Queen Mary Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

QMUL Online oferuje światowej klasy nauczanie prowadzone przez czołowych naukowców i specjalistów na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w rankingu 50 najlepszych uniwersytetów w Europie i 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii (ranking Times Higher Education World University 2016/17).

Queen Mary Online oferuje cztery w niepełnym wymiarze godzin, w 100% programy internetowe dostarczane przez Queen Mary University of London - wiodący na świecie uniwersytet Russell Group. Uzyskaj dostęp do najnowocześniejszych badań, globalnej społeczności i światowej klasy nauczania, które pozwolą ci osiągnąć globalny wpływ.

QMUL Online

Decydując się na naukę online z Queen Mary, nadal masz ten sam status i dostęp do wzorowego nauczania, jak nasi studenci z kampusu. Zaletą jest elastyczność w kontynuowaniu przyszłej kariery w czasie i intensywności dostosowanej do twoich unikalnych okoliczności i bez zakłócania twoich dochodów i rozwoju kariery.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Kluczowe cechy uczenia się online

 • Elastyczność: ucz się w domu, w pracy lub w podróży, w dowolnym miejscu na świecie
 • Lokalizacja: nie musisz się przenosić, robić przerw w karierze zawodowej ani ubiegać się o wizę
 • Globalny: ucz się równolegle i łącz się ze studentami z całego świata
 • Jakość: zwięzłe wykłady i zasoby cyfrowe opracowane przez naszych uznanych naukowców
 • Wsparcie: Korepetytorzy akademiccy są łatwo i łatwo dostępni w celu uzyskania wskazówek i opinii
 • Zaangażowanie: działania, które pomogą ci zastosować teorię w praktyce
 • Informacje zwrotne: sesje na żywo z nauczycielami i rówieśnikami
 • Dostępne: Wszystkie oceny są podejmowane i przesyłane online
 • Intuicyjny: wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne za pośrednictwem naszej internetowej platformy edukacyjnej
 • Status: Wszystkie nagrody mają taki sam tytuł i prestiż jak te przyznane na studia w kampusie
 • Rada: Dostępne wsparcie kariery dostępne przez cały kurs.

Wsparcie nieakademickie

Życie studenckie to nie tylko nauka. W ramach społeczności online Queen Mary jest zespół ludzi, którzy starają się, aby twoje doświadczenia z nami były jak najbardziej pozytywne, a nasza prezentacja przywita Cię i wprowadzi do nauki online.

Online Student Advisers to Twój pierwszy punkt kontaktowy w przypadku wszelkich praktycznych zapytań, czy to na temat porad dotyczących skutecznego uczenia się online, porad dotyczących równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, czy też w celu skierowania Cię do naszych usług wsparcia uniwersyteckiego.

Jeśli technologia Cię denerwuje, nasz zespół pomocy technicznej chętnie doradzi i pomoże w korzystaniu z naszej internetowej platformy edukacyjnej.

work flow

Zaszeregowanie

Queen Mary jest częścią uznanego na arenie międzynarodowej University of London. Jesteśmy w rankingu 50 najlepszych uniwersytetów w Europie i 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii (ranking Times Higher Education World University 2016/17).

Jesteśmy dumni z naszego nauczania i badań oraz podjęliśmy strategiczne zobowiązanie do najwyższej jakości badań w szerokim zakresie tematów. Zainwestowaliśmy w tę zasadę, systematycznie rekrutując najlepszych naukowców w swoich dyscyplinach z całego świata.

Zapis doskonałości

 • Ramy doskonałości badawczej (REF 2014) - najnowsza ogólnokrajowa ocena badań potwierdziła nasze miejsce w pierwszej grupie uniwersytetów kierowanych przez badania w Wielkiej Brytanii. Zajęliśmy 9 miejsce w Wielkiej Brytanii wśród uniwersytetów wielooddziałowych i 5 w Wielkiej Brytanii pod względem odsetka 3 i 4 wyników badań.
 • Instytucja Grupy Russell - Jesteśmy jedną z 24 wiodących brytyjskich uczelni wyższych, które zobowiązały się do utrzymywania najlepszych wyników badań, wyjątkowego doświadczenia w nauczaniu i uczeniu się, doskonałej zdolności do zatrudnienia absolwentów i niezrównanych kontaktów z biznesem i sektorem publicznym.
 • National Student Survey 2016 - oceniamy najwyżej w Londynie wśród uniwersytetów Russell Group pod względem satysfakcji studentów.
 • Zdobywcy nagród - Mamy siedmiu laureatów Nagrody Nobla wśród naszych byłych pracowników i studentów oraz ponad 55 akademii i stypendiów społecznych wśród obecnych pracowników akademickich.
 • Zaangażowanie publiczne - Jako pierwsza instytucja otrzymaliśmy Złotą Nagrodę Engage Watermark za doskonałość w zaangażowaniu publicznym.

Lokalizacje

Londyn

Address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium