Harley Oxford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj niesamowity kurs w nowoczesnej szkole artystycznej

Wyznaczamy granice wiedzy. Uzyskaj dostęp do naszej najnowocześniejszej platformy w dowolnym miejscu i czasie, 24/7, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Ponad 800 dostępnych kursów online

Zapuść się w zupełnie nowy świat wiedzy.

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Ucz się kursu w dowolnym miejscu z telefonu komórkowego, tabletu, komputera lub laptopa.

Ponieważ zasługujesz na najlepsze

Zarabiaj prowizję za polecenie rodziny i przyjaciół w naszej szkole.

Bądź częścią magii dzięki Harley Oxford

„Naszą misją jest zainspirowanie Cię do życia swoim marzeniem”

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się nowych umiejętności, zdobyć kwalifikacje, czy założyć firmę, Harley Oxford może ci pomóc. Reputacja naszej szkoły rozkwitła ustnie; dla nas nie mogliśmy prosić o lepszy sposób poinformowania o każdej z wielu korzyści, jakie może przynieść szkolenie online.

"Marz wierz osiągaj"

Harley Oxford | Dyrektor szkoły

Witamy w Harley Oxford

Nasza misja napędza nas do robienia wszystkiego, co możliwe, aby rozwijać potencjał ludzki. Osiągamy to poprzez stworzenie przełomowego cyfrowego środowiska szkoleniowego, uelastycznienie kursu, zbudowanie kreatywnego i różnorodnego zespołu oraz wywarcie pozytywnego wpływu na społeczności, w których pracujemy i mieszkamy.

Z ponad 40 000 studentów na całym świecie i ponad 1000 kursów, Harley Oxford jest jedną z największych internetowych społeczności edukacyjnych do tej pory.

Zainteresowani nauką nowego kursu, zdobyciem umiejętności lub hobby, nasze kursy są dostępne z dowolnego miejsca na świecie i są kompatybilne z komputerami, tabletami i smartfonami.

Każdy kurs ma wsparcie nauczyciela, dostęp do BEZPŁATNEGO wsparcia CV i porad pracy.

Ucz się kursu we własnym tempie, w zaciszu własnego domu, i pracuj w kierunku nagród branżowych, które dodadzą mocy Twojemu CV. Harley Oxford posiada narzędzia potrzebne do rozwoju jako ekspert w wybranym zawodzie.

Kierując się naszą wytrwałością nieustannie dążymy do realizacji kluczowych inicjatyw niezbędnych do realizacji naszej wizji. W ten sposób nasza szkoła zapewni doskonałość operacyjną w każdym zakątku organizacji i spełni lub przewyższy nasze zobowiązania wobec wielu uczniów, którym służymy. Wszystkie nasze długoterminowe strategie i działania krótkoterminowe będą kształtowane przez wybór podstawowych wartości, które są wspólne dla naszego ucznia i zespołu.

Zmień zdanie. Zmień swoje życie.

Szeroki wybór to dopiero początek, marzymy o wiele więcej dla naszych studentów z bezpłatnym wsparciem CV i wszystkimi narzędziami potrzebnymi do rozwoju w wybranym zawodzie. Z przyjemnością oferujemy studentom elastyczność nauki kursu w dowolnym miejscu i czasie.

Dwoma największymi przeszkodami na drodze do ukończenia kursu i kwalifikacji często może być czas i koszt. Z tego powodu Harley Oxford zapewnia studentom elastyczność w dostępie do kursów online z dowolnego miejsca podczas pracy i za przystępną cenę. Nasze kursy są dostępne z komputerów PC, telefonów komórkowych i tabletów; oznacza to, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Po uzyskaniu dostępu do kursu u nas masz wiele korzyści z bezpłatnego wsparcia CV, wsparcia eksperta nauczyciela i wielu innych.

137724_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Akredytacje i nagrody

Reputacja naszych studentów się liczy, dlatego nasze kursy zostały ocenione i certyfikowane przez organizacje partnerskie z wykwalifikowanymi specjalistami z branży.

Wiele naszych kursów zostało zatwierdzonych przez CPD, ICQAS i CMA. Doceniamy te partnerstwa i ich dbałość o szczegóły, ponieważ wierzymy w pasje, pragnienia naszych uczniów oraz ich zdolność do kontynuowania i uczenia się każdego nowego kursu, umiejętności, które uznają za niezbędne.

Referencje studenckie

„Niedawno ukończyłem kurs Reiki poziomu 1 i 2. Martwiłem się, jak dopasuję go do pracy w pełnym wymiarze godzin z rodziną, ale dobrze mnie wspierały moduły, które możesz dopasować w swoim życiu. Na wszelkie pytania szybko odpowiedziano przez doświadczony personel. Jeśli Reiki jest czymś, o czym myślałeś o nauce i masz ograniczony czas, to zdecydowanie jest to kurs dla Ciebie! ”

-Lisa - Student Reiki

„Dzięki Harley Oxford przeszedłem teraz mój poziom 1 i 2. reiki. Kurs był łatwy do zrozumienia i łatwy do naśladowania. Kiedy już doszedłem do kogoś, była dobra komunikacja z korepetytorami, teraz nie mogę się doczekać, aby zrobić poziom reiki 3. ”

Jamie - uczeń Reiki

„Uważam, że kurs Reiki 1 i 2 jest naprawdę interesujący, kompleksowy i obejmuje wszystkie aspekty, których chciałem się nauczyć. Witryna była bardzo przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji, a opcje oznaczania jako kompletne były całkiem przydatne, ponieważ czasami otrzymywałem nazwę poza dziećmi podczas nauki. Praktyczne zadania były również bardzo przydatne, aby doświadczyć Reiki w praktyce podczas całego kursu, który czułem, że mam motywację. Wielkie wsparcie ze strony zespołu pomocy i gorąco polecam kurs z Harley Oxford . ”

Samantha - uczeń Reiki

Lokalizacje

Londyn

Address
Harley Oxford.
158 City Rd

Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium