Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli zwracasz się do kogoś w swoim ojczystym języku, jest 10 razy bardziej prawdopodobne, że kupisz od ciebie - niezależnie od ich kompetencji w języku angielskim.

- Gary Muddyman , Financial Times, 23 września 2015 r

Dlaczego uczyć się języka arabskiego?

Język arabski jest ważnym językiem świata, a powody, by uczyć się tego języka są niezliczone.

  • Język arabski jest jednym z sześciu oficjalnych języków roboczych Narodów Zjednoczonych.
  • Jest to język ojczysty dla około 325 milionów ludzi.
  • Arabski świat mówiący, a zwłaszcza państwa Zatoki Perskiej, są piątymi największymi partnerami handlowymi UE.
  • Język arabski to język uważany za "krytyczny" przez różne agencje rządowe na całym świecie.

Łączenie kultur z językami

Świat arabski uważany jest za kulturę "wysokiego kontekstu" (Sala ET). Relacje osobiste są bardzo ważne. Arabscy ​​partnerzy biznesowi docenią i szanują każdego, kto zadał sobie trud, aby nauczyć się podstaw języka arabskiego. A jednak wielu ludzi w firmach - na miejscu - często nie ma niezbędnych umiejętności językowych i zrozumienia kulturowego, aby poradzić sobie z wyzwaniem prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim.

ArabicOnline zapewnia cenne porady biznesowe, uwagi na temat etykiety biznesowej i informacji o kulturze na temat prowadzenia działalności gospodarczej w świecie arabskim. ArabicOnline pomaga uczniom unikać podstawowych i niepotrzebnych błędów.

Nauka języka arabskiego - obecna sytuacja

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie nauką arabskiego. Jednak wiele osób, które chcą uczyć się języka arabskiego i istnieje poważny niedobór wysokiej jakości, wiarygodnych i autorytatywnych kursów, które uczą języka arabskiego jako języka obcego i które są przeznaczone dla europejskich lub zachodnich uczniów.

Wiele kursów arabskiego zazwyczaj przywiązuje wagę przede wszystkim do słownictwa, struktur i gramatyki. Innymi słowy, stosują się do tradycyjnych pojęć i używają przestarzałych metodologii nauki języka. Często traktują język arabski jako język martwy, jak łaciński. Często zaniedbują także coraz ważniejszy aspekt świadomości kulturowej i nie dostrzegają, że uczący się musi być kulturowo kompetentny, aby zrozumieć język i odpowiednio się z nim komunikować.

To wymaga innego rodzaju kursu niż oferowane.

Wiele internetowych kursów e-learningowych rzadko wychodzi poza "książki na ekranie". Kursy te są często prezentacyjne. Uczeń musi przynieść znaczne umiejętności poznawcze i analityczne do zadania uczenia się języka. Niewiele osób ma czas lub umiejętności akademickie, aby skutecznie uczyć się z takimi produktami.

Ponadto kursy te, zarówno w formie drukowanej, jak i internetowej, rzadko opierają się na wspólnych europejskich standardach kształcenia, a program kursu jest często zorientowany na ogólne poziomy, takie jak "początkujący".
ArabicOnline traktuje język arabski jako dynamiczny, żywy język. Nacisk kładziony jest na komunikowanie się w codziennych sytuacjach.

Nasze podejście do nauki języka arabskiego

Podejście pedagogiczne w ArabicOnline można opisać jako poznawcze konstruktywistyczne podejście do uczenia się, w szczególności do nauki języków, które jest połączone z obecnie dostępną technologią komputerów stacjonarnych / laptopów, tabletów i smartfonów. Takie podejście postrzega uczenie się, podobnie jak wspólne europejskie ramy odniesienia, jako aktywny proces i uczących się jako aktywnych twórców znaczeń.

Uczniowie kierują się podejściem opartym na zadaniach poprzez serię jednostek, modułów i kroków, aby uzyskać język arabski i świadomość kultury arabskiej.

Podejście ArabicOnline jest szczególnie odpowiednie dla nieakademickich uczniów i osób uczących się zawodu, którzy nie studiują w pełnym wymiarze godzin. Uczący się mogą uczyć się za pomocą pisma arabskiego lub zachodniego (transliteracja). ArabicOnline opiera się na poziomach A1 / A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Języków Nowożytnych: międzynarodowy poziom odniesienia do określania poziomu znajomości języka, który jest uznawany w całej Europie.

Całkowite zanurzenie - e-ImmersionPlus

Zapewniając kurs języka arabskiego na wielu platformach i urządzeniach, zespół ArabicOnline stworzył sytuację, która ma na celu naśladować sytuację całkowitego zanurzenia w nauce języka. Ta sytuacja jest zdefiniowana jako e-immersionplus® , koncepcja opracowana i termin stworzony przez zespół projektowy.

Środowisko e-immersionplus zapewnia, że ​​treść kursu jest dostosowana w taki sposób, że kompletny kurs lub części kursu są odpowiednio dostępne na komputerach stacjonarnych / laptopach, tabletach i smartfonach, a każdy z nich jest technologicznie zaawansowany. urządzenia uzupełniające pozostałe. Umożliwi to uczniom uzyskanie czasu kontaktu z językiem arabskim, niezbędnym do prowadzenia zrównoważonej nauki.

Drużyna

ArabicOnline został opracowany przez zespół ekspertów akademickich, trenerów nauczycieli, programistów i wydawców z czterech krajów europejskich.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego. Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na ... [+]

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego . Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na Zachodzie.

Nasze internetowe kursy języka arabskiego dla początkujących do średniozaawansowanych zostały zaprojektowane do samodzielnego studiowania przez Internet. Zostały opracowane z czołowymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie języka arabskiego jako języka obcego i są odpowiednie dla wszystkich rodzajów uczniów, niezależnie od wieku i wykształcenia akademickiego.

Kluczowe cechyRoczna subskrypcja - oferuje doskonały stosunek jakości do cenyW pełni interaktywne kursy dostępne w Internecie w dowolnym momencie za pośrednictwem InternetuKursy używają nowoczesnego języka arabskiegoZaprojektowany do samodzielnej nauki z naciskiem na komunikowanie się po arabsku w codziennych sytuacjachRozbudowane materiały pomocnicze i pliki do pobraniaDodatkowe korzyści, takie jak Plany studiów, Przewodnik po piśmie arabskim, arkusze robocze... [-]
Wielka Brytania Torquay
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
Pendragon Educational Publishers

Arabski Program Premium jest dedykowanym kursem online. Program jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i cert ... [+]

Arabski Program Premium jest dedykowanym kursem online . Program jest przeznaczony dla indywidualnych uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje studia za pomocą testów i certyfikatów . Studenci mogą rozpocząć w dowolnym momencie i uczyć się we własnym tempie i według własnego harmonogramu. Nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały.

Kluczowe cechyDostęp do wszystkich naszych kursów i zasobów online w języku arabskimTesty samooceny na kluczowych etapachTesty osiągnięć (A1, A1, B1, itp.)Certyfikaty i cyfrowe odznaki

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego . Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na Zachodzie.... [-]

Wielka Brytania Torquay
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Arabski
Online
Czytaj więcej po polsku
Pendragon Educational Publishers

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim? Advanced Arabic Premium Program jest dedykowanym kursem online. Program jest przeznaczony dla osób uczących się języka arab ... [+]

Czy masz już dobre podstawy w języku arabskim?

Advanced Arabic Premium Program jest dedykowanym kursem online . Program jest przeznaczony dla osób uczących się języka arabskiego od co najmniej dwóch lat. Studenci mogą rozpocząć w dowolnym momencie i uczyć się we własnym tempie i według własnego harmonogramu. Nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały.

ArabicOnline.Eu to oryginalny międzynarodowy kurs języka arabskiego jako języka obcego . Wspierany przez Komisję Europejską i przeznaczony dla uczących się w Europie i na Zachodzie.

Arabski Online jest wydawany przez Pendragon Educational Publishers , brytyjską firmę specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości kursów online.... [-]

Wielka Brytania Torquay
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Arabski
Online
Czytaj więcej po polsku
Pendragon Educational Publishers

Uzyskaj dostęp do nowego języka, kultury i rynku! Dla profesjonalistów, studentów i wszystkich tych, którzy chcą zaangażować się w ten fascynujący język i kulturę. ... [+]

Bądź na bieżąco z krzywizną. Naucz się języka o kluczowym znaczeniu.

Nasz internetowy kurs turecki jest przeznaczony dla początkujących. Jest idealny do samokształcenia. Może być również zintegrowany z istniejącymi programami do nauki języków (blended learning environment) z nauczycielami online lub szkolnymi.

Kurs jest całkowicie niezależny. Żadne inne oprogramowanie ani zasoby nie są potrzebne.

Każdy, kto zamierza wejść do świata biznesu, znajdzie solidne podstawy dla przyszłych kontaktów w Turcji.

Szkoły, kolegia zawodowe i uniwersytety, które chcą przygotować swoich studentów do kariery w biznesie, również skorzystają z kursu.

Dołącz do naszych dwóch głównych bohaterów, Franka i Sary, którzy podróżują do Stambułu, aby poznać nowe kontakty. Następnie dołącz do nich w Bursie, szukając okazji biznesowych i rozpoczęcia negocjacji.... [-]

Wielka Brytania Torquay
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Turecki
Online
Czytaj więcej po polsku