymagają elastyczności i zrozumienia w osiąganiu swoich celów.

Lokalizacje

UK Online

Address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

N1 7GU UK Online, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium