International Career Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Międzynarodowy Instytut Kariera (ICI) jest liderem w zakresie kształcenia na odległość z niektórymi z najbardziej zróżnicowanych ofert dostępnych dla studentów kursu. Jest to część sieci szkół stowarzyszonych ustanowiony w 1978 roku, które wspólnie wychowywać dziesiątki tysięcy studentów rocznie na całym świecie.

studenci ICI podane są umiejętności, które zmienią swoje szanse na zatrudnienie i wzrost ich wartości do pracodawców. Instytut słucha pracodawców, za pośrednictwem swoich silnych powiązań z przemysłem.

Nasi wykładowcy to profesjonaliści, którzy nie są nauczycielami pełen etat, ale raczej praktyków, którzy aktywnie działają w swoich dziedzinach specjalizacji. ICI oferuje obecnie ponad 50 ekscytujące kariery i stylu życia koncentruje się kursy dla szerokiej gamy osób dorosłych, niezależnie od lokalizacji lub wcześniejszego doświadczenia i wykształcenia.

ICI jest rozpoznawany na całym świecie. Instytut posiada:

  • Założona formalne stały z różnych rządów, przemysłu i organów kontroli jakości,
  • Wspierany przez specjalistów na całym świecie
  • Kursy zostały opracowane we współpracy z agencjami rządowymi i edukacji przedstawicieli branży,
  • Absolwenci uzyskali zatrudnienie i założył dobrze prosperujące przedsiębiorstwa w szerokim zakresie branż,
  • 32% studentów ICI są w rzeczywistości pracowników firm i instytucji rządowych. opłaty za kurs albo zostały częściowo lub w całości finansowane przez pracodawców.

Lokalizacje

Londyn

ICI

Address
27 Old Gloucester St

WC1N 3AX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Diploma
Kursy