Przeczytaj oficjalny opis

Globalne kwalifikacje dla globalnych stanowisk

Wysyłka Kolegium Jest światową uczelnią z biurami w Londynie. Oferujemy Globalne kwalifikacje dla globalnych stanowisk. Dołącz Ekscytujący świat żeglugi, spedycji, logistyki I handlu międzynarodowego poprzez nasze międzynarodowe kursy internetowe. Nasze kursy zapewniają Państwu praktyczna znajomość Aby kontynuować swoją karierę lub dołączać do świata handlu światowego w zaciszu własnego domu lub biura. Nasz Wyspecjalizowani nauczyciele są wysoko wykwalifikowani W swoich dziedzinach z ponad 20-letnim doświadczeniem. Każdy student jest przypisany do Osobisty e-tutor Kierować nimi i pomagać im w prowadzeniu studiów.

DLACZEGO MY

1. Nasze kursy

Kursy są dostosowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb i stylu życia i są najwyższej jakości. Nasze kursy są praktyczne i łatwe do zrozumienia oraz do wdrożenia w środowisku pracy. Twój kurs online jest ułatwiony przez osobistego e-tutora i indywidualny plan kursu jest wysyłany do Ciebie każdego tygodnia przez e-tutora, aby pomóc Ci w realizacji harmonogramu nauki.

2. Nasze sukcesy uczniów

Nasi studenci kontynuują swoje cele biznesowe poprzez wzbogacenie swojej bazy wiedzy poprzez nasze kursy. Daje im to zaufanie do ambicji kariery i przyspieszenia postępów kariery.

3. Globalna akredytacja i członkostwo

Nasze kursy są akredytowane i uznawane przez World Shipping Institute www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege znajduje się w rejestrze dostawców usług edukacyjnych w Wielkiej Brytanii (UKRL). Numer referencyjny dostawcy UKRL to: 10053609.

4. Unikalne środowisko nauczania

W ShippingCollege nasze wyjątkowe środowisko uczenia się pozwala spełnić Twoje ambicje edukacyjne i robić to w swoim czasie i tempie. To byłoby w zaciszu własnego domu lub biura, gdzie masz łatwy dostęp online do naszych modułów. Jesteśmy dostępni dla wszystkich studentów na całym świecie.

5. Nasz e-campus i sieć globalna

Studenci mają dostęp do informacji 24/7 przez nasz kampus internetowy, korzystając z naszego portalu kursowego i biblioteki. Niedawno dodaliśmy forum studenckie do zadawania pytań i tworzenia sieci. Będziesz częścią naszej globalnej sieci, którą stworzyliśmy za pośrednictwem naszego Forum Studenckich Studentów.

6. Specjaliści szkolenia

Nasi pisarze są międzynarodowymi ekspertami z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej wyspecjalizowanej branży. Jesteśmy uznawani za specjalistów szkoleniowych. Nasze profesjonalne licencje, stowarzyszenia i członkowstwo pomagają nam pozostać w kontakcie ze społecznością żeglugową, tą samą społecznością przewozową, którą szkolimy, aby dołączyć do niej lub pomagać w twoim rozwoju.

Nasza misja i wizja

Nauczyć się jest bardziej uprawniające niż być nauczane

Shippin College MV

Nasza misja

Misją ShippingCollege jest zapewnienie studentom dynamicznej edukacji opartej na doskonałości i elastyczności, która tworzy trwałą wartość i znaczenie dla rozwijających się karier.

Uczenie się jest bardziej umacniające niż nauczyć, dlatego koncentrujemy się na praktycznie stosowanej wiedzy. Dajemy umiejętności w dążeniu do uzyskania wyników.

Nasza wizja

ShippingCollege będzie uznanym liderem w rozwoju nauki online dla branży żeglugi morskiej, oczyszczania i spedycji oraz logistyki globalnej.

Żyj naszym wartością

Osiągamy naszą misję, realizując nasze wartości, dążąc do osiągnięcia najwyższych poziomów:

 • Szacunek: Wydział i kadra ShippingCollege mają najwyższy szacunek dla siebie nawzajem, naszych studentów, naszych społeczności i naszego środowiska.
 • Innowacja: doceniamy nowe, realne pomysły i starannie promujemy je w celu zapewnienia, że ​​treść kursu jest istotna i angażująca.
 • Zorientowane na usługi: Poprzez naukę i wskazówki służymy potrzebom naszych uczniów z wiedzą i umiejętnościami, wprowadzając innych przed sobą.
 • Praca zespołowa: wspierając się nawzajem, osiągamy więcej niż to, co jest możliwe indywidualnie.
 • Uczciwość: nasze osobiste i profesjonalne zachowanie kieruje się uczciwością, etyką i sumieniem.

Osiągnięcie naszego celu

Naszym celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności pomagających uczniom osiągnąć swoje marzenia. Sprawiamy, że szkolenia są dostępne, stymulujące i wygodne dla chętnych umysłów na całym świecie.

Dedykowany do przestrzegania celów i wartości firmy ShippingCollege, naszego wydziału:

 • Dąży do stałego odnawiania i innowacji
 • Tworzy kulturę partycypacyjną i współpracującą
 • Angażuje się w ciągły rozwój akademicki i zawodowy
 • Różnorodność wartości i zachęca do poszanowania wkładu ze wszystkich kultur
 • Wspiera sukces i podtrzymuje jakość

Jakość usług i elastyczność studiów

 • Zapewnienie elastycznej zawartości kursu jakości, która jest praktycznie wymagana w danej dziedzinie.
 • Koncentracja na opanowaniu praktycznych umiejętności i technik
 • Zapewnienie kursów online dla elastycznego podejścia do nauki

Jakość usługi

Można pomyśleć, że jakość obsługi powinna być widocznym przygotowaniem, ustawieniami w klasie, podstawową higieną, rozmiarem klas lub dobrze przygotowaną strukturą zajęć.

Myślimy jednak, że prawdziwą jakością usług są niewidzialne cechy - zdolność opiekunów, hojność wsparcia i opieki, serce kolegium dla studentów, mimo że te dwie cechy powinny mieć równowagę.

W ShippingCollege dostarczamy na tych niewidzialnych walorach.

Elastyczność opcji studiowania

Nasza elastyczna metoda uczenia się dowodzi naszej troski i wsparcia dla naszych studentów i uczniów.

Osobistych e-wychowawców, którzy rozumieją i słuchają swoich uczniów.

Nasze zrozumienie, że nasi studenci często pracują na pełny etat i wymagają elastyczności i zrozumienia w osiągnięciu swoich celów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

ShippingCollege

Kurs obejmie podstawy globalnej żeglugi morskiej ze szczególnym uwzględnieniem transportu kontenerowego i żeglugi liniowej. ... [+]

Ten kurs obejmie Podstawy globalnej żeglugi morskiej Ze szczególnym uwzględnieniem transportu kontenerowego i żeglugi liniowej. Wszystkie nasze kursy to kurs internetowy Ten kurs jest Skierowany do osoby pragnącej wejść w żeglugę morską w rolę administracyjną, Nowego rekrutatora rozpoczynającego działalność w branży, recepcjonistę lub asystenta w branży żeglugowej lub kogoś, kto chce uzupełnić istniejącą bazę wiedzy.

Jest to samodzielny kurs certyfikatu.

Zarys przedmiotu

Certyfikat fundacji na rzecz żeglugi morskiej

Międzynarodowy Handel morski Typy statków i ładunków Transakcje eksportowania i importowania kontenerów Rodzaje usług żeglugowych Kluczowi gracze w żegludze morskiej Przegląd dokumentów żeglugi morskiej Terminologia wysyłki - Słownik terminów branżowych ... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 14 dni
Online
Czytaj więcej po polsku
ShippingCollege

Kursy te będą obejmować podstawy działalności Freight Forwarding. ... [+]

Ten kurs obejmie Podstawy działalności spedycyjnej.

Wszystkie nasze kursy to kurs internetowy. Ten kurs jest Skierowany do osoby pragnącej wejść w przemyśle spedytorskim w roli administracji, Nowego rekrutatora rozpoczynającego działalność w branży, recepcjonistki lub asystenta w przemyśle spedycyjnym lub kogoś, kto chce uzupełnić lub zaświadczyć swoją istniejącą bazę wiedzy.

Jest to samodzielny kurs certyfikatu.

Zarys przedmiotu

Rola przewoźników Wczesne Dni Spedycji Struktura firmy Forwarders Trasy i tryby transportu Przewozy międzymiastowe a przewozy multimodalne Eksportuj dokumenty Importuj dokumenty ... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 14 dni
Online
Czytaj więcej po polsku
ShippingCollege

Kursy te obejmą branżę Global Logistics, ze szczególnym uwzględnieniem łańcucha dostaw oraz handlu międzynarodowego i płatności pPa. Mamy miesięczne spożycie nowych stude ... [+]

Jesteśmy globalną uczelnią, dlatego wszystkie nasze kursy są kursami online

Oferujemy:

- Kursy pilotażowe Global Logistics Pilot

- Kurs Global Logistics Diploma

Więcej informacji na temat tych kursów znajduje się poniżej.

Kursy pilotażowe Global Logistics Pilot

Kursy te obejmą branżę Global Logistics, ze szczególnym uwzględnieniem łańcucha dostaw oraz handlu międzynarodowego i płatności.

Wypełnij wszystkie 11 Certyfikatów pilotów i możesz napisać swój Globalny Certyfikat Logistyki.

Możesz ukończyć swój dyplom jako jeden kurs (po niższych kosztach) lub ukończyć kursy pilotażu indywidualnie, aby zebrać wszystkie punkty, aby uzyskać dyplom w dłuższym okresie. Jeśli zamierzasz uzyskać dyplom, zalecamy przystąpienie do kursu pilotażowego w kolejności, w jakiej są wymienione poniżej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
ShippingCollege

Kursy te obejmują sektor rozliczeniowy i spedycyjny, ze szczególnym naciskiem na międzynarodowe umowy i płatności, fracht morski i celne. ... [+]

Jesteśmy uczelnią globalną, dlatego wszystkie nasze kursy to kursy online. Oferujemy:

- Usuwanie i przekazywanie certyfikatów pilotażowych

- Szkolenie Fundacji

- Oczyszczanie i przekazywanie kursu dyplomu

Więcej informacji na temat tych kursów znajdziesz poniżej.

Usuwanie i przekazywanie certyfikatów pilotażowych

Kursy te obejmują sektor rozliczeniowy i spedycyjny, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych umów i płatności, transportu morskiego i ceł. Wszystkie nasze kursy to kurs internetowy.

Uzupełnij wszystkie 11 certyfikatów pilotażowych i możesz napisać dyplom rozliczania i przesyłania.

Możesz ukończyć swój dyplom w jednym kursie (po niższych kosztach) lub samodzielnie ukończyć kursy certyfikatów pilotażowych, aby zgromadzić wszystkie swoje kredyty, aby uzyskać dyplom w dłuższym okresie. Jeśli zamierzasz uzyskać dyplom, zalecamy przeprowadzenie kursów certyfikatów pilota w kolejności, w jakiej są wymienione poniżej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
ShippingCollege

Kursy te obejmują globalną żeglugę, ze szczególnym naciskiem na konteneryzację i przemysł okładziny, podstawy globalnej żeglugi morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem tr ... [+]

Jesteśmy uczelnią globalną, dlatego wszystkie nasze kursy to kursy online. Oferujemy:

- Kursy certyfikatów pilotażowych w zakresie transportu morskiego

- Kurs certyfikacji statków morskich

- Dyplom ukończenia kursu morskiego

Więcej informacji na temat tych kursów znajdziesz poniżej.

Maritime Shipping Pilot Kursy certyfikatów

Kursy te obejmują globalną żeglugę, ze szczególnym naciskiem na konteneryzację i liner. Wszystkie nasze kursy są online kurs.

Uzupełnij wszystkie 7 certyfikatów pilotażowych i możesz napisać Dyplom ukończenia kursu morskiego.

Możesz ukończyć swój dyplom w jednym kursie (po niższych kosztach) lub samodzielnie ukończyć kursy certyfikatów pilotażowych, aby zgromadzić wszystkie swoje kredyty, aby uzyskać dyplom w dłuższym okresie. Jeśli zamierzasz uzyskać dyplom, zalecamy przeprowadzenie kursów certyfikatów pilota w kolejności, w jakiej są wymienione poniżej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
ShippingCollege

Kursy te obejmują koszty wysyłki i sprzedaży w celu przygotowania do sprzedaży w tej branży. Dyplom jest również odpowiedni dla przedstawicieli handlowych, którzy chcą pr ... [+]

Jesteśmy uczelnią globalną, dlatego wszystkie nasze kursy to kursy online. Oferujemy:

- Usuwanie i przekazywanie certyfikatów pilotażowych

- Szkolenie Fundacji

- Oczyszczanie i przekazywanie kursu dyplomu

Więcej informacji na temat tych kursów znajdziesz poniżej.

Szkolenia w zakresie certyfikatów pilotażowych w zakresie wysyłek morskich

Kursy te obejmują koszty wysyłki i sprzedaży w celu przygotowania do sprzedaży w tej branży.

Uzupełnij wszystkie 8 certyfikatów pilotażowych i możesz napisać Dyplom Sprzedaży Żeglugi Morskiej.

Możesz ukończyć swój dyplom w jednym kursie (po niższych kosztach) lub samodzielnie ukończyć kursy certyfikatów pilotażowych, aby zgromadzić wszystkie swoje kredyty, aby uzyskać dyplom w dłuższym okresie. Jeśli zamierzasz uzyskać dyplom, zalecamy przeprowadzenie kursów certyfikatów pilota w kolejności, w jakiej są wymienione poniżej. Wymagania kursu... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

UK Online, N1 7GU GB