Pendragon Educational Publishers

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli zwracasz się do kogoś w swoim ojczystym języku, jest 10 razy bardziej prawdopodobne, że kupisz od ciebie - niezależnie od ich kompetencji w języku angielskim.

- Gary Muddyman , Financial Times, 23 września 2015 r

Dlaczego uczyć się języka arabskiego?

Język arabski jest ważnym językiem świata, a powody, by uczyć się tego języka są niezliczone.

  • Język arabski jest jednym z sześciu oficjalnych języków roboczych Narodów Zjednoczonych.
  • Jest to język ojczysty dla około 325 milionów ludzi.
  • Arabski świat mówiący, a zwłaszcza państwa Zatoki Perskiej, są piątymi największymi partnerami handlowymi UE.
  • Język arabski to język uważany za "krytyczny" przez różne agencje rządowe na całym świecie.

Łączenie kultur z językami

Świat arabski uważany jest za kulturę "wysokiego kontekstu" (Sala ET). Relacje osobiste są bardzo ważne. Arabscy ​​partnerzy biznesowi docenią i szanują każdego, kto zadał sobie trud, aby nauczyć się podstaw języka arabskiego. A jednak wielu ludzi w firmach - na miejscu - często nie ma niezbędnych umiejętności językowych i zrozumienia kulturowego, aby poradzić sobie z wyzwaniem prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim.

ArabicOnline zapewnia cenne porady biznesowe, uwagi na temat etykiety biznesowej i informacji o kulturze na temat prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim. ArabicOnline pomaga uczniom unikać podstawowych i niepotrzebnych błędów.

Nauka języka arabskiego - obecna sytuacja

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie nauką arabskiego. Jednak wiele osób, które chcą uczyć się języka arabskiego i istnieje poważny niedobór wysokiej jakości, wiarygodnych i autorytatywnych kursów, które uczą języka arabskiego jako języka obcego i które są przeznaczone dla europejskich lub zachodnich uczniów.

Wiele kursów arabskiego zazwyczaj przywiązuje wagę przede wszystkim do słownictwa, struktur i gramatyki. Innymi słowy, stosują się do tradycyjnych pojęć i używają przestarzałych metodologii nauki języka. Często traktują język arabski jako język martwy, jak łaciński. Często zaniedbują także coraz ważniejszy aspekt świadomości kulturowej i nie dostrzegają, że uczący się musi być kulturowo kompetentny, aby zrozumieć język i odpowiednio się z nim komunikować.

To wymaga innego rodzaju kursu niż oferowane.

Wiele internetowych kursów e-learningowych rzadko wychodzi poza "książki na ekranie". Kursy te są często prezentacyjne. Uczeń musi przynieść znaczne umiejętności poznawcze i analityczne do zadania uczenia się języka. Niewiele osób ma czas lub umiejętności akademickie, aby skutecznie uczyć się z takimi produktami.

Ponadto kursy te, zarówno w formie drukowanej, jak i internetowej, rzadko opierają się na wspólnych europejskich standardach kształcenia, a program kursu jest często zorientowany na ogólne poziomy, takie jak "początkujący".
ArabicOnline traktuje język arabski jako dynamiczny, żywy język. Nacisk kładziony jest na komunikowanie się w codziennych sytuacjach.

Nasze podejście do nauki języka arabskiego

Podejście pedagogiczne w ArabicOnline można opisać jako poznawcze konstruktywistyczne podejście do uczenia się, w szczególności do nauki języków, które jest połączone z obecnie dostępną technologią komputerów stacjonarnych / laptopów, tabletów i smartfonów. Takie podejście postrzega uczenie się, podobnie jak wspólne europejskie ramy odniesienia, jako aktywny proces i uczących się jako aktywnych twórców znaczeń.

Uczniowie kierują się podejściem opartym na zadaniach poprzez serię jednostek, modułów i kroków, aby uzyskać język arabski i świadomość kultury arabskiej.

Podejście ArabicOnline jest szczególnie odpowiednie dla nieakademickich uczniów i osób uczących się zawodu, którzy nie studiują w pełnym wymiarze godzin. Uczący się mogą uczyć się za pomocą pisma arabskiego lub zachodniego (transliteracja). ArabicOnline opiera się na poziomach A1 / A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Języków Nowożytnych: międzynarodowy poziom odniesienia do określania poziomu znajomości języka, który jest uznawany w całej Europie.

Całkowite zanurzenie - e-ImmersionPlus

Zapewniając kurs języka arabskiego na wielu platformach i urządzeniach, zespół ArabicOnline stworzył sytuację, która ma na celu naśladować sytuację całkowitego zanurzenia w nauce języka. Ta sytuacja jest zdefiniowana jako e-immersionplus® , koncepcja opracowana i termin stworzony przez zespół projektowy.

Środowisko e-immersionplus zapewnia, że ​​treść kursu jest dostosowana w taki sposób, że kompletny kurs lub części kursu są odpowiednio dostępne na komputerach stacjonarnych / laptopach, tabletach i smartfonach, a każdy z nich jest technologicznie zaawansowany. urządzenia uzupełniające pozostałe. Umożliwi to uczniom uzyskanie czasu kontaktu z językiem arabskim, niezbędnym do prowadzenia zrównoważonej nauki.

Drużyna

ArabicOnline został opracowany przez zespół ekspertów akademickich, trenerów nauczycieli, programistów i wydawców z czterech krajów europejskich.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ArabicOnline.Eu - początkujący kurs średniozaawansowany arabski

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Nasze internetowe kursy języka arabskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych zostały opracowane przy wsparciu Komisji Europejskiej oraz we współpracy z czołowymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie arabskiego jako języka obcego. [+]

Nasze internetowe kursy języka arabskiego dla początkujących do średniozaawansowanych zostały zaprojektowane do samodzielnego studiowania przez Internet. Zostały opracowane z czołowymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie języka arabskiego jako języka obcego i są odpowiednie dla wszystkich rodzajów uczniów, niezależnie od wieku i wykształcenia akademickiego.

Kluczowe cechy

● Roczna subskrypcja - oferuje doskonały stosunek jakości do ceny

● W pełni interaktywne kursy dostępne w dowolnym momencie za pośrednictwem Internetu

● Kursy używają nowoczesnego języka arabskiego

● Zaprojektowany do samodzielnej nauki, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji w języku arabskim w codziennych sytuacjach... [-]


ArabicOnline.Eu - Premium arabski kursy z testami i certyfikatami

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Program Arabski Online Premium jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i certyfikatów. [+]

Program Arabski Online Premium jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i certyfikatów.

Kluczowe cechy

● Dostęp do wszystkich naszych kursów i zasobów online w języku arabskim

● Testy samooceny na kluczowych etapach

● Testy osiągnięć (A1, A1, B1, itp.)

● Certyfikaty i cyfrowe plakietki

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego. Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na Zachodzie.

Wydana przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.... [-]


ArabicOnline.Eu - Zaawansowany kurs arabski

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim? Zabierz swój język arabski na wyższy poziom dzięki zaawansowanym kursom z ArabicOnline.Eu. [+]

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim?

Zabierz swój język arabski na wyższy poziom dzięki zaawansowanym kursom z ArabicOnline.Eu.

● Autentyczny, międzynarodowo uznany kurs języka arabskiego jako języka obcego. Wspierane przez Komisję Europejską i przeznaczone dla uczniów europejskich i zachodnich.

● Opublikowane przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.

Najważniejsze funkcje - trzy programy online

Średnio zaawansowany arabski

Kurs zawiera 8 interaktywnych jednostek wykorzystujących wyłącznie arabski skrypt do ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych w codziennych sytuacjach społecznych i biznesowych. Rozległe działania, w tym odgrywanie ról, ćwiczenia pisemne, materiały do ​​gramatyki arabskiej i informacje kulturowe.... [-]


Kurs języka tureckiego, kultury i etykiety biznesowej

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Uzyskaj dostęp do nowego języka, kultury i rynku! Dla profesjonalistów, studentów i wszystkich tych, którzy chcą zaangażować się w ten fascynujący język i kulturę. [+]

Bądź na bieżąco z krzywizną. Naucz się języka o kluczowym znaczeniu.

Nasz internetowy kurs turecki jest przeznaczony dla początkujących. Jest idealny do samokształcenia. Może być również zintegrowany z istniejącymi programami do nauki języków (blended learning environment) z nauczycielami online lub szkolnymi.

Kurs jest całkowicie niezależny. Żadne inne oprogramowanie ani zasoby nie są potrzebne.

Każdy, kto zamierza wejść do świata biznesu, znajdzie solidne podstawy dla przyszłych kontaktów w Turcji.

Szkoły, kolegia zawodowe i uniwersytety, które chcą przygotować swoich studentów do kariery w biznesie, również skorzystają z kursu.

Dołącz do naszych dwóch głównych bohaterów, Franka i Sary, którzy podróżują do Stambułu, aby poznać nowe kontakty. Następnie dołącz do nich w Bursie, szukając okazji biznesowych i rozpoczęcia negocjacji.... [-]


Kurs Pierwsze kroki w języku tureckim

Online 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Ten darmowy internetowy kurs języka tureckiego jest doskonały, nawet jeśli nie masz wcześniejszej znajomości języka tureckiego. [+]

Idealne wprowadzenie do nauki tureckiego!

Ten darmowy internetowy kurs języka tureckiego jest doskonały, nawet jeśli nie masz wcześniejszej znajomości języka tureckiego.

Kurs pomoże Ci:

spotykać się i witać ludziPrzedstaw sięPodziękuj ludziom i pozytywnie odpowiedzodpowiedz na kilka podstawowych pytańpowiedz skąd jesteś.Zacznij od razu - Rejestracja nie jest konieczna.Ucz się we własnym tempie.Brak reklam!HandsOnTurkish.Com to autentyczny, międzynarodowo uznany kurs języka tureckiego jako języka obcego.Wspierane przez Komisję Europejską i przeznaczone dla uczniów europejskich i zachodnich.

Wydana przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.... [-]