Immerse Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

110930_Social_Media-8.jpg

Przegląd

Niezrównane doświadczenie edukacyjne w historycznym mieście uniwersyteckim Cambridge

 • Sesja 1: 28 czerwca - 11 lipca
 • Sesja 2: 5 lipca - 18 lipca
 • Sesja 3: 12 lipca - 25 lipca
 • Sesja 4: 19 lipca - 1 sierpnia
 • Sesja 5: 26 lipca - 8 sierpnia
 • Sesja 6: 2 sierpnia - 15 sierpnia
 • Sesja 7: 9 sierpnia - 22 sierpnia

Immerse Education to dwutygodniowy mieszkaniowy program akademicki o zróżnicowanym i wzbogacającym programie nauczania, przeznaczony dla uczniów w wieku 13-18 lat - zapewniający degustację tego, jak to jest studiować przedmiot na wyższym poziomie.

Samouczki i seminaria są projektowane i prowadzone przez doświadczonych nauczycieli w optymalnym środowisku edukacyjnym, które stymuluje dociekania akademickie. A nasz starannie zaplanowany harmonogram zapewnia, że program nie tylko zaspokoi potrzeby akademickie uczestników, ale także zapewni wyjątkowe doświadczenie miasta uniwersyteckiego poprzez wiele zajęć pozalekcyjnych.

Studenci mieszkają w jednej z największych i najpiękniejszych uczelni uniwersyteckich w Cambridge. W obrębie historycznych murów uczelni jesteśmy dumni z zapewniania wyjątkowych doświadczeń związanych z przywództwem i doskonałością akademicką poprzez inspirujący program dla uczestników.

Dzięki zróżnicowanemu i wzbogacającemu programowi, program umożliwia studentom odkrywanie i pogłębianie wiedzy na wybrany temat w niezrównanym środowisku akademickim.

Studenci stają się bardziej pewni siebie i gotowi do wyrażenia swojej wiedzy, dzięki wiedzy o wybranych dziedzinach, która zapewnia niezrównany wgląd akademicki - i oczywiście wiele niezapomnianych wspomnień po drodze.

Wyjątkowe nauczanie

Cambridge Immerse teaching

Oferujemy uczestnikom wybór różnych przedmiotów, od sztuki po nauki ścisłe. Wszystkie przedmioty nauczane w Immerse są prowadzone przez obecnych lub byłych wykładowców z Cambridge University lub Oxford University. Nasz rygorystyczny proces weryfikacji zapewnia, że wszyscy uczniowie są nauczani przez nauczycieli, którzy są zaangażowani i wspierają - a przede wszystkim entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą.

Naszą filozofią jest to, że naszym uczestnikom należy stawić czoła interesującym koncepcjom akademickim; podczas gdy nasi nauczyciele tworzą przyjazne i wspierające środowisko, w którym nasi uczestnicy czują się dobrze i dobrze się rozwijają.

Będziesz zachęcany do zagłębiania się i analizowania bieżących debat i problemów w ramach wybranej dyscypliny w starannie zaplanowanych samouczkach, które naśladują unikalny system zaangażowania i debaty nauczyciela-ucznia Oxbridge. To podejście wykracza poza powierzchowność i zapewnia unikalne wgląd, które są zarówno odświeżające, jak i stymulujące intelektualnie.

Pewne jest, że wyłonisz się niewątpliwie o wiele bardziej pewny siebie i posiadający wiedzę w wybranej przez ciebie dyscyplinie, zajmując się wymagającymi, ale interesującymi tematami, które, mamy nadzieję, rozwiną twoje akademickie pasje. Uczniowie mogą teraz zdecydować się na naukę do dwóch przedmiotów podczas programu. Przedmioty, które oferujemy obejmują:

 • Lekarstwo
 • Prawo
 • Inżynieria
 • Fizyka
 • Matematyka
 • Chemia

Cambridge Assessments

Oceny uczestników

W trakcie trwania programu nasi nauczyciele monitorują zaangażowanie uczniów w tematy, których byli uczeni. Po zakończeniu programu nauczyciel opracowuje ocenę uczestników, oceniając postępy uczestników, a także przedstawia zalecenia dotyczące tego, jak najskuteczniej pomóc uczestnikom zrozumieć i zainteresować tematy, które zostały zbadane.

Warsztaty Wywiadów Umiejętności (opcjonalnie)

Cambridge interviews

W ramach naszych starannie zaprojektowanych warsztatów umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych uczniowie zyskają wgląd w podstawowe umiejętności wymagane do pomyślnego sformułowania swoich poglądów w presji otoczenia. Warsztaty te koncentrują się na rozwijaniu pewności siebie i intelektualnej nieustępliwości wymaganej do rozwiązania niektórych kluczowych pytań, które mogą być zadawane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a także do debat dotyczących niektórych z najbardziej istotnych kwestii w danej dyscyplinie. Warsztaty Interview Skills są wliczone w opłatę za program, chociaż frekwencja jest opcjonalna.

Konsultacje osobiste (opcjonalne)

W trakcie trwania programu Zanurzanie uczniowie będą mieli możliwość opracowania szkiców swoich osobistych wypowiedzi wymaganych do uzyskania dostępu do uniwersytetów na całym świecie dzięki wiedzy i pomocy cenionych nauczycieli. Studenci uczą się technik zwięzłego wyrażania zainteresowania daną dyscypliną, tworząc przekonujące oświadczenie osobiste, które pokazuje osiągnięcia i zainteresowanie tematem. Konsultacje z oświadczeniem osobistym są zawarte w opłacie za program, choć frekwencja jest opcjonalna.

Zróżnicowanie pozaszkolne

Cambridge extracurricular

Zanurz się w prawdziwie wciągającym doświadczeniu życia uniwersyteckiego. Nie tylko odkryjesz i poszerzysz swoje zainteresowania akademickie, ale także zagłębisz się w ekscytujące i często fascynujące spektrum działań kulturalnych dostępnych w Cambridge. Możliwość przeżycia codziennych zorganizowanych wycieczek pozwala również na spotkania towarzyskie z podobnie myślącymi rówieśnikami z różnych środowisk i szybkie zapoznanie się z miastem.

Działania organizowane w ramach programu obejmują:

 • Letnie popołudnie płynące wzdłuż rzeki Cam, kwintesencja sprawy z Cambridge.
 • Jednodniowa wycieczka do Oxfordu, domu "rywala" uniwersytetu w Cambridge.
 • Oficjalne kolacje w słynnych średniowiecznych salach bankietowych w Cambridge.
 • Odwiedź naszą stronę z działaniami, aby zobaczyć pełną ofertę przedmiotów, które oferujemy.

Rozkład jazdy

Harmonogram Immerse zawiera wiele wyjątkowych zajęć akademickich i pozalekcyjnych.

Uczestnicy rozpoczynają dzień od śniadania w głównej jadalni uczelni, gdzie dostępne są różnorodne śniadania kontynentalne i gorące. Następnie odbywa się pierwsza sesja akademicka tego dnia, która odbywa się w formie seminarium lub wykładu.

Następnie uczestnicy są zaprowadzani na lunch do jednych z najlepszych barów kanapkowych i kawiarni w Cambridge i mogą zwiedzać miasto w małych grupach. Po obiedzie kontynuowane są sesje akademickie w formie małych grup instruktażowych lub warsztatów.

Po zakończeniu wszystkich podstawowych sesji akademickich studenci są zapraszani na jedną z wielu wycieczek i wydarzeń kulturalnych, w tym na punting, wizyty w muzeum i zajęcia sportowe. Po trzydaniowej kolacji w jadalni uczelni następuje wieczorne spotkanie towarzyskie, aby pomóc uczestnikom odpocząć i spotkać się po dniu pełnym wrażeń.

Harmonogram pokazany na stronie daje wgląd w typowy dzienny harmonogram, choć może się to różnić w zależności od wydarzeń planowanych danego dnia.

Typowy dzień...

Zacznij dzień od śniadania kontynentalnego lub gotowanego w sali jadalnej. Szeroki wybór produktów śniadaniowych pomaga uczestnikom przygotować się na trudny dzień.

Cambridge a typical day

Niezrównany system wsparcia

Cambridge Immerse

Kładziemy ogromny nacisk na tworzenie przyjaznego i przystępnego środowiska w Immerse. Nasi mentorzy to zespół przyjaznych, specjalnie przeszkolonych absolwentów i studentów Uniwersytetu Cambridge, którzy pomagają naszym uczestnikom w szybkim przystąpieniu do programu.

Mentorzy mają doświadczenie z pierwszej ręki związane z różnorodnymi zagadnieniami akademickimi i nieakademickimi, dlatego też są w stanie zaoferować przyjazne, poufne porady indywidualne. To niezrównana sieć wsparcia, z której jesteśmy niesamowicie dumni.

Mentorzy badali szereg dyscyplin, umożliwiając im dzielenie się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami z kariery naukowej. Każdemu z uczestników przydzielany jest mentor, w proporcji sześciu uczniów do jednego mentora, z których wszyscy są entuzjastycznie nastawieni, aby pomóc uczestnikom w stworzeniu "domu z dala od domu".

Nocleg

Cambridge Mentors

Zanurz się w najbardziej zachwycających i historycznych centrach uniwersytetu w Cambridge. Aby dowiedzieć się, w którym college'u będziesz zakwaterowany, skontaktuj się z nami.

Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w oddzielnych sypialniach wyposażonych w szybki dostęp do Internetu. Korytarze lub klatki schodowe oddzielnych studentów płci męskiej i żeńskiej, a łazienki są w łazienkę lub podzielone między zaledwie kilku uczestników. Strona uczelni jest chroniona i monitorowana przez cały czas. Odwiedź naszą stronę "Kampus", aby uzyskać więcej informacji.

Praktyczne informacje

Informacje o podróży:

Opłata za Zanurzenie nie obejmuje podróży do Cambridge. Dostępnych jest kilka opcji transportu, w tym dotarcie do Cambridge koleją, autokarem lub lotem. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu podróży do Cambridge.

Dla uczestników międzynarodowych organizujemy wspólną usługę transferu z lotniska Heathrow do Cambridge. Wyspecjalizowani pracownicy spotykają się z uczestnikami terminalu lotniczego przylotu. Uczestnicy mają możliwość zarezerwowania tej usługi po zabezpieczeniu swojego miejsca w programie.

Wymagania medyczne i dietetyczne:

Jesteśmy w stanie zaspokoić większość wymagań dietetycznych (wegetariańskie, wegańskie, orzechowe, halal, koszerne); nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli nie jesteś pewien, czy możemy zaspokoić Twoje wymagania żywieniowe. Śniadania i kolacje są wliczone w cenę Immerse, a uczestnicy powinni przygotować własne posiłki na lunch w różnych pysznych restauracjach w Cambridge.

Inne informacje:

Uczniowie muszą być w wieku od 13 do 18 lat w momencie uczestnictwa w 2019 r. Od uczniów oczekuje się płynnej znajomości języka angielskiego.

Weź udział w 2019 roku

Immerse to letni kurs rezydencyjny składający się z wybitnych zajęć akademickich, doskonałych warsztatów umiejętności i ekscytujących zajęć pozalekcyjnych w historycznym mieście uniwersyteckim Cambridge. Zanurz się w następujących 2-tygodniowych sesjach:

 • Sesja 1: 7 lipca - 20 lipca 2019 r
 • Sesja 2: 21 lipca - 3 sierpnia 2019 r
 • Sesja 3: 28 lipca - 10 sierpnia 2019 r
 • Sesja 4: 4 sierpnia - 17 sierpnia 2019 r
 • Sesja 5: 11 sierpnia - 24 sierpnia 2019 r

Chętnie pomożemy, jeśli masz jakieś pytania przed dokonaniem rezerwacji swojego miejsca.

Lokalizacje

Cambridge

Cambridge Immerse

Address
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium