Read the Official Description

W FutureLearnChcemy inspirować uczenia przez całe życie. Dlatego oferujemy zróżnicowany wybór bezpłatnych, wysokiej jakości kursów internetowych i treści niektórych z wiodących uniwersytetów i innych wybitnych instytucji kultury.

Naszym celem jest, aby połączyć uczniów z całego świata z wysokiej jakości wychowawców i ze sobą nawzajem. Wierzymy, że uczenie się powinno być przyjemne, doświadczenie społeczne, z dużą ilością możliwości do dyskusji i refleksji na temat tego, co już badane w celu uczynienia świeże odkrycia i tworzenia nowych pomysłów.

Kursy są dostarczane jeden krok na raz i są dostępne na telefon, tablet i pulpitu, dzięki czemu można dopasować naukę wokół swojego życia, a nie swoje życie nauce.

Jesteśmy prywatną firmą w całości własnością przez Open University, z korzyścią dla ponad 40 lat od ich doświadczenia w nauczaniu na odległość i kształcenia online. Nasi partnerzy to ponad 80 najlepszych brytyjskich i zagranicznych uczelni, a także instytucji z ogromnym archiwum materiałów kulturalnych i edukacyjnych, w tym British Council, British Library i British Museum.

Dlaczego to działa

FutureLearn oferuje nowy potężny sposób, aby dowiedzieć się w Internecie. Każdy kurs został zaprojektowany zgodnie z zasadami efektywnego uczenia się, poprzez opowiadania, dyskusji, uczenia się, widzialnym i wsparcie społeczności korzystając z okazji postępy.

Nauka poprzez opowiadanie

Każda uczelnia partnerska zaprojektował kompletny doświadczenie uczenia się, przedstawione przez wiodących naukowców w swojej dziedzinie. Zamiast nadawanych długich wykładów w klasie, pomysły są wprowadzane poprzez wysokiej jakości filmów i artykułów. Następnie można dyskutować, co nauczyłem się, testując swoją nową wiedzę interaktywne quizy, które oferują pomocne odpowiedzi i okazję spróbować ponownie, jeśli odpowiedź jest błędna. Każdy kurs opowiada, krok po kroku, z wyzwaniami i pomocnych wskazówek po drodze, testować i budować swoją wiedzę.

Dyskusja na naukę

Uczymy się najlepiej, gdy dzielimy się i przedyskutowania pomysłów z innymi uczniami, aby zrozumieć ich różnych doświadczeń i punktów widzenia oraz do wypełnienia luk w naszej wiedzy. Ale nie każdy lubi być społeczna, więc zamiast wysyłania nasze uczące się do oddzielnych forach dyskusyjnych, można dodać komentarze wraz z zawartością.

Można zacząć od czytania, co inni mają do powiedzenia na ten temat, a następnie przyłączyć się, gdy jesteś gotowy. Jeżeli szczególnie podoba komentarz, można wybrać do naśladowania jego autora, dzięki czemu można łatwo znaleźć ludzi i komentarzy, które są z najbardziej interesujące.

Będziemy budować na tych pojęć "dyskusji w kontekście" i "po" w ciągu najbliższych miesięcy, tak że nauka społeczna czuje się mniej jak wymuszonej rozmowy i bardziej jak rozmowy z przyjaciółmi o swoich pomysłów i czego nauczyłem.

widoczne learning

Jednym ze sposobów zwiększenia uczenia się, aby proces widoczna, aby wiedzieć, co będzie dalej, gdzie jesteś w trakcie i jak daleko jesteś. Lista zadań do wykonania daje przegląd oczywiście, pokazując działania dla każdego tygodnia, a ewidencjonowanie co już zakończone.

Na stronie profilu stanowi podsumowanie własnej działalności, w tym swoich kursów i uwag zostały wykonane. Będziemy rozszerzając je z kolejnych drogowskazów dla przebiegu i wskazaniami swoich postępach.

Wspólnota wspiera uczenie się

Intensywny modelu nauczania nie mogą pracować za darmo kursów masywne skalę, więc musimy zaoferować pomoc online bez dużej sieci opiekunów. Rozwiązaniem jest wykorzystanie możliwości społeczności, gdzie uczniowie mogą dokonać natychmiastowego wykorzystania ich nowo nabytych umiejętności, dzieląc się swoją wiedzą z rówieśnikami.

Po innych uczniów jest częścią potężnego systemu budujemy, który pozwoli Ci potwierdzić dobre składek i promować ludzi, którzy oferują cenne rady i rozwijać swoją własną reputację. W ten sposób, sukces nie przychodzi tuż przed przejściem zadanie i ukończenie kursu, ale także wniesienie wkładu do FutureLearn społeczność.

Masywne skalę społecznego uczenia się

Wszystkie te podejścia muszą pracować z ogromnej liczby osób uczących się, więc, że komentarze nie tylko migać przeszłości i reputacji mogą być budowane w miarę upływu czasu. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć nową platformę do nauki społeczne masywne skalę, opierając się na wiedzy z Open University, BBC, społecznych projektantów multimedialnych, jak również nasze FutureLearn wzmacniacz. To nowy sposób uczenia się.

Uwagi

Widoczne learning jest inspirowany twórczością Jana Hattie, aby dowiedzieć się więcej, odwiedź visible-learning.org.

Nasze zasady

Dziesięć zasad, które prowadzą, jak zaprojektować i zbudować FutureLearn.

Otwarte

Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, zachęcamy naszych partnerów, aby treść kursu otwarte i wykrywalne, aby połączyć się najlepiej w internecie i wziąć udział w dyskusji online. Dokładamy wszelkich starań, aby treść kursu dostępna na dowolnej liczbie urządzeń, jak to możliwe, a dla wszystkich odwiedzających. Dzielimy się naszą proces rozwoju i uzasadnienie naszych decyzji biznesowych za pośrednictwem kanałów, takich jak nasz blog.

Posłuchaj naszych uczniów

Informacje zwrotne od naszych uczniów jest w centrum naszego procesu rozwoju: zarówno pod względem treści kursu i funkcji platformy. Nieustannie iteracji i poprawić w oparciu o opinie i obserwowanie jak ludzie się uczą. Wydajemy możliwości jak najszybciej i uczyć się od prawdziwych ludzi, jak ich używać. A potem możemy uczynić je lepszym.

Opowiedz historie

Narracja jest bardzo ważne. Chcemy inspirować naszych uczniów, aby udać się w podróż i wiedzieć gdzie są i gdzie iść dalej. Narracja obejmuje razy oglądać, słuchać i czytać, miejsce na rozmowę, chwile spokojnej refleksji i kulminacji w ocenie. Używamy opowiadanie komunikować idee w zabawy i wciągająca sposobów. I zawsze pozwalają uczącym się dogonić.

sprowokować rozmowę

Rozmowa dzieje się w kontekście i jest integralną częścią nauki. interakcje społeczne są otwarte domyślnie zachęcić zastępczą uczenia się i pozwolić wszystkim korzystać z dyskusji. Zachęcamy wszystkich, aby być towarzyski, ponieważ jeden z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się poprzez rozmowy z innymi.

Embrace masywne

Musimy wykorzystać szanse, że duża liczba osób uczących się razem daje: wiedzę specjalistyczną, która istnieje w grupie; liczba osób w sieci razem w tym samym czasie; sposób, w jaki idee przepływać wokół sieci; i jak może pomóc tłumy powierzchniowych najlepsze treści. I uczymy się od oglądania, jak duża grupa uczących się zachowywać.

Tworzenie połączeń

Zachęcamy uczniów do wykonywania połączeń w celu zapewnienia wzajemnego wsparcia, wyzwanie swoje pomysły i usunąć samotność kształcenia na odległość. Tworzymy przestrzeń dla małych grupach, aby spotkać się i dotrzeć do wspólnych ustaleń.

Nie komplikuj

Staramy się unikać w miarę możliwości złożoności. Używamy języka dół do ziemi i sprawiają, że doświadczenie jako przyjazne i przyjemne, jak się da, i zachęcać naszych partnerów, aby to samo. Projektujemy dla typowych zastosowań. Jeśli Jest to przydatne, ale tylko niektóre, będziemy się oprzeć pokusie włączenie go, aby utrzymać platformę łatwe w użyciu dla wszystkich.

Dowiedz się od innych

Pożyczamy od najlepszych nadawania, gier i mediów społecznych w celu stworzenia niezwykle i przyjemne doświadczenie uczenia się. Zwracamy na rozległej wiedzy i doświadczenia, że ​​istnieje w Open University i wśród naszego konsorcjum partnerów, którzy będą również dzielić swoje bogate doświadczenie jako wychowawcy ze sobą, aby stworzyć najlepszy możliwy produkt końcowy.

Świętuj postęp

Motywujemy naszych uczniów, łamiąc podróż w małych krokach. Każdy krok jest wielkości kęsa, aby uczenie się widoczne, pomóc uczącym zobaczyć postępy szybko i regularnie zastanowić się, czego się nauczyli. Świętujemy każdym kroku postęp, zarówno małych i dużych. Nie ma czegoś takiego jak odpadem: zachęcamy uczniów do podjęcia z doświadczenia tak mało, lub jak sobie tego życzą.

Embrace FutureLearners

Chcemy stworzyć społeczność uczących się przez całe życie i zapewnić kamienie krokowych z jednej podróży do następnego. Nasi goście są FutureLearners, a nie studenci danej uczelni.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

FutureLearn

Zastanawiasz się, jakie umiejętności potrzebujesz do sukcesu w teście Academic IELTS? Może chcesz wiedzieć, jak egzaminatorzy IELTS oceniają twój poziom, lub jak poprawić ... [+]

Zastanawiasz się, jakie umiejętności potrzebujesz do sukcesu w teście Academic IELTS? Może chcesz wiedzieć, jak egzaminatorzy IELTS oceniają twój poziom, lub jak poprawić swój wynik zespołu? Ten kurs pomoże Ci znaleźć odpowiedzi, zrozumieć, jak studiować na egzaminie oraz rozwijać swoje umiejętności w języku angielskim.

Będziesz współpracował z ekspertami i uczniami z całego świata. Będziesz też miał okazję spróbować autentycznych zadań ćwiczeń IELTS i dowiedzieć się, jakie umiejętności testują i jak są oznaczone.

IELTS jest wspólnie własnością British Council, IDP: IELTS Australia i Cambridge English Language Assessment.

Jakie tematy będą obejmować? Treść testu akademickiego IELTS Umiejętności, których potrzebujesz, aby poprawić swój wynik IELTS Sposób oceniania kandydatów na IELTS Zakres zadań, które musisz wykonać w teście IELTS oraz umiejętności testowania tych zadań Niektóre z umiejętności, które są potrzebne podczas studiów na uniwersytecie, gdzie język angielski jest językiem nauczania Co można osiągnąć? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Wykonywanie podstawowych technik analizy procesów górniczych oraz poprawna interpretacja wyników; Uzyskać konkretne i czytelne spostrzeżenia procesu z (własnych) dany ... [+]

Wykonywanie podstawowych technik analizy procesów górniczych oraz poprawna interpretacja wyników; Uzyskać konkretne i czytelne spostrzeżenia procesu z (własnych) danych o wydarzeniach. Co można osiągnąć?

Pod koniec kursu będziesz mógł ...

Określ dane zdarzenia odpowiednie do analizy Zastosuj różne techniki wydobywania procesów w narzędziu ProM lite do dzienników zdarzeń Interpretować wyniki różnych technik wydobywania procesów w narzędziu ProM Lite Opisz przepływ procesu, na podstawie danych o zdarzeniach Poprawa procesów opartych na analizie danych dotyczących wydarzeń Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych zarządzaniem procesami biznesowymi (BPM), informatyką i / lub analityką procesów. ... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Interdyscyplinarna perspektywa ideologii z zakresu polityki, historii, socjologii, klasyki, psychologii i mediów Związek między takimi codziennymi działaniami, jak ko ... [+]

Interdyscyplinarna perspektywa ideologii z zakresu polityki, historii, socjologii, klasyki, psychologii i mediów Związek między takimi codziennymi działaniami, jak konsumpcja, gotowanie i życie w przestrzeni miejskiej z przekonaniami politycznymi Co można osiągnąć?

Pod koniec kursu będziesz mógł ...

Oceń przydatność różnych metodologii akademickich dla zrozumienia ideologii Porównaj propagandę wyprodukowaną przez reżimy z całego spektrum politycznego Omów, jak ideały polityczne i wartości podróżują między różnymi okresami historycznymi i kontekstami kulturowymi [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Określ główne aspekty brytyjskiej edukacji i zapewnienia jakości Współpracuj i uczy się od rówieśników, angażując się w praktyki Poznaj kluczowe zasoby dla doradc ... [+]

Określ główne aspekty brytyjskiej edukacji i zapewnienia jakości Współpracuj i uczy się od rówieśników, angażując się w praktyki Poznaj kluczowe zasoby dla doradców Określ aspekty swojej praktyki zawodowej Zbadaj kluczowe etapy postępowania etycznego dla agentów, doradców i doradców Wykaż zrozumienie specjalistycznych aplikacji wejścia Kto jest kurs?

Kurs ten jest przeznaczony przede wszystkim dla tych studentów, którzy planują przyjazd do Wielkiej Brytanii, w tym doradcy szkolni, przedstawiciele edukacji i osoby zainteresowane staniem się agentami edukacyjnymi. Potencjalni uczniowie i uczniowie, którzy są zainteresowani przybyciem do Wielkiej Brytanii, będą również mieli okazję poznać informacje na temat kursu. Wymagany jest angielski na poziomie B1 w CEFR.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

W tym kursie odblokowaliśmy niektóre tajemnice wartości nieruchomości; Czy ceny domów zawsze rosły; Zbadał możliwości związane z karierą związaną z nieruchomościami; Zaob ... [+]

W tym kursie odblokowaliśmy niektóre tajemnice wartości nieruchomości; Czy ceny domów zawsze rosły; Zbadał możliwości związane z karierą związaną z nieruchomościami; Zaobserwowano wpływ stóp procentowych i inflacji na ceny domów; Zbadał wpływ bliskości różnych udogodnień i demografii na popyt na nieruchomości; A także dostęp i interpretację niektórych danych dotyczących cen nieruchomości.

Co można osiągnąć?

Pod koniec kursu będziesz mógł ...

Poznajemy język własności Poznaj wiele możliwości kariery i inwestycji w nieruchomości Zbadaj różnorodne cechy ziemi, które mają wpływ na jej wartość Dostęp i interpretuj niektóre dane o cenach nieruchomości Kto jest kurs? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Ten kurs pozwoli Ci:

Co można osiągnąć? Kto jest kurs? [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
8 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Z perspektywy geopolitycznej, Korea Południowa znajduje się w północno-wschodniej Azji, regionu, z którego niemal wszyscy napięcie bezpieczeństwa w Azji Wschodniej wyłani ... [+]

Korea Południowa jest w krytycznym momencie, szczególnie od globalnych perspektyw.

Zrozumieć geopolityka i bezpieczeństwo

Z perspektywy geopolitycznej, Korea Południowa znajduje się w północno-wschodniej Azji, regionu, z którego niemal wszyscy napięcie bezpieczeństwa w Azji Wschodniej wyłania. Rozważmy, na przykład, od dawna chińsko-japońska rywalizacja i nierozwiązane spory terytorialne na Morzu Wschodniochińskim. Często mówi się, że spory terytorialne między Tokio i Pekinie osiągnęły 'temperaturę wrzenia. Również uporczywe zagrożenia bezpieczeństwa stawiane przez broni nuklearnej Korei Północnej i rakiet dalekiego zasięgu nie można lekceważyć. Przede wszystkim wzrost znaczenia Chin i «równoważenia» Stany Zjednoczone w kierunku Azji jest prawdopodobne, aby wygenerować nowy wymiar polityce globalnej mocy.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Czy chciałbyś nauczyć się różnych technik słuchania i rozumienia muzyki? Dowiesz się, jak podłączyć notatkę, którą widzisz z muzyką, którą słyszysz, od krótkich, znanych ... [+]

Czy chciałbyś nauczyć się różnych technik słuchania i rozumienia muzyki?

Dowiesz się, jak podłączyć notatkę, którą widzisz z muzyką, którą słyszysz, od krótkich, znanych melodii do pełnego wyniku orkiestry.

Koncentrując się na utworach Mozarta, Schuberta, Beethovena i Mahlera, przedstawimy Cię pianistce, małej grupie kameralnej i dyrygenta, który wyjaśni, jak tworzą niezapomniane spektakle z notatek na stronie.

Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto interesuje się muzyką. Nie musisz czytać notacji muzycznej ani grać instrumentu.

[-]
Wielka Brytania UK Online
February 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Najczęściej używany do racjonalizacje usprawiedliwia nieuczciwości akademickiej [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Określenie głównych zasad opodatkowania Learning Ocenić niektóre literaturze badawczej o ocenach dla uczenia Refleksji na temat roli we wspieraniu dialogu celowego nauczania w drodze formacyjnej Wyjaśnić podstawowe cechy zawias-punktowym pytaniu Poprawa zdolności do tworzenia pytań zawias-punktowych poprzez proces projektowania i oceny wzajemnej weryfikacji Przyczynić się do repozytorium tłum pozyskiwane pytań zawias-punktowych Współpracować z rówieśnikami, wychowawców i opiekunów, aby wypróbować działań i udziału myślenia w celu ułatwienia praktyk shift Ocenić szereg praktycznych pomysłów, które można wykorzystać do wywołania... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Skuteczny udział w naszym społeczeństwie coraz częściej wymaga naszej zdolności do angażowania się w sieci. To nie tylko kwestia umiejętności technicznych - podobnie jak ... [+]

Skuteczny udział w naszym społeczeństwie coraz częściej wymaga naszej zdolności do angażowania się w sieci. To nie tylko kwestia umiejętności technicznych - podobnie jak w naszym społeczeństwie fizycznym, istnieją odpowiednie i odpowiedzialne zachowania, które musimy zdobyć.

W tym kursie zbadamy i odkryjemy pojęcie społeczeństwa cyfrowego. Przyjrzymy się, jak osobiste wartości i orzeczenia etyczne kształtują nasz udział w Internecie oraz jak można zastosować nowe technologie, aby rozwiązać niektóre z problemów, jakie napotykamy. Dzięki temu będziemy rozwijać możliwości cyfrowe oraz Twoją świadomość kulturowych i etycznych konsekwencji korzystania z technologii cyfrowych, a także staramy się określić umiejętności niezbędne do uzyskania skutecznego i skutecznego obywatela cyfrowego.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Jakie oprogramowanie lub narzędzia trzeba? Będzie można za pomocą następujących darmowe narzędzia. Zapoznaj się z poniższymi witrynami dotyczącymi produktów, aby zapewnić ... [+]

Jakie oprogramowanie lub narzędzia trzeba?

Będzie można za pomocą następujących darmowe narzędzia. Zapoznaj się z poniższymi witrynami dotyczącymi produktów, aby zapewnić, że Twój system spełnia minimalne wymogi: R i R Studio Desktop (edycja open source) Wykonasz praktyczne ćwiczenia przy użyciu R Studio, dzięki czemu musisz być wystarczająco zaznajomiony z R, aby:

zainstalować pakiet [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Ten kurs internetowy opowiada historię tej rewolucji, wprowadzając Cię do powszechnie używanych biomateriałów i technik bioprintingu. Jakie tematy będą obejmować? Wielody ... [+]

Ten kurs internetowy opowiada historię tej rewolucji, wprowadzając Cię do powszechnie używanych biomateriałów i technik bioprintingu.

Jakie tematy będą obejmować? Wielodyscyplinarny charakter klinicznego bioprintingu 3D Zalety i ograniczenia oprogramowania do modelowania 3D do bioprintingu Proces drukowania 3D (problem, projekt, dobór materiału i wytwarzanie obiektów) Studia przypadków biomateriałów zwiększających życie (np. Robohand, Tytan, implanty jaskry) Charakter i odmiany materiałów do protez i podparcia konstrukcyjnego stosowanych w bioprintingu 3D Różnica między implantem a protezami Innowacyjne badania bioaktywne (np. Chrząstki,... [-]
Wielka Brytania UK Online
June 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Marketing relacji nie jest ograniczony tylko do business-to-consumer transakcji. Czy jesteś w sektorze publicznym, wojsko, a nawet technologia start-up, dowiesz się, jak pomysły opracowane w kontekście klientów mają również zastosowanie do stosunków organizacje z zainteresowanych stron, takich jak inwestorzy, a inne działy w duża organizacja.

Ocenić i docenić problemy etyczne wokół relacji marketingowych. Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chce się rozwijać i wzmacniać relacje z klientami lub innymi zainteresowanymi stronami i nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia studiowania marketingu relacji.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat rejestracji, oceny końcowej oczywiście, kwalifikowania i BA w Business Management, można znaleźć na stronie Open University. The Open University nie działa na Kubie, w Iranie, Korei Północnej, Sudanu i Syrii. Oznacza to, że uczniowie z siedzibą w tych krajach nie będzie w stanie przerobić swój udział w tym programie z Open University kredytów kursu.... [-]

Wielka Brytania UK Online
April 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dlaczego warto dołączyć do kursu? Networking to podstawowa umiejętność, która pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją karierę. Ten darmowy kurs online wprowadza zasad sieci ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Networking to podstawowa umiejętność, która pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją karierę. Ten darmowy kurs online wprowadza zasad sieciowych jako fundamentalne umiejętności, aby pomóc rozwijać swoją osobistą markę w świecie pracy.

Budowanie sieci i osobistej marki w Internecie oraz w świecie rzeczywistym

Będziesz jednostek i uzyskania informacji na temat, jak wabik, krótkie oświadczenie na temat swojej roli i talentów. Dowiesz się, jak analizować wartość swoich połączeń, czy szukasz nowej pracy lub poszukiwanie sposobów jest bardziej skuteczny w swojej aktualnej pozycji. Kurs obejmie także strategie autoprezentacji, utrzymywanie kontaktu ze swoimi połączeniami oraz zapewnienie, że Twoje relacje sieciowe oparte są na wzajemnych korzyściach i zaufania.... [-]

Wielka Brytania UK Online
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Definiowanie trwałości z ekologicznego punktu widzenia zasobów ludzkich i Określają etapy trwałości oraz czynniki zmian dla stabilności gospodarczej Definiować i ... [+]

Definiowanie trwałości z ekologicznego punktu widzenia zasobów ludzkich i Określają etapy trwałości oraz czynniki zmian dla stabilności gospodarczej Definiować i stosować zielone narzędzi i strategii HR Rozwijać zieloną HR jako koncepcji organizacji do osiągnięcia poza zgodności Poznaj koncepcję potrójnej górnej linii podejścia do zrównoważonego rozwoju Poznaj elementy zielonej WP i powiązań między równowagi ekologicznej i ludzkiej Ocenić efektywna od strategii biznesowych i podejścia do zrównoważonego rozwoju Kto jest kurs?

Kurs ten skierowany jest do profesjonalistów i studentów w dziedzinach działalności, finansów, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zrównoważonych praktyk Zielone HR.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Będziesz odkrywać różne alternatywy dla osiągnięcia bardziej wyrównanego świat dla przyszłych pokoleń.

Przewodnicy kursu są dr Jerome De Henau, starszy wykładowca ekonomii na Open University oraz Żonkil Lowe, wykładowca w Personal Finance w The Open University.

Jakie tematy będą obejmować? Co należy rozumieć przez „nierówności” i jak to jest mierzone. Porównania nierówności pomiędzy krajami, różne grupy ludzi i pokoleń. Dlaczego kwestie nierówności. Kontrowersje wokół nierówności. Przyczyny, następstwa, charakter i wpływ nierówności, zwłaszcza w odniesieniu do mieszkań i emerytur. [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Rozważ, zbadaj i omów najważniejsze różnice między podziałem współczulnym i przywspółczulnym autonomicznego układu nerwowego. [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Co najważniejsze, jak działa obecnie branża dla konsumenta? ... [+]

Co najważniejsze, jak działa obecnie branża dla konsumenta?

[-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Techniki programów strukturyzacji nietrywialne rozmiarze Rozwijanie niestandardowych narzędzi analizowania z obsługą biblioteki Interpretowa ... [+]

Techniki programów strukturyzacji nietrywialne rozmiarze Rozwijanie niestandardowych narzędzi analizowania z obsługą biblioteki Interpretowania struktur danych przy użyciu funkcji i interfejsów typów Zastosuj formalnych metod, aby udowodnić właściwości funkcjonalnych programów Opracowanie, modyfikować i odkrywania kodu przy użyciu standardowych narzędzi platformy Haskell Uzasadnij dlaczego program wykorzystuje wspólne standardowe monad IO (w tym i być może) Przeglądaj standardowe kombinatorów do pracy na listach Kto jest kurs? [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Polityka na wszystkich poziomach, od osób fizycznych po świat: zaczniemy od problemów politycznych w skali globalnej i krajowej. Jak można te problemy należy się zająć?

[-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Zbiera i przekazuje na miejscowym badań dotyczących Homo floresiensis [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Co można osiągnąć? Omów koncepcje zarządzania i przywództwa Analiza i ocena różnych zarządzania i style uczenia się Zidentyfikować potrzebę i znaczenie danych jak ... [+]

Co można osiągnąć? Omów koncepcje zarządzania i przywództwa Analiza i ocena różnych zarządzania i style uczenia się Zidentyfikować potrzebę i znaczenie danych jako dowodów w odpowiednim podejmowaniu decyzji Zidentyfikowanie i zdefiniowanie terminu "zainteresowane strony i uzyskać zrozumienie, dlaczego są ważne Rozpocząć i rozwijać proces ciągłego planowania rozwoju osobistego [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Określić, kim są twoi klienci / konsumenci są analizując ich cechy i przygotować te informacje do dalszych badań Porównaj poziom zaangażowania i rodzajów zakupu przew ... [+]

Określić, kim są twoi klienci / konsumenci są analizując ich cechy i przygotować te informacje do dalszych badań Porównaj poziom zaangażowania i rodzajów zakupu przewidzieć wpływ może to mieć na zachowanie klienta zakupu Zastosuj pierwotne i wtórne metody badawcze, aby stworzyć plan badania rynku, które lepiej identyfikuje potrzeby kupującego, motywacji i powodów do zakupu konkretnych produktów lub usług Zaprojektować i skonstruować mapę podróży klienta do opisania procesu kupujący potrzebny przy podejmowaniu decyzji o zakupie, generując personas klientów Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla uczniów, którzy mają małą firmę lub rozważają utworzenie biznes online i chcą zrozumieć zasady analizy rynku i profilowanie klienta, poprzez szereg przykładów, teorii uczenia się i działania.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Co można osiągnąć? Zidentyfikuj przedsiębiorstw społecznych Rozwijać swoje przedsiębiorstwa społecznego pomysł na biznes Przyczynić się do dyskusji na temat przedsiębiorstwa społecznego świata Kto jest kurs?

Kurs ten przeznaczony jest dla osób zainteresowanych dodatkowymi informacjami na temat przedsiębiorczości społecznej, w tym przedsiębiorców, organizacje charytatywne, specjalistów pracujących i studentów.

[-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

... [+]

Jak uzyskać marki zaprojektowane: wielki projekt marki, cztery wymiary designu marki, procesy płynów, które prowadzą do wielkiego projektu marki Jak marki organizacje Napęd: pomysł na biznes zupełnie LED, cztery ćwiartki działania marki, rola marki w dziedzinie innowacji i zmian Ocenić rolę wzornictwa w brandingu, a cztery wymiary, na których to działa Ocenić zalety i technik zarządzania marką-led Wyobraź sobie przyszłość marki i zacząć budować własną osobistą markę Kto jest kurs?

Brak wymagań akademickich, ale trzeba mieć głębokie zainteresowanie markami i jak one działają.

Różne [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Od źródeł takich jak satelity, czujniki i media społecznościowe, w jaki sposób analityka danych środowiskowych może przynieść korzyści firmom i badaniom? ... [+]

Użyj aktualnych przykładów, aby poznać potencjalne korzyści dużych danych środowiskowych

Od wahań pogody do rozprzestrzeniania się gatunku inwazyjnego, na jakie problemy mogą się zwrócić naukowcy analizując te ogromne zbiory danych? Jakie są potencjalne korzyści biznesowe, badawcze i nasze codzienne życie?

Dowiedz się o możliwych ścieżkach kariery i zyskaj spostrzeżenia ekspertów branżowych i naukowców pracujących nad szeregiem aktualnych projektów. Od planowania urbanistycznego po monitorowanie dzikich zwierząt, odkrywanie złożoności zarządzania i analizowania dużych zbiorów danych w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Jakie tematy omówisz?

Tydzień 1: Wprowadzenie do dużych zbiorów danych... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak marketing cyfrowy może pomóc Twojemu startupowi w jednym z czterech kursów w programie Online Business Success. ... [+]

Ten bezpłatny kurs online wprowadzi Cię w szybko rozwijający się świat marketingu cyfrowego oraz rolę, jaką odgrywa w zwiększaniu świadomości i sprzedaży dla firm internetowych. Razem udamy się w podróż klienta, aby przekonać się, jak ludzie używają technologii cyfrowej do wyszukiwania, angażowania, przeglądania i kupowania.

Dowiedz się, jak stworzyć cyfrową strategię marketingową

Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, nigdy nie dotrzesz do celu, dlatego potrzebujesz strategii, by kierować cyfrowymi decyzjami marketingowymi. Zapewnimy Ci przewodnik krok po kroku, jak tworzyć własną strategię marketingu cyfrowego, abyś był na dobrej drodze do angażowania i zatrzymywania najcenniejszych klientów online.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Bezpłatny kurs dla sektora kształcenia i szkolenia zawodowego w celu promowania skutecznej praktyki i pedagogiki w nauczaniu mieszanym. ... [+]

Ten kurs ma na celu pomóc każdemu, kto naucza lub wspiera naukę w sektorze kształcenia zawodowego i szkolenia (VET), zrozumieć korzyści płynące z blended learning i efektywnego korzystania z technologii w celu wspierania uczniów. Wspierany przez grupę Digital Champions, nawiążesz kontakt z nauczycielami i profesjonalistami, którzy rozumieją praktyczne wyzwania związane z używaniem blended learning. Będziesz świadomy, jak ważna jest umiejętność łączenia metod cyfrowych ze swoim nauczaniem. Metody te pomogą uczniom zapoznać się z cyfrowymi miejscami pracy, do których będą przyłączać się.

Jakie tematy omówisz?Definicje mieszanego uczenia się.Wpływ technologii cyfrowej na nauczycieli i uczniów.Teorie pedagogiczne i podejścia do nauczania, które stanowią podstawę kształcenia mieszanego, w tym konstruktywizmu, konstruktywizmu społecznego i uczenia się opartego na problemach.Technologie cyfrowe dostępne w celu wspierania kształcenia mieszanego w scenariuszach formalnych i nieformalnych.Rola środowisk wirtualnego uczenia się (VLE) i sposoby ich efektywnego wykorzystania w procesie blended learning.Rola otwartych narzędzi w nauczaniu mieszanym.Otwarte zasoby edukacyjne (OER): czym one są, w jaki sposób można je wykorzystać i gdzie je znaleźć.Procesy projektowania w technologii blended learning, w tym program nauczania i projektowanie instruktażowe. Rola modelu DADDIE w planowaniu i ocenie nauczania mieszanego. Opowieści i techniki opowiadania historii dla rozwoju cyfrowego uczenia się.Rola oceny w procesie projektowania programu nauczania. Różne podejścia do korzystania z technologii w celu wspierania oceny i informacji zwrotnych.Korzyści i wyzwania związane z "odwróconym" uczeniem się. Podejścia do projektowania odwróconej lekcji.Współpraca w zakresie blended learning, w tym korzystanie z forów dyskusyjnych, współpracy synchronicznej i mediów społecznościowych.Jak zaprojektować i przejrzeć aktywność typu blended learning.Osoby uczące się umiejętności cyfrowych muszą je... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Kurs ma na celu pomóc uchodźcom i osobom ubiegającym się o azyl w zdobyciu informacji potrzebnych do ubiegania się o przyjęcie na studia w Wielkiej Brytanii. ... [+]

Ten kurs ma na celu pomóc uchodźcom i osobom ubiegającym się o azyl w uzyskaniu informacji i wsparcia, jakiego potrzebują, aby ubiegać się o przyjęcie i rozpocząć naukę na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Obserwuj Ahmada i Rassinę, które przeprowadzą Cię przez proces aplikacyjny, pomagając ci zrozumieć, gdzie chcesz iść i jak się tam dostać. Kurs jest wspierany przez grupę ekspertów z wyższego wykształcenia, sieci wsparcia dla uchodźców, dostawców oceny języka i uchodźców uczących się na uniwersytetach.

Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla uchodźców i osób ubiegających się o azyl, które chcą kontynuować lub rozpocząć studia wyższe w Wielkiej Brytanii.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbadaj wpływ transformacji cyfrowej na firmy i usługi oraz dowiedz się, jak ją wdrożyć we własnej organizacji. ... [+]

Technologia zmienia każdy aspekt funkcjonowania firm i usług, zarówno publicznych, jak i prywatnych - proces zwany transformacją cyfrową.

Oceń, jak uprzemysłowić usługi, integrując aspekty cyfrowe i ludzkie Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla pracowników usług lub firm przemysłowych, którzy dążą do digitalizacji swoich usług i chcą zrozumieć wpływ tej transformacji na ich organizację i kulturę.

[-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Sprawdź, czym są badania i dlaczego jest to dla nas tak ważne. Dowiedz się, jak podejmować decyzje oparte na dowodach. ... [+]

Wyobraź sobie świat bez badań, w którym rządy realizują politykę opartą na przeczuciach, a producenci wydają produkty bez testowania.

Badania pozwalają nam rozwiązywać problemy na skalę globalną i podejmować decyzje oparte na dowodach.

Podczas tego kursu dowiesz się, czym są badania i dlaczego jest to dla nas tak ważne. Nauczysz się podstawowych pojęć badawczych, spotkasz czołowych badaczy zajmujących się rzeczywistymi problemami i określisz obszar zainteresowania dla własnych badań.

Jakie tematy omówisz?Wkład badań w społeczeństwoWprowadzenie do podstawowych pojęć badawczych, w tym: Oparte na dowodach podejmowanie decyzjiParadygmaty i podejścia badawczeCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbadaj teorie dotyczące migracji w większym stopniu i dowiedz się, jak migracja jest stałym zjawiskiem w historii ludzkości. ... [+]

Wyjdź poza nagłówki dotyczące migracji

W drugim kursie tej dwuczęściowej serii dowiesz się o różnych modelach teoretycznych, które wyjaśniają, dlaczego migracja się rozpoczyna i dlaczego trwa. Zbadacie migrację jako strukturalną cechę naszych społeczeństw i zbadacie indywidualne wybory do migracji. Rozważysz rolę sieci i instytucji w ruchu ludzi. Od międzynarodowych ekspertów dowiesz się również, w jaki sposób teorie migracji mogą pomóc nam zrozumieć przypadki migracji zarobkowej w różnych regionach świata.

Jakie tematy omówisz?Zrozumienie migracji jako zjawiska globalnegoDlaczego rozpoczyna się migracja?Jak przebiega migracja?Podejścia teoretyczne w praktyceCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Odkryj, w jaki sposób miasta rozwijają swoje własne unikatowe kultury i odkrywaj kluczowe pojęcia związane z dziedzictwem kulturowym. ... [+]

Dziedzictwo kulturowe jest zwykle omawiane w kategoriach narodowych lub religijnych: mówimy o kulturze włoskiej, cywilizacji greckiej, sztuce islamskiej i tak dalej. Ale dziś miasta tworzą własne dziedzictwo poprzez muzea, galerie, rynki towarów artystycznych i sieci miejskie. Miasta projektują się jako centra kulturalne reprezentujące i łączące całe regiony, na przykład Doha i Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur i południowo-wschodnią Azję, Los Angeles i Amerykę Północną.

Korzystając z tych i innych przykładów, podczas tego kursu poznasz dokładnie, co należy rozumieć przez miejskie dziedzictwo kulturowe i kluczowe pojęcia z nim związane.

Jakie tematy będą obejmować? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz się korzystać z prostych filmów i animacji, aby ożywić naukę i pomóc w osiągnięciu międzyprzedmiotowych osiągnięć i oceny. ... [+]

Ten bezpłatny kurs online pomoże każdemu, kto pracuje z młodzieżą w wieku 5-19 lat, zaangażować go w naukę poprzez proste tworzenie filmów i animację. Odkryjesz, w jaki sposób film i animacja mogą być używane jako potężne narzędzia zachęcające do aktywnego uczenia się i umożliwiające uczniom nawiązanie silnych powiązań z dowolną dziedziną programu nauczania.

Spróbuj filmowania i animacji w klasie

Podczas kursu:

dowiedzieć się, w jaki sposób prosty sprzęt może być wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości filmów krótkometrażowych w klasie;wykorzystaj tę wiedzę w klasie, tworząc filmy, które pomagają podnieść poziom osiągnięć;odkryj szereg najlepszych wskazówek, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności filmowania;nauczyć się tworzyć proste filmy i animacje ze swoimi uczniami;i nauczyć się używać tej kreatywnej formy sztuki jako narzędzia oceny.... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak ocenić wyniki finansowe firmy, aby określić możliwości przejęcia. ... [+]

Kurs ten opisuje, w jaki sposób wykorzystać koncepcje darmowych przepływów pieniężnych do analizy i oceny wyników firmy, aby uzyskać lepsze decyzje dotyczące budżetu i nabycia kapitału.

Otrzymasz wprowadzenie do swobodnego przepływu środków pieniężnych i jego składników oraz poznasz koszt kapitału. Przyjrzyj się także, w jaki sposób można wykorzystać wolne przepływy pieniężne w przejęciach i zbadać niektóre typowe problemy z implementacją.

Jakie tematy omówisz?

Tydzień 1 - Darmowe przepływy pieniężne

Darmowe komponenty przepływów pieniężnych i cel firmy

Tydzień 2 - Kapitał i zmodyfikowany przepływ gotówki

Koszt kapitału, budżetowanie kapitału z wykorzystaniem wolnych przepływów pieniężnych i zmodyfikowany swobodny przepływ pieniężny... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak uporządkować fuzje i przejęcia oraz odkryć dokumenty, podatki i struktury prawne potrzebne do zawarcia transakcji. ... [+]

Zapoznaj się z praktycznymi aspektami fuzji i przejęć

Ten kurs wygląda szczegółowo na różnych sposobów, w których struktury transakcji fuzji i przejęć.

Dowiesz się o strukturach prawnych, zakupach akcji, zakupach aktywów, fuzjach strat podatkowych i fuzjach odwrotnych.

Podczas eksploracji tych różnych struktur transakcyjnych uwzględnisz dokumenty prawne i korporacyjne oraz implikacje podatkowe zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego.

Jakie tematy będą obejmować?

Tydzień 1 - Przegląd, dokumenty i struktury prawne

Zapoznaj się z dokumentami, takimi jak listy zaręczynowe, umowy o poufności, arkusze terminarza, listy intencyjne i struktury, które stanowią podstawę transakcji M & A... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznaj aktualny stan i przyszły potencjał technologii PV energii słonecznej i uzyskaj nowe informacje na temat rynku fotowoltaiki słonecznej. ... [+]

Odkryj branżę PV i rozszerz swoje profesjonalne opcje.

Wykorzystanie mocy słońca było marzeniem specjalistów od energii od dziesięcioleci. Teraz, gdy technologia fotowoltaiki staje się coraz bardziej przystępna, skalowalna i dostępna, to marzenie zbliża się do rzeczywistości.

Ten kurs online szczegółowo analizuje energię słoneczną PV, badając jej potencjał na dziś i na najbliższą przyszłość, badając techniczne wyzwania i oceniając komercyjne możliwości.

Zapewnia niezrównany wgląd w globalny rynek energii słonecznej i dostarcza wiedzy i praktycznych detali kształtujących i kierujących przyszłością energii słonecznej.

Jakie tematy omówisz?Jakie są sterowniki wpływające na działalność PVWyzwania związane z całym światemJak przewidzieć zmieniający się rynekOdkrywanie możliwości biznesowychJak opracować projekt PV dowolnego typuCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, w jaki sposób można wykorzystać proces wydobywczy, aby przekształcić dane medyczne w cenne informacje, aby poprawić opiekę nad pacjentem przy jednoczesnej re ... [+]

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać dane z opieki zdrowotnej, korzystając z procesu wydobycia

W ramach opieki zdrowotnej istnieją tysiące złożonych i zmiennych procesów, które generują dane obejmujące leczenie pacjentów, wyniki laboratoryjne i wewnętrzne procesy logistyczne. Analiza tych danych ma kluczowe znaczenie dla usprawnienia tych procesów i wyeliminowania wąskich gardeł.

Na tym kursie dowiesz się, w jaki sposób eksploracja procesów może pomóc w przekształceniu tych danych w cenne informacje, patrząc na różne obszary eksploracji procesów i sprawdzając, w jaki sposób zostały zastosowane. Otrzymasz nawet szansę zastosowania procesu wydobycia do danych dotyczących opieki zdrowotnej w prawdziwym życiu.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zanurz się pod skórą powieści, poznając niektóre z głównych elementów współczesnej prozy. ... [+]

Zyskaj więcej dzięki lekturze

Co czyni wspaniałą powieść? Jak powieść jest utkana? Jak najlepiej docenić dzieła literackie?

Odpowiedz na te i inne pytania dzięki kursowi z University of Edinburgh i Edinburgh International Book Festival.

Na kursie odkryjesz cztery główne elementy współczesnej literatury: fabułę, charakterystykę, dialog i scenografię, używając przykładów z wielu tekstów, w tym czterech powieści, które wytypowaliśmy do nagrody Jamesa Taita Black Fiction w zeszłym roku. Omówimy również formalne strategie, z których korzystają autorzy, jak powstały i jak wpływają na nas jako czytelników.

Jakie tematy omówisz?Kurs analizuje specyficzne techniki związane z kreśleniem i czasowością, w tym retrospekcje, nierzetelną narrację i narracje oparte na ramkach.Kurs uwzględnia sposoby rozumienia charakteru, takie jak zachowanie i motywy.Eksploruje zagadnienia związane z prezentacją dialogu, w tym nastroje konwersacyjne i głosy dialektów.Kurs analizuje wpływ różnych ustawień na rozwój fabuły i charakteru.Zachęca uczniów do testowania ich zrozumienia poprzez cotygodniowe quizy i końcowe zadanie oceny rówieśniczej.Kurs obejmuje cztery powieści zakwalifikowane do nagrody Jamesa Taita Czarnej fikcji 2017: The Morgan's The Sport of Kings, Garth Greenwell's What Godongs You, Eimear McBride's Lesser Bohemians oraz Jo Baker's Country Road, A Tree.Co osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznaj kulturę, język i tożsamość narodową ośmiu krajów dzięki książkom, obrazkom, hasłom i zabytkom ... [+]

Czy jesteś zainteresowany innymi krajami? Czy chcesz uczyć się i rozumieć inne kultury? Ten darmowy kurs online zabierze Cię w podróż przez wiele okresów od średniowiecza do współczesności, od Rosji po Europę i aż po Amerykę Łacińską.

Odkryj osiem krajów

Wspólnie zbadamy osiem krajów, patrząc na niektóre hasła, książki, pomniki i obrazy, które wyłoniły się z nich w różnych okresach historycznych. Dowiesz się o następujących tematach:

Slogany: La libertà è kopica Franco Basaglia; Dolores Ibárruri ¡No pasarán !; Karol Marx i Fryderyk Engels's Proletarier aller Länder, vereinigt euch! Książki: Les Misérables Victora Hugo; Piekło Dantego; Ladislav Fuks's The Cremator Pomniki: Pomnik ofiar Holokaustu; Obelisk w Luksorze; Brązowy jeździec Obrazy: wideo Bouabdellah "Taniec brzucha do Marsyliany: francuska tożsamość w sztuce wideo"; Mapa Pasterza Imperium Habsburgów; Obraz płótna Quauhquechollan Ucz się z 12 ekspertami od kultury ... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz się tworzyć mapy i analizować wzorce geograficzne, korzystając z najnowszych systemów informacji geograficznej (GIS) i narzędzi kartograficznych. ... [+]

Naucz się tworzyć mapy i analizować wzorce geograficzne za pomocą najnowszych narzędzi

W ostatnim dziesięcioleciu nastąpiła eksplozja nowych sposobów na zrozumienie i wykorzystanie informacji o lokalizacji w szeroko dostępnych technologiach. Ta geoprzestrzenna rewolucja stworzyła nowe, konsumenckie narzędzia GPS, interaktywne mapy internetowe i urządzenia mobilne obsługujące lokalizację. Dzięki tym postępom wszyscy mogą wykorzystywać, gromadzić i rozumieć informacje przestrzenne.

Ten kurs online łączy podstawowe pojęcia z zakresu kartografii, systemów informacji geograficznej (GIS) i myślenia przestrzennego, a także wykorzystuje przykłady z prawdziwego świata, aby zapewnić podstawowe umiejętności związane z geografią poza poziomem powierzchni.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Spójrz w przyszłość i naucz się tworzyć i używać modeli w ekonomii środowiska i energii. ... [+]

Podejmuj świadome decyzje dotyczące naglących problemów środowiskowych.

Jak będzie wyglądała nasza przyszłość? Czy będziemy kontynuować spalanie paliw kopalnych, czy będziemy żyć w świecie w 100% odnawialnym? Jak możemy przeciwdziałać zmianom klimatu i jakie strategie musimy wdrożyć?

Przedstawimy modelowe przykłady, aby przybliżyć Państwu aspekty modelowania ekonomicznego i najnowsze badania dotyczące bieżących debat w polityce energetycznej.

Ten kurs online bada te problemy, wykorzystując modele z zakresu ekonomiki środowiska i energii. Dowiesz się, jak projektować modele, interpretować i wykorzystywać wyniki, aby podejmować świadome decyzje i jak używać modeli do oceny polityki energetycznej i środowiskowej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Czym jest przestępstwo? Jak działa sądownictwo karne w Anglii i Walii? Dowiedz się więcej, obserwując sprawę w systemie. ... [+]

Co dzieje się, gdy przestępstwo rzekomo zostało popełnione w Anglii i Walii? Teraz masz szansę się dowiedzieć. Na tym kursie będziesz śledzić podejrzanego w drodze śledztwa, oskarżenia i orzekania. Wejdziesz do sali sądowej - dowiesz się, jak działają procesy karne w sprawach karnych - i poznasz prawo karne i kluczowe instytucje, takie jak policja i sądy.

Jakie tematy omówisz?Tydzień 1: Definicje przestępstwa; mierzenie rozmiaru przestępstwaTydzień 2: Dochodzenie i ściganieTydzień 3: Proces próbnyTydzień 4: SkazanieCo osiągniesz?

Pod koniec kursu będziesz w stanie ...

Określ różne definicje "przestępstwa"Opisz, w kategoriach podstawowych, kluczowe procesy w sądownictwie kryminalnym, w tym dochodzenie, ściganie, obronę, orzekanie i karanieOpracowanie uzasadnionego spojrzenia na wartości leżące u podstaw procesów sądowych w sprawach karnych w Anglii i Walii oraz na temat skuteczności instytucji, w tym policji, prawników i sądówDla kogo jest ten kurs?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zmień sposób, w jaki widzisz pierwszą wojnę światową, gdy odkrywasz historie o nadziei, cierpieniu i stracie z niedawno wydanych archiwów historycznych. ... [+]

25 kwietnia 2015 roku obchodzono Stulecie Odlotów Gallipoli.

Kampania Gallipoli była pierwszym dużym zaangażowaniem wojskowym w Australii i Nowej Zelandii w czasie pierwszej wojny światowej. Anzacowie walczyli w Palestynie, Egipcie i na froncie zachodnim i doznali jednej z najwyższych ofiar wśród sojuszniczej armii.

Często konfrontacja, zawsze wymagająca, kurs obejmuje krytyczną analizę konfliktu, który zmienił świat.

Ten darmowy kurs online jest częścią projektu 100 Stories na Uniwersytecie Monash, upamiętniającym stulecie Anzac i badającym koszty wojny. Kurs zbiega się z Dniem ANZAC 25 kwietnia i sugeruje nowe i bardziej integracyjne sposoby pamiętania.

Udaj się w podróż przez pola bitewne Gallipoli i frontu zachodniego, na których toczyła się wojna, do domów zwykłych ludzi, którzy cierpieli.... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać swój czas na uniwersytecie i zapewnić posiadanie umiejętności i doświadczenia, które absolwenci chcą. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Wybór właściwego stopnia i uniwersytetu może wystarczyć, nie martwiąc się o to, co zamierzasz zrobić po ukończeniu studiów. Jednak wraz ze wzrostem rynku pracy absolwentów staje się coraz bardziej konkurencyjna, ważne jest teraz, aby zacząć myśleć o swojej długoterminowej karierze i zatrudnieniu.

Ten darmowy kurs internetowy pokaże jak najlepiej spędzić czas na szkolnictwie wyższym, mając na celu polepszenie perspektyw po ukończeniu studiów.

Wykorzystaj wykształcenie wyższe, aby rozwijać swoje umiejętności i doświadczenie

Ponad trzy tygodnie, będzie:

Zwiększyć własną świadomość swoich umiejętno... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbuduj swoją pewność siebie i uzyskaj praktyczne porady dotyczące uruchamiania i prowadzenia Klubu Code dla młodzieży. ... [+]

Przygotuj się do prowadzenia zabawnego i edukacyjnego Code Club

Code Club to globalna sieć wolontariuszy i wychowawców, którzy prowadzą bezpłatne kluby kodujące dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Ten krótki kurs zapewni ci pewność siebie i umiejętności potrzebne do prowadzenia Klubu Kodu dla młodych ludzi i zainspiruje kolejne pokolenie do podekscytowania się informatyką i cyfrowym wytwarzaniem.

Otrzymasz praktyczne rady i wskazówki od wolontariuszy, nauczycieli i zespołu Code Club, a także poznasz bezpłatne zasoby, które zapewnia Code Club.

Jakie tematy omówisz?Wskazówki krok po kroku, aby rozpocząć tworzenie Code Clubu.Utwórz plan działania, aby utworzyć Code Club.Zaprojektuj i dostarcz swoją pierwszą sesję z młodymi ludźmi.Pomysły i wskazówki, jak motywować swoich uczniów i świętować ich osiągnięcia.Co osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Co to znaczy uczyć się w sieciowym świecie? Dowiedz się i dowiedz się, jak korzystać z własnej sieci nauki. ... [+]

Rozwiń umiejętności, aby odnieść sukces w dzisiejszej edukacji.

Technologie cyfrowe zasadniczo zmieniły sposób, w jaki się uczymy. Internet nie jest już tylko zasobem informacji, ale także miejscem interakcji, stypendium i kreatywności.

W świecie, w którym wiedza jest szeroko rozpowszechniona, dostępność zależy od siły sieci uczenia się danej osoby. Ten kurs zapewni ci umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w edukacji w tym wieku sieciowym. Poznasz nasze różnice cyfrowe i jak je rozwiązać oraz zbadamy sposoby rozwoju i zarządzania twoją osobistą siecią edukacyjną.

Jakie tematy będą obejmować? Jak się uczymy w erze sieci (teoria uczenia się) Zrozumienie nierówności cyfrowych i obywatelstwa cyfrowego w kontekście edukacyjnym Jak wygląda twoja sieć uczenia się (PLN) i jak z niej korzystasz Rozwój sieci - tworzenie nowych połączeń i ocena niezawodności Przyczynianie się do twojej sieci - zarządzanie swoją tożsamością online (pojedyncze lub wielokrotne); tworzenie i udostępnianie Włączanie sieci do pracy - wyszukiwanie; wysyłanie / żądanie / wysyłanie; współpracujący Co można osiągnąć? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Eksploruj nocne niebo i poszerzaj swoją wiedzę z zakresu astronomii, dzięki konstelacji Oriona. ... [+]

Ten internetowy kurs astronomii zmieni sposób, w jaki widzisz nocne niebo.

Zbadasz jedną z najsławniejszych konstelacji Oriona. Zaczynając od mgławicy, w której powstają nowe gwiazdy i planety, spojrzysz na siedem najjaśniejszych gwiazd, które tworzą Oriona, używając obrazów wysokiej jakości, w tym z Kosmicznego Teleskopu Hubble'a.

Dowiesz się o egzoplanetach i sekretach życia poza naszym Układem Słonecznym. I pomyślisz o Drodze Mlecznej, biorąc pod uwagę historię wszechświata od Wielkiego Wybuchu aż po teraźniejszość.

Kurs został wyprodukowany przy pomocy wsparcia Dangoor Education.

Jakie tematy omówisz?Obserwowanie i fotografowanie nocnego niebaW szczególności konstelacje i OrionTworzenie gwiazd i ewolucja gwiazdFuzja jądrowa w gwiazdachSupernowe, białe karły, gwiazdy neutronowe i czarne dziuryDroga Mleczna i inne galaktykiWielki Wybuch i ewolucja wszechświataCiemna materiaUkład Słoneczny, zwłaszcza asteroidy i kometyPlanety wokół innych gwiazdCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zasmakuj treningu szpiegowskiego i dowiedz się, jak zachować bezpieczeństwo dzięki kursom przeznaczonym dla dzieci w wieku 13-18 lat. ... [+]

Użyj logiki i umiejętności rozwiązywania problemów, aby rozwiązać trudne zagadki

Czym zajmuje się szpieg? Silne umiejętności krytycznego myślenia i komunikacji, silne zrozumienie logiki i zamiłowanie do zagadek są użyteczne.

Ten kurs pomoże ci rozwinąć te umiejętności podczas odkrywania ekscytującego świata szpiegów. Dowiesz się o kodowaniu i łamaniu, szyfrowaniu, logicznym myśleniu i nie tylko, gdy dowiesz się, czy zrobiłbyś dobrego szpiega.

Jakie tematy omówisz?Wprowadzenie do szpiegowania i wspólnych amerykańskich agencji, które zbierają informacjePowody szyfrowania informacjiRóżne sposoby szyfrowania informacjiKorzystanie z logicznego myślenia i wzorców językowych do łamania zaszyfrowanych wiadomości bez kluczaJak tradycyjne metody deszyfrowania doprowadziły do ​​współczesnego komputeraDlaczego ochrona informacji jest ważnaW jaki sposób informacje, które udostępniamy w mediach społecznościowych, mogą zagrozić bezpieczeństwu naszych danych osobowychSkuteczność szyfrowania współczesnego dniaCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbadaj wpływ działalności człowieka na naszą planetę i to, co możemy zrobić, aby zapewnić wszystkim zrównoważoną przyszłość. ... [+]

Jak możemy stworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość?

Ponieważ ekstremalne wydarzenia pogodowe wciąż trafiają na pierwsze strony gazet, oczywiste jest, że kwestie środowiskowe rosną na całym świecie.

Zapoznaj się ze wstępem na temat zrównoważonego rozwoju i dowiedz się, co możemy zrobić, aby pomóc naszemu środowisku, korzystając z kursu online na Deakin University.

Poznasz różne sposoby, dzięki którym można zrozumieć zrównoważony rozwój i zbadać prawdziwy wpływ ludzkiej działalności na naszą planetę.

Dowiesz się o ostatnich działaniach podjętych w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju i rozwiązań, które być może będziemy potrzebować do wdrożenia w przyszłości.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak archeologia morska bada nasze zmieniające się relacje z oceanami i morzami, od 2,5 mln lat do dzisiaj. ... [+]

Od tysiącleci ludzie eksplorowali i polegali na oceanach naszej planety. W tym czasie geografia naszego świata zmieniła się diametralnie, gdy regiony przybrzeżne zatopiły się, a wyspy wzbiły się pod falami. Z 70% powierzchni świata pokrytej wodą, niezrównany, ale w dużej mierze nienaruszony zapis ludzkiego życia pozostał pod powierzchnią morza, abyśmy mogli go odkryć, od naszych najwcześniejszych przodków aż po dzień dzisiejszy. Przez cały czas trwania tego kursu Shipwrecks and Submerged Worlds poznamy razem archeologię morską - odkrywanie podwodnych krajobrazów od starożytnego Morza Śródziemnego po prehistoryczne Morze Północne i rozważmy wraki statków od Oceanu Indyjskiego po wybrzeże Pacyfiku w obu Amerykach.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

W jaki sposób język pomaga nam rozwijać nasze relacje z naturą i określać prawa dostępu i własności? ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Rosnąca populacja i zmiany społeczne wywierają presję na nasze relacje z otoczeniem. Prawa własności są wbudowane w struktury władzy i gospodarowanie gruntami. Ten kurs bada różne sposoby postrzegania przyrody przez różne typy społeczeństw oraz wpływ praw własności na zarządzanie zasobami naturalnymi.

Kurs omawia trzy podejścia do hierarchii praw własności i stosuje je w odniesieniu do użytkowania i zarządzania środowiskowego na całym świecie. Zawiera także porady dotyczące sporządzania briefu politycznego dotyczącego kwestii środowiskowych.

Jakie tematy omówisz?Rozpoznaj różnicę między perspektywami "ducha natury" i "kontrolowania przodka" w naszym postrzeganiu natury.Zrozumieć znaczenie "wzajemności" jako sposobu na zmniejszenie ryzyka w niepewnych warunkach.Przedstaw się Elinor Ostrom, która opracowała hierarchię różnych rodzajów praw własności.Rozpoznawać różne rodzaje praw własności i ich wpływ na dostęp do zasobów naturalnych i ich wycofywanie.Doceniam potrzebę elastycznych praw własności w obszarach o dynamicznej ekologii.Zapoznaj się z przeciwstawnymi argumentami Thomasa Malthusa i Ester Boserup na temat populacji i produkcji rolnej.Rozumieć pojęcie "więcej ludzi, mniej erozji", gdy wyższe gęstości zaludnienia prowadzą do lepszego zarządzania gruntami.Rozpoznaj powiązania między prawami własności a poziomem różnorodności biologicznej w rolnictwie.Dowiedz się, w jaki sposób "historyczny instytucjonalizm" wcześniejszych przepisów wpływa na obecne prawa do zasobów naturalnych.Doceń asymetrie społeczne spowodowane przez moc kontroli dostępu do zasobów naturalnych.Uznanie znaczenia języka dla opisu lokalnych systemów zarządzania zasobami naturalnymi.Co osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz narzędzi analityki predykcyjnej może pomóc zdobyć wiedzę z dużych danych. Zbieranie danych jest wielki tylko pierwszy krok; skoro masz go, jak można zrozumieć sens ... [+]

Naucz narzędzi analityki predykcyjnej może pomóc zdobyć wiedzę z dużych danych. Zbieranie danych jest wielki tylko pierwszy krok; skoro masz go, jak można zrozumieć sens tego? Ten darmowy kurs online pokaże Ci, w jaki sposób narzędzia analityki predykcyjnej może pomóc uzyskać informacje, wiedzę i wgląd z dużych danych.

W ciągu najbliższych czterech tygodni, doświadczyć mocy platformy HPE za Vertica Analytics jako zastosowanego narzędzia. Korzystanie Vertica Analytics i podejście studium przypadku zastosowania wbudowanej Predictive Analytics funkcji i algorytmów - regresja liniowa, regresja logistyczna i K-oznacza grupowanie - aby czerpać wiedzę z danych, przyczyniając się do stworzenia możliwości dla organizacji.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które uczą się języka angielskiego i są zainteresowane rozwijaniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim w kontekście sza ... [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które uczą się języka angielskiego i są zainteresowane rozwijaniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim w kontekście szans na zatrudnienie i kontekstu miejsca pracy. Pomoże to osobom poszukującym pracy i młodym profesjonalistom z potrzebnymi Anglikami.

Każdego tygodnia skupimy się na kluczowych aspektach języka angielskiego w miejscu pracy. Będziesz oglądać filmy i słuchać nagrań audio osób poszukujących i ubiegających się o pracę, przygotowujących się do rozmów kwalifikacyjnych, przeprowadzających wywiady, rozpoczynających nową pracę i pracujących z nowymi kolegami. Nasz doświadczony opiekun zbada niektóre z używanych języków i zwróci Twoją uwagę na przydatne punkty, które pomogą Ci poprawić znajomość języka angielskiego w kontekście pracy.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak zastosować wybrane metody modelowania matematycznego do analizy dużych danych w tym bezpłatnym kursie online. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak matematyka może być wykorzystywane do rozwiązywania poważnych problemów z danymi? Ten kurs pokaże jak to zrobić. Matematyka jest wszędzie, a wraz z pojawieniem się dużych danych staje się użytecznym narzędziem przy wydobywaniu informacji i analizowaniu dużych zbiorów danych.

Dowiedz się, jak matematyka jest podstawą dużego analizy danych

Zaczniemy od wyjaśnienia, w jaki sposób matematyka stanowi podstawę wielu narzędzi używanych do zarządzania i analizowania dużych zbiorów danych. Pokażemy Ci, jak bardzo różne problemy Zastosowane mogą mieć wspólne cele matematycznych, a więc mogą być adresowane z użyciem podobnych narzędzi matematycznych. Będziemy postępować wprowadzenie trzech takich narzędzi, w oparciu o liniową ramach algebry. Te narzędzia i problemy, które dotyczą one:... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbadaj wpływ biochemii na bioenergię i zdrowie, odkrywając, dlaczego absolwenci są poszukiwani; ze Stowarzyszeniem Biochemicznym. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Biochemia łączy wszystkie nauki, aby zbadać procesy chemiczne i fizyczne zachodzące w żywych organizmach. To naprawdę jest nauka życia.

Jako samodzielna dyscyplina naukowa, biochemia ma duży wpływ na wszystkie dziedziny nauk przyrodniczych, a biochemicy cieszą się dużym popytem wśród pracodawców.

Uzyskaj wstęp do biochemii

Ten darmowy kurs biochemii online przybliży tło i historię tego pola oraz jego współczesne znaczenie w naukach przyrodniczych. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli lubisz biologię i chemię w szkole i myślisz o studiowaniu lub pracy w biochemii jako odrębnym temacie.

Pod koniec kursu będziesz mógł:omówić, w jaki sposób biochemia łączy nauki przyrodnicze, aby opisać chemiczne podstawy żywych systemów;opisywać wydarzenia i naukowców, które były istotne podczas historycznego rozwoju biochemii;opisać eksperymenty, które doprowadziły do ​​istotnych postępów w wiedzy biochemicznej;omawiają, gdzie biochemia będzie odgrywać rolę w przyszłych postępach naukowych, takich jak bioenergia, farmaceutyki i biologia syntetyczna.rozpoznać szeroki zakres miejsc pracy i możliwości kariery, które stają się możliwe jako absolwent biochemii.Ucz się z ekspertami biochemicznymi z UEA i nie tylko... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Ten darmowy kurs online ma na celu podniesienie świadomości wśród pracowników służby zdrowia roli Bioinformatyki klinicznych i genomiki w opiece zdrowotnej dzisiaj. Będzi ... [+]

Ten darmowy kurs online ma na celu podniesienie świadomości wśród pracowników służby zdrowia roli Bioinformatyki klinicznych i genomiki w opiece zdrowotnej dzisiaj. Będziemy zilustrować jak dyscyplina Klinicznej bioinformatyki stanowi ważny pomost między nauką ostrza i dostarczania leku genomowego w praktyce klinicznej. Poprzez zrozumienie roli Bioinformatician Klinicznej stanie się jasne, w jaki sposób są one integralną celu zapewnienia korzystnych możliwości medycyny genomowego są w pełni realizowane w opiece nad pacjentem.

Odkryj potencjał Bioinformatyki Klinicznej

To ekscytujący czas. Jesteśmy teraz zaczynają sekwencjonowanie całych genomów w klinice, informacje o najbardziej osobistych możemy mieć na pacjenta. Możemy zacząć, aby zobaczyć, jak warianty genomu może wpływać na zdrowie i możemy kierować bardzo precyzyjne leku do poszczególnych pacjentów. To nie jest bez problemów. Genom jest ogromna ilość informacji. Identyfikacja wariantu sprawczą (część w genomie, które mogą powodować zmiany w ochronie zdrowia) jest jak szukanie igły w stogu siana. Ale co to właściwie znaczy zdanie? Kurs zabierze Cię w świat w Bioinformatician Klinicznej i pokazać, co robią za kulisami podczas szukania że igły w danych genomu. Będzie on również pokazać, co dzieje się dalej i ważny wkład Clinical markę Bioinformatician do podróży pacjenta.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Na tym bezpłatnym kursie online przedstawimy niektóre z głównych wyzwań, jakie stwarza praca z systemami autonomicznymi, aby pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób naukowcy pr ... [+]

Odkryj przyszłość robotyki w fabrykach, domach, szpitalach, szkołach i samochodach

W niedalekiej przyszłości wielu z nas będzie pracować razem z robotami. Znajomość robotyki i systemów autonomicznych będzie przydatna w zadziwiającej liczbie dzisiejszych karier.

Na tym kursie przyjrzymy się obecnym i przyszłym postępom w dziedzinie robotyki, które mogą kształtować wiele różnych aspektów naszego codziennego życia. Stworzymy obraz zasad i podstawowych wyzwań związanych z projektowaniem robotów i pokażemy, jak badania w Uniwersytecie w Sheffield pracują nad przezwyciężeniem niektórych z tych wyzwań.

Jakie tematy omówisz?

Podczas tego kursu spojrzeliśmy na obecny i przyszły rozwój w dziedzinie robotyki, który może kształtować różne aspekty codziennego życia ludzi. Zbudował zrozumienie zasad i podstawowych wyzwań związanych z projektowaniem robotów, w tym:... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Pytany, kto jest ich klientem jest początkujący przedsiębiorcy często mówią "każdy". To nie może być dalsze od prawdy. Ten darmowy kurs online pomoże Ci zrozumieć, jak mo ... [+]

Kurs ten jest częścią programu Online Business Success, która pozwoli Ci uruchomić, rynek i uruchomić własne udanego biznesu online.

Pytany, kto jest ich klientem jest początkujący przedsiębiorcy często mówią "każdy". To nie może być dalsze od prawdy. Ten darmowy kurs online pomoże Ci zrozumieć, jak można wykorzystać badania pierwotne i wtórne, w celu określenia właściwych strategii zaangażowania klientów i projektowania, aby przyciągnąć i utrzymać je.

Zrozumienie danych i odkrywania swojego klienta

Ten kurs wprowadzi Cię w jaki sposób, gdzie i dlaczego do gromadzenia danych i jak go używać do tworzenia personas klientów i strategii marketingowych.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Organizacje uruchomić wiele procesów biznesowych. Stanowią podstawę tego, co zostanie zrobione, kiedy i jak, co pozwala im osiągnąć swoje cele strategiczne. ... [+]

Nie ma specjalnego wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy wymaga się przyłączyć.

Jakie oprogramowanie lub narzędzia trzeba?

Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na tym kursie jest lub można go pobrać za darmo.

Różne [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Ten trzytygodniowy darmowy kurs online bada praktyczne cyberbezpieczeństwo, w tym ochronę prywatności online, bezpieczeństwo płatności i bezpieczeństwo w domu ... [+]

Ten trzytygodniowy darmowy kurs online bada praktyczne cyberbezpieczeństwo, w tym ochronę prywatności online, bezpieczeństwo płatności i bezpieczeństwo w domu.

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

We współczesnym świecie, bezpieczeństwo informacji ma wpływ na nas wszystkich: w domu, w pracy, w Internecie oraz w życiu w ogóle. Podobnie jak wiele innych wynalazków, które przeszły wcześniej, Internet i WWW, chmura i Internet przedmiotów (Internet przedmiotów) niosą ze sobą wiele korzyści, ale także otwiera nowe możliwości dla działalności przestępczej. Dlatego należy unikać kontaktu z tym nowym świecie? Ten darmowy kurs online stanowi alternatywę, dostarczając wiedzy do podejmowania świadomych decyzji.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, co Kultury Intelligence (CQ) i dlaczego dobrzy liderzy i menedżerowie potrzebują, w tym darmowy kurs online. ... [+]

Kurs Rozwoju Inteligencji Kulturalnej dla Przywództwa

Kultury Intelligence (CQ) to naturalna ewolucja od ugruntowanych pojęć IQ (iloraz inteligencji) i EQ (inteligencja emocjonalna). Dobrzy liderzy muszą wszystkie trzy skutecznie prowadzić.

CQ jest zdolność do przekraczania podziałów - czy kraj generacji, płeć, sektor lub tła - i rozwijać się w wielu kulturach. Rozwijając swoje CQ pozwoli Ci pracować z ludźmi, którzy są inni od was, i ołowiu w swojej organizacji, społeczności, biznesu lub w miejscu badania.

Zrozumieć i rozwijać inteligencję Kultury

Ten darmowy kurs online będzie wprowadzenie do koncepcji CQ i zbadać jego ewolucji i znaczenia przywództwa.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak cyfrowy świat zmienia świat pracy i jak możesz z powodzeniem rozwijać karierę w erze cyfrowej. ... [+]

Rozwijaj swoją karierę dzięki umiejętnościom cyfrowym

Technologia cyfrowa dotyka obecnie niemal każdego aspektu naszego życia, w tym pracy. Na tym kursie dowiesz się, jak zbudować udaną karierę w erze cyfrowej. Będziesz bliżej przyjrzeć się znaczeniu cyfrowej i jak to zmieniło nasz sposób pracy.

Będziesz także badać różne ścieżki, które możesz wykorzystać, aby rozwinąć swoją karierę i jaką rolę może odgrywać w nich technologia cyfrowa. Dodatkowo dowiesz się o kluczowych umiejętnościach, których wszyscy potrzebujemy, aby dobrze się rozwijać w tym nowym środowisku, oraz o tym, jak możesz znaleźć wsparcie i nauczyć się osiągać swoje cele.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz się korzystać z mediów społecznościowych w biznesie, od tworzenia obecności w mediach społecznościowych po mierzenie sukcesu. ... [+]

Dowiedz się, jak skutecznie korzystać z mediów społecznościowych w biznesie

Czy Twoja firma musi korzystać z mediów społecznościowych? Dowiedz się, dlaczego media społecznościowe są odpowiednie dla dzisiejszych firm i jak z nich korzystać, aby stworzyć i ulepszyć markę.

Dowiesz się o najważniejszych krokach związanych z promowaniem swojej marki za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym określania celów kampanii, identyfikowania docelowych odbiorców i właściwych kanałów, tworzenia atrakcyjnych treści i zarządzania swoją obecnością. Obejrzysz także przykłady różnych kanałów mediów społecznościowych, wskazówki, jak z nich korzystać, jak mierzyć sukces i ulepszać kampanie.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Popraw swoje zrozumienie złożonej biologii stojącej za problemami społecznymi, które dotyczą każdego z nas i społeczeństwa. ... [+]

Poznaj biologię stojącą za złożonymi problemami, o których czytałeś w wiadomościach

Często czytamy newsy oparte na biologii, których nie rozumiemy na tyle dobrze, aby wyrobić sobie opinię.

Aby móc interpretować złożone pojęcia biologiczne - determinizm genetyczny, klonowanie, inżynieria genetyczna, walka ze starzeniem się, eugenika, sztuczna selekcja lub dziedziczenie inteligencji - potrzebujemy wiedzy, której możemy nie mieć.

To tam może pomóc ten kurs online. Zapewnia podstawowe wprowadzenie do biologii stojącej za tymi pomysłami, - wykorzystanie lekcji i wywiadów z ekspertami - abyście mogli zrozumieć ich implikacje dla dziedzin nauk społecznych i humanistycznych.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Jak technologia może być zdrowa? Dowiedz się więcej o projekcie, zastosowaniu, wdrożeniu i ocenie e-Zdrowia. ... [+]

EHealth odnosi się do wykorzystania technologii w celu poprawy samopoczucia, zdrowia i opieki zdrowotnej. Jest to termin parasolowy, który zawiera pojęcia dotyczące kontekstu zdrowia, technologii i ludzi.

W tym bezpłatnym kursie online zapewnimy Państwu wiedzę na temat e-Zdrowia, opisujemy sposoby rozwijania e-Zdrowia i wyjaśnimy teorie, które umożliwiają zmianę zachowania i ułatwiają wdrażanie. Poznasz także, jak technologie e-zdrowia są opracowywane i wykorzystywane w praktyce, za pomocą różnorodnych studiów przypadków, zadań i przykładów.

Ten kurs zwraca uwagę na perspektywy deweloperów eHealth, pacjentów, pracowników służby zdrowia i zdrowych ludzi, którzy chcą poprawić lub utrzymać zdrowie i samopoczucie. Te perspektywy odnoszą się do trzech głównych tematów tego kursu: podczas Tygodni 1 i 2 wprowadzimy e-zdrowie i pokażemy, w jaki sposób technologie e-zdrowia są wykorzystywane w celu umożliwienia lub poprawy samopomocy i profilaktyki, opieki wspierającej i zdrowia społeczeństwa. Tygodnie 3 i 4 skupią się na projektowaniu. Dowiesz się, jak zaprojektować e-zdrowie, które pasuje do użytkownika i kontekstu, i może uwodzić lub wspierać ludzi w zmianie ich zachowania. W tygodniach 5 i 6 skupiamy się na dyfuzji i ocenie technologii e-zdrowia w zamierzonym kontekście oraz wśród użytkowników i innych zainteresowanych stron. Po ukończeniu tego kursu będziesz miał nową wiedzę na temat e-Zdrowia, zdobył odpowiednie umiejętności e-Zdrowia i uzyskał wiedzę na temat korzystania z e-Zdrowia w praktyce.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak zwiększyć edukację, zwłaszcza w obszarach, w których zasoby są ograniczone. ... [+]

Miliony dzieci na całym świecie są wyłączone z dostępu do edukacji ze względu na niepełnosprawność - pozbawiając ich potencjału i zmniejszając nasze społeczeństwo.

Na tym kursie dowiesz się o edukacji integracyjnej, zrozumieniu, jakie bariery mają nauczyć się i jak je zakwestionować. W ciągu sześciu tygodni dowiesz się od wielu osób z doświadczeniem w zakresie niepełnosprawności, odkrywając praktyczne sposoby na stworzenie środowiska nauki, które można zastosować we własnym obszarze.

Dołącz do nas i pomóż stworzyć świat, w którym nauka jest dla wszystkich dzieci.

Co można osiągnąć?

Pod koniec kursu będziesz mógł ...

Opisz zasady i podejścia edukacji integracyjnej Określenie barier społecznych i środowiskowych w integracji społecznej Dyskusja o roli rodziny i wspólnoty we wspieraniu edukacji włączającej Dowiedz się, jak stworzyć środowisko szkolne Zastosuj pomysły dotyczące praktyk edukacji włączającej w klasie Zbadaj wpływ postaw na zdolność do wdrażania edukacji integracyjnej Kto jest kurs? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Kurs dla osób uczących się języka angielskiego patrzy na brytyjskiej kultury i bada angielskiego w użytku, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności językowe. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które uczą się języka angielskiego, a którzy są zainteresowani dowiedzieć się więcej o kulturze brytyjskiej i poprawy ich znajomość języka angielskiego.

Kurs będzie używać krótkich filmów przedstawić inny temat każdego tygodnia, w tym języka angielskiego jako języka globalnego, środowiska, przedsiębiorczości i literatury. Nakręcony w Wielkiej Brytanii, te filmy pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności słuchania jak obejrzeć autentyczne przykłady ludzi mówiących po angielsku. Nasz doświadczony opiekun zbada niektóre z języka stosowanego w filmach i będzie zwrócić uwagę na przydatnych punktów, które pomogą Ci poprawić swój angielski w mowie i piśmie.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak stosować zasady rachunkowości i podatków w tym kursie końcowym w programie dotyczącym fuzji i przejęć. ... [+]

Gdy firma połączy się lub została przejęta, istnieje szereg kluczowych procesów, które mogą pomóc w zapewnieniu sukcesu transakcji. Na tym kursie poznasz niektóre z tych procesów i nauczysz się stosować zasady rachunkowości i federalnego podatku dochodowego w projektach zarobków i przepływach pieniężnych, szczególnie w przypadku jednostki po połączeniu.

Jakie tematy omówisz?

Tydzień 1 - Konsolidacja

Metody wyceny według kapitału i metoda kosztu, podkategorie i konsolidacja

Tydzień 2 - zakup księgowości i tematów specjalnych

Przeglądaj szczegółowo księgowość zakupów i inne obszary, takie jak Sekcja 338 Kodeksu Podatkowego, wartość firmy podlegająca odliczeniu od podatku i wartości niematerialne... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Opracowanie zrozumienia genealogii. Odkryj przeszłość przodków i stworzysz znaczącą historię rodziny lub drzewo rodzinne. ... [+]

Ten kurs internetowy pomoże zrozumieć techniki genealogiczne i informować o historii rodziny.

Zacznij od określenia tego, czego chcesz badać, przed rozważeniem najlepszych sposobów znajdowania i analizy źródeł, a także zapisywania i nagrywania tego, co znajdziesz. Spoglądasz na wyzwanie znalezienia właściwego przodka, włącznie z możliwością testowania DNA w genealogii.

Wreszcie przedstawimy główne narzędzia, które genealogowie używają do przekazywania swoich badań, w tym tworzenia drzewa genealogicznego i pokazywania, jak pisać znaczącą historię rodziny, uwzględniając kontekst historyczny.

Jakie tematy będą obejmować? Rozważenie różnic między źródłami pierwotnymi, źródłowymi pierwotnymi i wtórnymi. Zrozumienie znaczenia poznania, kto sporządził dokument i dlaczego i jak zostały stworzone. Boczne sposoby podejścia do badań, w tym technika FAN / klaster i mapowanie umysłu. Podstawowe bazy danych źródłowe, w tym techniki wyszukiwania w celu radzenia sobie z zmianami nazwy lub różnicami w pisowni; Obejmują użycie symboli wieloznacznych. Wprowadzenie do głównych typów źródeł, w tym cywilnych, kościelnych, spisowych i wojskowych, aby dać poczucie typowemu typowi danych, jakie zawierają te dane, i jak je używać. Przejrzyj zawartość głównych międzynarodowych i wybranych lokalnych i wyspecjalizowanych baz danych i zastanów się nad sposobami oceny baz danych. Zasady Genealogicznego Standaru Dowodowego, w tym sposoby ustalenia dowodu oraz sposobu oceny dowodów. Wykorzystanie testów DNA w badaniach genealogicznych ze szczególnym uwzględnieniem technik badania na obecność wirusa. Badanie źródeł wtórnych i pierwotnych, które dostarczają kontekstu historycznego i społecznego, biorąc pod uwagę ich jakość i sposoby ich odnalezienia. Znaczenie dostarczenia dowodów na temat źródeł wykorzystywanych w badaniach historii rodzinnych oraz poszukiwania różnych systemów odniesienia w użyciu. Rozważanie narzędzi używanych do... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Sprawdź, w jaki sposób dane przestrzenne i systemy informacji geograficznej (GIS) mogą być wykorzystywane do zrozumienia i poprawy zdrowia publicznego. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy, może mieć głęboki wpływ na nasze zdrowie - efekt, który jest badany przez pojawiające się pole geohealth.

Ten bezpłatny kurs online zapozna Cię z nowymi osiągnięciami w geohealth, przyglądając się najnowszym myślom i metodom wykorzystania danych przestrzennych i systemów informacji geograficznej (GIS) w ustawieniach zdrowia.

Poznaj techniki geohealth i najlepsze praktyki

Kurs składa się z dziesięciu różnych tematów, od technik zbierania danych po symulacje przestrzenne i ma na celu wypełnienie luki między badaniami naukowymi i pracownikami służby zdrowia.

Pod koniec kursu zrozumiesz, w jaki sposób dane przestrzenne i techniki geoinformacyjne mogą przyczynić się do rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem publicznym i być świadomymi najlepszych praktyk w stosowaniu GIS w dziedzinie zdrowia.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Jak możemy myśleć ponad PKB i budować prosperującą gospodarkę, która działa lepiej dla ludzi i planety? Dowiedz się o tym kursie. ... [+]

Odkryj, w jaki sposób możemy zbudować lepszy świat, koncentrując się na dobrobycie, a nie bogactwie.

Wzrost gospodarczy nie jest już najlepszym wskaźnikiem szerszego sukcesu. Do 2050 roku globalna populacja osiągnie 10 miliardów, a my możemy zmierzyć się z kryzysem środowiskowym. Jeśli mamy się dobrze rozwijać, a nie tylko przetrwać, w następnym stuleciu, będziemy potrzebować nowych narzędzi i nowych sposobów myślenia, aby stawić czoła dzisiejszym wyzwaniom i zapewnić wszystkim pomyślną i dostatnią przyszłość.

Na tym kursie przyjrzysz się innym podejściom do definiowania sukcesu dla społeczeństwa, badając, w jaki sposób musimy dążyć do szerszego pojęcia dobrobytu zarówno na poziomie osobistym, jak i planetarnym.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zapoznaj się z krytycznymi wyzwaniami energetycznymi stojącymi przed światem i analizuj ekonomię polityczną globalnego przemysłu energetycznego. ... [+]

Energia jest często nazywana siłą napędową nowoczesnego społeczeństwa. Obecnie w gospodarce światowej trwają liczne zmiany w morzu, w których tkwi energia.

Zapoznaj się z licznymi wyzwaniami energetycznymi, przed jakimi stoi świat

Celem tego darmowego kursu online jest zbadanie licznych krytycznych wyzwań energetycznych, przed którymi stoimy, oraz złożonych interakcji między ekonomią i polityką globalnych rynków energii.

W ciągu sześciu tygodni przeanalizujemy: przyczyny i konsekwencje niskich cen ropy na globalne rynki energii i geopolitykę; sukces północnoamerykańskiego gazu łupkowego i chęć innych krajów, w szczególności Chin, do powtórzenia go w przyszłości; stan amerykańskiej produkcji gazu ziemnego i ropy naftowej; oraz wpływ rewolucji łupkowej i niskich cen ropy na OPEC i Rosję.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, dlaczego niektóre rządy próbują odzyskać swoją suwerenność i opuścić instytucje globalne. ... [+]

Globalizacja to proces, w którym żadna istota ludzka nie może przyspieszyć, spowolnić ani zatrzymać się. Ale to nie znaczy, że ludzie nie spróbują.

Rządy i obywatele na całym świecie próbują korzystać z globalizacji (i próbują ograniczyć jej negatywne skutki) lub próbują jej uniknąć. Na tym kursie dowiesz się o kilku powodach, dla których ludzie są albo pro, albo antyglobalizowani. Odkryjesz, dlaczego niektóre rządy i kraje wybierają granice i demarkację, a inne wybierają integrację.

Jakie tematy omówisz?Dezercja od sojuszy, traktatów i organizacjiDemokratyczne zmęczenie i populistyczne żądaniaRegionalizacja i europeizacjaKsenofobia i kosmopolityzmPrzeniesienia i nacjonalizm gospodarczyProtekcjonizm i globalna konkurencjaKto to akredytuje?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak opisać ludzi i to, co noszą, i mówić o swojej rodzinie i domu w drugim hiszpański dla początkujących kursu. ... [+]

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Ten darmowy kurs online jest drugim z sześciu w Hiszpański dla początkujących programu. Będzie to wprowadzenie do języka, którego należy:

opisać ludzi, zarówno fizycznie, jak i pod względem ich osobowości; mówić o tym, co ludzie noszą (ubrania, dodatki i kolory); Porozmawiajmy o twojej rodzinie; zapytaj o szczegóły ludowych kontaktowymi (adres, numer telefonu, adres e-mail); [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

W ciągu czterech tygodni od kursu nauczysz się słownictwa i wyrażeń, aby porozmawiać o tym, co robić podczas normalnego dnia, i nauczyć się teraźniejszy czasowników regul ... [+]

Kurs ten jest częścią Hiszpański dla początkujących programem, który pozwoli Ci nauczyć się hiszpańskiego i podstawowe odkrycia świecie hiszpańskojęzycznych.

Ten darmowy kurs online jest trzecią z sześciu w Hiszpański dla początkujących programu. Będzie to wprowadzenie do języka, którego należy:

Dyskusja o swoim codziennym życiu; Dyskusja na temat tego, co robisz na co dzień i co tydzień; Zapytaj o czas i powiedzieć, i powiedzieć, gdy coś się dzieje; Dyskusja na temat środków transportu; Dyskusja na temat godzin pracy; Dyskusja na temat otwierania i zamykania razy sklepów i firm. Opisz swój normalny dzień w języku hiszpańskim ... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zbadaj bariery napotykane przez niepełnosprawnych uczniów i dowiedz się, jak przezwyciężyć te bariery poprzez praktyki integracyjne. ... [+]

Dowiedz się, jak zwiększyć powszechność edukacji wyższej

Według badań brytyjskiego rządu osoby niepełnosprawne są w przybliżeniu o połowę bardziej narażone na posiadanie kwalifikacji na poziomie wyższym niż osoby niepełnosprawne. Podnosi to ważne pytanie: w jaki sposób możemy uczynić edukację bardziej inkluzywną?

Na tym kursie poznasz różne aspekty integracji i dostępności cyfrowej, jakich doświadczają studenci, nauczyciele i personel pomocniczy w szkolnictwie wyższym.

Poznasz bariery napotykane przez niepełnosprawnych uczniów, rolę praktyk integracyjnych i usłyszycie od studentów na własnej skórze o wpływie, jaki wywarło to na ich studia.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Ten darmowy trzytygodniowy kurs pomoże ci stworzyć idealne CV, aplikację i profil online podczas ubiegania się o pracę lub kurs. ... [+]

Ten kurs został zaprojektowany i opracowany przez ekspertów z The Careers Service na Uniwersytecie w Sheffield, aby pomóc Ci pisać skuteczne aplikacje, niezależnie od tego, czy ubiegasz się o pracę, czy planujesz studiować na uniwersytecie lub w college'u.

Przez trzy tygodnie przyjrzymy się różnym częściom procesu aplikacji. Pomożemy Ci zrozumieć umiejętności zdobyte dzięki doświadczeniu zawodowemu i studiom oraz pokazać, jak możesz je dopasować do ogłoszeń o pracę lub wymagań kursu.

Podzielimy się z Tobą najważniejszymi wskazówkami, które pomogą Ci napisać wyjątkowe aplikacje, życiorysy (lub życiorysy), listów i osobistych wypowiedzi oraz zapewnić informacje od pracodawców i wykładowców na temat tego, czego szukają u kandydatów. Pomożemy Ci zbadać Twój cyfrowy zasięg i opracujemy profesjonalny profil online.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Krótki kurs, który ma pomóc uczniom przygotować się do kwalifikacji EPQ ... [+]

Myślisz o zrobieniu EPQ? Czy już podejmujesz EPQ i czujesz się przytłoczony? Lub po prostu chcesz uzyskać wskazówki?

Odkryj wszystkie elementy Kwalifikacji rozszerzonego projektu dzięki temu kursowi. Przyjrzyj się przyczynom wykonania EPQ, zbadaj proces badawczy i kryteria oceny oraz uzyskaj praktyczne porady dotyczące zarządzania czasem i prezentacji EPQ.

Będziesz także rozwijać umiejętności przydatne do przejścia na studia na poziomie uniwersyteckim i zyskać szansę na wymianę dyskusji i pomysłów z innymi osobami również wykonującymi EPQ.

Jakie tematy omówisz?Powody, dla których należy wykonać EPQProces badawczyCzego szukają asesorzy w EPQPisanie raportu z projektuWyszukiwanie i ocenianie źródełZarządzanie czasemRobisz prezentację EPQŁączenie projektuCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Kurs jest dla każdego, kto chce rozpocząć pracę w dowolnym miejscu na świecie. Dla studentów i absolwentów to daje wgląd w jaki sposób zarządzać sobą z powodzeniem i umi ... [+]

Ten kurs pomoże Ci osiągnąć sukces, gdy wchodzi się do pracy.

Kurs skierowany jest do rodzimych i non-native speakerów języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (ok ok B1 na CEFR) lub powyżej.

Różne [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak poprosić o wskazówki, kupić ubrania i zamówić jedzenie i napoje w szóstym hiszpańskim dla początkujących. ... [+]

Ten bezpłatny kurs online to ostatni z sześciu programów Spanish for Beginners. Wprowadzi Cię do języka, którego potrzebujesz:

mówić o tym, gdzie są miejsca; zapytaj o drogę; Sklep z Ubraniami; Zamów jedzenie i napoje.

Dowiedz się, jak wychodzić, robić zakupy, jeść i pić w języku hiszpańskim. Podczas czterech tygodni kursu nauczysz się kilku zwrotów, które będziesz potrzebować, jeśli będziesz musiał zapytać o drogę, a także zakres słownictwa związanego ze strojami i jedzeniem , więc możesz cieszyć się robieniem zakupów następnym razem, gdy odwiedzasz kraj hiszpańskojęzyczny.

Dowiesz się o tapas, pinchos i raciones, i mieć poczucie hiszpańskiego menu, i dowiesz się o pięknym mieście Walencji w Hiszpanii. Nauczysz się również używać imperatywu do wskazania wskazówek.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Nie jesteśmy już tylko kupić produkty lub usługi doświadczenia w przestrzeni fizycznej. Teraz często kupują w sklepach oraz w Internecie za pomocą laptopa, telefon, a naw ... [+]

Nie jesteśmy już tylko kupić produkty lub usługi doświadczenia w przestrzeni fizycznej. Teraz często kupują w sklepach oraz w Internecie za pomocą laptopa, telefon, a nawet zegarek. Kurs demystifies doświadczenie omnichannel i bada, jak omnichannel handlu detalicznego i zaopatrzenia sieci zmieniły produkcji i konsumpcji doświadczenie zarówno dla przedsiębiorstw, jak i konsumentów.

Zrozum wielokierunkowy kanału sprzedaży detalicznej

Prześledzić ewolucję zakupu detalicznego z aktami fizycznymi lub transakcji aż do wielokanałowego zakupów online. Dzisiejsza technologia napędzane światy wirtualne i fizyczne umożliwiają transakcje zawsze i wszędzie i każdemu. Będziemy badać, w jaki sposób różni się od świata omnichannel wielokanałowej sprzedaży detalicznej i jak przedsiębiorstwa mogą przyjąć omnichannel podejścia do produkcji towarów i usług.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak zrównoważyć swoje książki i rozwijać umiejętności zarządzania finansami w środowisku osobistym i biznesowym. ... [+]

Zdobądź praktyczne umiejętności finansowe, które pomogą Ci zrównoważyć książki

Odkryj, w jaki sposób przepływają pieniądze w środowisku osobistym i biznesowym, i rozwijaj podstawowe umiejętności zarządzania finansami dzięki kursowi wprowadzającemu do księgowości i księgowości.

Będziesz opanował wspólne terminy, podstaw matematyki i zyskasz umiejętność wykorzystania swojej wiedzy w praktyce. Po tym kursie będziesz w stanie idealnie zrównoważyć swoje książki i zrozumieć, w jaki sposób pojęcia zysków i strat prowadzą do przychodów lub długu.

Rozwijaj pomysły poprzez rozmowę

Ten kurs nie jest ułatwiony. Uczniowie są zachęcani do wzajemnego wspierania się, dzielenia osobistym doświadczeniem i wiedzą oraz do odkrywania nowych perspektyw.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznaj podstawy analiz marketingowych i dowiedz się, jak korzystać z danych, aby zapewnić skuteczność marketingu. ... [+]

Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi analitycznych, aby poprawić wyniki marketingowe

Firmy duże i małe są zasypywane danymi o wyborach konsumenckich. Ale to bogactwo informacji nie zawsze przekłada się na lepsze decyzje. Umiejętność interpretowania danych jest wyzwaniem - w szczególności od marketerów oczekuje się korzystania z narzędzi analitycznych do informowania i uzasadniania swoich decyzji.

W tym kursie uzyskasz narzędzia do pomiaru skuteczności marek i zasobów klientów, interpretacji analizy regresji, obliczenia wartości życia klienta i eksperymentów projektowych, aby ocenić i zoptymalizować kampanie marketingowe.

Jakie tematy omówisz?Proces marketingowyDane do mierzenia aktywów markiWartość życia klientaEksperymenty marketingowePodstawy regresjiCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, w jaki sposób rozwój genomiki przekształca naszą wiedzę i leczenie stanów, takich jak cukrzyca. ... [+]

W dziedzinie genetyki w ciągu ostatnich dziesięciu lat nastąpił ogromny postęp, ponieważ sekwencja pierwszego ludzkiego genomu w 2003 roku. Obecnie można przeprowadzić analizę 20 000 genów ludzkich w jednym eksperymencie, a nie koncentrować się na jednym genie jednocześnie. Jesteśmy w erze genomiki.

Ten darmowy kurs internetowy wprowadzi temat genomiki, wykorzystując wiedzę naukową Uniwersytetu w Exeter w zakresie cukrzycy, aby zilustrować kliniczne zastosowanie bieżącej wiedzy na temat genomiki.

Zbadaj wpływ badań genomowych

Będziemy korzystać z doświadczeń pacjentów w celu omówienia wpływu i wartości genetycznej diagnozy cukrzycy u pacjentów, ich rodzin i klinicystów odpowiedzialnych za ich opiekę. Dowiesz się o wartości zrozumienia podstawowego patologicznego mechanizmu choroby, aby umożliwić postępy od badań genomowych do poprawy opieki klinicznej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

W ciągu czterech tygodni, ten darmowy kurs online bada cztery starożytnych kulturach Bliskiego Wschodu i jak oddziaływały ze sobą 3500 lat temu. ... [+]

W ciągu czterech tygodni, ten darmowy kurs online bada cztery starożytnych kulturach Bliskiego Wschodu i jak oddziaływały ze sobą 3500 lat temu.

Śledzenie Egipcjanina i mitannijską hetyckie supermoce

Funkcja Travel, dyplomacja, handel i wojny, jak śledzić starożytnego Egiptu, a mitannijską hetyckie supermoce. Przekonamy się, jak zetknął się ze sobą w ich wysiłkach na rzecz rozszerzenia swych wpływów do coraz spornych ziem Syrii-Palestyny.

Zbadamy obiekty z Uniwersytetu Garstang Museum w Liverpoolu Archeologii - jednej z najważniejszych kolekcji artefaktów w Wielkiej Brytanii - co pozwala, aby dowiedzieć się nie tylko o historii tego okresu, ale także w jaki sposób eksperci używać artefaktów zrekonstruować przeszłość.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Odkryj nasze oceany z kosmosu. Dowiedz się, w jaki sposób obserwacja Ziemi pozwala nam monitorować zdrowie oceanów oraz informować o polityce i planowaniu. ... [+]

Ten bezpłatny kurs internetowy zapewni wprowadzenie do oceanu danych satelitarnych obserwacji Ziemi (EO) oraz ich zastosowań, rodzajów i wyzwań. Wyjaśni to, w jaki sposób dane są pozyskiwane i wykorzystywane, zakres dostępnych typów danych oraz stosowaną terminologię i techniki.

Kurs prezentują fizyk, oceanograf i dr Helen Czerski z University College London, specjalista od teledetekcji, dr Hayley Evers-King z Plymouth Marine Laboratory oraz wiodący pedagog dr Mark Higgins z EUMETSAT.

Szkolenie prowadzone jest przez EUMETSAT w ramach wsparcia programu Copernicus.

Przeglądaj dane EO monitorowania oceanów, korzystając z przykładów z życia wziętych

Przyjrzyj się praktycznym przykładom wykorzystania danych EO do monitorowania oceanów - w rzeczywistych studiach przypadków oraz w wielu obszarach polityki i podejmowania decyzji - i przeanalizuje pojawiające się technologie i trendy.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, co to jest nauka online i rozwijaj umiejętności, aby uczyć się online bez odkładania reszty życia. ... [+]

Rozwijaj umiejętności, których potrzebujesz, aby uczynić naukę online sukcesem

Internet odgrywa coraz większą rolę w naszej pracy i życiu społecznym. Ale czy rozważałeś studiowanie online?

Studiowanie na uczelnianej uczelni nie jest dla wszystkich. Jeśli masz obowiązki opiekuńcze, chcesz przekwalifikować się, aby zmienić karierę lub chcesz zarobić podczas nauki, wtedy nauka online może być dla Ciebie.

W tym kursie online dowiesz się, czym jest nauka online i co może zaoferować. Poznasz umiejętności wymagane do studiowania online; oceniaj własne umiejętności; zbadać, w jaki sposób studenci tworzą społeczności internetowe; i nauczyć się, jak korzystać z elastycznych ustaleń dotyczących studiów i oddanych nauczycieli.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zwiększ swoją praktykę i poznanie wiedzy jako nauczyciel szkoły podstawowej lub średniej w Computing. ... [+]

Jak Computing można nauczać w sposób, który angażuje młodych ludzi i ma znaczenie dla świata, w którym żyją? Program nauczania Computing w Anglii obejmuje umiejętności informatyczne, umiejętność korzystania z technologii cyfrowych, cyfrowe obywatelstwo i stypendium cyfrowe. Kurs oferuje wiedzę, umiejętności i doradztwo w zakresie planowania, nauczania, oceny i polityki.

Oryginalnie stworzony przez UEA sponsorowany przez Computing at School (CAS) i BT, Krajowe Centrum Nauki STEM organizuje ten kurs, dzięki któremu możesz nauczyć się od ekspertów CAS Master Teachers i zastanowić się nad własną praktyką w klasie, aby rozwijać swoje nauczanie.

Jakie tematy będą obejmować? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Opracuj język akademicki i umiejętności potrzebne do nauki w języku angielskim na uniwersytecie. ... [+]

Ten kurs online daje wprowadzenie do języka akademickiego i umiejętności, które będą potrzebne do nauki na uniwersytecie, gdzie nauczanie odbywa się w języku angielskim.

Rozwiniesz cztery umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) z wykorzystaniem zadań, które podejmie student uniwersytetu: słuchanie wykładów, robienie notatek, mówionych prezentacji, czytanie tekstów akademickich (w tym długich zdań i informacji wizualnych) i pisanie raportów przy użyciu odpowiednich słowa akademickie.

Przez cały kurs będziesz mógł dzielić się swoją pracą z innymi uczniami, aby dawać i otrzymywać opinie.

Jakie tematy będą obejmować? Opracowywanie strategii i słownictwa do czytania i rozumienia tekstów akademickich. Znajdowanie, rozumienie, opisywanie i ocenianie informacji do celów akademickich. Rozwijanie aktywnego słuchania i umiejętne tworzenie notatek. Opierając się na umiejętnościach językowych, aby opisać problemy i przyczynę i skutek. Zbieranie szeregu informacji, wykorzystując nabyte umiejętności, do integracji z pisemnym raportem. Angażowanie się z opiniami peer-to-peer przed sfinalizowaniem raportu. Co można osiągnąć? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

W tym kursie będziesz odkrywać bogaty i zróżnicowany zakres informacji dostępnych online, jak korzystać z narzędzia wyszukiwania skutecznie i w jaki sposób można przystąp ... [+]

W tym kursie będziesz odkrywać bogaty i zróżnicowany zakres informacji dostępnych online, jak korzystać z narzędzia wyszukiwania skutecznie i w jaki sposób można przystąpić do oceny informacji, które chcesz użyć w swoich badaniach. Korzystanie szeroki zakres działań edukacyjnych, zostanie zakwestionowane kopać głębiej i krytycznego myślenia na temat informacji, które można znaleźć w Internecie.

Kurs ten jest tylko jednym z serii o „nauka on-line”, która przeniesie Cię do podstawowych umiejętności i narzędzia potrzebne do nauki online.

Jakie tematy będą obejmować? Poszukiwania skutecznego online za pomocą różnych wyszukiwarek i narzędzi Łączenie informacji z wielu źródeł, mieszania materiałów online i offline, aby pomoc na badania Dzielenie badania, aby wspólnie rozwijać szersze zrozumienie tematów Oceny i oceny informacji: rozważa Urzędu, aktualność i trafność źródeł w celu zapewnienia ważności Krytyczne myślenie: wykorzystanie informacji i zapewniając kontekst badań w celu ułatwienia wyciąganie wniosków Co można osiągnąć? Oceny i nagrać swój aktualny poziom wiedzy w zakresie poszukiwania i badania w Internecie. Zidentyfikować i omówić swoją wyszukiwarkę wyboru. Poznaj sposoby bardziej efektywnego korzystania z narzędzi wyszukiwania, aby znaleźć odpowiednie źródła. Wykonaj wyszukiwanie sieci za pomocą różnych „podmioty” i zaawansowane opcje wyszukiwania. Omów zalety korzystania z szerokiego zakresu źródeł internetowych do badania obiektów. Wykazać efektywne wykorzystanie wielu źródeł informacji, aby przyczynić się w środowisku współpracy. Ocenić jakość i adekwatność informacji znalezionych w Internecie, aby określić swoją ważność i przyczyniają przykład do dyskusji. Zidentyfikować źródła, które muszą być na bieżąco i istotne, aby być przydatne podczas badania. Wykazać zrozumienie niektórych podstawowych zasad, jak krytycznie ocenić źródła. Przeglądaj informacje o podróży... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Finanse: Podstawy planowania finansowego i budżetowania zaczyna patrząc na obecnym tle uwarunkowań gospodarczego i jego wpływu na finanse gospodarstw domowych. Następnie ... [+]

Finanse: Podstawy planowania finansowego i budżetowania zaczyna patrząc na obecnym tle uwarunkowań gospodarczego i jego wpływu na finanse gospodarstw domowych. Następnie przechodzimy do odkrywania swoje nastawienie do zarządzania finansami i czy masz złych nawyków finansowych oraz w jaki sposób należy się zająć.

Przedstawiamy prosty model cztery sceną dla podejmowania decyzji finansowych przed przejściem do zbadania dwie składowe budżetu domowego - dochody i wydatki. W ten sposób możemy dowiedzieć się o wpływ inflacji i podatku od dochodów oraz wsparcie dla gospodarstw domowych dostarczonych przez system świadczeń państwa.

Badając wydatki patrzymy na naciski umieszczonych na nas wydać nasze pieniądze, jak sklep z ufnością w internecie i na jak „heurystyka” mogą kolidować z dobrym wydatków decyzyjnego.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Badania pokazują, że gospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii są słabe zarządzania inwestycjami z ograniczoną zrozumienia wyborów inwestycyjnych, ryzyka i zysków. Powstały ... [+]

Badania pokazują, że gospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii są słabe zarządzania inwestycjami z ograniczoną zrozumienia wyborów inwestycyjnych, ryzyka i zysków. Powstały "luka oszczędności" grozi scenariusz, w którym wielu nie może sobie pozwolić na emeryturę. Gdzie indziej gospodarstw nie planuje prawidłowo, aby ich decyzje inwestycyjne dopasowanie ich apetyty ryzyka oraz horyzontu czasowego dostępu do swoich środków. Podstawy finansów: Teoria i praktyka inwestycyjna ma na celu dać Ci narzędzia, aby uniknąć tych koszmarów osobistych finansów.

Będziesz studiować różne decyzje inwestycyjne oraz zyski i ryzyko związane z różnymi produktami. Musisz studiować strategie inwestycyjne oraz jak zapewnić swoje podejście do inwestycji jest zgodny z apetytem na ryzyko zwrotnego. Będziesz także przyjrzeć się, jak uniknąć indywidualnych i grupowych behawioralne cechy, które mogą pogorszyć stan skutecznego podejmowania decyzji inwestycyjnych.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Kurs wyjaśnia, w jaki sposób można używać liczb do opisu świata naturalnego i rozumieć wszystko, od atomów po oceany. ... [+]

Ten praktyczny, praktyczny kurs pomoże ci zacząć myśleć jak naukowiec, używając liczb do opisu i zrozumienia naturalnego świata.

Może to być rozmiar pokrywy lodowej Grenlandii, liczba cząsteczek w kroplach deszczu lub najnowszy zestaw zadziwiających liczb dotyczących zmian klimatycznych prezentowanych w mediach.

Już nie będziesz odkładany przez średnie lub odsetki, a nawet nauczysz się kochać liczby ujemne. Będziesz rozumiał i zarządzał liczbami jak naukowiec. Kurs wprowadzi wszystkie główne umiejętności potrzebne do zrozumienia i przekazania liczb naukowych, odniesie je do prawdziwego świata i podzieli się swoimi odkryciami z innymi uczniami.

Możesz być także zainteresowany dołączeniem do Podstawowej nauki: Zrozumienie eksperymentów.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zapoznaj się z umiejętnościami opartymi na nauce, korzystając z prostych, ekscytujących eksperymentów z fizyki, chemii i biologii. ... [+]

Zajmij się nauką, przeprowadzając zabawne eksperymenty w domu

Na tym praktycznym kursie zaczniesz myśleć jak naukowiec, przeprowadzając eksperymenty w domu.

Wyodrębnisz DNA z owoców, obserwujesz działanie osmozy, zobaczysz, jak różne ciecze zachowują się w stanie zamrożenia i pieczesz ziemniaki do zniszczenia.

Podczas przeprowadzania tych eksperymentów będziesz rozwijać umiejętności naukowe, w tym obserwację, zapisywanie danych, analizę danych i kontrolę eksperymentu.

Kurs został wyprodukowany przy pomocy wsparcia Dangoor Education. Możesz także korzystać z podstawowej wiedzy: Zrozumienie liczb.

Jakie tematy omówisz?

Odparowanie podczas ogrzewania, ilościowo wyrażone wagowo... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zdobądź podstawowe umiejętności, aby skutecznie zarządzać wszystkimi fazami cyklu życia projektu, stosując najbardziej odpowiednie metody i narzędzia. ... [+]

Niezależnie od rodzaju i skali projektu, dostarczanie doskonałych wyników, na czas iw ramach budżetu, zawsze stanowi wyzwanie. Ten bezpłatny kurs online zapoznaje Cię z niezbędnymi umiejętnościami i procesami, które wspierają skuteczne zarządzanie projektami w sposób, który pozwala zastosować je do własnego kontekstu.

Wizualizuj, planuj, zarządzaj i oceniaj projekty z powodzeniem

Nauczysz się technik, które pomogą Ci wizualizować, planować i zarządzać kluczowymi działaniami i wydarzeniami w twoim projekcie oraz tworzyć powiązania między zarządzaniem projektem a powiązanymi teoriami innowacji, zmian i zarządzania ludźmi.

Zostaniesz wprowadzony do podstawowych narzędzi wspierających zarządzanie projektem, a także podstawowych umiejętności osobistych w zakresie wyboru zespołu, zarządzania i oceny. Kurs obejmie również etap oceny wyników projektu i uczenia się na przyszłość.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Programowanie funkcyjne ma coraz większe znaczenie w dostarczaniu aplikacji globalna skalę w Internecie. ... [+]

Programowanie funkcyjne ma coraz większe znaczenie w dostarczaniu aplikacji globalna skalę w Internecie.

Łączymy teorię programowania funkcjonalnego i praktykę, jak to działa w Erlang. Oczywiście będzie również pomóc, jeśli jesteś zainteresowany Elixir, oparte na tej samej maszynie wirtualnej jako Erlang, i pomoże Ci dostać się z dowolnego języka funkcjonalnego.

Programowanie funkcyjne została wytrzymałość na University of Kent w ciągu ostatnich 30 lat. Dowiesz się z Simon Thompson - współautorem jednej ze standardowych wstępów do Erlang, O'Reilly Media programowania Erlang.

Jakie tematy będą obejmować? Rozpoczęcie programowania Erlang Programy i funkcje w Erlang Struktury danych za pomocą list Narzędzia do programowania Erlang Funkcjonuje jako dane, a funkcje wyższego rzędu Studium przypadku Co można osiągnąć? Wyjaśnić, dlaczego Erlang został opracowany, jak jego konstrukcja została ukształtowana przez kontekst, w którym został użyty, a jak Erlang można stosować w praktyce dzisiaj Refleksji na temat projektu Erlang, w kontekście przesłanek do jej rozwoju, a jak to jest stosowane w praktyce dzisiaj Produkują programy z wykorzystaniem koncepcji programowania funkcjonalnego, w tym w szczególności rekursji, dopasowywania wzorców i niezmiennej danych Zastosować wiedzę o listach i innych typów danych Erlang w programach Rozwijać funkcje wyższego rzędu z wykorzystaniem wzorów ogólnych Kto jest kurs? ... [-]
Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznaj wartość informacji dla firm i sposób, w jaki może zapewnić firmie przewagę konkurencyjną ... [+]

Zacznij uczenie się, jak korzystać z informacji w postaci przewagi konkurencyjnej.

Apple, Facebook i Google to trzy spośród dzisiejszych najbardziej dynamicznych firm. I oni mają coś wspólnego: oni rozumieją, że wartość ich działalność opiera się na tym, co wiedzą na temat ich działalności oraz ich klientów, a to daje im przewagę konkurencyjną. Informacja jest kluczem do współczesnego sukcesu firmy.

Ucz się od ekspertów biznesowych

Deakin University Business School jest światowym liderem w edukacji biznesowej i zarządzania. Jego MBA online jest w rankingu 20 najlepszych na świecie, a Szkoła jest akredytowana przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Znakiem doskonałości jest akredytacja AACSB przyznawana szkołom biznesu, które spełniają rygorystyczne standardy jakości, akademickich i zawodowych doskonałości oraz najbardziej uznaną na całym świecie profesjonalną akredytację, jaką może zdobyć instytucja i jej programy biznesowe.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Kurs ten bada i rozwija kluczowe umiejętności analityczne, których potrzebują uczniowie, aby odnieść sukces w środowisku uczelnianym. ... [+]

Szkolnictwo wyższe dotyczy nauki na wyższym poziomie: rozwijanie umiejętności związanych z krytycznym myśleniem; Posiadanie popartego, merytorycznego argumentu; Analizowanie i wykorzystywanie danych lub źródeł krytycznych. Są to umiejętności na poziomie uniwersyteckim, ale zanim dotrzecie do pracy, możesz pracować nad fundamentami tych umiejętności. Takie umiejętności pomogą również w ocenach, takich jak poziomy A i długie prace projektowe. Są to również atrybuty, które pracodawcy cenią u absolwentów.

W tym kursie poznasz podstawowe umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu na uniwersytecie. Będziesz usłyszeć, co wykładowcy uniwersyteccy muszą powiedzieć o umiejętnościach, z którymi studenci wyróżniają się lub zmagają się z uczniami o trudnych obszarach i wskazówkach radzenia sobie ze środowiskiem uczenia się uniwersytetu.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak psychologiczne zrozumienie naszych emocji i zachowania daje nam nowe sposoby na poprawę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. ... [+]

Terapie psychologiczne i praca psychologów klinicznych są obecnie bardzo popularne. Ten darmowy kurs internetowy umożliwia wprowadzenie psychologów do zrozumienia emocji, zachowań i wzorców myślenia oraz sposobu, w jaki pomaga psychologom klinicznym w zrozumieniu problemów klientów.

W ciągu sześciu tygodni omówisz niektóre z obecnych wyzwań i debat w dziedzinie diagnostyki i leczenia oraz odkryj nowe sposoby myślenia psychicznego na temat zdrowia psychicznego.

Zyskasz nowe perspektywy w debacie "natura z wychowaniem" i zrozumiesz, jak wpływają nas doświadczenia życiowe. Omówisz także nowe badania, które pomogą nam poprawić własne zdrowie psychiczne i samopoczucie.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak analizować przypadki przenoszenia energii z perspektywy technologicznej, prawnej, ekonomicznej, przestrzennej i społecznej. ... [+]

Dziś systemy energetyczne stoją w obliczu naglących globalnych wyzwań: rozwoju gospodarczego i społecznego, eliminacji ubóstwa, odpowiedniej produkcji żywności, zdrowia dla wszystkich, ochrony ekosystemów, pokoju i bezpieczeństwa. Aby sprostać tym wyzwaniom, konieczna jest poważna transformacja - transformacja energetyczna.

W tym kursie podejmiemy interdyscyplinarne podejście, aby zbadać kwestię przejścia na energetykę, zapewniając ramy i metody analizy samego pytania. Czy rozwiążesz łamigłówkę energetyczną?

Jakie tematy omówisz?Transformacja energetyczna i zrównoważony rozwójTechniczne aspekty transformacji energetycznejPlanowanie przestrzenneZintegrowany system energetycznyPsychologiczny aspekt transformacji energetycznejPrawny aspekt transformacji energetycznejSystemy energetyczneEkonomiczny aspekt transformacji energetycznejCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
7 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, w jaki sposób inteligentne sieci i duże dane mogą pomóc obywatelom, firmom i miastom zrozumieć zużycie energii i zmniejszyć ślad węglowy. ... [+]

Zobacz, jak inteligentne sieci mogą pomóc obywatelom, firmom i miastom zmniejszyć emisje

Ten kurs online zapewnia ramy technologiczne i behawioralne, które pomagają obywatelom, firmom i miastom zmniejszyć ich ślad węglowy.

Przyjrzyj się modelom produkcji energii i zastosuj podstawowe narzędzia, aby zintegrować się z cyklem produkcji energii. Dowiesz się, jak działają inteligentne sieci, zarówno na małą, jak i dużą skalę. Będziesz zbierać duże dane z inteligentnych sieci i analizować je, aby zrozumieć zużycie energii.

Na koniec przyjrzysz się, w jaki sposób możesz lobbować instytucje publiczne, aby zwiększyć innowacyjność energetyczną i zrównoważony rozwój, zarówno w środowisku miejskim, jak i wiejskim.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak zmiany klimatu, utrata różnorodności biologicznej i wylesianie wpływają na ludzi, badając sprawiedliwość w zarządzaniu środowiskiem. ... [+]

Świat stoi w obliczu trudnych problemów środowiskowych. Stanowią wyzwanie, ponieważ różni ludzie zazwyczaj przyczyniają się w różny sposób do zmian środowiska, a ich skutki będą odczuwane inaczej przez różnych ludzi w różnych miejscach.

Zrozumieć niesprawiedliwości środowiskowe

Ten bezpłatny kurs online pomoże ci zrozumieć, w jaki sposób niesprawiedliwość jest wspólną cechą wielu problemów środowiskowych. W ciągu 5 tygodni przyjrzymy się wylesianiu, utracie różnorodności biologicznej, zmianom klimatycznym i innym kwestiom środowiskowym, zadając pytania takie jak:

Czy możemy zarządzać lasami tropikalnymi, aby zwiększyć dochody z drewna i zasoby węgla, jednocześnie zapewniając, że ludzie, którzy w nich mieszkają, mogą zaspokoić potrzeby związane z własnym wyżywieniem i wizją zdrowego ekosystemu?W jaki sposób obszary chronione mogą znaleźć właściwą równowagę między współczesnymi globalnymi interesami w zakresie ochrony gatunków, lokalnych interesów, potrzeb przyszłych pokoleń i praw natury?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zdobądź wiedzę na temat strategii innowacji i naucz się ich stosować w zaawansowanych i pojawiających się kontekstach biznesowych. ... [+]

Sprostanie dzisiejszym wyzwaniom biznesowym i światowym wymaga wyjścia poza myśl, która stworzyła wyzwania. Tutaj pomaga dobra strategia innowacji. Na tym kursie rozwiniesz swoją wiedzę na temat wyzwań związanych z otwartymi innowacjami, innowacjami w zarządzaniu, innowacjami na platformach i innowacjami na rynkach wschodzących oraz nauczą się, jak je realizować, stosując długoterminowe podejście. Korzystając z quizów, najnowszych teoretycznych spostrzeżeń, przypadków pionierskich firm i prowokujących do dyskusji debat z czołowymi ekspertami, umocnisz swoją wiedzę na temat innowacji.

Jakie tematy omówisz?

Tydzień 1: Czym jest strategia innowacyjna?

Definicja strategii innowacyjnejPrzesunięcie w kierunku otwartej innowacjiStudium przypadku: Procter... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Popraw swoje umiejętności słuchania i notowania, a także zrozumienie słownictwa akademickiego, a następnie stwórz własną prezentację. ... [+]

Dowiedz się, jak słuchać i efektywnie prezentować po angielsku.

Możliwość słuchania innych i efektywnego prezentowania własnych pomysłów pomoże Ci odnieść sukces na uniwersytecie. Ten kurs online pomaga ci rozwinąć te umiejętności podczas nauki w języku angielskim. Pokazuje skuteczne strategie słuchania i robienia notatek, które pomagają identyfikować i rejestrować kluczowe punkty w prezentacjach innych osób. W ramach tego poszerzysz swoją wiedzę o języku akademickim i słownictwie specjalistycznym.

Sprowadzisz wszystko, czego się nauczysz, aby stworzyć i ćwiczyć dostarczanie własnej prezentacji mówionej i otrzymywać szczegółowe informacje zwrotne od nauczycieli.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak opowiadać fascynujące historie na wielu platformach, takich jak książki, filmy, gry i telewizja, dzięki bezpłatnemu kursowi online. ... [+]

Historie coraz częściej pojawiają się w różnych formatach - książkach, komiksach, wydarzeniach, filmach, grach i programach telewizyjnych. Jest to znane jako opowiadanie transmedialne lub wieloplatformowe opowiadanie historii.

Ten kurs pomoże Ci opowiadać fascynujące historie na wielu platformach.

Przyjrzymy się przykładom takim jak The Avengers, The Matrix i Transformers - i wprowadzimy teorię w życie, powtarzając popularną bajkę The Three Little Pigs w formacie wieloplatformowym.

Nauczysz się z Danielem H Byunem - reżyserem znanym również jako 변혁.

Jakie tematy omówisz?

Przez cztery tygodnie zapytamy:

Czym jest opowiadanie transmedialne? A czym różni się od powiązanych pomysłów, takich jak konwergencja mediów i jedno źródło wielokrotnego wykorzystania (OSMU)?W jaki sposób kluczowe elementy charakteru, fabuły i scenerii tworzą pamiętną historię?Czego możemy się nauczyć z folkloru i tradycyjnych narracji?I w jaki sposób opowiadanie historii w erze cyfrowej różni się od poprzednich form?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Odkryj moc otwartych danych i dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać je do przekształcania biznesu. ... [+]

Dane otwarte to dane, do których każdy może uzyskać dostęp, używać lub udostępniać, a gdy jest dobrze używany, może być niezwykle wydajny. Umożliwia przedsiębiorstwom, obywatelom, programistom i badaczom wykorzystanie zasobów, które mogą znacznie poprawić ich społeczności i gospodarkę. Może również pomóc w opracowywaniu nowych produktów i usług, poprawić efektywność biznesową i stworzyć wartość ekonomiczną.

Ten kurs zapewnia nowy wgląd w historię Open Data, jej zalety i wady, przypadki biznesowe i modele biznesowe związane z publikowaniem i używaniem Open Data.

Jak możesz skorzystać? Dołącz, aby się dowiedzieć.

Jakie tematy omówisz?Czym są otwarte dane?Dlaczego dane otwarte są przydatne w biznesie?Jak oceniać i zarządzać ryzykiem podczas korzystania z danych otwartychJak Open Data może usprawnić działalnośćJak stworzyć model biznesowy Open DataJak korzystać z zewnętrznych otwartych danychJak opublikować dane otwarteCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, jak działa blockchain, skąd pochodzi ta technologia i dlaczego wzmocni ona klientów energetycznych, jak nigdy dotąd. ... [+]

Rozumie destrukcyjny potencjał blockchain w sektorze energetycznym

Ten kurs online bada niesamowicie destrukcyjny potencjał technologii blockchain w sektorze energetycznym. Przyjrzymy się temu, jak działa blockchain i zaczynamy rozumieć tło, propozycję wartości i kontekst geopolityczny, które doprowadziły ją do centrum uwagi wszystkich.

Kurs zapewni przejrzysty przegląd tego, jak i dlaczego blockchain przejmie sektor energetyczny, optymalizując stare procesy i wzmacniając klientów jak nigdy dotąd. Stworzy to nowy paradygmat, w którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać energię ze sobą nawzajem.

Jakie tematy omówisz?Co to jest blockchain?Cyfrowe walutyEwolucja i przyszłość blockchainInteligentne kontrakty i zdecentralizowane aplikacjeBlockchain w sektorze energetycznym: nowy paradygmatHandel energią P2PBlockchain zastosowany do ładowania EVCo osiągniesz?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Technologie cyfrowe zmieniają się niezwykle szybko. Ten czterotygodniowy kurs wprowadzi Cię w nowy cyfrowy krajobraz. ... [+]

W tym kursie poznasz: Co to znaczy być "cyfrowym przywódcą"; w jaki sposób dostosowanie strategii i możliwości biznesowych i IT zwiększy konkurencyjność; oraz roli, jaką technologie cyfrowe mogą odgrywać w umacnianiu biznesu. Kim jest ten kurs?

Cyfrowe przywództwo jest skierowane do kierownictwa najwyższego i średniego szczebla w każdym rodzaju i wielkości organizacji oraz w każdej branży.

Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem generalnym, czy osobą zaangażowaną w poprawę konkurencyjności biznesowej za pomocą technologii cyfrowych, ten kurs jest dla Ciebie. Nie oczekujemy od ciebie wcześniejszej znajomości teorii zarządzania ani praktycznych umiejętności technologicznych.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zapewnij sobie nauczyć w międzynarodowych kontekstach, zwiększając swoje umiejętności językowe i wiedzę międzykulturową. ... [+]

W miarę jak uniwersytety pracują, aby stać się kursami konkurencyjnymi na skalę światową w języku angielskim, rozwijają się.

Ci, którzy pracują w szkolnictwie wyższym często są wrzuceni do pracy naukowej w języku angielskim - zarówno jako nauczyciele, jak i naukowcy - bez szkolenia w języku angielskim lub umiejętności międzykulturowych.

Ten kurs ma na celu zaradzenie tym, dając ci dokładne wprowadzenie do języka angielskiego jako medium nauczania (EMI). Dowiesz się o aktualnej praktyce EMI i zwiększasz zaufanie do korzystania z języka angielskiego, a także rozwijać swoje umiejętności międzykulturowe.

Dołącz do nas i przygotuj się na globalną klasę.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zapoznaj się z kultem latynoskim dzięki filmom Luisa Bu ... [+]

Poznaj kulturę hiszpańską dzięki trzem kultowym reżyserom filmowym

Ten kurs online pozna kulturę latynoską dzięki pracy trzech kultowych hiszpańskich reżyserów: Luisa Buñuela, Pedro Almodóvara i Guillermo del Toro.

Każdego tygodnia będziemy patrzeć na innego latynoskiego reżysera, a przekonasz się, dlaczego tak wielu ludzi lubi swoją pracę. Będziesz ćwiczyć swoje oczy i uszy, oceniając fotografię, ruch, kolor, aktorstwo i historię, pomagając cieszyć się wszystkimi rodzajami filmu.

Nauczysz się także rozpoznawać i interpretować wiadomości kulturalne i ideologiczne w filmie oraz mówić o tym, w jaki sposób kultura hiszpańska w filmie różni się od Twojej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Dowiedz się, w jaki sposób media społecznościowe są wykorzystywane w opiece zdrowotnej, aby usprawnić komunikację i wymianę informacji dzięki temu bezpłatnemu kursowi onl ... [+]

Dowiedz się, w jaki sposób media społecznościowe są wykorzystywane w opiece zdrowotnej, aby poprawić komunikację.

Media społecznościowe stały się nowym kanałem zarówno do wyszukiwania informacji, jak i do tworzenia i wymiany treści generowanych przez użytkowników wśród rówieśników.

Ponieważ ilość informacji przesyłanych do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Whatsapp lub YouTube, wciąż rośnie, coraz trudniej jest odróżnić wiarygodne informacje dotyczące zdrowia od treści wprowadzających w błąd.

Ten kurs dla każdego, kto szuka możliwości i wyzwań związanych z korzystaniem z mediów społecznościowych w opiece zdrowotnej, w tym jako narzędzie masowej komunikacji podczas epidemii chorób zakaźnych.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
5 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Opracuj praktyczne lekcje, aby pomóc uczniom w wieku 14-16 lat zrozumieć biologię z tym CPD dla nauczycieli przedmiotów ścisłych. ... [+]

Ulepszanie praktycznych lekcji dla studentów w zakresie biologii

Jest tylko tylu sposobów, że uczeń może spojrzeć na komórkę cebulową, więc w jaki sposób angażować uczniów w praktyczne biologia?

Na tym kursie omawiasz związek między koncepcjami teoretycznymi i pracą praktyczną oraz uważnie przyglądasz się temu, co dzieje się w twojej klasie podczas ćwiczeń z biologii.

Będziesz także rozwijać i dzielić się kreatywnymi sposobami nauczania praktycznej biologii z podejściami, które będą miały zastosowanie w różnych sytuacjach, w tym w GCSE wymaganej praktyczności.

Jakie tematy omówisz?

Praca praktyczna dla 14-16-latków w zakresie kluczowych zagadnień: enzymów, mikroskopii i mikrobiologii.... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznawaj umiejętności rozwoju zawodowego, ICT i wielojęzyczne podejście w XXI wieku dzięki kursowi doskonalenia zawodowego w języku angielskim. ... [+]

Ten darmowy kurs online przeznaczony jest dla nauczycieli języka angielskiego na całym świecie. Pomoże Ci to rozwinąć umiejętności i praktyki, których potrzebujesz do dalszego doskonalenia zawodowego (CPD).

Ten kurs jest częścią naszego programu Nauczanie dla Sukcesu: Praktyki w nauczaniu języka angielskiego. W programie przyjrzymy się 12 praktykom zawodowym w zakresie doskonalenia umiejętności zawodowych w ramach rozwoju nauczycieli British Council.

W tym kursie przyjrzysz się czterem praktykom zawodowym:

Integracja ICTPromowanie umiejętności XXI wiekuKorzystanie z podejść wielojęzycznychZrozumienie polityki edukacyjnej i praktyki.

Ucz się z nauczycielami języka angielskiego na całym świecie... [-]

Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz się języka angielskiego jako języka obcego (TEFL). Odkryj możliwości nauczania języka angielskiego za granicą lub w domu. ... [+]

Nauczanie angielskiego to świetny sposób na poznanie świata. To niezmiernie satysfakcjonujące - widać, że uczniowie osiągają wspaniałe rzeczy dzięki nowym umiejętnościom.

Dlatego co roku tysiące osób zajmuje stanowiska na całym świecie, ucząc angielskiego jako języka obcego.

Jeśli chcesz do nich dołączyć, teraz masz szansę. Ten kurs online omawia obszary nauczania języka angielskiego (ELT), obejmujące zagadnienia związane z ELT i gdzie można go nauczyć.

Otrzymasz porady od kolegów nauczycieli i ekspertów z Cambridge English Language Assessment, pomagając Ci uczyć angielskiego za granicą lub w domu.

Jakie tematy będą obejmować?

Nauczanie kontekstów... [-]

Wielka Brytania UK Online
February 2019
Zaoczne
6 tygodnie
Online