Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Financial ELearning jest pierwszym na świecie brytyjskim rządowym Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk ) akredytowanym dostawcą szkoleń oferującym wgląd w świat finansów i handlu,

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi innowatorami działającymi w branży szkoleniowej, tworzącymi i dostarczającymi elastyczne wielojęzyczne rozwiązania e-learningowe, umożliwiające konsumentom dostęp do naszych materiałów we własnym tempie w dowolnym miejscu na świecie.

W Financial ELearning rozumiemy finanse i handel, nasze kompleksowe akredytowane Ofqual i regulowane dogłębne kursy ekonomiczne są tworzone przez handlowców z rynku finansowego i ekspertów branżowych.

Intencje

Oferowanie akredytowanych przez rząd brytyjski kursów z branży usług finansowych w zakresie zgodności, ryzyka i handlu.

Aby zapewnić kompleksowe doradztwo w zakresie doradztwa finansowego, aby zmaksymalizować efektywność operacyjną LMS i ograniczyć koszty.

Aby przyjąć istniejący / tradycyjny materiał szkoleniowy, który jest obecnie wykorzystywany i przejść na 100% dostępność online.

Jak to działa

Zapewniamy naszym klientom bezpieczny indywidualny dostęp do naszych kursów internetowych.

Zapewnij pełne wsparcie przy przyjęciu na materiał kursu, ustawienia językowe i plan studiów.

Jak uzyskać dostęp do nauki online (mieszanej) po jej zakupie?

Przy pierwszym zakupie otrzymasz e-mail z linkiem umożliwiającym dostęp do Twojego Blended Learning Portal, dodaj do zakładek to w przeglądarce lub zapisz e-mail z linkiem. Po zalogowaniu się do Blended Learning Portal przy użyciu nazwy użytkownika i hasła utworzonego podczas rejestracji, Twoje zakupy będą dostępne do obejrzenia.

Czy potrzebuję kodu dostępu, aby zalogować się do portalu Blended Learning?

Nie. Zazwyczaj wszyscy menedżerowie i uczniowie mogą logować się przy użyciu swojego adresu e-mail i hasła. Jedynym czasem, w którym potrzebujesz kodu dostępu, byłby Twój menedżer, który utworzył Twoje konto i nie znał Twojego adresu e-mail. W takim przypadku system wygeneruje kod dostępu do menedżera, który zostanie Ci udostępniony.

Kupuję online Naukę w imieniu mojej Organizacji, jak mam zarządzać swoimi uczniami i monitorować ich postępy?

Jeśli dokonasz wstępnego zakupu więcej niż jednego przedmiotu nauki online, konto zostanie utworzone dla Ciebie jako menedżera, a otrzymasz e-mailem link do portalu Blended Learning.

  • Mamy zabezpieczone narzędzia
  • Certyfikowane produkty
  • Konkurencyjna cena
  • Aprobata prawna
  • Ustanowione doświadczenie szkoleniowe
  • Świetne wsparcie
Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki
Spanish (Spain)
Włoski
Indonezyjski
Portuguese (Brazil)
Francuski
Holenderski
Rosyjski
Arabski
Chiński
Bułgarski
Białoruski
Spanish (Colombia)
Czech
Duński
Estoński
Perski
Fiński
Gruziński
Język węgierski
Hinduski
Hebrajski
Język japoński
Koreański
Litewski
Macedoński
Malajski
Spanish (Mexican)
Norweski
Rumuński
Serbski
Szwedzki
Tajski
Turecki
Ukraiński
Wietnamski
Arabic (Algeria)
Arabic (Egypt)
Arabic (Jordan)
Arabic (Kuwait)
Arabic (Lebanon)
Arabic (Morocco)
Arabic (Qatar)
Arabic (Saudi Arabia)
Arabic (Tunisia)
French (Canada)
English (UK)
Spanish (Argentina)
Portugalski
Grecki
Polski

Ta szkoła oferuje również:

Diploma

Financial ELearning

Kurs Fast Introduction dotyczący Financial Trading w Financial ELearning Finansowy zapewnia umiejętności niezbędne do rozpoczęcia obrotu na rynkach finansowych. ... [+]

Dyplom jest akredytowany w Regulowanych Ramach Kwalifikacji (RQF), regulowanych przez Ofqual.

Kwalifikacja zapewnia zrozumienie kluczowych cech, mechanizmów i wpływów na rynkach finansowych, dając uczniom szeroki zakres możliwych do przekazania umiejętności, wiedzy i zrozumienia poprzez stosowane nauczanie.

Typowe role zawodowe obejmują; Wsparcie handlu, wsparcie handlu handlowego, wsparcie dealerów, administracja Back Office, wsparcie menedżera portfela, wsparcie Menedżera ryzyka, Junior Financial Analyst, zgodność i administracja regulacyjna.

Kwalifikacje posiadają 18 punktów na RQF i czekamy na powiązane punkty UCAS dla tych, którzy chcą kontynuować studia wyższe.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 - 6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Financial ELearning

Poziom 5 ma na celu poszerzenie wiedzy kandydatów na temat finansów i przekształcenie ich w specjalistycznych profesjonalistów handlowych. Praktykanci zostaną wprowadzeni ... [+]

Advanced Diploma jest akredytowany w ramach Regulowanej Ramy Kwalifikacji (RQF), regulowanej przez Ofqual.

Nasz kurs zapewnia niezbędną wiedzę, umiejętności i zrozumienie dla tych, którzy chcą pracować jako profesjonaliści usług finansowych. Typowe role zawodowe obejmują; Handlowiec, sprzedawca, broker, kierownik ds. Portfela, kierownik ds. Ryzyka, analityk finansowy, specjalista ds. Zgodności, a także liczne role regulacyjne w urzędach centralnych.

Towarzyszenie jest odpowiednikiem dwuletniego stopnia fundacji lub wyższego dyplomu krajowego (HND), posiadającego 32 punkty kwalifikacji (RQF), przenoszone na dalszy rozwój umiejętności.

Co więcej, nasza kwalifikacja korzysta z możliwości posiadania suplementu do certyfikatu Europass, a także zasiadania jako poziom 5 w europejskich ramach kwalifikacji (EQF). Tym samym dając naszą kwalifikację możliwość przekraczania międzynarodowych systemów.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
9 - 18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Financial ELearning

Kurs na poziomie 1 Finance Essentials to innowacyjny program incepcji obejmujący podstawowe aspekty wymagań dotyczących finansów osobistych. ... [+]

Kurs na poziomie 1 Finance Essentials to innowacyjny program incepcji obejmujący podstawowe aspekty wymagań dotyczących finansów osobistych.

Ten kompleksowy kurs dla początkujących zapewnia uczniom niezbędne umiejętności i wiedzę, aby poruszać się po ogromnym wyborze banków i jak otworzyć konto, a także do bardziej dogłębnych aspektów finansowania, takich jak kredyty hipoteczne i emerytury.

Budżetowanie, utrzymywanie kontroli nad pieniędzmiopłaty bankoweOceny kredytoweOszczędności i pożyczki

wszystkie są uwzględnione w kursie i są obsługiwane przez serię krótkich filmów o dużej udarności, dokumentów pomocniczych i quizów.

Celem Finance Essentials jest pomoc w rozwijaniu zarządzania finansami przez uczących się, umożliwiając im pozyskiwanie lepszych ofert i zwiększanie dochodów.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 - 5 dni
Online
Czytaj więcej po polsku
Financial ELearning

Nasz kurs kryptowaluty poziomu 1 ma na celu przekazanie uczniowi fundamentalnego zrozumienia, w jaki sposób i dlaczego powstały kryptografie, jak / gdzie one się rozwijaj ... [+]

Nasz kurs kryptowaluty poziomu 1 ma na celu przekazanie uczniowi fundamentalnego zrozumienia, w jaki sposób i dlaczego powstały kryptografie, jak / gdzie one się rozwijają oraz jak nauczyć się ich wymieniać i odkrywać możliwości rynkowe. Kryptowaluta (lub krypto-waluta) to cyfrowy zasób zaprojektowany do pracy jako medium wymiany za pomocą kryptografii w celu zabezpieczenia transakcji. Cechą kryptowalutową i prawdopodobnie najbardziej ujmującą jej cechą jest jej organiczny charakter: nie jest wydawany przez żadną władzę centralną, co czyni ją teoretycznie odporną na ingerencję rządu lub manipulację.

Dlaczego więc muszę o tym wiedzieć?

Kryptos to EVOLUTION of Money, a Blockchain Tech to REWOLUCJA zaufania. To wielka sprawa, od przejścia od Bartering do Coined Money 2400 lat temu lub od Coined Money do Digital Money w latach 70. XX wieku. Co Internet zrobił dla Komunikacji, Cryptos zrobi to samo dla pieniędzy. Ponieważ Crypto nie może być po prostu wydrukowane z przymrużeniem oka jak Funt lub Dolar z powodu ich algorytmów kryptograficznych i że są one zdecentralizowane, otwarte, przejrzyste i możesz teraz NATYCHMIAST wysłać pieniądze bez opłat, jest to zmiana paradygmatu dla Pieniądza.... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
1 - 1 tydzień
Online
Czytaj więcej po polsku