Lewis College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lewis College - kursy domowe dla PA, EA, sekretarzy medycznych

Oferujemy kursy online na odległość / studia domowe dla tych, którzy chcą mieć satysfakcjonującą karierę jako PA, asystent wykonawczy, kierownik biura, administrator lub sekretarz medyczny.

Uczymy od ponad 36 lat specjalizując się w tej branży.

Mamy niezwykłą historię sukcesów - sukcesy naszych uczniów od ponad 36 lat! Założona i założona w 1984 roku przez Penny Lewis Cert Ed, która nadal jest aktywnie zaangażowana w rozwój i nauczanie w College.

Zapewniamy specjalistyczne szkolenia dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę jako asystent wykonawczy, PA, sekretarz, sekretarz medyczny, kierownik biura lub administrator, zarówno jako tradycyjna szkoła sekretarska w klasach, jak i teraz poprzez kształcenie na odległość / studia domowe.

Początkowo prowadziliśmy kursy stacjonarne dla miejscowych studentów z Devon z uczniami z innych części kraju, którzy u nas studiowali i przebywali u rodzin goszczących w latach 90-tych.

Gdy wkroczyliśmy w XXI wiek, technologia poszła dalej, umożliwiając nam oferowanie naszych kursów poprzez naukę na odległość / studia domowe, otwierając nasze kursy dla tysięcy studentów na przestrzeni lat ze wszystkich części Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Byliśmy jedną z pierwszych uczelni, które to zapewniły.

Przeszkoliliśmy ponad 5000 studentów - pomagając im rozwijać karierę i stwarzając więcej możliwości zatrudnienia, a także dając im większe bezpieczeństwo i pewność siebie.

Design review in startup office with macbook and artwork. Man wearing Apple Watch. Joyful team working together and laughing.

Jak dbamy o naszych uczniów

Sukces naszych uczniów jest kluczem do naszych kursów - nie tylko w zdawaniu egzaminów i ocen oraz zdobywaniu dyplomów, ale także w robieniu postępów w karierze, zdobywaniu lepszej pracy, która jest bardziej satysfakcjonująca i satysfakcjonująca oraz czuje się pewniej w swojej roli.

Jesteśmy kolegium dla „ludzi”. Doceniamy, że nasi studenci inwestują swój czas i pieniądze, aby poprawić swoje możliwości zawodowe i długoterminową karierę oraz że zaufali nam, że pomożemy im osiągnąć te cele.

Zawsze skupialiśmy się na zapewnieniu naszym studentom osobistego kontaktu, zapewniając indywidualne lekcje, przyjazną i otwartą obsługę pomagającą naszym studentom pomyślnie ukończyć kurs. Wszyscy nasi studenci współpracują z nauczycielami podczas całego kursu, komunikując się za pośrednictwem naszego centrum nauczania bezpośrednio lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Staramy się, aby wszyscy nasi studenci mieli pozytywne i satysfakcjonujące doświadczenie, dobrze się bawili podczas nauki, a przede wszystkim ukończyli kurs i zdobyli kwalifikacje, które pomogą im rozwijać swoją karierę i styl życia.

Kogo uczymy

Kursy PA w Londynie, nadal możesz u nas uczyć się, mimo że jesteśmy w południowo-zachodniej Anglii

Prowadzimy szkolenia dla studentów prywatnych, którzy osobiście finansują swój kurs.

Zapewniamy również szkolenia dla sektora biznesowego, w tym trustów NHS, centrów medycznych, małych firm, organizacji korporacyjnych, organizacji charytatywnych, uniwersytetów, szkół, sektora publicznego, w tym władz lokalnych i MON.

Wielu naszych studentów pracuje i mieszka w Londynie, a my szkolimy personel z wielu organizacji z siedzibą w Londynie, a także w całej Wielkiej Brytanii.

Zapewniamy również szkolenia dla studentów zagranicznych z Azji, Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki i nie tylko!

W ramach wszystkich naszych kursów zapewniamy porady i wskazówki dotyczące kariery, w tym osobiste projektowanie CV, opracowywanie technik rozmów kwalifikacyjnych i wspieranie studentów podczas ubiegania się o pracę. Ta usługa jest dostępna dla naszych studentów do 2 lat po ukończeniu kursu.

143383_pexels-photo-806835.jpeg

Akredytacja

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem dla następujących organów nadających:

  • NCFE CQ z ponad 20 dyplomami i certyfikatami akredytowanymi na poziomie 4, 3 i 2.
  • Grupa akredytacyjna CPD z ponad 10 kursami z akredytacją punktów CPD.

Historycznie byliśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym Oxford i Cambridge Examining Board, RSA / OCR, London Chamber of Commerce, Pitman Qualifications i JCQ.

Jesteśmy regularnie kontrolowani przez organy przyznające, aby upewnić się, że wszystkie aspekty naszego nauczania i kwalifikacji są utrzymywane na wymaganym poziomie. Podczas naszej ostatniej inspekcji otrzymaliśmy w naszym raporcie standard „doskonały”.

Lokalizacje

Newton Abbot

Address
Lewis College Ltd
Wessex House, Teign Road, Newton Abbot, Devon, England, TQ12 4AA

TQ12 Newton Abbot, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium