Przeczytaj oficjalny opis

Najważniejsze kwalifikacje przemysłu na świecie

Ducere nawiązał współpracę z University of Wales Trinity Saint David, aby dostarczyć dyplomy zawierające unikalne zasoby świata biznesu, z których słynie Ducere, a także akademicki rygor opracowany przez najstarszy Royal Chartered University w Walii i Anglii po uniwersytetach w Oksfordzie i Cambridge. .

Dzięki tej współpracy Ducere i University of Wales Trinity Saint David z dumą oferują najbardziej innowacyjne tytuły - wyjątkowy program studiów licencjackich umożliwiający studentom pracę nad prawdziwymi projektami z wiodącymi organizacjami biznesowymi w Wielkiej Brytanii.

Dūcere jest nowoczesnym przedsiębiorstwem społecznym z branży technologicznej, które przenosi najbardziej inspirujące umysły i najbardziej zaawansowane technologie na wyższe uczelnie. Nasze programy szkolnictwa wyższego finansują przełomowy rozwój wydawnictw i umiejętności czytania i pisania w 24 krajach afrykańskich. Do tej pory Fundacja opublikowała ponad 700 autorów studentów w ramach 50 kolekcji afrykańskich opowiadań dla dzieci.

Stopnie uniwersyteckie w gospodarce innowacyjnej XXI wieku

We współpracy z uniwersytetami i dużymi firmami, Ducere zapewnia stopnie naukowe, które są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby współczesnego ucznia dzięki elastycznym badaniom online, realnym projektom biznesowym i niezrównanej obsłudze studentów.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktyczne i odpowiednie dla przemysłu szkolnictwo wyższe

Kursy Ducere są prowadzone we współpracy z wiodącymi organizacjami, aby zapewnić kształcenie uniwersyteckie, które naprawdę przygotowuje absolwentów do podjęcia kolejnych kroków w karierze. Partnerstwa branżowe Ducere wspierają tworzenie praktycznych i istotnych treści kursu; prawdziwe projekty branżowe łączące studentów z prawdziwym światem biznesu.

Ukończenie studiów z Dūcere i UWTSD jest wyjątkowym, cennym doświadczeniem, którego nie możesz zdobyć gdzie indziej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się założyć własny biznes, założyć przedsiębiorstwo społeczne, czy też pracować w organizacji, nauczysz się poprzez stosowanie umiejętności do prawdziwych wyzwań biznesowych. Zastosowany stopień z umiejętnościami, których poszukują pracodawcy, zapewni ci sukces na wybranej drodze.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Prawdziwe spostrzeżenia od światowych liderów i innowatorów biznesowych

Wydział Ducere Global Leaders obejmuje ponad 250 liderów branży z najwyższych kręgów życia publicznego, w tym byłych prezydentów, premierów, prezesów, przedsiębiorców i filantropów.

Informacje wideo z tych liderów są wplecione w zawartość kursu i program nauczania Ducere'a, wypełniając lukę między studiami akademickimi i praktycznym, związanym z branżą uczeniem się.

"Stopień, który rozwiązuje problem skuteczności i zastosowania w miejscu pracy"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Global Leaders ... dostarczają kursy z zakresu przywództwa w prawdziwym życiu"

Tygodnik Business Review

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ducere Business School

Internet BA (Hons) Applied Business (Marketing) zapewnia studentom szeroką podstawę umiejętności wymaganych do rozwoju jako dyrektor marketingu w nowoczesnym świecie bizn ... [+]

OInternet BA (Hons) Applied Business (Marketing) zapewnia studentom szeroką podstawę umiejętności wymaganych do rozwoju jako dyrektor marketingu w nowoczesnym świecie biznesu.

Oprócz kluczowych koncepcji marketingu, studenci zostaną zapoznani ze zmianami, które zaszły w ostatnich latach i rozwiną umiejętności i wiedzę niezbędną do generowania i dostarczania wyjątkowych nowoczesnych kampanii marketingowych.

Studenci będą mieli możliwość opracowania i wdrożenia strategii marketingowych w istniejących prawdziwych organizacjach, zapewniając im unikalne doświadczenie absolwentów, aby przeskoczyć ich kariery.

Podczas gdy uczniowie będą pracować nad unikalnym doświadczeniem edukacyjnym, które obejmuje dostosowane do potrzeb działania edukacyjne i wyjątkowe treści wideo, które staną w obliczu setek najbardziej udanych i inspirujących liderów na świecie, od prezydentów i premierów po laureatów Nagrody Nobla i czołowych naukowców, studenci będą wspierane w rozwoju ich zdolności biznesowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Ducere Business School

Program BA (Hons) Applied Business (Entrepreneurship) został opracowany specjalnie dla studentów z pasją i ambicją rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia lub dalszego rozwi ... [+]

OProgram BA (Hons) Applied Business (Entrepreneurship) został opracowany specjalnie dla studentów z pasją i ambicją rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia lub dalszego rozwijania przedsięwzięcia, z którym są już powiązani.

Program zapewnia szeroką podstawę umiejętności biznesowych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców i liderów biznesu, którzy pragną stworzyć lepszą przyszłość poprzez wybitne przywództwo biznesowe, czy to jako przedsiębiorca, senior executive lub przedsiębiorca społeczny.

Podczas gdy uczniowie będą pracować nad unikalnym doświadczeniem edukacyjnym, które obejmuje dostosowane do potrzeb działania edukacyjne i wyjątkowe treści wideo, które staną w obliczu setek najbardziej udanych i inspirujących liderów na świecie, od prezydentów i premierów po laureatów Nagrody Nobla i czołowych naukowców, studenci będą wspierane w rozwoju ich zdolności biznesowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Ducere Business School

Internet BA (Hons) Applied Business (zarządzanie) zapewnia studentom umiejętności i zrozumienie wymagane do osiągnięcia doskonałości jako menedżerów strategicznych i oper ... [+]

OInternet BA (Hons) Applied Business (zarządzanie) zapewnia studentom umiejętności i zrozumienie wymagane do osiągnięcia doskonałości jako menedżerów strategicznych i operacyjnych w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Studenci poznają klasyczne zasady zarządzania i ich znaczenie w dzisiejszym kontekście, ale także ocenią wyzwania i możliwości, które pojawiły się w wysoce zglobalizowanym, zdigitalizowanym, a tym samym zróżnicowanym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Ponadto uczniowie będą rozwijać zestawy umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, które będą zarówno pomagać w skutecznym zarządzaniu w wysoko rozwiniętej gospodarce cyfrowej, jak i zwiększać potencjał przedsiębiorczości w ustalonych organizacjach. Ukończenie tego kursu umożliwi studentom projektowanie i wdrażanie ram i strategii zarządzania dostosowanych do unikalnych scenariuszy biznesowych, w których się znajdują, niezależnie od organizacji, dla której pracują.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Ducere Business School

Przełomowy Online MBA z 6 modułami opracowanymi i dostarczonymi przez jedną z najstarszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Ponadto, Dūcere Global Business School zapewnia st ... [+]

OOnline MBA jest w pełni online i nie wymaga obecności w kampusie, studiów w dowolnym miejscu na świecie w Wielkiej Brytanii MBA.

Jest to przełomowy MBA z 6 modułami opracowanymi i dostarczonymi przez jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie - The University of Wales Trinity Saint David. Ponadto, Dūcere Global Business School zapewnia studia przypadków z setek światowych liderów, wraz z dużym projektem branżowym.

Dūcere to przedsiębiorstwo społeczne, które prowadzi pionierskie inicjatywy edukacyjne w Australii, Afryce i Wielkiej Brytanii. Programy szkolnictwa wyższego realizowane przez Ducere Global Business School finansują przełomowe publikacje, rozwój szkół i pracę mentorską Fundacji Dūcere, zapewniając wyjątkowe możliwości uczenia się i przywództwa w 21 krajach afrykańskich.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Bachelor degrees for the 21st Century

The UK MBA Student Experiences