Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego King's Online?

Ta sama jakość. Ten sam akademicki rygor. Dostarczone elastycznie.

King's College London jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Nasze wiodące badania na całym świecie są podstawą naszego podejścia do nauczania, i dotyczy to również naszych kursów internetowych.

Nasze kursy online są prowadzone przez tych samych wybitnych pracowników akademickich, co nasze kursy na terenie kampusu - jedyną różnicą jest elastyczny sposób dostawy. Uczenie się odbywa się w czasie i miejscu najbardziej dogodnym dla naszych uczniów.

Kursy są zaprojektowane specjalnie dla publiczności internetowej, wykorzystując szereg działań, w tym filmy wideo, quizy online, fora dyskusyjne, amd czytania online.

Studenci King's Online korzystają z tych samych zasobów studentów i wsparcia podczas studiów, w tym dostępu do usług bibliotecznych, umiejętności pisania akademickich, poradnictwa i poradnictwa zawodowego.

Studenci King's Online mają również możliwość współpracy z siecią innych studentów King's Online z całego świata. Po ukończeniu studiów studenci King's Online dołączają do naszej dobrze połączonej i aktywnej sieci absolwentów na całym świecie.

King ma wysokie stopnie zatrudnienia i posiada dedykowaną usługę kariery, aby pomóc uczniom znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla nich. Ponadto ukończenie kursu online pokazuje kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem, które są bardzo pożądane przez organizacje na całym świecie.

O The Dickson Poon School of Law

Szkoła Prawa Dickson Poon w King's College London jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w Anglii i uznawana na całym świecie za jedną z 10 najlepszych szkół prawa brytyjskiego na świecie. Szkoła została założona w 1831 roku i odegrała integralną rolę w życiu króla, odkąd uniwersytet powstał prawie 200 lat temu.

King's jest w służbie społeczeństwu od samego początku i z dumą kontynuujemy tę tradycję do dziś. Nasze badania i nauczanie dotyczą jednych z najpilniejszych problemów naszych czasów dotyczących równości i praw człowieka, prawnych skutków zmian klimatu, globalizacji, stosunków międzynarodowych, handlu, konkurencji i finansów globalnych, by wymienić tylko kilka. Członkowie Dickson Poon School of Law doradzają rządom, działają w komisjach i instytucjach publicznych i są oddelegowani do organizacji krajowych i międzynarodowych, pomagając kształtować politykę i praktykę krajową i międzynarodową.

Nasze studia licencjackie, podyplomowe i executive są oparte na naszych doświadczeniach badawczych. Mamy aktywną społeczność studencką zaangażowaną w pro bono, rozwój zawodowy i działania w zakresie rozwiązywania problemów oraz ich podstawowe badania.

Obecnym dziekanem wykonawczym jest profesor Gillian Douglas.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

King's College London Online

Nasze sprawy międzynarodowe MA / PG Dip / PG Cert, ze specjalizacjami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i szpiegostwa ... [+]

Międzynarodowy system polityczny przeżywa teraz najbardziej doniosły okres wstrząsów od zakończenia zimnej wojny. Nasze sprawy międzynarodowe MA / PG Dip / PG Cert, ze specjalizacjami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i szpiegostwa

Specjalistycznych IZ Pathways , będzie można przejść kurs wyników, które ułatwią podróż w kierunku konkretnych ścieżek kariery. Nasze moduły kursu zostały opisane jako „przekształcające” i „wiodące w sektorze”; zasadniczo zmienia sposób, w jaki uczniowie rozumieją globalny krajobraz bezpieczeństwa i obrony. Uzbrojeni w te najwyższej klasy badania i wyniki badań przewidujemy, że nasi absolwenci podejmą krytyczne stanowiska kierownicze w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 - 6 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

King's College London Online

100% online mgr, PG Dip ... [+]

100% online mgr, PG Dip

King's Business School jest nowym ośrodkiem w Londynie, który zajmuje się biznesem, finansami i administracją rządową; gdzie badania zmieniające grę informują o współczesnym podejściu do edukacji biznesowej, tworząc społecznie odpowiedzialnych liderów przyszłości. Ucz się od czołowych naukowców i aktywnych specjalistów ds. Finansów, którzy zapewnią odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom biznesowym i wspierać aspiracje zawodowe.

Nastąpi silny nacisk na umiejętności praktyczne, dające odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby skutecznie stawić czoła wyzwaniom w globalnym sektorze finansowym i bankowym oraz wspierać aspiracje zawodowe.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 - 4 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
King's College London Online

Naucz się umiejętności niezbędnych dla organizacji na całym świecie, bez względu na branżę czy rynek. Nasz mgr marketingu (online) zapewnia strategiczną i praktyczną wied ... [+]

Naucz się umiejętności niezbędnych dla organizacji na całym świecie, bez względu na branżę czy rynek. Nasz mgr marketingu (online) zapewnia strategiczną i praktyczną wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w tym kluczowym obszarze działalności.

Kurs został opracowany przez King's Business School, brytyjskie centrum Top 10 zajmujące się nauką biznesu i zarządzaniem. Współpracują z wieloma organizacjami sektora prywatnego i publicznego, w tym z departamentami rządowymi, korporacjami, organizacjami zawodowymi i organizacjami pozarządowymi. Relacje stworzone we wspólnocie uczenia się trwają długo po ukończeniu kursu, dając uczniom i absolwentom gotową sieć ambitnych profesjonalistów o podobnych poglądach na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 - 6 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media