Przeczytaj oficjalny opis

Work Smarter z krótkimi, interaktywnymi kursami Red Academy

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść na duchu, zbudować zaufanie, uzyskać awans lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, nasze krótkie kursy online sprawią, że będziesz mieć umiejętności i wiedzę niezbędną do wyróżnienia się z tłumu.

Opracowany w ramach partnerstwa Red Magazine i jednej z wiodących uniwersytetów kreatywnych w Wielkiej Brytanii, Uniwersytetu Falmouth, kursy łączą to, co najlepsze z obu światów, angażują treści i wiodące w branży nauczanie, a także przyziemne podejście i aktualność trendy i spostrzeżenia.


Krótkie kursy, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu

Dołącz do jednego z naszych kursów i skorzystaj z:

Jakość
Trudne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne

Elastyczność
Ucz się online, gdzie i kiedy ci odpowiada

Prestiż
Certyfikat od światowej sławy Uniwersytetu


Przygotuj się na naukę i rozwój

Nasze krótkie kursy online zapewniają wyjątkowe wciągające i ekscytujące doświadczenie edukacyjne, dzięki połączeniu fachowego doradztwa i regularnej informacji zwrotnej od nauczyciela, a także możliwości współpracy i wymiany pomysłów z rówieśnikami z całego kraju, a nawet z całego świata .

Treść kursu obejmuje prezentacje, wywiady i studia przypadków, abyś mógł zrozumieć i zastosować to, czego się uczysz w prawdziwym życiu, z tematami podzielonymi na łatwe do opanowania części i udostępnianymi co tydzień.

Nauczysz się, wchodzisz w interakcję i współpracujesz ze swoimi kolegami z klasy, aby otworzyć swoją wiedzę i umiejętności w różnych perspektywach i nowych możliwościach.

Możesz oczekiwać jednej godziny prezentowanych treści online z około 4 godzinami samodzielnej nauki w każdym tygodniu potrzebnej do wypełnienia treści.


Na pierwszy rzut oka

Twoja sala online

Łatwy w użyciu, intuicyjny interfejs stanie się Twoją klasą online. Tutaj uzyskasz dostęp do różnorodnych materiałów, które będą wspierać i dostarczać Twoją wiedzę; z których każdy będzie prowadzony przez twojego eksperta.

Nigdy nie poczujesz się samotny w swojej klasie online. Będziesz współdziałać, pytać i regularnie angażować się ze swoimi rówieśnikami na kurs, a także ze swoim nauczycielem.

Zadawaj pytania, których potrzebujesz, kiedy chcesz, i zdobywaj cenne spostrzeżenia i perspektywy od rówieśników, dzieląc się doświadczeniami, pomysłami i myślami.


Zaczynać

Bądź częścią unikalnego doświadczenia w nauczaniu online i otwórz nowe możliwości dla siebie i swojej firmy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Red Smart Academy With Falmouth University

Niezależnie od tego, czy zarządzasz swoją obecnością online, czy marką, użycie właściwych obrazów jest nieodzownym elementem opowiadania historii przez media społeczności ... [+]

Rozwiń swoją markę online

Niezależnie od tego, czy zarządzasz swoją obecnością online, czy marką, użycie właściwych obrazów jest nieodzownym elementem opowiadania historii przez media społecznościowe.

Podczas gdy obecnie wielu z nas nosi aparat, nasze telefony, w naszych kieszeniach każdego dnia, ilu z nas naprawdę wie, jak z niego korzystać, aby tworzyć i udostępniać zdjęcia, które mają wpływ na odbiorców mediów społecznościowych?

Dlaczego ten kurs

Ten czterotygodniowy kurs online to podstawowy przewodnik po opowiadaniu wizualnym, uczący Cię, jak zoptymalizować dostępne narzędzia graficzne i właściwie je zastosować, aby tworzyć interesujące historie na platformach społecznościowych.... [-]

Wielka Brytania Falmouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Red Smart Academy With Falmouth University

Czy myślisz o założeniu własnego biznesu, czy może już podjąłeś próbę i potrzebujesz pomocy, aby pomóc ci jeszcze bardziej rozwinąć swój nowy biznes? Ten ośmiotygodniowy ... [+]

Dowiedz się, jak prowadzić udany mały biznes

Czy myślisz o założeniu własnego biznesu, czy może już podjąłeś próbę i potrzebujesz pomocy, aby pomóc ci jeszcze bardziej rozwinąć swój nowy biznes?

Jest wiele rzeczy do wzięcia pod uwagę przy rozpoczynaniu własnej działalności, od zrozumienia klientów aż po budżety, plany biznesowe i ustawodawstwo.

Dlaczego ten kurs

Ten ośmiotygodniowy kurs online pomoże ci rozwikłać i poruszać się po wszystkich istotnych elementach zakładania własnej firmy.

Zdobędziesz niezbędne umiejętności i wiedzę biznesową potrzebne do prowadzenia udanego biznesu i skoncentrujesz się na tanich, szybkich w implementacji strategiach, aby umożliwić ci wykorzystywanie pojawiających się trendów i technologii oraz uczenie się przez działanie.... [-]

Wielka Brytania Falmouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Red Smart Academy With Falmouth University

W dzisiejszych czasach tworzenie treści, w tym blogowanie i vlogi, to nie tylko hobby, to poważna sprawa, a nawet podważanie telewizji pod względem wartości rozrywkowej. ... [+]

Jak zostać twórcą treści

W dzisiejszych czasach tworzenie treści, w tym blogowanie i vlogi, to nie tylko hobby, to poważna sprawa, a nawet podważanie telewizji pod względem wartości rozrywkowej.

Gwiazdy tworzenia treści dowodzą tysiącami lojalnych obserwujących, a z kolei duże oferty sponsorskie, dzięki stosunkowo nowemu przemysłowi, który wspiera apetyt odbiorców na wysokiej jakości treści; czy jest to prezentowane za pośrednictwem blogów, stron internetowych, postów w mediach społecznościowych, biuletynów czy blogów wideo.

Każdy może tworzyć treści za pomocą telefonu komórkowego i komputera, ale niewielu dociera do osób spoza swoich kręgów społecznościowych. Jakie są tajniki udanego tworzenia treści? Jak wyróżniasz się na tle konkurencji, aby wywrzeć duży wpływ? Jak możesz zapewnić, że to, co publikujesz, jest skuteczne i jak możesz tworzyć ciekawe treści, które przyciągają nowych obserwujących?... [-]

Wielka Brytania Falmouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku