University of Stirling

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Na University of Stirling różnica tkwi w naszym DNA - zapewnienie edukacji celu i prowadzenie badań, które pomagają kształtować społeczeństwo.

Jesteśmy międzynarodową uczelnią o pionierskim duchu i światowej renomie w zakresie wysokiej jakości nauczania i badań. Jesteśmy pasjonatami tworzenia efektów we wszystkim, co robimy.

Stirling to miejsce, w którym umiejętność - a nie tło - jest ceniona.

Nasza reputacja

Robiąc nasz wpływ, inaczej myśląc

Od momentu powstania w 1967 roku, University of Stirling zawsze był napędzany przez transformacyjne myślenie i ducha innowacji. Naszą misją jest zrobić wszystko, aby dać naszym studentom wiedzę i doświadczenie, aby wywrzeć wpływ na świat.

Wszystko, co robimy, ma pozytywny wpływ na ludzkie życie. Jesteśmy przedstawicielem zmian, łączymy ludzi, wprowadzamy innowacje i przekształcamy życie naszych studentów, pracowników i globalnych społeczności, którym służymy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby zmienić społeczność. W ten sposób zdobyliśmy naszą globalną reputację dzięki wysokiej jakości nauczaniu i uznanym na całym świecie badaniom.

Badania w Stirling: zmiana życia

Nasz cel jest prosty. Od karmienia świata do używania psychologii do łapania przestępców, chcemy zająć się globalnymi problemami naszych czasów. Nasi interdyscyplinarni naukowcy kwestionują założenia, wprowadzają innowacje i znajdują rozwiązania.

Nasze tematy badawcze to:

Nasza wizja

Być rozpoznawanym na całym świecie jako Uniwersytet, który odpowiada potrzebom społeczeństwa poprzez innowacyjne i interdyscyplinarne badania; nauka i nauczanie najwyższej jakości; i dzieląc się naszą wiedzą ze światem.

Instrukcja pozycjonowania

Na University of Stirling nasi myśliciele są inteligentni, dociekliwi i innowacyjni.

Wszystko, co robimy, jako instytucja i jako jednostki, ma cel i wpływ. To kształtuje naszą kulturę, naszą osobowość i nasz sposób myślenia. Zachęca nas do kwestionowania status quo i popychania normy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby przynieść korzyści społeczeństwu i dokonać zmian w społecznościach, którym służymy.

Używamy naszego myślenia, aby ulepszyć wszystko. Łącząc, wprowadzając innowacje i transformując, wierzymy, że nasze myślenie może zmienić świat.

Nasza misja

Nasz wkład i podejście są zdefiniowane przez:

  • Rozwijanie ludzi i pomaganie społeczeństwu poprzez pogoń i zrozumienie wiedzy. Stwarzamy warunki dla innowacyjnych, interdyscyplinarnych badań i komunikujemy to, czego się nauczyliśmy na szerszym świecie w jasny i użyteczny sposób.
  • Przekształcanie życia naszych uczniów i pracowników poprzez stwarzanie im możliwości pełnego i pełnego rozwoju potencjału intelektualnego i emocjonalnego; czyniąc je odpornymi i dającymi im umiejętności, jakich potrzebują w nowoczesnym świecie; i poprzez wpajanie im poczucia odpowiedzialności za promocję dobra publicznego.
  • Tworzenie globalnych obywateli, współpracujących z rządami, przedsiębiorstwami i przemysłem, społeczeństwem i sektorami trzecimi oraz kolegami z innych instytucji, w celu rozpoznawania i zaspokajania zmieniających się potrzeb społeczeństwa.

Nasze wartości

Doskonałość

Czołowy globalnie w naszych obszarach wiedzy badawczej i poprzez dostarczanie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych.

Otwartość

Jesteśmy otwarci we wszystkim, co robimy, komunikując pracę i wartość Uniwersytetu na szerszy świat i angażując ludzi w realizację naszej wizji.

Ambicja

Rozwijanie uniwersytetu w innowacyjny sposób, osadzanie zrównoważonego rozwoju i tworzenie dla niego modelu do naśladowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Doktorat » Widzieć Online MSc » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Health Licencjat » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć DBA » Widzieć Law LLB » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

Doctor of Applied Social Research

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 36 - 96 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Stirling + 2 więcej

Nasz Doktorat Stosowanych Badań Społecznych ma na celu zmianę sposobu myślenia jako profesjonalista i zapewnienie, że możesz wywrzeć potężny wpływ w swojej dziedzinie. [+]

Przegląd

Nasz Doktorat Stosowanych Badań Społecznych ma na celu zmianę sposobu myślenia jako profesjonalista i zapewnienie, że możesz wywrzeć potężny wpływ w swojej dziedzinie.

Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą, który chce poszerzyć swoją wiedzę i poszerzyć możliwości kariery, ten kurs jest idealnym rozwiązaniem. Od samego początku uzyskasz wysokiej jakości umiejętności badawcze, które można natychmiast zastosować w miejscu pracy i udoskonalić poprzez dostęp do seminariów i zaawansowanych możliwości szkoleniowych. Będziesz także korzystać z pomocy naszych ekspertów i interakcji z innymi specjalistami i menedżerami z różnych dziedzin nauk społecznych.... [-]


MSc

Magister nauczania języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL) (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 30 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Stirling

Nasz internetowy kurs TESOL to zaawansowane szkolenie i kwalifikacje zawodowe dla osób, które już pracują w dowolnej dziedzinie nauczania języka angielskiego jako obcego lub drugiego języka. Opuszczasz wiedzę i praktyczne umiejętności w klasie, aby być pewnym siebie, krytycznie refleksyjnym i przedsiębiorczym nauczycielem. [+]

Przegląd

Nasz internetowy kurs TESOL to zaawansowane szkolenie i kwalifikacje zawodowe dla osób, które już pracują w dowolnej dziedzinie nauczania języka angielskiego jako obcego lub drugiego języka. Opuszczasz wiedzę i praktyczne umiejętności w klasie, aby być pewnym siebie, krytycznie refleksyjnym i przedsiębiorczym nauczycielem.

Dostarczony całkowicie online, ale z opcją uczestnictwa w modułach na terenie kampusu, kurs ten jest idealny dla tych, którzy chcą się uczyć, kontynuując naukę. Dostarczane przez doświadczonych profesjonalistów, którzy żyli i nauczali na całym świecie, kurs oferuje doskonałą równowagę między teorią a praktyką, wykorzystując szereg nowatorskich, innowacyjnych metod nauczania.... [-]


Magister Strategicznych Relacji Publicznych (Online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 30 miesięcy October 2018 Wielka Brytania Stirling

To mistrzowie w strategicznych relacjach z klientami pomogą ci rozwinąć krytyczną ocenę roli public relations we współczesnym społeczeństwie, a także kluczowe umiejętności analityczne, zarządzania i komunikacyjne, które są testowane poprzez praktyczne ćwiczenia i wiedzę teoretyczną. [+]

Przegląd

To mistrzowie w strategicznych relacjach z klientami pomogą ci rozwinąć krytyczną ocenę roli public relations we współczesnym społeczeństwie, a także kluczowe umiejętności analityczne, zarządzania i komunikacyjne, które są testowane poprzez praktyczne ćwiczenia i wiedzę teoretyczną.

Kurs jest dostarczany online przez Canvas, środowisko online University of Stirling .

Pod koniec studiów opanujesz umiejętności potrzebne do pracy na poziomie menedżerskim w branży public relations. Będziesz w stanie:

analizować środowiska, problemy, kultury organizacyjne i relacje istotne dla reputacji organizacjiwyznaczanie celów oraz projektowanie i wdrażanie programów public relationsprzeprowadzić badania i ocenębadania rynku prowizyjnegostosuj masową komunikację, media i teorie psychologiczne w różnych kontekstachanalizować i w pełni wykorzystywać media cyfroweNajważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas... [-]

Magister w zakresie coachingu wydajności

Online W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Stirling

To pierwsze tego typu szkolenie w Szkocji - innowacyjne Masters Online daje doświadczonym trenerom szansę doskonalenia umiejętności coachingowych dzięki najnowocześniejszej najlepszej praktyce i badaniom. Nasze nauczanie jest dostosowane do procesu certyfikacji na poziomie 4 certyfikatu brytyjskiego coachingu (UKCC) i jest zatwierdzone przez brytyjski coaching. [+]

Przegląd

To pierwsze tego typu szkolenie w Szkocji - innowacyjne Masters Online daje doświadczonym trenerom szansę doskonalenia umiejętności coachingowych dzięki najnowocześniejszej najlepszej praktyce i badaniom. Nasze nauczanie jest dostosowane do procesu certyfikacji na poziomie 4 certyfikatu brytyjskiego coachingu (UKCC) i jest zatwierdzone przez brytyjski coaching.

Rozwiniesz swoje krytyczne umiejętności analityczne, poprawisz swoje umiejętności rozwiązywania problemów i nauczysz się innowacyjnych rozwiązań problemów coachingowych. Nauczysz się także nowoczesnych najlepszych praktyk w coachingu od studiów przypadków, rówieśników i trenerów prowadzących. Do czasu ukończenia te umiejętności połączą się, abyś mógł krytycznie zastanowić się nad decyzjami, opracować inteligentne strategie i - co najważniejsze - zwiększyć wydajność.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB