International Open Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nigdy nie jest za późno na inwestowanie w siebie

IOA to Twój kompleksowy sklep dla rozwoju zawodowego, rozwoju osobistego i realizacji celów. Umożliwiamy uczniom życie życiem, które kochają, dostarczając różnorodne i łatwe w użyciu kursy bezpośrednio na ekran. Od zmiany kariery zawodowej po odkrywanie nowych zainteresowań i zainteresowań, mamy kursy, aby zmierzyć się z szerokim spektrum życiowych wyzwań. Zobacz wideo, aby zobaczyć, jak możemy wspierać Twoje cele!

Rozpocznij swoją przygodę edukacyjną już dziś!

Akredytacja

Najwyższa jakość edukacji. Międzynarodowa certyfikacja.

Jesteśmy akredytowani przez Międzynarodową Radę ds. Standardów Edukacji Online i CPD Certification Service.

  • Wszystkie kursy, usługi i procedury spełniają najwyższe standardy edukacji online
  • Kursy CPD / CE zatwierdzone liczą się do ciągłego rozwoju zawodowego, aby pomóc Ci w postępie w karierze

Dlaczego warto studiować z IOA?

  • 390000 UCZNIÓW
  • 139 KRAJÓW
  • 105 KURSÓW

Prawdziwe informacje

"To było zarówno wspaniałe odświeżenie informacji, które już mnie nauczyły, jak i źródło cennych nowych informacji, które będą miały zastosowanie bez względu na to, w jaką pracę wchodzę".

Lindsay D'Angelo, Stany Zjednoczone Ameryki

Niedrogie i dostępne

"Cieszyłem się wyglądem i układem strony IOA i materiałów, kiedy potrzebowałem pomocy, Akademia odpowiedziała w ciągu jednego dnia, który był bardzo pomocny, a oczywiście rabaty są pomocne w kontynuowaniu edukacji."

Nadin Tataryn, Kanada

Łatwy w użyciu

"Spodobała mi się łatwość użytkowania i system oceniania, wszystko jest łatwe w użyciu, a egzaminy oceniane od razu przejmują lęk przed czekaniem na wyniki."

Renae Rees, Australia

Przejrzysta i logiczna progresja

"Lubię, w jaki sposób IOA ułatwia zrozumienie, a ich kursy trafiają do najważniejszych i przydatnych informacji, które można wykorzystać od razu w danym zawodzie. przedstawić najbardziej przydatne informacje w zwięzły sposób. "

Peter Rowbottom, Kanada

Przyjazna obsługa klienta

"Zespół wsparcia pomógł mi, a nawet pogratulował mi, gdy skończyłem kurs, czego nie oczekiwałem, ale miło było poczuć się tak, jakbyś miał przyjaciela, który pomógł ci osiągnąć coś, co chciałeś zrobić."

Kiya Childers, Stany Zjednoczone Ameryki

Eksperci branżowi

"Moduły kursu są bardzo pouczające Obecnie uczęszczam na kurs specjalnej troski (pracuję jako podopieczny w moim lokalnym okręgu szkolnym dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi). Nauczyłem się o wiele więcej niż od pracy z uczniami. Wiem, jak do nich podejść i naucz ich lepiej. "

Alyssa Lopez, Australia

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kontakt

Adres London, England, Wielka Brytania