RED Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

RED Academy jest wiodącą szkołą mediów cyfrowych, projektowania i technologii, z kampusami w Londynie, Vancouver i Toronto. Oferujemy kursy osobiste w Digital Marketing, UX

REDefiniowanie edukacji

Istniejemy, aby nasi uczniowie i pracownicy byli inspirowani do uczenia się umiejętności i rozwijania się jako ludzie. Prowadząc bardziej znaczące, satysfakcjonujące i satysfakcjonujące życie - to jest wspólne dążenie do szczęścia. To jest nasz ewolucyjny cel.

Bridging The Skills Gap

Coraz więcej absolwentów szkół wyższych jest bezrobotnych w swojej dziedzinie. Czemu? Umiejętności nauczane w tradycyjnych instytucjach edukacyjnych stają się nieistotne w dzisiejszym cyfrowym rynku pracy. RED istnieje, aby zapewnić absolwentom odpowiednie umiejętności potrzebne w gospodarce cyfrowej. Nasz program ma na celu odpowiedzieć na pytanie: Jak możemy zapewnić naszym uczniom odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe? RED to agencja szkolna i techniczna.

Real Projects For Real Impact

Projekty naszych studentów są starannie wyselekcjonowane i starannie wykonane. Staramy się dopasować do firm działających na podstawie wpływu i przedsiębiorców, aby nasi uczniowie mogli dokonać prawdziwych zmian w społeczności. Z dumą widzimy, że nasi uczniowie robią różnicę dzięki każdemu projektowi, który realizują, i rozwijają swoją sieć dzięki znaczącym powiązaniom.

Zmieniający się globalny krajobraz

Gospodarka cyfrowa szybko rośnie. Nauka i technologia zakłócają tradycyjne formy transportu, produkcji, zakwaterowania, aw naszym przypadku edukację. Branże się zmieniają, a umiejętności potrzebne do dostosowania się do tych zmian są wbudowane w nasz program nauczania. Studenci RED rozwijają miękkie umiejętności potrzebne do rozwoju i rozwoju w nowych karierach technicznych.

Lokalizacje

Londyn

Address
RED Academy London
Aldwych House
71-91 Aldwych
WC2B 4HN

Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Toronto

Address
RED Academy Toronto
462 Wellington St West

M5V 1E3 Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
RED Academy Vancouver
1490 W Broadway

V6H 4E8 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Programy

Ta szkoła oferuje również: