Cass Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jedna z City, pięć specjalistycznych szkół University of London, Cass Business School jest jedną z wiodących europejskich szkół biznesu. Posiadając prestiżową akredytację "potrójnej korony" w złotym standardzie, jest także jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie.

Reputacja światowej klasy

Integralną częścią City, University of London, Sir John Cass Business School jest częścią globalnej elitarnej grupy szkół biznesu. Szkoła i jej kursy są konsekwentnie zaliczane do najlepszych na świecie.

Cass posiada złotą standardową akredytację "potrójnej korony" od trzech największych na świecie i najbardziej wpływowych stowarzyszeń akredytacyjnych szkół biznesowych:

  • Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
  • Stowarzyszenie MBA (AMBA)
  • Europejski system poprawy jakości (EQUIS)

Dzięki ponad 50-letniej reputacji w dziedzinie edukacji i badań biznesowych, Cass przyciąga wybitnych naukowców, studentów i przedsiębiorców z całego świata do swojej prężnie rozwijającej się społeczności.

Misja

W Cass pomagamy jednostkom rozwijać się w dzisiejszym nieustannie zmieniającym się, połączonym środowisku biznesowym. Łączymy nowoczesną teorię i praktykę, aby inspirować uczniów w naszym tętniącym życiem londyńskim domu, jak również angażować naszą rosnącą globalną sieć studencką.

Jako jedna z wiodących na świecie szkół biznesu, nasze podejście do edukacji jest wyjątkowo osobiste, intelektualne i pełne pasji - a jednocześnie globalne, praktyczne i zdyscyplinowane. Dzięki temu możemy rozwijać silnych liderów biznesu, którzy promują zwinność, rozróżnienie i zrównoważony rozwój w swojej pracy.

Wiedza - budujemy wiedzę, która inspiruje wpływowe i wpływowe myślenie przywódcze

Edukacja - personalizujemy doświadczenia edukacyjne, aby budować umiejętności i wiedzę oraz promować rozróżnienie i zręczność

Społeczność - wspólnie działamy jako społeczność, pomagając naszym pracownikom, absolwentom, partnerom i studentom na całym świecie

Globalna perspektywa

Nasz globalny zasięg jest istotną częścią naszego sukcesu i wspiera nasze zaangażowanie w różnorodność.

W Cass stosujemy globalne podejście do wszystkiego, co robimy. Obejmuje to naszą działalność podwójnego kampusu w Dubaju w celu obsługi Bliskiego Wschodu, poprzez dostarczanie modułów i organizowanie wycieczek studyjnych dookoła świata oraz rekrutowanie studentów i pracowników akademickich z różnych środowisk kulturowych i narodowości.

Poprzez naszą globalną perspektywę zdajemy sobie sprawę z ogromnego potencjału różnorodności i współpracy.

Praktyczna edukacja

Niezależnie od tego, czy dołączysz do Cass jako licencjat, magister czy student MBA, aby zdobyć tytuł doktora lub ulepszyć swój rozwój poprzez edukację menedżerską, będziesz narażony na inspirującą mieszankę najnowocześniejszej teorii i praktyki.

W Cass nie wierzymy w działanie w silosach. Nasza wiodąca na świecie szkoła biznesu umożliwia dogłębną wiedzę dzięki bliskiej współpracy z liderami branży.

Takie podejście pozwala nam wyposażyć cię w wiedzę, praktyczne umiejętności i pewność, której potrzebujesz, aby dobrze się rozwijać w ciągle zmieniającym się rzeczywistym świecie biznesu.

Dołącz do Cass i stań się częścią rosnącej, potężnej globalnej społeczności, w której możesz stworzyć własną markę jako lider myśli i stworzyć własną historię sukcesu.

Fundacja Sir Johna Cassa

Odkąd renomowany przedsiębiorca Sir John Cass założył szkołę w Aldgate w 1710 roku, Fundacja Sir Johna Cassa wsparła światową edukację w Londynie.

W maju 2001 r. Fundacja udzieliła hojnej darowizny na nowy projekt budowlany Cass Business School . Obecnie nadal zapewnia stałe wsparcie dla Cass i globalnej społeczności ponad 35 000 liderów biznesu nowej generacji.

Lokalizacje

Londyn

Address
106 Bunhill Row
EC1Y 8TZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje