London Academy of Trading

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 2010 r. London Academy of Trading (LAT) przeprowadziła szkolenia dla tysięcy osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat rynków finansowych i rozwijać swoje umiejętności w handlu. Akademia jest akredytowana przez Brytyjską Radę Akredytacyjną (BAC), która umożliwia zagranicznym studentom studiowanie w LAT w Londynie na krótkoterminowych wizach studyjnych (STSV). W rezultacie w ciągu ostatnich 12 miesięcy uczyliśmy studentów z ponad 60 krajów.

110572_A7CC6FE8-FF07-4AD5-8C6A-D55C506EBC8F.jpeg

Nasi studenci to zarówno uczniowie i uczniowie, jak i ludzie pracujący, właściciele firm, przedsiębiorcy, a nawet emeryci. Niektórzy chcą rozwijać swoją karierę w handlu, podczas gdy inni chcą zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności inwestowania własnych pieniędzy na rynkach.

Zapewniamy szereg kursów, od wydarzeń jednodniowych po nasz flagowy 12-tygodniowy dyplom poziomu 5 w zakresie stosowanego obrotu finansowego, akredytowany przez ABE i regulowany przez Ofqual. Nasz pakiet krótkich kursów posiada certyfikat CPD, umożliwiający uczniom generowanie wartościowych kredytów CPD.

Nasza kadra dydaktyczna składa się z doświadczonych handlowców i analityków z głównych instytucji finansowych, w tym HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse i Bloomberg, a wszyscy studenci mają bezpośredni dostęp do naszego zespołu doradców handlowych przez dziesięć godzin dziennie, aby uzyskać porady i wskazówki, pomagając im opracować solidne i uporządkowane strategie transakcyjne łączące wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne.

Jednym z naszych głównych USP jest nasza wyjątkowa elastyczność. Wiemy, że wiele osób ma inne zobowiązania, więc pozwalamy Ci na przerwanie / rozpoczęcie kursu zgodnie z wymaganiami, ale możesz także wybrać studia na naszym londyńskim parkiecie, online lub poprzez naszą mieszaną opcję, łącząc naukę online z wybranym przez Ciebie liczba dni w kampusie.

110573_ThinkstockPhotos-522796884.jpg

Lokalizacje

Londyn

Address
30 Holborn,
Buchanan House

EC1N 2HR Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium