Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego King's Online?

Ta sama jakość. Ten sam akademicki rygor. Dostarczone elastycznie.

King's College London jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Nasze wiodące badania na całym świecie są podstawą naszego podejścia do nauczania, i dotyczy to również naszych kursów internetowych.

Nasze kursy online są prowadzone przez tych samych wybitnych pracowników akademickich, co nasze kursy na terenie kampusu - jedyną różnicą jest elastyczny sposób dostawy. Uczenie się odbywa się w czasie i miejscu najbardziej dogodnym dla naszych uczniów.

Kursy są zaprojektowane specjalnie dla publiczności internetowej, wykorzystując szereg działań, w tym filmy wideo, quizy online, fora dyskusyjne, amd czytania online.

Studenci King's Online korzystają z tych samych zasobów studentów i wsparcia podczas studiów, w tym dostępu do usług bibliotecznych, umiejętności pisania akademickich, poradnictwa i poradnictwa zawodowego.

Studenci King's Online mają również możliwość współpracy z siecią innych studentów King's Online z całego świata. Po ukończeniu studiów studenci King's Online dołączają do naszej dobrze połączonej i aktywnej sieci absolwentów na całym świecie.

King ma wysokie stopnie zatrudnienia i posiada dedykowaną usługę kariery, aby pomóc uczniom znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla nich. Ponadto ukończenie kursu online pokazuje kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem, które są bardzo pożądane przez organizacje na całym świecie.

O The Dickson Poon School of Law

Szkoła Prawa Dickson Poon w King's College London jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w Anglii i uznawana na całym świecie za jedną z 10 najlepszych szkół prawa brytyjskiego na świecie. Szkoła została założona w 1831 roku i odegrała integralną rolę w życiu króla, odkąd uniwersytet powstał prawie 200 lat temu.

King's jest w służbie społeczeństwu od samego początku i z dumą kontynuujemy tę tradycję do dziś. Nasze badania i nauczanie dotyczą jednych z najpilniejszych problemów naszych czasów dotyczących równości i praw człowieka, prawnych skutków zmian klimatu, globalizacji, stosunków międzynarodowych, handlu, konkurencji i finansów globalnych, by wymienić tylko kilka. Członkowie Dickson Poon School of Law doradzają rządom, działają w komisjach i instytucjach publicznych i są oddelegowani do organizacji krajowych i międzynarodowych, pomagając kształtować politykę i praktykę krajową i międzynarodową.

Nasze studia licencjackie, podyplomowe i executive są oparte na naszych doświadczeniach badawczych. Mamy aktywną społeczność studencką zaangażowaną w pro bono, rozwój zawodowy i działania w zakresie rozwiązywania problemów oraz ich podstawowe badania.

Obecnym dziekanem wykonawczym jest profesor Gillian Douglas.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

King's College London Online

Nasze sprawy międzynarodowe MA / PG Dip / PG Cert, ze specjalizacjami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i szpiegostwa ... [+]

Międzynarodowy system polityczny przeżywa teraz najbardziej doniosły okres wstrząsów od zakończenia zimnej wojny. Nasze sprawy międzynarodowe MA / PG Dip / PG Cert, ze specjalizacjami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i szpiegostwa

Specjalistycznych IZ Pathways , będzie można przejść kurs wyników, które ułatwią podróż w kierunku konkretnych ścieżek kariery. Nasze moduły kursu zostały opisane jako „przekształcające” i „wiodące w sektorze”; zasadniczo zmienia sposób, w jaki uczniowie rozumieją globalny krajobraz bezpieczeństwa i obrony. Uzbrojeni w te najwyższej klasy badania i wyniki badań przewidujemy, że nasi absolwenci podejmą krytyczne stanowiska kierownicze w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem.... [-]

Wielka Brytania London
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

King's College London Online

100% online mgr, PG Dip ... [+]

100% online mgr, PG Dip

King's Business School jest nowym ośrodkiem w Londynie, który zajmuje się biznesem, finansami i administracją rządową; gdzie badania zmieniające grę informują o współczesnym podejściu do edukacji biznesowej, tworząc społecznie odpowiedzialnych liderów przyszłości. Ucz się od czołowych naukowców i aktywnych specjalistów ds. Finansów, którzy zapewnią odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom biznesowym i wspierać aspiracje zawodowe.

Nastąpi silny nacisk na umiejętności praktyczne, dające odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom w globalnym sektorze finansowym i bankowym oraz wspierać aspiracje zawodowe.... [-]

Wielka Brytania London
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
King's College London Online

Naucz się umiejętności niezbędnych dla organizacji na całym świecie, bez względu na branżę czy rynek. Nasz mgr marketingu (online) zapewnia strategiczną i praktyczną wied ... [+]

Naucz się umiejętności niezbędnych dla organizacji na całym świecie, bez względu na branżę czy rynek. Nasz mgr marketingu (online) zapewnia strategiczną i praktyczną wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w tym kluczowym obszarze działalności.

Kurs został opracowany przez King's Business School, brytyjskie centrum Top 10 zajmujące się nauką biznesu i zarządzaniem. Współpracują z wieloma organizacjami sektora prywatnego i publicznego, w tym z departamentami rządowymi, korporacjami, organizacjami zawodowymi i organizacjami pozarządowymi. Relacje stworzone we wspólnocie uczenia się trwają długo po ukończeniu kursu, dając uczniom i absolwentom gotową sieć ambitnych profesjonalistów o podobnych poglądach na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania London
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media