Central Law Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centralne Szkolenie PrawoJest wiodącym dostawcą szkoleń zawodowych asystentów prawnych i kwalifikacji w Wielkiej Brytanii. Stanowią one przedmiot specyficzne Asystent szkolenia w celu zwiększenia swojego profilu pracodawcy i pomóc dalszej kariery. Wykwalifikowani paralegals cieszą się dużą popularnością i przeszłe absolwenci postępują zdobyć zatrudnienie, dalszej kariery i ustanowienie skutecznych firm.

Centralne Szkolenie Prawo (Scotland) Ltd razem z University of StrathclydePionierem koncepcji Trening paralegal prawie 20 lat temu. Są one obecnie wiodącym dostawcą praktycznych kwalifikacji paralegal na poziomie absolwenta całym UK.

Elastyczny, format Studium dopuszcza delegaci uczyć się we własnym tempie, obok w pełnym wymiarze czasu pracy i rodzinnych zobowiązań. Obszerne materiały szkoleniowe są dostarczane na początku kursu, łącznie z wytycznymi, tok nauczania i zadań. Kurs jest całkowicie samowystarczalne i studenci nie wymaga żadnych dodatkowych materiałów. Nasi pracownicy i nauczyciele przemysłu opartego stykają całym zapewnienie wsparcia i wskazówek. Wybrani studenci są zaproszeni do absolwenta przy rocznej ceremonii Pod University of Strathclyde, Glasgow.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Law Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat online w zarządzaniu projektami dla prawników

Online W niepełnym wymiarze czasu 6 godziny August 2019 Wielka Brytania Glasgow

CLT Szkocja jest również zachwycony oferować Online Certificate in Project Management dla prawników, która wprowadza sprawdzonych technik zarządzania i dostosowuje się je, aby były odpowiednie i zastosowanie w sektorze prawnym. [+]

CLT Szkocja jest również zachwycony oferować Online Certificate in Project Management dla prawników, która wprowadza sprawdzonych technik zarządzania i dostosowuje się je, aby były odpowiednie i zastosowanie w sektorze prawnym. Zostaniesz wprowadzony do strukturyzowanych rozwiązań zapewniających spełniasz celów biznesowych przy jednoczesnym zwiększeniu wartości klienta i zapewnienie rentowności. Niektóre szablony są i będą się kierować w korzystaniu z ich pracy dla Ciebie najlepszy. Kurs kończy elastycznie Internecie wokół innych zobowiązań. Po zakończeniu otrzymasz certyfikat w zakresie zarządzania projektami dla prawników udzielanych przez CLT Szkocji we współpracy z University of Strathclyde.... [-]