Read the Official Description

Queen's University Belfast znajduje się na liście 200 najlepszych uniwersytetów na świecie(QS World University Rankings 2019)

Będąc uczniem królowej, wstąpisz na uniwersytet, który jest prawdziwie międzynarodowy. W rzeczywistości jesteśmy 24 najbardziej międzynarodowym uniwersytetem na świecie i mamy studentów z ponad 82 krajów, pomagając stworzyć wielokulturowy i tętniący życiem kampus.

Jesteśmy członkiem prestiżowej grupy Russell, łączącej doskonałość w badaniach i edukacji z etosem skoncentrowanym na uczniach.


Queen's University

150 000 ABSOLWENTÓW, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasi inspirujący absolwenci to wybitni naukowcy, laureaci Nagrody Nobla - tacy jak Seamus Heaney i David Trimble - oraz wpływowi liderzy, którzy wywierają wpływ w Irlandii Północnej i na całym świecie.

Ponad 94% absolwentów Queen's pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów; nasi absolwenci dominują na wysokich stanowiskach kierowniczych w 80 spośród 100 najlepszych firm w Irlandii Północnej i robią różnicę w ponad 120 krajach.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

JESTEŚMY GLOBALNYM UNIWERSYTETEM

Ponad 23,000 studentów mieszka i studiuje w Queen's. Spośród nich ponad 1900 pochodzi z ponad 82 krajów; w tym Malezję, Chiny, Indię, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone. Zatrudniamy również ponad 600 międzynarodowych pracowników, pochodzących z ponad 70 narodowości.

DOŚWIADCZENIE UNIWERSYTETU NADZWYCZAJNEGO

Oferujemy sieć usług wsparcia, które pomagają Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Queen's, dbając o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, wykształcenie, potrzeby edukacyjne, bezpieczeństwo finansowe i perspektywy kariery.

KLASYFIKACJA WORLD CLASS

Uczniowie światowej klasy wymagają wiodących udogodnień. Zainwestowaliśmy 350 milionów funtów w ciągu ostatnich 10 lat, z nowymi dodatkami otwierającymi się przez cały czas.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

Queens102

BELFAST - REGION NUMERU 1 W ŚWIECIE DO ODWIEDZENIA W 2018

(LONELY PLANET, 2017)

Kapitał z własną kulturą. Ciesz się codziennym życiem wśród najbardziej przyjaznych ludzi na świecie. Zanurz się w najlepszych współczesnych klubach, kuchni, kulturze i sztuce.

Queen's jest sercem kultury Belfastu, a także jej sztuki i scen społecznych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

GWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE

Oferowanie stylu życia odzwierciedlającego przejście z domu do życia uniwersyteckiego. Nasze bezpieczne, nowoczesne zakwaterowanie oferuje również wsparcie, pomoc i wskazówki dotyczące osiedlania się w życiu studenckim w Belfaście, a także ważne miejsce do życia i pełnego korzystania z życia studenckiego.

Nasze zakwaterowanie dla studentów i związek studencki pomogą ci spotkać się i nawiązać przyjaźnie z innymi uczniami i poczuć się częścią życia w kampusie. Ponad 200 klubów i towarzystw to świetny sposób na poznanie przyjaciół, odkrycie nowych talentów i przerwę w nauce.

Queens103a

WYDZIAŁ MEDYCYNY, ZDROWIE

Q Wydział Medycyny, Zdrowia i Nauk o Życiu w Queen's zapewnia wysokiej jakości, najnowocześniejszą edukację, poprzez światowej klasy personel, koncentrujący się na potrzebach społeczeństwa. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które jest prowadzone przez naukowców i wzbogaca naszych uczniów intelektualnie, społecznie i kulturowo.

Mamy nadzieję, że studenci z całego świata dołączą do nas, aby uczyć się, a także wprowadzać nowe pomysły i podejścia, które pomogą nam realizować nasze ambicje, aby ulepszyć i rozwijać życie. To miejsce znajduje się w sercu kultury Belfastu, a także w jej sztuce i kulturze. sceny społeczne. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

ADRESACJA GLOBALNYCH WYZWAŃ

Poprzez naszą edukację i badania, staramy się sprostać niektórym z największych wyzwań na świecie, nasi pracownicy akademiccy podejmują światowe badania poprzez nasze szkoły i globalne instytuty badawcze w dziedzinie nauk o zdrowiu i globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Doprowadziło to do nowych metod leczenia pacjentów i większego poziomu ochrony żywności, którą jemy.

SZKOŁY WYŚCIGÓW

Szkoła nauk biologicznych

Szkoła Medycyny, Stomatologii i Nauk Biomedycznych

Szkoła Pielęgniarstwa i Położnictwa

Szkoła farmacji

RANKINGI WYNIKI

Przedmioty z 200 najlepszych na świecie (QS World Rankings według tematu 2017)

  • Farmacja i farmakologia (51-100)
  • Pielęgniarstwo (51-100)
  • Medycyna (151-200)
  • Rolnictwo i leśnictwo (151-200)

Przedmioty w Wielkiej Brytanii 20 najlepszych (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

  • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na Farmakologię i Farmację
  • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii dla stomatologii
  • 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie nauki o żywności
  • 6 miejsce w Wielkiej Brytanii dla rolnictwa i leśnictwa
  • 10. w Wielkiej Brytanii w dziedzinie anatomii i fizjologii
  • 20 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Queen's University Belfast

... [+]

jest wymagane dowody na wynik IELTS * 6,0, zawierający nie mniej niż 5,5 w każdym składniku, lub równoważnej kwalifikacji akceptowanym Uniwersytetu (* podjęta w ciągu ostatnich 2 lat).

PERSPEKTYWY ROZWOJU KARIERY

Ten program będzie odpowiedni dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat tego coraz ważniejszego obszaru, tych pracujących w szeroko pojętym sektorze przemysłu rolno-spożywczego, w tym w produkcji żywności, przetwórstwie i handlu detalicznym, regulacyjnych i rządowych agencjach kontrolnych oraz organizacjach badawczych.

Absolwenci Queen mają wyjątkowe zalety.

System pożyczek podyplomowych w Wielkiej Brytanii oferuje rządowe pożyczki studenckie w wysokości do 10,280 GBP na kursy dla nauczycieli przedmiotów ścisłych i badawczych we wszystkich dziedzinach. Kryteria, uprawnienia, spłaty i informacje o aplikacji są dostępne na stronie internetowej rządu brytyjskiego.... [-]

Wielka Brytania Belfast
September 2019
Zaoczne
3 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów podyplomych

Queen's University Belfast

... [+]

NAUKA I NAUCZANIE

Na królowej, dążymy do dostarczania wysokiej jakości środowisko uczenia się, który osadza ciekawości intelektualnej, innowacji i najlepszych praktyk w zakresie uczenia się, nauczania i wsparcia dla studentów, aby umożliwić studentowi osiągnąć swój pełny potencjał naukowy.

Ten kurs jest dostarczany jako program nauczania na odległość. Nauczanie odbywa się w trybie online przy użyciu dostosowanego środowiska nauczania wirtualnego.

Ten program jest realizowany przez Distance Learning podczas drugiego semestru od lutego do czerwca.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Wymagane minimum 2.2. Stopień honorowy lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet w odpowiednim przedmiocie biologicznym. Dowody równoważnych kwalifikacji zawodowych (MBBS, BD lub BVSc) lub doświadczenia będą rozpatrywane indywidualnie. ... [-]

Wielka Brytania Belfast
September 2019
Zaoczne
5 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 785 1880522