London School of Design and Marketing (PT)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w nowej erze nauczania w Londynie.

Jesteśmy internetową instytucją nauczania dostępną w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i portugalskim) z siedzibą w Londynie, ale z kursami online dostępnymi na całym świecie.

CO?

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu - LSDM, to szkoła specjalizująca się w projektowaniu i marketingu, która proponuje zmianę paradygmatu nauczania poprzez innowacyjne i twórcze szkolenie, w 100% dostępne online w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne z praktycznymi rezultatami dzięki systematycznej orientacji, łączącej cechy zawodowe uczniów z zaawansowanym projektowaniem umiejętności technicznych. Angażujemy się w oferowanie unikalnych kursów akredytowanych online przez University for the Creative Arts, poprzez zdobywanie nowej wiedzy dostosowanej do wyzwań rynku pracy, który jest coraz bardziej wymagający.

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu

Gdzie pasja staje się zawodem

KTO?

Kursy LSDM zostały opracowane dla studentów, profesjonalistów i przedsiębiorców pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności techniczne w kreatywnych obszarach projektowania lub marketingu, z uwzględnieniem najnowszych technologii i innowacji w zakresie nauczania E-learning. Wszystkie kursy są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

JAK?

E-learning LSDM charakteryzuje się wysokiej jakości treściami akademickimi opracowanymi przez doktorantów, którym towarzyszą inne zasoby, takie jak filmy, infografiki, artykuły naukowe, biblioteki cyfrowe i inne. Wszystkim studentom towarzyszy cotygodniowy kurs w Centrum Nauczycieli, złożonym z zespołu wyspecjalizowanych opiekunów, którzy gwarantują asymilację treści promujących ich interaktywność, zainteresowanie i ciekawość. Wszystkie kursy LSDM są wyłącznie online i elastyczne, dzięki czemu uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie.


Uwaga: LSDM - London School of Design and Marketing jest częścią Talent - Individuality Through Education , sieci szkół o międzynarodowym powołaniu z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Ma wszechświat wychowawców i współpracowników, którzy pomagają rozwijać talenty w szkołach wyższych w Europie i Ameryce Łacińskiej.

MISJA

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu łączy kreatywność i rygor techniczny z doświadczeniem zawodowym, zapewniając praktyczne i dynamiczne kursy internetowe w 100% w zakresie projektowania i marketingu, odpowiadając na potrzeby obecnego rynku pracy. Kursy prowadzone w LSDM składają się z wysoce wyspecjalizowanych treści z wykorzystaniem zaawansowanych programów do nauki i oceny.

WIZJA

Szkoła referencyjna na poziomie europejskim w edukacji online w obszarach projektowania i marketingu.

WARTOŚCI

Wierzymy, że kreatywność, innowacyjność i rozwój umiejętności technicznych są podstawą udanej kariery. W LSDM przygotowujemy studentów do najbardziej wymagających wyzwań rynku pracy, łącząc nie tylko zdobytą wiedzę, ale także pasję do tego, co robią.

AKREDYTACJA PRZEZ IICA

Wszystkie kursy LSDM są akredytowane przez University for the Creative Arts

(UCA): Stopień w marketingu - (BA Hons), Stopień w projektowaniu - (BA

Hons), MA w zakresie marketingu (MA) i Master in Design (MA).

UCA ma około 160 lat historii i został uznany za najlepszy uniwersytet specjalizujący się w twórczości artystycznej w Wielkiej Brytanii, w pełnym przewodniku uniwersyteckim 2018.

Obecnie zajmuje 40 miejsce w Wielkiej Brytanii i zajmuje 11 miejsce w rankingu nowoczesnych uniwersytetów, w rankingu 70 instytucji. Wśród absolwentów tej uczelni są laureaci Oscarów, filmowcy, animatorzy i projektanci mody uznani na arenie międzynarodowej.

Lokalizacje

Londyn

London School of Design and Marketing (PT)

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium