Elizabeth Johnson Organization

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kursy języka angielskiego online dla starszych nastolatków i dorosłych

Kursy samokształcenia online i prowadzone kursy online

Samokształcenie online
EJO oferuje 9 różnych pakietów kursów online dla starszych nastolatków i dorosłych. Wszyscy studenci potrzebują połączenia z Internetem i urządzenia (większość z nich jest przystosowana do urządzeń mobilnych i po prostu pobrałaby aplikację).
Oferowane pakiety wahają się od dwuskładnikowego kursu angielskiego akademickiego do pięcioskładowego kursu języka angielskiego biznesowego. Na przykład, pakiet kursów Down to Business Achiever obejmuje Business Speaking, Business Vocabulary oraz trzy komponenty Business Writing na poziomie B2. Praktyczny kurs języka angielskiego na poziomie A2 i wyższym rozpoczyna się od testu diagnostycznego, a następnie program wybiera ścieżkę lekcji, którą podąży uczeń. Kurs na poziomie A1 lekcje są wstępnie wybrane.

Prowadził kursy online

EJO oferuje kursy online dla nauczycieli akademickiego i ogólnego angielskiego. Kursy odbywają się w 15-godzinnych blokach, a uczniowie mogą wziąć tyle bloków, ile chcą. Zniżka jest oferowana na zakupy wielokrotne. Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowanymi nauczycielami EFL współpracującymi z EJO. Oprócz czasu lekcji uczniowie otrzymają również dodatkowe zadania do wykonania. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Lekcje będą prowadzone przy użyciu zoomu lub podobnej platformy.


Dlaczego właśnie my?

Wybór najbardziej odpowiedniego kursu językowego jest naprawdę ważny, ponieważ dotyczy inwestycji w przyszłość. Niezależnie od tego, czy szukasz nauczanego kursu online, czy pakietu kursów, który jest dostępny tylko online i samokształcisz się dla siebie, członka rodziny lub jednego z pracowników, jesteśmy pewni, że odpowiedzią jest Nauka angielskiego z nami!

Lokalizacje

Alton

Address
GU34 Alton, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium