King's College London Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego King's Online?

Ta sama jakość. Ten sam akademicki rygor. Dostarczone elastycznie.

King's College London jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Nasze wiodące badania na całym świecie są podstawą naszego podejścia do nauczania, i dotyczy to również naszych kursów internetowych.

Nasze kursy online są prowadzone przez tych samych wybitnych pracowników akademickich, co nasze kursy na terenie kampusu - jedyną różnicą jest elastyczny sposób dostawy. Uczenie się odbywa się w czasie i miejscu najbardziej dogodnym dla naszych uczniów.

Kursy są zaprojektowane specjalnie dla publiczności internetowej, wykorzystując szereg działań, w tym filmy wideo, quizy online, fora dyskusyjne, amd czytania online.

Studenci King's Online korzystają z tych samych zasobów studentów i wsparcia podczas studiów, w tym dostępu do usług bibliotecznych, umiejętności pisania akademickich, poradnictwa i poradnictwa zawodowego.

Studenci King's Online mają również możliwość współpracy z siecią innych studentów King's Online z całego świata. Po ukończeniu studiów studenci King's Online dołączają do naszej dobrze połączonej i aktywnej sieci absolwentów na całym świecie.

King ma wysokie stopnie zatrudnienia i posiada dedykowaną usługę kariery, aby pomóc uczniom znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla nich. Ponadto ukończenie kursu online pokazuje kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem, które są bardzo pożądane przez organizacje na całym świecie.

O The Dickson Poon School of Law

Szkoła Prawa Dickson Poon w King's College London jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w Anglii i uznawana na całym świecie za jedną z 10 najlepszych szkół prawa brytyjskiego na świecie. Szkoła została założona w 1831 roku i odegrała integralną rolę w życiu króla, odkąd uniwersytet powstał prawie 200 lat temu.

King's jest w służbie społeczeństwu od samego początku i z dumą kontynuujemy tę tradycję do dziś. Nasze badania i nauczanie dotyczą jednych z najpilniejszych problemów naszych czasów dotyczących równości i praw człowieka, prawnych skutków zmian klimatu, globalizacji, stosunków międzynarodowych, handlu, konkurencji i finansów globalnych, by wymienić tylko kilka. Członkowie Dickson Poon School of Law doradzają rządom, działają w komisjach i instytucjach publicznych i są oddelegowani do organizacji krajowych i międzynarodowych, pomagając kształtować politykę i praktykę krajową i międzynarodową.

Nasze studia licencjackie, podyplomowe i executive są oparte na naszych doświadczeniach badawczych. Mamy aktywną społeczność studencką zaangażowaną w pro bono, rozwój zawodowy i działania w zakresie rozwiązywania problemów oraz ich podstawowe badania.

Obecnym dziekanem wykonawczym jest profesor Gillian Douglas.

Lokalizacje

Londyn

Address
Strand
WC2R 2LS Londyn, Anglia, Wielka Brytania