Ducere Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najważniejsze kwalifikacje przemysłu na świecie

Ducere nawiązał współpracę z University of Wales Trinity Saint David, aby dostarczyć dyplomy zawierające unikalne zasoby świata biznesu, z których słynie Ducere, a także akademicki rygor opracowany przez najstarszy Royal Chartered University w Walii i Anglii po uniwersytetach w Oksfordzie i Cambridge. .

Dzięki tej współpracy Ducere i University of Wales Trinity Saint David z dumą oferują najbardziej innowacyjne tytuły - wyjątkowy program studiów licencjackich umożliwiający studentom pracę nad prawdziwymi projektami z wiodącymi organizacjami biznesowymi w Wielkiej Brytanii.

Dūcere jest nowoczesnym przedsiębiorstwem społecznym z branży technologicznej, które przenosi najbardziej inspirujące umysły i najbardziej zaawansowane technologie na wyższe uczelnie. Nasze programy szkolnictwa wyższego finansują przełomowy rozwój wydawnictw i umiejętności czytania i pisania w 24 krajach afrykańskich. Do tej pory Fundacja opublikowała ponad 700 autorów studentów w ramach 50 kolekcji afrykańskich opowiadań dla dzieci.

Stopnie uniwersyteckie w gospodarce innowacyjnej XXI wieku

We współpracy z uniwersytetami i dużymi firmami, Ducere zapewnia stopnie naukowe, które są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby współczesnego ucznia dzięki elastycznym badaniom online, realnym projektom biznesowym i niezrównanej obsłudze studentów.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Praktyczne i odpowiednie dla przemysłu szkolnictwo wyższe

Kursy Ducere są prowadzone we współpracy z wiodącymi organizacjami, aby zapewnić kształcenie uniwersyteckie, które naprawdę przygotowuje absolwentów do podjęcia kolejnych kroków w karierze. Partnerstwa branżowe Ducere wspierają tworzenie praktycznych i istotnych treści kursu; prawdziwe projekty branżowe łączące studentów z prawdziwym światem biznesu.

Ukończenie studiów z Dūcere i UWTSD jest wyjątkowym, cennym doświadczeniem, którego nie możesz zdobyć gdzie indziej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się założyć własny biznes, założyć przedsiębiorstwo społeczne, czy też pracować w organizacji, nauczysz się poprzez stosowanie umiejętności do prawdziwych wyzwań biznesowych. Zastosowany stopień z umiejętnościami, których poszukują pracodawcy, zapewni ci sukces na wybranej drodze.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Prawdziwe spostrzeżenia od światowych liderów i innowatorów biznesowych

Wydział Ducere Global Leaders obejmuje ponad 250 liderów branży z najwyższych kręgów życia publicznego, w tym byłych prezydentów, premierów, prezesów, przedsiębiorców i filantropów.

Informacje wideo z tych liderów są wplecione w zawartość kursu i program nauczania Ducere'a, wypełniając lukę między studiami akademickimi i praktycznym, związanym z branżą uczeniem się.

"Stopień, który rozwiązuje problem skuteczności i zastosowania w miejscu pracy"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Global Leaders ... dostarczają kursy z zakresu przywództwa w prawdziwym życiu"

Tygodnik Business Review

Lokalizacje

Swansea

Address
Swansea, Walia, Wielka Brytania