Przeczytaj oficjalny opis

O nas

 • Central Bedfordshire College została założona w 1961 roku w Dunstable.
 • W dniu 14 stycznia 2010 r. Kolegium zostało przemianowane na Central Bedfordshire College - odzwierciedlając zaangażowanie Kolegium w Central Bedfordshire jako całość oraz ambicję uznania go za pierwszą piętnastą instytucji w regionie.
 • Uznany przez Ofsted za "dobrą uczelnię o wzorowych cechach" Central Bedfordshire College niedawno zainwestował w projekt Kingsway, który stworzył nowe obiekty publiczne i studenckie w kampusie Dunstable.
 • W całym regionie Central Bedfordshire College jest postrzegany jako "przyjazny college", w którym doceniane jest bardziej dojrzałe środowisko.
 • Uczelnia zapewnia doskonałe warunki dla studentów mających trudności w nauce, a to odzwierciedla kulturę uczelni, która ma znaleźć rozwiązania
 • Central Bedfordshire College cieszy się silną współpracą z University of Bedfordshire i The University of Northampton.
 • Program nauczania jest w dużej mierze oparty na potrzebach regionu, uczących się w regionie i regionalnych pracodawcach
 • Jesteśmy tutaj, aby zapewnić uczniom maksymalny potencjał dzięki silnemu wsparciu, uczciwości i miłości do nauki

Wizja, misja, wartości i normy

Wizja

" Central Bedfordshire College przekształca i wzbogaca życie poprzez uczenie się i przedsiębiorczość w zatrudnialności".

Misja

"Zapewnimy doskonałą naukę i rozwój naszej społeczności w Bedfordshire i poza nią. Będziemy innowacyjni, przedsiębiorczy i włączający w to, co robimy i jak to robimy. Będziemy cenić i wspierać naszych uczniów, naszych kolegów i naszych partnerów. "

Wartości i normy

W Central Bedfordshire College spodziewamy się, że personel i uczniowie będą postępować zgodnie z następującymi wartościami i normami:
 • Traktować innych za pomocą RESPECT i COURTESY
 • Być SZCZEREM we wszystkich naszych kontaktach ze sobą i naszymi partnerami
 • Pracować razem jako ZESPÓŁ i UDOSTĘPNIAĆ naszą WIEDZĘ
 • Być PRZEJRZYSTE I PRZEJRZYSTE
 • Być ZAANGAŻOWANYM i UCZESTNICZYĆ w działaniach Uczelni
 • SŁUCHAĆ I KOMUNIKOWAĆ
 • Dążymy do DOSKONAŁOŚCI we wszystkim, co robimy
 • ŻE ZABAWY i ZADZWOŃ SIĘ

Równość, różnorodność i integracja

W Central Bedfordshire College jesteśmy dumni z naszej pracy na rzecz równości szans, wspierania dobrych stosunków międzyludzkich i eliminacji wszelkich form dyskryminacji, prześladowania i wiktymizacji. Kolegium traktuje poważnie i bierze pod uwagę obowiązek równego traktowania sektora publicznego, który wymaga od organów publicznych:

 • Wyeliminować bezprawną dyskryminację, nękanie, wiktymizację i wszelkie inne zachowania zabronione przez Ustawę o równości z 2010 roku
 • Promuj równość szans między ludźmi, którzy mają wspólną cechę chronioną, a ludźmi, którzy jej nie podzielają
 • Promuj dobre relacje między ludźmi, którzy mają wspólną cechę chronioną, a ludźmi, którzy jej nie podzielają

W Central Bedfordshire College zapewniamy, że spełniamy nasze zobowiązania w zakresie równościowego sektora publicznego poprzez monitorowanie i realizowanie naszego rocznego planu działania EDI, który można pobrać tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Służbie ds. Równości w Sektorze Publicznym, kliknij tutaj

Oto niektóre rzeczy, które Ofsted powiedział na temat Kolegium w raporcie inspekcji Ofsted of March 2016:

"Równość szans jest dobrze promowana w całym college'u, a menedżerowie wyeliminowali luki w osiągnięciach między różnymi grupami uczniów dzięki uważnemu monitorowaniu i odpowiednim interwencjom".

"Relacje między studentami i pracownikami są bardzo pozytywne w ogromnej większości klas, w innych miejscach nauki iw obszarach społecznych uczelni Studenci lubią spędzać czas w college'u i czuć się częścią silnej społeczności."

"Uczniowie okazują szacunek swoim nauczycielom i sobie nawzajem i podnoszą poziom zaufania, zdobywają dobre niezależne myślenie i umiejętności uczenia się oraz przyczyniają się do dyskusji grupowych".

"Studenci i pracownicy konsekwentnie traktują nawzajem swoje różnorodne pochodzenie i poglądy z szacunkiem Ostatnia inicjatywa mająca na celu zachęcanie do filozoficznej debaty wokół spornych kwestii przyczynia się do ich wzajemnego zrozumienia i tolerancji oraz do bezpiecznej i harmonijnej atmosfery w całym college'u. dobrze promować brytyjskie wartości. "

Central Bedfordshire College jest dumnym posiadaczem tytułu Liderzy w Różnorodności i Inwestorach w Różnorodności, przyznawanymi przez National Center for Diversity.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Diploma

Central Bedfordshire College

Nasz dyplom na poziomie 3 w zakresie przywództwa i zarządzania jest idealny dla osób pragnących rozwinąć umiejętności niezbędne do kierowania zespołem i zarządzania nim. ... [+]

Opis kursu

Czy szukasz okazji do rozwijania swoich umiejętności zarządzania?

Nasz dyplom na poziomie 3 w zakresie przywództwa i zarządzania jest idealny dla osób pragnących rozwinąć umiejętności niezbędne do kierowania zespołem i zarządzania nim. Możesz spodziewać się postępów w zarządzaniu w różnych sektorach lub w przyszłości, aby osiągnąć pozycję lidera.

Po pomyślnym ukończeniu uczący się otrzymują uznawany na poziomie krajowym poziom 3 kwalifikacji w zakresie przywództwa i zarządzania, który jest akredytowany przez ILM.

Wymagania wstępneMusisz mieć 19 latPowinieneś być praktykującym (lub potencjalnym) menedżerem pierwszej linii lub mieć wystarczające doświadczenie zawodoweSilne zainteresowanie rozwijaniem umiejętności przywódczychDla kogo jest odpowiedni kurs?... [-]
Wielka Brytania Luton
Sierpień 2020
Język angielski
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Central Bedfordshire College