Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj swoją drogę z Manchester Metropolitan University Global Online

Nasza misja

Manchester Met University to innowacyjny i nowoczesny uniwersytet z siedzibą w jednym z najbardziej zróżnicowanych miast na świecie.

Położone w sercu wielokulturowego Manchesteru, przyjmujemy międzynarodowe i integracyjne podejście do uczenia się i uważamy, że szkolnictwo wyższe powinno być dostępne dla wszystkich. Nasze globalne kursy online są zaprojektowane z myślą o tych ambicjach i są ukierunkowane na bycie istotnym i korzystnym dla każdego, kto ma wolę, zdolność i determinację, aby odnieść sukces - gdziekolwiek są na świecie.

Programy łączą teorię kierowaną przez ekspertów z praktyczną aplikacją, która ma na celu pomóc Ci w rozwoju kariery - a wszystkie są dostarczane w 100% wirtualnym środowisku edukacyjnym, w którym możesz współpracować ze studentami z całego świata.

Dlaczego warto wybrać naukę online w Manchester Metropolitan?

Global Online zapewnia elastyczność niezbędną do uzyskania stopnia podyplomowego bez przerwy w karierze. Nasze programy online zostały zaprojektowane tak, aby Ci pomóc:

 • Rozpocznij naukę na studiach podyplomowych, jeśli najlepiej pasuje do punktów wejściowych w styczniu, maju i wrześniu
 • Ukończyć w ciągu zaledwie dwóch lat z zalecanym czasem nauki 15 godzin tygodniowo.
 • Zarabiaj, ucząc się z opcją studiowania i oglądania seminariów online w czasie, który najbardziej Ci odpowiada.
 • Podnieś swój profil w swojej organizacji, korzystając z treści kursu, które pomogą Ci w nauce.
 • Otwórz perspektywy zawodowe, które będą trwać przez całe życie, łącząc się z profesjonalistami na całym świecie.

Nasza wirtualna platforma edukacyjna

Współpracowaliśmy z ekspertami w dziedzinie nauczania online, aby stworzyć platformę, która pomoże Ci w pełni wykorzystać swój kurs. Platforma, zawierająca szereg narzędzi, materiałów do pobrania i funkcji ukierunkowanych na społeczność, pozwoli Ci:

 • Weź udział w seminariach na żywo z nauczycielami i innymi studentami.
 • Ucz się od najwyższej klasy naukowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.
 • Studiuj niezależnie z materiałami, takimi jak podcasty i zasoby biblioteczne.
 • Angażuj się w interaktywne zadania grupowe ze studentami na całym świecie.
 • Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w przestrzeniach społecznościowych online.

Korzystanie z naszej wirtualnej platformy edukacyjnej

Nasza intuicyjna platforma została zaprojektowana z myślą o prostej nawigacji, dzięki czemu Twoje doświadczenie edukacyjne jest tak płynne, jak to tylko możliwe. Będziesz mieć również pełne wsparcie naszego Zespołu Sukcesu Studentów, który jest zawsze pod ręką, aby pomóc w wyzwaniach technicznych.

Co mówią o nas nasi uczniowie

„Wirtualne środowisko uczenia się jest wszechstronne i zawiera łącza do przestrzeni społecznościowych, a także wymagane lektury. Możliwość logowania z dowolnego miejsca jest przydatna - mogę wykorzystać każdy wolny czas, jaki mam i kontynuować czytanie i zajęcia grupowe”.

- Patrick Armstrong, Global Online MSc w Międzynarodowym Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017

„Jeśli jesteś zajęty profesjonalną nauką online, to dobry sposób na osiągnięcie swoich celów. Możesz uzyskać dostęp do platformy Manchester Metropolitan 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz z niej korzystać, kiedy jej potrzebujesz ”.

- Alvaro Benitez, student Global Online MBA 2017

Zacznij uczyć się z Manchesterem Metropolitan z dowolnego miejsca na świecie

Jako student Manchester Metropolitan University otrzymasz dedykowane wsparcie przez cały dwuletni kurs - bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Zespół Sukcesu StudentaWszyscy nasi studenci otrzymują dedykowane wsparcie w postaci naszego Zespołu Sukcesu Studentów. Po zapisaniu się na jeden z naszych kursów, zostaniesz przydzielony do specjalnego Doradcy ds. Sukcesu Ucznia, do którego możesz się zwrócić po poradę przez cały czas z nami, a także polegać na kluczowych aktualizacjach mających wpływ na Twoje studia.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Manchester Metropolitan University Online

Program MBA na uniwersytecie Manchester Metropolitan University pomaga absolwentom w realizacji ich ambicji zawodowych od ponad 25 lat. Teraz nasz Global Online MBA zosta ... [+]

Opis programu

Program MBA na uniwersytecie Manchester Metropolitan University pomaga absolwentom w realizacji ich ambicji zawodowych od ponad 25 lat. Teraz nasz Global Online MBA został zaprojektowany, aby pomóc zapracowanym profesjonalistom uczyć się zawsze i wszędzie, gdzie im najbardziej odpowiada. Zarejestruj się już dziś i naucz się podstawowych umiejętności potrzebnych do prowadzenia biznesu do sukcesu bez przerywania kariery.

Dostarczane w 100% online, dowiesz się od ekspertów biznesowych i masz swobodę:

Ucz się w dowolnym miejscu na świecie, korzystając tylko z laptopa i połączenia z Internetem.Poznaj istotne kwestie międzybranżowe, aby znaleźć się na pierwszym planie w biznesie.Skorzystaj ze swojej profesjonalnej wiedzy, aby uczynić zleconych zasad istotnymi dla Twojej obecnej roli.Zdobądź dyplom Chartered Management Institute (CMI) poziomu 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa po zakończeniu programu.Rozwijaj swoją światową sieć dzięki regularnej współpracy online ze specjalistami z całego świata.Otrzymuj wsparcie naukowe podczas całej podróży z nami od jednego z naszych doradców ds. Sukcesów uczniów.Ukończ swoją podróż MBA w ciągu zaledwie dwóch lat, studiując, kiedy ci odpowiada.... [-]
Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Manchester Metropolitan University Online

Zamień swoją pasję w udaną karierę dzięki Global Online MSc w biznesie sportowym, zarządzaniu i polityce Manchester Metropolitan University. Wraz z rozwojem sektora sport ... [+]

Opis programu

Zamień swoją pasję w udaną karierę dzięki Global Online MSc w biznesie sportowym, zarządzaniu i polityce Manchester Metropolitan University. Wraz z rozwojem sektora sportowego otwierają się nowe możliwości handlowe dla tych, którzy mają siłę napędową, pasję i wiedzę, aby odnieść sukces.

Wywodzący się z miasta znanego na całym świecie jako centrum doskonałości i innowacji sportowych, będziesz uczyć się od największych marek sportowych i badaczy, specjalistów akademickich i masz swobodę:

Ucz się w dowolnym miejscu na świecie, korzystając tylko z laptopa i połączenia z Internetem.Skorzystaj z doświadczenia i wskazówek Rady Doradczej złożonej z największych marek w branży, w tym Sport England i Football Foundation.Rozwijaj wiedzę specjalistyczną wymaganą przez wiodące organizacje sportowe - od polityki sportowej i marketingu po analitykę danych, politykę sportową, finanse, prawo i wiele innych.Skorzystaj z wiedzy zawodowej, aby dostosować zdobyte zasady do aktualnej roli, realizując projekty w miejscu pracy w „prawdziwym świecie”, które mogą pomóc Ci zwiększyć swój profil w pracy podczas nauki.Rozwijaj swoją światową sieć dzięki regularnej współpracy online ze specjalistami z całego świata.Otrzymuj wsparcie naukowe podczas całej podróży z nami od jednego z naszych doradców ds. Sukcesów uczniów.Ukończ podróż swojego mistrza w ciągu zaledwie dwóch lat, studiując, kiedy ci odpowiada.... [-]
Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Manchester Metropolitan University Online

Podejmij karierę finansową dzięki Global Online MSc Finance and Strategy z Manchester Metropolitan University i uzyskaj dogłębną wiedzę i umiejętności potrzebne do zarząd ... [+]

Opis programu

Podejmij karierę finansową dzięki Global Online MSc Finance and Strategy z Manchester Metropolitan University i uzyskaj dogłębną wiedzę i umiejętności potrzebne do zarządzania złożonością szybko rozwijającego się globalnego biznesu, finansów i rachunkowości.

Z dumą dostarczamy ten program w 100% online z City of Manchester, drugiego co do wielkości centrum finansowego w Wielkiej Brytanii. Będziesz mieć swobodę:

Ucz się w dowolnym miejscu na świecie i ukończ podróż mistrza w ciągu zaledwie dwóch lat, korzystając tylko z laptopa i połączenia z Internetem.Stań się częścią międzynarodowego środowiska uczenia się, które rozwinie Twoje umiejętności myślenia strategicznego i umiejętności przywódczych.Poznaj tematy oparte na najnowszych badaniach, od zarządzania wydajnością i ładu korporacyjnego po technologię finansową i wiele innych.Skorzystaj z wiedzy zawodowej, aby dostosować zdobyte zasady do aktualnej roli, pomagając zwiększyć profil w pracy podczas nauki.Uzyskaj zwolnienie z maksymalnie czterech z dziewięciu jednostek kursu, jeśli masz już profesjonalne kwalifikacje finansowe od uznanej instytucji (takiej jak ICAEW, ACCA, CIMA lub AAT).Przyspiesz kwalifikacje CIMA, wchodząc na trasę Masters Gateway po ukończeniu kursu.Otrzymuj wsparcie naukowe podczas całej podróży z nami od jednego z naszych doradców ds. Sukcesów uczniów.... [-]
Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Manchester Metropolitan University Online

Nasi akredytowani przez CIPD globalni mistrzowie w międzynarodowym zarządzaniu zasobami ludzkimi zaprojektowano, aby przenieść Twoją karierę HR na wyższy poziom, gdziekol ... [+]

Opis programu

Nasi akredytowani przez CIPD globalni mistrzowie w międzynarodowym zarządzaniu zasobami ludzkimi zaprojektowano, aby przenieść Twoją karierę HR na wyższy poziom, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Dostarczony w 100% przez Internet przez akredytowaną Szkołę Biznesu Manchester Metropolitan University, będziesz miał swobodę:

Ucz się w dowolnym miejscu na świecie, korzystając tylko z laptopa i połączenia z Internetem.Stań się częścią globalnego środowiska uczenia się, które rozwinie Twoje umiejętności myślenia strategicznego i umiejętności przywódczych.Poznaj tematy oparte na najnowszych badaniach, od globalizacji i przyciągania i zatrzymywania najlepszych talentów, po zaangażowanie pracowników i nie tylko.Uzyskaj stowarzyszone profesjonalne członkostwo w CIPD i pełne zwolnienie z zaawansowanego dyplomu 7 poziomu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi po ukończeniu kursu.Otrzymuj wsparcie naukowe podczas całej podróży z nami od jednego z naszych doradców ds. Sukcesów uczniów.Ukończ podróż swojego mistrza w ciągu zaledwie dwóch lat, studiując, kiedy ci odpowiada.... [-]
Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Manchester Metropolitan University Online

Od zmian klimatycznych po zmienne ceny żywności, radzimy sobie z presją, z jaką zmaga się dziś przemysł spożywczy, i rozwijamy umiejętności, które pomogą rozwiązać proble ... [+]

Opis programu

Od zmian klimatycznych po zmienne ceny żywności, radzimy sobie z presją, z jaką zmaga się dziś przemysł spożywczy, i rozwijamy umiejętności, które pomogą rozwiązać problemy jutra dzięki Global Online MSc Manchester Metropolitan University w dziedzinie nauki o żywności i innowacji .

Ten internetowy kurs mistrzowski czerpie z bogatej historii Manchesteru Metropolitan dotyczącej żywienia i nauki o żywności oraz reputacji Manchesteru jako globalnego centrum produkcji żywności. Nauczany przez wysoko wykwalifikowanych naukowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, będziesz miał swobodę:

Wykorzystaj technologię do nauki w dowolnym miejscu na świecie za pomocą laptopa i połączenia internetowego.Zyskaj głębokie zrozumienie ważnych procesów naukowych dzięki wirtualnym symulatorom laboratoryjnym i specjalistycznym materiałom wideo.Skorzystaj z innowacyjnych badań przeprowadzonych przez uniwersytecki zespół ds. Żywienia i zdrowia w pracy, aby zwiększyć swoje umiejętności praktyczne, wiedzę teoretyczną i zrozumienie w miejscu pracy.Rozwijaj swoją światową sieć dzięki regularnej współpracy online ze specjalistami z całego świata.Otrzymuj wsparcie naukowe podczas całej podróży z nami od jednego z naszych doradców ds. Sukcesów uczniów.Ukończ podróż swojego mistrza w ciągu zaledwie dwóch lat, studiując, kiedy ci odpowiada.... [-]
Wielka Brytania UK Online
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Study Global Online programmes with Manchester Metropolitan University