Queen Mary Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

QMUL Online oferuje światowej klasy nauczania dostarczane przez czołowych naukowców i specjalistów na szczycie swojej gry.

  • Zgłoszenie: żywe sesje z opiekunów i rówieśników
  • Dostępne: wszystkie oceny są pobierane i przesyłane online
  • Intuicyjny: wszystko, co potrzebne jest dostępne za pośrednictwem naszej platformy nauczania on-line
  • Status: wszystkie nagrody są w tytule i prestiżu przyznawane na studia w kampusie

instytucja Russell Group - jesteśmy jednym z 24 wiodących brytyjskich uniwersytetów zaangażowanych w utrzymanie najlepszą badań, wybitne nauczania i doświadczenie, doskonałą absolwent zatrudnienia i niezrównane połączenie z sektora publicznego, biznesu i nauki.

National Student Survey 2016 - oceniamy uczelnie w Londynie wśród uniwersytetów grupy Russell w zakresie satysfakcji studentów.

laureaci - mamy siedem Nobla laureatów wśród naszych byłych pracowników i studentów, a ponad 55 Academy i społeczeństwa Fellows ród obecnej kadry akademickiej.

zaangażowanie społeczeństwa - byliśmy pierwszą instytucją zostać wyróżniony Engage wodny Gold Award za doskonałość w zaangażowaniu publicznym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health MSc » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Master of Science in International Public Policy

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat April 2019 Wielka Brytania London

Chcesz promować dobro publiczne, wpływać na politykę publiczną i rozpocząć karierę w międzynarodowej organizacji, organizacji pozarządowej lub sektorze prywatnym? Następnie ten kurs zapewni ci dogłębną analizę pojęć, interesariuszy i procesów związanych z międzynarodową polityką publiczną. [+]

Chcesz promować dobro publiczne, wpływać na politykę publiczną i rozpocząć karierę w międzynarodowej organizacji, organizacji pozarządowej lub sektorze prywatnym? Następnie ten kurs zapewni ci dogłębną analizę pojęć, interesariuszy i procesów związanych z międzynarodową polityką publiczną.

Przegląd kursu

Kurs międzynarodowej polityki publicznej można elastycznie studiować online na poziomie studiów magisterskich, studiów podyplomowych (PGDip) lub studiów podyplomowych (PGCert).

Łączy w sobie konkretne teorie, koncepcje i przypadki polityki publicznej z badaniami stosunków międzynarodowych, aby zapewnić ci umiejętne poznanie procesów decyzyjnych i wdrożeniowych związanych z międzynarodową polityką publiczną.... [-]


Magisterskie

Magister w stosunkach międzynarodowych (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Wielka Brytania London

Ten program magisterski skupia się na tradycyjnych obszarach geograficznych stosunków międzynarodowych, a także pojawiających się dziedzin zainteresowania krajami rozwijającymi się. Omawia historyczne znaczenie globalizacji i to, jak dziś odnosi się do szeregu kluczowych kwestii w stosunkach międzynarodowych. [+]

Dlaczego warto studiować stosunki międzynarodowe? Jakie są główne cechy porządku międzynarodowego? W jaki sposób globalizacja zmieniła stosunki międzynarodowe? W jakim stopniu jest oparta na porządek międzynarodowy konflikt czy współpraca? Jak światowy kryzys finansowy wpływu polityki międzynarodowej? Czy zagraniczne interwencje wojskowe w Plemion cywilnej lub utrudniać podejmowanie pokojowych? Dlaczego są zasoby gospodarcze tak nierównomiernie rozłożone na całym świecie, i jakie są perspektywy dla globalnej sprawiedliwości?

Jeśli jesteś zainteresowany w tych kwestiach i są podekscytowani na myśl o zbadanie ich z osobami o podobnych poglądach, ale twoje okoliczności lub zobowiązania zrobić to trudne, aby studiować na uniwersytecie, to nasz on-line Stosunków Międzynarodowych MA jest dla ciebie. ... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

London, England, GB