Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Po wybraniu Szkoła Biznesu i Finansów Greenwich (GSBF), Wybierasz doświadczenie, które będzie wyzwaniem i inspiracją. Jesteśmy dziesięcioletnią instytucją oferującą szeroką gamę kursów z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem, od dyplomów po stopnie do studentów na całym świecie.

GSBF Jest promowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem handlowym i akademickim. Przeciętne kwalifikacje specjalistów pracujących w GSBF Jest absolwentem z 12-letnim doświadczeniem zawodowym zarówno w obszarach akademickich, jak i biznesowych. Oferujemy online, wysoce elastyczne programy skierowane do profesjonalistów, którzy prowadzą aktywne zajęcia. Jako student w GSBF Możesz w każdej chwili zakończyć naukę - z dowolnego miejsca za pomocą tabletu / laptopa / tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Osoby, które ubiegają się o nasze programy, obejmują:

  • Udane menedżerów, kadry kierowniczej i specjalistów, którzy chcą awansować w ich karierze.
  • Ambitni ludzie, którzy chcą szybko śledzić swoją karierę.
  • Ci, którzy chcą rozpocząć nowe przedsięwzięcie lub wziąć od siebie jeden na wyższy poziom.

Szkoła Biznesu i Finansów Greenwich (GSBF) Stara się oferować wsparcie, a jednocześnie rygorystyczne środowisko uczenia się, aby pomóc studentom w osiągnięciu ich potencjału i osiągnięciu ich aspiracji zawodowych. My w GSBF Z dumą tworzymy profesjonalne i przyjazne środowisko dla wszystkich, którzy przyjeżdżają, aby się uczyć z nami.

Znane na całym świecie kwalifikacje

Wielka Brytania ma jedne z najsłynniejszych uczelni na świecie, w tym w University of Cambridge i University of Oxford. Instytucje w Wielkiej Brytanii uzyskały zasłużoną reputację na wysokim poziomie jakości i wysokich standardach nauczania. Studiujesz w Wielkiej Brytanii, będziesz częścią tego edukacyjnego dziedzictwa.

  • Nasze programy są opłacalne
  • Możesz studiować w dowolnym miejscu i czasie
  • Idealnie nadaje się do pracy specjalistów

Powody do studiowania u nas

Profesjonalny: Kwalifikacje oferowane w GSBF są opracowywane, aby pomóc Ci zdobywać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu i różnicowania w miejscu pracy.

NIEDROGIE: Wszystkie kwalifikacje oferowane w GSBF są przystępne niż tradycyjne uczelnie wyższe.

Elastyczny: Kwalifikacje są bardzo elastyczne, oferowane w 100% w trybie online. Dlatego możesz uzyskać dostęp do tego samego z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dowolnego komputera / laptopa lub urządzenia przenośnego. Ocena jednostek / modułów polega na przekazywaniu zadań.

Gwarancja jakości: Wszystkie nasze kwalifikacje dyplomowe są przyznawane przez brytyjskie czołowe uczelnie za pośrednictwem tras Top Up.

Lokalizacje

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: