Pendragon Educational Publishers

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli zwracasz się do kogoś w swoim ojczystym języku, jest 10 razy bardziej prawdopodobne, że kupisz od ciebie - niezależnie od ich kompetencji w języku angielskim.

- Gary Muddyman , Financial Times, 23 września 2015 r

Dlaczego uczyć się języka arabskiego?

Język arabski jest ważnym językiem świata, a powody, by uczyć się tego języka są niezliczone.

  • Język arabski jest jednym z sześciu oficjalnych języków roboczych Narodów Zjednoczonych.
  • Jest to język ojczysty dla około 325 milionów ludzi.
  • Arabski świat mówiący, a zwłaszcza państwa Zatoki Perskiej, są piątymi największymi partnerami handlowymi UE.
  • Język arabski to język uważany za "krytyczny" przez różne agencje rządowe na całym świecie.

Łączenie kultur z językami

Świat arabski uważany jest za kulturę "wysokiego kontekstu" (Sala ET). Relacje osobiste są bardzo ważne. Arabscy ​​partnerzy biznesowi docenią i szanują każdego, kto zadał sobie trud, aby nauczyć się podstaw języka arabskiego. A jednak wielu ludzi w firmach - na miejscu - często nie ma niezbędnych umiejętności językowych i zrozumienia kulturowego, aby poradzić sobie z wyzwaniem prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim.

ArabicOnline zapewnia cenne porady biznesowe, uwagi na temat etykiety biznesowej i informacji o kulturze na temat prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim. ArabicOnline pomaga uczniom unikać podstawowych i niepotrzebnych błędów.

Nauka języka arabskiego - obecna sytuacja

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie nauką arabskiego. Jednak wiele osób, które chcą uczyć się języka arabskiego i istnieje poważny niedobór wysokiej jakości, wiarygodnych i autorytatywnych kursów, które uczą języka arabskiego jako języka obcego i które są przeznaczone dla europejskich lub zachodnich uczniów.

Wiele kursów arabskiego zazwyczaj przywiązuje wagę przede wszystkim do słownictwa, struktur i gramatyki. Innymi słowy, stosują się do tradycyjnych pojęć i używają przestarzałych metodologii nauki języka. Często traktują język arabski jako język martwy, jak łaciński. Często zaniedbują także coraz ważniejszy aspekt świadomości kulturowej i nie dostrzegają, że uczący się musi być kulturowo kompetentny, aby zrozumieć język i odpowiednio się z nim komunikować.

To wymaga innego rodzaju kursu niż oferowane.

Wiele internetowych kursów e-learningowych rzadko wychodzi poza "książki na ekranie". Kursy te są często prezentacyjne. Uczeń musi przynieść znaczne umiejętności poznawcze i analityczne do zadania uczenia się języka. Niewiele osób ma czas lub umiejętności akademickie, aby skutecznie uczyć się z takimi produktami.

Ponadto kursy te, zarówno w formie drukowanej, jak i internetowej, rzadko opierają się na wspólnych europejskich standardach kształcenia, a program kursu jest często zorientowany na ogólne poziomy, takie jak "początkujący".
ArabicOnline traktuje język arabski jako dynamiczny, żywy język. Nacisk kładziony jest na komunikowanie się w codziennych sytuacjach.

Nasze podejście do nauki języka arabskiego

Podejście pedagogiczne w ArabicOnline można opisać jako poznawcze konstruktywistyczne podejście do uczenia się, w szczególności do nauki języków, które jest połączone z obecnie dostępną technologią komputerów stacjonarnych / laptopów, tabletów i smartfonów. Takie podejście postrzega uczenie się, podobnie jak wspólne europejskie ramy odniesienia, jako aktywny proces i uczących się jako aktywnych twórców znaczeń.

Uczniowie kierują się podejściem opartym na zadaniach poprzez serię jednostek, modułów i kroków, aby uzyskać język arabski i świadomość kultury arabskiej.

Podejście ArabicOnline jest szczególnie odpowiednie dla nieakademickich uczniów i osób uczących się zawodu, którzy nie studiują w pełnym wymiarze godzin. Uczący się mogą uczyć się za pomocą pisma arabskiego lub zachodniego (transliteracja). ArabicOnline opiera się na poziomach A1 / A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Języków Nowożytnych: międzynarodowy poziom odniesienia do określania poziomu znajomości języka, który jest uznawany w całej Europie.

Całkowite zanurzenie - e-ImmersionPlus

Zapewniając kurs języka arabskiego na wielu platformach i urządzeniach, zespół ArabicOnline stworzył sytuację, która ma na celu naśladować sytuację całkowitego zanurzenia w nauce języka. Ta sytuacja jest zdefiniowana jako e-immersionplus® , koncepcja opracowana i termin stworzony przez zespół projektowy.

Środowisko e-immersionplus zapewnia, że ​​treść kursu jest dostosowana w taki sposób, że kompletny kurs lub części kursu są odpowiednio dostępne na komputerach stacjonarnych / laptopach, tabletach i smartfonach, a każdy z nich jest technologicznie zaawansowany. urządzenia uzupełniające pozostałe. Umożliwi to uczniom uzyskanie czasu kontaktu z językiem arabskim, niezbędnym do prowadzenia zrównoważonej nauki.

Drużyna

ArabicOnline został opracowany przez zespół ekspertów akademickich, trenerów nauczycieli, programistów i wydawców z czterech krajów europejskich.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ArabicOnline.Eu - Korporacyjne Kursy Arabskiego

Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Wśród działów HR rośnie świadomość, że personel podróżujący w celach służbowych, pracujący nad relokacją lub wdrażaniem programów musi zaktualizować swoje umiejętności językowe i kulturowe, aby skutecznie funkcjonować. Firmy na Bliskim Wschodzie coraz chętniej oferują arabskie lekcje swoim pracownikom. Nasz program Corporate Arabski odpowiada na te potrzeby. Oferujemy konkurencyjne kursy arabskie dostosowane do potrzeb małych firm oraz dużych firm. [+]

Wśród działów HR rośnie świadomość, że personel podróżujący w celach służbowych, pracujący nad relokacją lub wdrażaniem programów musi zaktualizować swoje umiejętności językowe i kulturowe, aby skutecznie funkcjonować. Firmy na Bliskim Wschodzie coraz chętniej oferują arabskie lekcje swoim pracownikom. Nasz program Corporate Arabski odpowiada na te potrzeby.

Oferujemy konkurencyjne kursy arabskie dostosowane do potrzeb małych firm oraz dużych firm.

Nasze kursy języka arabskiego uczą języka arabskiego przy użyciu nowoczesnych metod i metod nauczania języków. Język arabski jest często nauczany jako "przedmiot akademicki" w wysoce tradycyjny sposób, z dużym naciskiem na gramatykę. Nasze podejście traktuje język arabski jako nowoczesny język życia. Zapewnia motywujące doświadczenie edukacyjne i koncentruje się na komunikacji i zrozumieniu kulturowym.... [-]


ArabicOnline.Eu - Pierwsze Kroki Kursu Arabskiego

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Pierwsze kroki Arabski to krótkie wprowadzenie do języka arabskiego. Jest to bezpłatny kurs dla początkujących. Jest to również idealne przygotowanie do programu dla początkujących i średniozaawansowanych. [+]

Pierwsze kroki Arabski to krótkie wprowadzenie do języka arabskiego. Jest to bezpłatny kurs dla początkujących. Jest to również idealne przygotowanie do programu dla początkujących i średniozaawansowanych.

Nauczyć się jakspotkać i pozdrowić ludzi i przedstawić sięPodziękuj ludziom i pozytywnie odpowiedzuczyć się arabskich przydatnych zwrotówodpowiedz na kilka podstawowych pytańpowiedz skąd jesteś

Ten darmowy kurs języka arabskiego wykorzystuje transliterację (skrypt zachodni), aby ułatwić proces uczenia się. Pełny program dla początkujących i średniozaawansowanych pozwala uczącym się na naukę z transliteracją, arabskim lub z obydwoma.

Kluczowe cechy... [-]

ArabicOnline.Eu - Początkujący Kurs średniozaawansowany Arabski

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Nasze internetowe kursy języka arabskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych zostały opracowane przy wsparciu Komisji Europejskiej oraz we współpracy z czołowymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie arabskiego jako języka obcego. [+]

Nasze internetowe kursy języka arabskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych zostały opracowane przy wsparciu Komisji Europejskiej oraz we współpracy z czołowymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie arabskiego jako języka obcego.Kursy używają nowoczesnego języka arabskiego, który jest używany i rozumiany we wszystkich krajach arabskich. Ten w pełni kompleksowy program jest idealnym źródłem do nauki języka arabskiego przez Internet i został specjalnie zaprojektowany do samodzielnych badań.Kursy wdrażają nowoczesne podejście do nauki języków i opierają się na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Nacisk kładzie się na komunikację w codziennych sytuacjach.... [-]

ArabicOnline.Eu - Premium Arabski Kursy Z Testami I Certyfikatami

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Program Arabski Online Premium jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i certyfikatów. [+]

Program Arabski Online Premium jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i certyfikatów.

Kluczowe cechyDostęp do wszystkich naszych kursów i zasobów online w języku arabskimTesty samooceny na kluczowych etapachTesty osiągnięć (A1, A1, B1, itp.)Certyfikaty i cyfrowe odznaki

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego. Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na Zachodzie.

Wydana przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.

Co jest zawarte?Kursy na wszystkich poziomach - dla początkujących do zaawansowanychPierwsze kroki w języku arabskimPoczątkujący średniozaawansowani arabskiŚredni arabski plusZaawansowany arabskiTesty i certyfikatyTesty samooceny, po każdej jednostce kursu dla początkujących i średnio zaawansowanychTesty osiągnięć na poziomach A1, A1, A2Certyfikaty drukowania do pobrania z nazwą, datą i poziomem osiągnięćCyfrowe odznak zweryfikowane przez Pendragon Educational Publishers LtdDodatkowe programy premioweArabska konwersacjaTrener języka arabskiegoArabski gramatyk ExplorerArabski średniozaawansowany gramatykPrzewodnik po piśmie arabskim (eBook)Pomoc i wsparcieSamouczki onlinePlany studiów i przewodniki szkolenioweArkusze roboczeSłowniczek przydatnych słów i zwrotówSystem biletów online [-]

ArabicOnline.Eu - Zaawansowany Kurs Arabski

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim? Zabierz swój język arabski na wyższy poziom dzięki zaawansowanym kursom z ArabicOnline.Eu. [+]

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim?

Zabierz swój język arabski na wyższy poziom dzięki zaawansowanym kursom z ArabicOnline.Eu.

Autentyczny, międzynarodowo uznany kurs języka arabskiego jako języka obcego. Wspierane przez Komisję Europejską i przeznaczone dla uczniów europejskich i zachodnich.Wydana przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.Najważniejsze funkcje - trzy programy online

Średnio zaawansowany arabski

Kurs zawiera 8 interaktywnych jednostek wykorzystujących wyłącznie arabski skrypt do ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych w codziennych sytuacjach społecznych i biznesowych. Rozległe działania, w tym odgrywanie ról, ćwiczenia pisemne, materiały do ​​gramatyki arabskiej i informacje kulturowe.... [-]


Kurs Języka Tureckiego, Kultury I Etykiety Biznesowej

Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Uzyskaj dostęp do nowego języka, kultury i rynku! Dla profesjonalistów, studentów i wszystkich tych, którzy chcą zaangażować się w ten fascynujący język i kulturę. [+]

Bądź na bieżąco z krzywizną. Naucz się języka o kluczowym znaczeniu.

Nasz internetowy kurs turecki jest przeznaczony dla początkujących. Jest idealny do samokształcenia. Może być również zintegrowany z istniejącymi programami do nauki języków (blended learning environment) z nauczycielami online lub szkolnymi.

Kurs jest całkowicie niezależny. Żadne inne oprogramowanie ani zasoby nie są potrzebne.

Każdy, kto zamierza wejść do świata biznesu, znajdzie solidne podstawy dla przyszłych kontaktów w Turcji.

Szkoły, kolegia zawodowe i uniwersytety, które chcą przygotować swoich studentów do kariery w biznesie, również skorzystają z kursu.

Dołącz do naszych dwóch głównych bohaterów, Franka i Sary, którzy podróżują do Stambułu, aby poznać nowe kontakty. Następnie dołącz do nich w Bursie, szukając okazji biznesowych i rozpoczęcia negocjacji.... [-]


Kurs Pierwsze Kroki W Języku Tureckim

Online 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Torquay

Ten darmowy internetowy kurs języka tureckiego jest doskonały, nawet jeśli nie masz wcześniejszej znajomości języka tureckiego. [+]

Idealne wprowadzenie do nauki tureckiego!

Ten darmowy internetowy kurs języka tureckiego jest doskonały, nawet jeśli nie masz wcześniejszej znajomości języka tureckiego.

Kurs pomoże Ci:

spotykać się i witać ludziPrzedstaw sięPodziękuj ludziom i pozytywnie odpowiedzodpowiedz na kilka podstawowych pytańpowiedz skąd jesteś.Zacznij od razu - Rejestracja nie jest konieczna.Ucz się we własnym tempie.Brak reklam!HandsOnTurkish.Com to autentyczny, międzynarodowo uznany kurs języka tureckiego jako języka obcego.Wspierane przez Komisję Europejską i przeznaczone dla uczniów europejskich i zachodnich.

Wydana przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.... [-]