Red Smart Academy With Falmouth University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Work Smarter z krótkimi, interaktywnymi kursami Red Academy

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść na duchu, zbudować zaufanie, uzyskać awans lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, nasze krótkie kursy online sprawią, że będziesz mieć umiejętności i wiedzę niezbędną do wyróżnienia się z tłumu.

Opracowany w ramach partnerstwa Red Magazine i jednej z wiodących uniwersytetów kreatywnych w Wielkiej Brytanii, Uniwersytetu Falmouth, kursy łączą to, co najlepsze z obu światów, angażują treści i wiodące w branży nauczanie, a także przyziemne podejście i aktualność trendy i spostrzeżenia.


Krótkie kursy, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu

Dołącz do jednego z naszych kursów i skorzystaj z:

Jakość
Trudne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne

Elastyczność
Ucz się online, gdzie i kiedy ci odpowiada

Prestiż
Certyfikat od światowej sławy Uniwersytetu


Przygotuj się na naukę i rozwój

Nasze krótkie kursy online zapewniają wyjątkowe wciągające i ekscytujące doświadczenie edukacyjne, dzięki połączeniu fachowego doradztwa i regularnej informacji zwrotnej od nauczyciela, a także możliwości współpracy i wymiany pomysłów z rówieśnikami z całego kraju, a nawet z całego świata .

Treść kursu obejmuje prezentacje, wywiady i studia przypadków, abyś mógł zrozumieć i zastosować to, czego się uczysz w prawdziwym życiu, z tematami podzielonymi na łatwe do opanowania części i udostępnianymi co tydzień.

Nauczysz się, wchodzisz w interakcję i współpracujesz ze swoimi kolegami z klasy, aby otworzyć swoją wiedzę i umiejętności w różnych perspektywach i nowych możliwościach.

Możesz oczekiwać jednej godziny prezentowanych treści online z około 4 godzinami samodzielnej nauki w każdym tygodniu potrzebnej do wypełnienia treści.


Na pierwszy rzut oka

Twoja sala online

Łatwy w użyciu, intuicyjny interfejs stanie się Twoją klasą online. Tutaj uzyskasz dostęp do różnorodnych materiałów, które będą wspierać i dostarczać Twoją wiedzę; z których każdy będzie prowadzony przez twojego eksperta.

Nigdy nie poczujesz się samotny w swojej klasie online. Będziesz współdziałać, pytać i regularnie angażować się ze swoimi rówieśnikami na kurs, a także ze swoim nauczycielem.

Zadawaj pytania, których potrzebujesz, kiedy chcesz, i zdobywaj cenne spostrzeżenia i perspektywy od rówieśników, dzieląc się doświadczeniami, pomysłami i myślami.


Zaczynać

Bądź częścią unikalnego doświadczenia w nauczaniu online i otwórz nowe możliwości dla siebie i swojej firmy.

Lokalizacje

Falmouth

Address
Woodlane
TR11 4RH Falmouth, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium