International Career Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Międzynarodowy Instytut Kariera (ICI) jest liderem w zakresie kształcenia na odległość z niektórymi z najbardziej zróżnicowanych ofert dostępnych dla studentów kursu. Jest to część sieci szkół stowarzyszonych ustanowiony w 1978 roku, które wspólnie wychowywać dziesiątki tysięcy studentów rocznie na całym świecie.

studenci ICI podane są umiejętności, które zmienią swoje szanse na zatrudnienie i wzrost ich wartości do pracodawców. Instytut słucha pracodawców, za pośrednictwem swoich silnych powiązań z przemysłem.

Nasi wykładowcy to profesjonaliści, którzy nie są nauczycielami pełen etat, ale raczej praktyków, którzy aktywnie działają w swoich dziedzinach specjalizacji. ICI oferuje obecnie ponad 50 ekscytujące kariery i stylu życia koncentruje się kursy dla szerokiej gamy osób dorosłych, niezależnie od lokalizacji lub wcześniejszego doświadczenia i wykształcenia.

ICI jest rozpoznawany na całym świecie. Instytut posiada:

  • Założona formalne stały z różnych rządów, przemysłu i organów kontroli jakości,
  • Wspierany przez specjalistów na całym świecie
  • Kursy zostały opracowane we współpracy z agencjami rządowymi i edukacji przedstawicieli branży,
  • Absolwenci uzyskali zatrudnienie i założył dobrze prosperujące przedsiębiorstwa w szerokim zakresie branż,
  • 32% studentów ICI są w rzeczywistości pracowników firm i instytucji rządowych. opłaty za kurs albo zostały częściowo lub w całości finansowane przez pracodawców.

Lokalizacje

Londyn

ICI

Address
27 Old Gloucester St

WC1N 3AX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Diploma
Kursy