King's College London Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego King's Online?

Ta sama jakość. Ten sam akademicki rygor. Dostarczone elastycznie.

King's College London jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Nasze wiodące badania na całym świecie są podstawą naszego podejścia do nauczania, i dotyczy to również naszych kursów internetowych.

Nasze kursy online są prowadzone przez tych samych wybitnych pracowników akademickich, co nasze kursy na terenie kampusu - jedyną różnicą jest elastyczny sposób dostawy. Uczenie się odbywa się w czasie i miejscu najbardziej dogodnym dla naszych uczniów.

Kursy są zaprojektowane specjalnie dla publiczności internetowej, wykorzystując szereg działań, w tym filmy wideo, quizy online, fora dyskusyjne, amd czytania online.

Studenci King's Online korzystają z tych samych zasobów studentów i wsparcia podczas studiów, w tym dostępu do usług bibliotecznych, umiejętności pisania akademickich, poradnictwa i poradnictwa zawodowego.

Studenci King's Online mają również możliwość współpracy z siecią innych studentów King's Online z całego świata. Po ukończeniu studiów studenci King's Online dołączają do naszej dobrze połączonej i aktywnej sieci absolwentów na całym świecie.

King ma wysokie stopnie zatrudnienia i posiada dedykowaną usługę kariery, aby pomóc uczniom znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla nich. Ponadto ukończenie kursu online pokazuje kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem, które są bardzo pożądane przez organizacje na całym świecie.

O The Dickson Poon School of Law

Szkoła Prawa Dickson Poon w King's College London jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w Anglii i uznawana na całym świecie za jedną z 10 najlepszych szkół prawa brytyjskiego na świecie. Szkoła została założona w 1831 roku i odegrała integralną rolę w życiu króla, odkąd uniwersytet powstał prawie 200 lat temu.

King's jest w służbie społeczeństwu od samego początku i z dumą kontynuujemy tę tradycję do dziś. Nasze badania i nauczanie dotyczą jednych z najpilniejszych problemów naszych czasów dotyczących równości i praw człowieka, prawnych skutków zmian klimatu, globalizacji, stosunków międzynarodowych, handlu, konkurencji i finansów globalnych, by wymienić tylko kilka. Członkowie Dickson Poon School of Law doradzają rządom, działają w komisjach i instytucjach publicznych i są oddelegowani do organizacji krajowych i międzynarodowych, pomagając kształtować politykę i praktykę krajową i międzynarodową.

Nasze studia licencjackie, podyplomowe i executive są oparte na naszych doświadczeniach badawczych. Mamy aktywną społeczność studencką zaangażowaną w pro bono, rozwój zawodowy i działania w zakresie rozwiązywania problemów oraz ich podstawowe badania.

Obecnym dziekanem wykonawczym jest profesor Gillian Douglas.

Lokalizacje

Londyn

Address
Strand
WC2R 2LS Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium