Cambridge Management and Leadership School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doskonalenie wiedzy, wzmacnianie menedżerów i liderów

 • Zaawansowany program nauczania

Nasz program nauczania na poziomie licencjackim i podyplomowym odpowiada najnowszemu standardowi zawodowemu, dostosowanemu i uznanemu w Wielkiej Brytanii i Europejskich Ramach Kwalifikacji.

 • Pathways uniwersyteckie

Nasze kwalifikacje zapewniają opłacalne i niedrogie drogi do wiodących na świecie programów studiów wyższych. Będziesz musiał spełnić wymagania wstępne lub uzyskać zwolnienia.

 • Akademicka doskonałość

Pracujemy zgodnie z zasadami i przepisami mającymi na celu utrzymanie najwyższego poziomu akademickiego w celu rozwijania umiejętności krytycznych, analitycznych, wizjonerskich, twórczych i praktycznych.

 • Ucz się online

Ucz się w elastyczny i systematyczny sposób, otrzymuj wysokiej jakości i dedykowane przyjazne dla użytkownika wsparcie i wskazówki od wykładowców i uzyskaj uznawaną międzynarodowo kwalifikację.

O Cambridge Management and Leadership School

Cambridge Management and Leadership School to wyjątkowa, nowoczesna i innowacyjna instytucja akademicka oparta na zasadach doskonałości, innowacji, równości i szans dla wszystkich. Jesteśmy znani na całym świecie i historycznym mieście Cambridge w Anglii, oferując światowej klasy, rygorystyczny, innowacyjny i interdyscyplinarny program nauczania dla studentów z całego świata w całości online. Rozwijamy krytyczne, analityczne, wizjonerskie, kreatywne, osobiste, społeczne i praktyczne umiejętności dla naszych uczniów poprzez nasze podejścia pedagogiczne, strategie i najwyższej jakości program nauczania i przygotowujemy ich, by stali się kompetentnymi i odnoszącymi sukcesy menedżerami i liderami w życiu osobistym i zawodowym.

Nasza wizja

Nasza wizja Cambridge Management and Leadership School ma stać się wiodącym na świecie dostawcą edukacji online na odległość w zarządzaniu przedsiębiorstwem i przywództwem o reputacji doskonałości

Nasze cele strategiczne

 • Rozwijaj i zwiększaj doskonałość w naszym nauczaniu, uczeniu się, zarządzaniu i zarządzaniu.
 • Przyciągnij zróżnicowaną grupę uczniów z całego świata w naszych kwalifikacjach
 • Przyciągnij utalentowanych studentów na ograniczone stypendia z całego świata i rozwijaj umiejętności zarządzania i przywództwa, aby stać się produktywną częścią społeczno-ekonomicznego rozwoju ich kraju.
 • Twórz innowacyjnych, przedsiębiorczych i kompetentnych absolwentów
 • Rozwijaj i wzmacniaj nasze zaangażowanie z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi interesariuszami.

Dlaczego właśnie my

 • Cambridge Management and Leadership School jest akredytowana przez Akredytację dla Międzynarodowych Szkół, Uczelni i Uniwersytetów (ASIC), która jest niezależnym organem świadczącym usługi akredytacyjne dla niezależnych szkół wyższych i wyższych. Akredytacja ASIC pomaga uczniom i rodzicom w dokonaniu bardziej świadomego wyboru, a także pomoże szkole, college'owi, uniwersytetowi, ośrodkowi szkoleniowemu lub dostawcy kształcenia na odległość, wykazać przed międzynarodową organizacją studencką, że są instytucją wysokiej jakości.
 • Cambridge Management and Leadership School jest akredytowana przez OTHM Qualifications, EBMA, Qualifi Ltd i ABMA Education.
 • Oferujemy akredytowane i uznane na arenie międzynarodowej kwalifikacje.
 • Możesz uczyć się u nas z dowolnego miejsca na świecie.
 • Nasza kadra nauczycielska ma doświadczenie i kompetencje do poziomu doktoratu.
 • Dążymy do zapewnienia doskonałości w naszym nauczaniu i uczeniu się.
 • Większość naszych kursów nie ma ograniczeń dotyczących wjazdu.
 • Nasze kursy zapewniają ciągły rozwój zawodowy
 • Nasze kursy przygotowują Cię do zatrudnienia lub progresji zawodowej.
 • Nasze kursy zapewniają Pathways uniwersyteckie, np. BA (Hons) / MBA.
 • Ucz się w elastycznym środowisku we własnym czasie.
 • Nasze zasady są zapewniane i kontrolowane pod względem jakości przez organy przyznające.
 • Zapewniamy doskonałą naukę i nauczanie w bezpiecznym środowisku.
 • Zostaniesz częścią Cambridge Management and Leadership School , Cambridge, Wielka Brytania.

Zobacz nasze usługi

Usługi dla uczniów

Oferujemy cenne, konkurencyjne i opłacalne wsparcie dla naszych uczniów od rejestracji, rejestracji do ukończenia kursu, która obejmuje również doradztwo i poradnictwo zawodowe. To jest powód, dla którego osiągnęliśmy 100% sukcesu, a 95% naszych absolwentów pracuje w ciągu 6 miesięcy.

Nauka poprzez odbicie

Wspieramy naszych uczniów w przedstawianiu dowodów w zadaniach związanych z oceną za pomocą prawdziwej demonstracji związanej z pracą, przykładów, studiów przypadków i refleksji. Zachęcamy do korzystania z istniejącej wiedzy z przeszłości, teraźniejszości i potencjalnej przyszłości i umieszczenia wszystkiego w zajęciach, np. Zadaniach. Otrzymasz zachęcające opinie od osoby oceniającej, które będą zawierały elementy usprawnień dla ciebie.

Członkostwo

Oferujemy członkostwo naszym klientom korporacyjnym. Mamy ostatnich klientów z branży Health and Social Care, Waste, Financial i Education Industries, gdzie przeszkoliliśmy ich personel z zakresu zarządzania biznesowego, obsługi klienta, coachingu, mentoringu, oceny i kwalifikacji Quality Assurance. Jeśli chcesz zostać naszym klientem korporacyjnym, zaoferujemy Ci 20% zniżki na nasze kursy.

Certyfikat kredytowy

Dzięki naszym kwalifikacjom po zakończeniu procesu uczenia się i oceny otrzymasz certyfikat kredytowy. Certyfikat kredytowy i zapis nie mają daty wygaśnięcia i są używane przez uczących się przez całe życie. Absolwenci korzystają z nich w celu dalszej edukacji i zatrudnienia w dowolnym miejscu na świecie.

University Admissions

Pomagamy naszym absolwentom w przyjęciu na uniwersytet po ukończeniu naszych kwalifikacji. Przydzielimy Ci dedykowany kontakt, który pomoże ci w procesie rekrutacji bez żadnych opłat.

MBA i MBA (Advanced Entry)

Chcesz studiować MBA po ukończeniu poziomu 6 Dyplom w Business Administration lub MBA Top Up (poziom rozprawy) z naszym Dyplomem na poziomie 7 w Zarządzaniu Executive? Ściśle współpracujemy z EBMA, aby pomóc Ci zdobyć uznany na całym świecie dyplom MBA w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskasz bezpośrednie rekrutacje na uniwersytet przy dobrej zniżce czesnego.

Lokalizacje

Cambridge

Address
Sheraton House Castle Park
CB3 0AX Cambridge, Anglia, Wielka Brytania