Elizabeth Johnson Organization

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W EJO utrzymujemy tradycję doskonałości w nauczaniu kursów języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z ponad 50-letnim doświadczeniem. Nasi nauczyciele są zaangażowani w dostarczanie najlepszych rozwiązań każdemu uczniowi. Korzystamy z najnowszych podręczników i zasobów do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych i sympatyzujemy z potrzebami poszczególnych uczniów. Nasze metody łączą gramatykę, czytanie i słownictwo z konwersacją.

Na naszych lekcjach mówi się stale po angielsku, a mówienie jest najlepszym sposobem na naukę!


Dlaczego właśnie my?

Wybór najbardziej odpowiedniego kursu językowego jest bardzo ważny, ponieważ chodzi o dokonanie inwestycji na przyszłość. Niezależnie od tego, czy szukasz wakacji na intensywny indywidualny program dla siebie, członka rodziny czy jednego z pracowników, jesteśmy pewni, że odpowiedzią jest nauka angielskiego z nami!

106992_106948_Smiley.jpg

Oferujemy:

Pięćdziesiąt lat doświadczenia w aranżowaniu bardzo udanych programów języka angielskiego

Uczymy angielskiego dla studentów z innych krajów od pięćdziesięciu lat. W tym czasie przyjęliśmy ponad 250 000 studentów do Wielkiej Brytanii na różnych kursach i jesteśmy znani na całym świecie.

Organizujemy kursy międzynarodowe, programy dla pojedynczych grup narodowościowych i anglojęzyczne lekcje domowe, w których indywidualni studenci mieszkają i uczą się w domu nauczyciela-gospodarza.

Wszystkie kursy, z wyjątkiem programów nauczania online, są akredytowane przez British Council. Jesteśmy członkiem krajowego stowarzyszenia akredytowanych szkół języka angielskiego i organizacji kursów językowych, angielskiego Zjednoczonego Królestwa, a także, w tym zakresie, grupy specjalistów, Young Learners English UK.

W szybko zmieniającym się świecie nasze poświęcenie dla każdego z naszych uczniów pozostaje niezmienione.


Wszystkie kursy, z wyjątkiem programów nauczania online, akredytowanych przez British Council

Akredytacja British Council jest uznanym standardem zapewnienia jakości w nauczaniu języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. British Council regularnie kontroluje organizacje oferujące kursy języka angielskiego jako języka obcego. Te, które spełniają uzgodnione wysokie standardy jakości, są akredytowane przez British Council.

Akredytacja zapewnia studentom pewność jakości. Nasze kursy zostały akredytowane od czasu wprowadzenia systemu akredytacji dla dostawców kursów języka angielskiego.


Więcej niż kurs - kompletne doświadczenie z nauki języka

Uczysz się angielskiego w swoich zajęciach z nauczycielem, ale także na wiele innych sposobów. Uczysz się poprzez rozmowę z nauczycielami i ze swoimi nowymi przyjaciółmi poza godzinami lekcji, a także, jeśli jesteś w programie dla rodziny goszczącej, ze swoimi gospodarzami. Oczywiście, uczysz się także, gdy idziesz do sklepów i odwiedzasz miejsca o znaczeniu lokalnym i narodowym.

Nauka z EJO jest zarówno skuteczna, jak i przyjemna!


Nauczanie z naciskiem na praktyczną komunikację przez odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli

Wykorzystujemy w pełni Twój pobyt w Anglii, budując zaufanie do używania języka angielskiego. Nasze nauczanie koncentruje się zawsze na Tobie i Twoich potrzebach edukacyjnych. Zajęcia szkoleniowe dają możliwość korzystania z praktycznego, codziennego języka angielskiego. Klasyka jest zawsze oparta na klasie liczącej maksymalnie szesnastu uczniów. Kurs jeden-jeden jest oczywiście projektowany indywidualnie.

Używamy podręczników jako źródła podczas niektórych lekcji, a także autentycznych, prawdziwych materiałów, takich jak artykuły prasowe, programy radiowe i telewizyjne oraz nagrania, wiersze i filmy. Zgodnie z typem, który wybraliście, cele zostaną osiągnięte poprzez pracę w parach i grupach, odgrywanie ról, dyskusje, prezentacje, wywiady i ankiety.

Nauka angielskiego w Anglii oznacza, że doświadczasz idiomatycznego i codziennego języka używanego przez native speakerów. Oferujemy maksimum możliwości ćwiczenia codziennego języka angielskiego zarówno podczas zaplanowanych zajęć jak i poza nimi.

Bardzo starannie dobieramy naszych nauczycieli, którzy chcą poznać ich doświadczenie, profesjonalizm, życzliwość i entuzjazm; w rzeczywistości ze względu na ich ogólną przydatność do typów kursów, które oferujemy. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje odpowiednie do kursu, który uczą.


Dobro studentów zawsze jest absolutnym priorytetem

Przywiązujemy największą wagę do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, stosownie do wieku, pochodzenia i rodzaju, oczywiście, że jesteśmy na.

Zakwaterowanie, które zapewniamy, będzie odpowiednie, spełni wymagania programu akredytacji British Council i zapewni bezpieczne środowisko.

Jeśli przebywasz w domu, w przeciwieństwie do zakwaterowania, będziesz mieszkać jako członek rodziny. Nasz przedstawiciel odwiedza wszystkie nasze kwatery domowe i sprawdzamy każdy dom zgodnie z kryteriami British Council. Nasze domy są ciepłe i przyjazne i nie umieszczamy więcej niż jednego studenta z tym samym pierwszym językiem w domu w tym samym czasie, chyba że szczególnie poprosisz nas o to.

Zarówno w przypadku zakwaterowania u rodziny, jak i zakwaterowania, zaproponujemy ci zrównoważoną dietę, biorąc pod uwagę wszelkie rozsądne wymagania dietetyczne, jakie możesz mieć.

Na początku kursu podajemy stosowne i przydatne informacje na temat punktów angielskiego prawa i bezpieczeństwa, a także informacje na temat miejsca, w którym przebywasz.

Dostarczymy również całodobowy numer telefonu do użycia w nagłych wypadkach.

Lokalizacje

Passfield

Address
Elizabeth Johnson Organisation LLP
Eagle House
Lynchborough Road

GU30 7SB Passfield, Anglia, Wielka Brytania