London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative) , jeden z czołowych uniwersytetów nauk społecznych na świecie, stara się ulepszać społeczeństwo, zajmując się rzeczywistymi problemami i rozumiejąc przyczyny. Korzystając z dynamicznego i zróżnicowanego podejścia do uczenia się, LSE prowadzi nowatorskie badania i współpracuje z uznanymi ekspertami akademickimi.

Aby rozszerzyć swoją misję i uczynić naukę dostępną dla globalnej publiczności, kursy certyfikacyjne LSE są prezentowane całkowicie online, we współpracy z liderem edukacji cyfrowej GetSmarter, marką 2U, Inc. Programy te prowadzone przez podmiot LSE eksperci i myślący liderzy, upoważniają profesjonalistów i kadrę kierowniczą do podnoszenia swoich umiejętności za pomocą wysoce wspierającej i interaktywnej platformy. Technologia spełnia rygor akademicki w modelu pośredniczonym przez GetSmarter, który zapewnia dostęp do dedykowanego menedżera sukcesu, a także wsparcie techniczne i akademickie przez całą dobę. To spersonalizowane i angażujące podejście pozwala uczyć się we własnym czasie, z dowolnego miejsca na świecie.

„Edukacja online umożliwia London School of Economics and Political Science, aby nasze najnowsze badania w dziedzinie nauk społecznych były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, w praktycznym formacie, który będzie miał rzeczywiste zastosowanie i będzie miał wpływ”. - profesor Saul Estrin, dyrektor akademicki, internetowe kursy certyfikacyjne, LSE

Przeczytaj więcej na stronie internetowej LSE

Kontakt

+44 2038 568 850

lseonline@getsmarter.com

Lokalizacje

Holborn

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Holborn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium