Przeczytaj oficjalny opis

Doskonalenie wiedzy, wzmacnianie menedżerów i liderów

 • Zaawansowany program nauczania

Nasz program nauczania na poziomie licencjackim i podyplomowym odpowiada najnowszemu standardowi zawodowemu, dostosowanemu i uznanemu w Wielkiej Brytanii i Europejskich Ramach Kwalifikacji.

 • Pathways uniwersyteckie

Nasze kwalifikacje zapewniają opłacalne i niedrogie drogi do wiodących na świecie programów studiów wyższych. Będziesz musiał spełnić wymagania wstępne lub uzyskać zwolnienia.

 • Akademicka doskonałość

Pracujemy zgodnie z zasadami i przepisami mającymi na celu utrzymanie najwyższego poziomu akademickiego w celu rozwijania umiejętności krytycznych, analitycznych, wizjonerskich, twórczych i praktycznych.

 • Ucz się online

Ucz się w elastyczny i systematyczny sposób, otrzymuj wysokiej jakości i dedykowane przyjazne dla użytkownika wsparcie i wskazówki od wykładowców i uzyskaj uznawaną międzynarodowo kwalifikację.

O Cambridge Management and Leadership School

Cambridge Management and Leadership School to wyjątkowa, nowoczesna i innowacyjna instytucja akademicka oparta na zasadach doskonałości, innowacji, równości i szans dla wszystkich. Jesteśmy znani na całym świecie i historycznym mieście Cambridge w Anglii, oferując światowej klasy, rygorystyczny, innowacyjny i interdyscyplinarny program nauczania dla studentów z całego świata w całości online. Rozwijamy krytyczne, analityczne, wizjonerskie, kreatywne, osobiste, społeczne i praktyczne umiejętności dla naszych uczniów poprzez nasze podejścia pedagogiczne, strategie i najwyższej jakości program nauczania i przygotowujemy ich, by stali się kompetentnymi i odnoszącymi sukcesy menedżerami i liderami w życiu osobistym i zawodowym.

Nasza wizja

Nasza wizja Cambridge Management and Leadership School ma stać się wiodącym na świecie dostawcą edukacji online na odległość w zarządzaniu przedsiębiorstwem i przywództwem o reputacji doskonałości

Nasze cele strategiczne

 • Rozwijaj i zwiększaj doskonałość w naszym nauczaniu, uczeniu się, zarządzaniu i zarządzaniu.
 • Przyciągnij zróżnicowaną grupę uczniów z całego świata w naszych kwalifikacjach
 • Przyciągnij utalentowanych studentów na ograniczone stypendia z całego świata i rozwijaj umiejętności zarządzania i przywództwa, aby stać się produktywną częścią społeczno-ekonomicznego rozwoju ich kraju.
 • Twórz innowacyjnych, przedsiębiorczych i kompetentnych absolwentów
 • Rozwijaj i wzmacniaj nasze zaangażowanie z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi interesariuszami.

Dlaczego właśnie my

 • Cambridge Management and Leadership School jest akredytowana przez Akredytację dla Międzynarodowych Szkół, Uczelni i Uniwersytetów (ASIC), która jest niezależnym organem świadczącym usługi akredytacyjne dla niezależnych szkół wyższych i wyższych. Akredytacja ASIC pomaga uczniom i rodzicom w dokonaniu bardziej świadomego wyboru, a także pomoże szkole, college'owi, uniwersytetowi, ośrodkowi szkoleniowemu lub dostawcy kształcenia na odległość, wykazać przed międzynarodową organizacją studencką, że są instytucją wysokiej jakości.
 • Cambridge Management and Leadership School jest akredytowana przez OTHM Qualifications, EBMA, Qualifi Ltd i ABMA Education.
 • Oferujemy akredytowane i uznane na arenie międzynarodowej kwalifikacje.
 • Możesz uczyć się u nas z dowolnego miejsca na świecie.
 • Nasza kadra nauczycielska ma doświadczenie i kompetencje do poziomu doktoratu.
 • Dążymy do zapewnienia doskonałości w naszym nauczaniu i uczeniu się.
 • Większość naszych kursów nie ma ograniczeń dotyczących wjazdu.
 • Nasze kursy zapewniają ciągły rozwój zawodowy
 • Nasze kursy przygotowują Cię do zatrudnienia lub progresji zawodowej.
 • Nasze kursy zapewniają Pathways uniwersyteckie, np. BA (Hons) / MBA.
 • Ucz się w elastycznym środowisku we własnym czasie.
 • Nasze zasady są zapewniane i kontrolowane pod względem jakości przez organy przyznające.
 • Zapewniamy doskonałą naukę i nauczanie w bezpiecznym środowisku.
 • Zostaniesz częścią Cambridge Management and Leadership School , Cambridge, Wielka Brytania.

Zobacz nasze usługi

Usługi dla uczniów

Oferujemy cenne, konkurencyjne i opłacalne wsparcie dla naszych uczniów od rejestracji, rejestracji do ukończenia kursu, która obejmuje również doradztwo i poradnictwo zawodowe. To jest powód, dla którego osiągnęliśmy 100% sukcesu, a 95% naszych absolwentów pracuje w ciągu 6 miesięcy.

Nauka poprzez odbicie

Wspieramy naszych uczniów w przedstawianiu dowodów w zadaniach związanych z oceną za pomocą prawdziwej demonstracji związanej z pracą, przykładów, studiów przypadków i refleksji. Zachęcamy do korzystania z istniejącej wiedzy z przeszłości, teraźniejszości i potencjalnej przyszłości i umieszczenia wszystkiego w zajęciach, np. Zadaniach. Otrzymasz zachęcające opinie od osoby oceniającej, które będą zawierały elementy usprawnień dla ciebie.

Członkostwo

Oferujemy członkostwo naszym klientom korporacyjnym. Mamy ostatnich klientów z branży Health and Social Care, Waste, Financial i Education Industries, gdzie przeszkoliliśmy ich personel z zakresu zarządzania biznesowego, obsługi klienta, coachingu, mentoringu, oceny i kwalifikacji Quality Assurance. Jeśli chcesz zostać naszym klientem korporacyjnym, zaoferujemy Ci 20% zniżki na nasze kursy.

Certyfikat kredytowy

Dzięki naszym kwalifikacjom po zakończeniu procesu uczenia się i oceny otrzymasz certyfikat kredytowy. Certyfikat kredytowy i zapis nie mają daty wygaśnięcia i są używane przez uczących się przez całe życie. Absolwenci korzystają z nich w celu dalszej edukacji i zatrudnienia w dowolnym miejscu na świecie.

University Admissions

Pomagamy naszym absolwentom w przyjęciu na uniwersytet po ukończeniu naszych kwalifikacji. Przydzielimy Ci dedykowany kontakt, który pomoże ci w procesie rekrutacji bez żadnych opłat.

MBA i MBA (Advanced Entry)

Chcesz studiować MBA po ukończeniu poziomu 6 Dyplom w Business Administration lub MBA Top Up (poziom rozprawy) z naszym Dyplomem na poziomie 7 w Zarządzaniu Executive? Ściśle współpracujemy z EBMA, aby pomóc Ci zdobyć uznany na całym świecie dyplom MBA w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskasz bezpośrednie rekrutacje na uniwersytet przy dobrej zniżce czesnego.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Diploma

Cambridge Management and Leadership School

Poziom 5 Dyplom w zarządzaniu przedsiębiorstwem został opracowany w celu rozwijania i nagradzania menedżerów biznesu dzisiaj i w przyszłości, a także w dalszym ciągu zape ... [+]

O

Poziom 5 Dyplom w zarządzaniu przedsiębiorstwem został opracowany w celu rozwijania i nagradzania menedżerów biznesu dzisiaj i w przyszłości, a także w dalszym ciągu zapewniać uznanie i profesjonalizm w sektorach zarządzania. Uczniowie zyskają wgląd w funkcjonowanie, cele i procesy organizacji, doceniając ich różnorodność oraz wpływy i wpływ sił zewnętrznych na nie. Zostanie zbadane szybko zmieniające się i złożone środowisko biznesowe oraz zdolność różnych organizacji do zachowania odporności i reagowania pozytywnie na zmiany i możliwości. Zarządzanie szeregiem operacji biznesowych i funkcji, zarządzanie specyficznymi wyzwaniami dla organizacji wprowadzi uczących się w teorię zarządzania, praktykę i modele, które zapewnią cenną wiedzę i know-how. Uzasadnieniem tych programów jest zapewnienie ścieżki kariery dla osób uczących się, które chcą rozwijać swoje umiejętności zarządzania w sektorze biznesowym.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Management and Leadership School

Dyplom poziomu 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa prowadzący do MBA Top Up rozwija wiedzę, zrozumienie i umiejętności uczniów, których potrzebują uczni ... [+]

O

Poziom 7 Dyplom w zarządzaniu strategicznym i przywództwie rozwija wiedzę uczniów, ich zrozumienie i umiejętności potrzebne uczniom do radzenia sobie ze złożonością przywództwa i zarządzania strategicznego w kontekście biznesowym oraz do rozwijania ich zdolności do przewodzenia zmianom w organizacjach.

Głównym celem tej kwalifikacji jest rozwój zarządzania strategicznego i umiejętności przywódczych dla menedżerów, liderów i osób, które mają autorytet i cechy osobiste, aby przełożyć strategię organizacyjną na efektywną wydajność operacyjną. Ta kwalifikacja odzwierciedla aktualną praktykę w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa i pozwala uczącym się rozwijać i poszerzać wiedzę na temat zarządzania strategicznego i przywództwa w miejscu pracy. Kwalifikacja kładzie wyraźny nacisk na rozwój praktyczny umiejętności wraz z podstawami teoretycznymi.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Management and Leadership School

Poziom 8 Dyplom w zarządzaniu strategicznym i przywództwie ma na celu opracowanie i wdrożenie skutecznych strategii w ambitnych rozwijających się organizacjach. Zarządzan ... [+]

O

Poziom 8 Dyplom w zarządzaniu strategicznym i przywództwie ma na celu opracowanie i wdrożenie skutecznych strategii w ambitnych rozwijających się organizacjach. Zarządzanie strategiczne dotyczy dyrektorów wykonawczych i kierowników wyższego szczebla oraz tych, którzy mają autorytet i osobistą inspirację do przełożenia strategii organizacyjnej na efektywne wyniki firmy.

Kwalifikacje wymagają aspirujących lub obecnych dyrektorów i kierowników wyższego szczebla do budowania wiedzy i zrozumienia w strategicznym kierunku i przywództwie oraz koncentracji wzrostu i wydajności na wszystkich poziomach organizacji; czyniąc go konkurencyjnym i reagującym na pozyskiwanie jutrzejszego biznesu.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Management and Leadership School

Poziom 6 Dyplom w Business Administration to międzynarodowo uznana kwalifikacja akredytowana w Wielkiej Brytanii i Europejskich Ramach Kwalifikacji na poziomie 6, aby zap ... [+]

O

Poziom 6 Dyplom w Business Administration to międzynarodowo uznana kwalifikacja akredytowana w Wielkiej Brytanii i Europejskich Ramach Kwalifikacji na poziomie 6, aby zapewnić Ci szeroki zakres wiedzy, zrozumienia i umiejętności, aby rozpocząć udaną karierę w międzynarodowym biznesie, administracji i zarządzaniu lub pomóc aby rozwinąć dotychczasową karierę. Kwalifikacja zapewni ci możliwość sprawdzenia kluczowych modeli, narzędzi i technik służących rozpoznawaniu i zarządzaniu kluczowymi zagadnieniami dla przyszłości Twojej organizacji, takich jak skanowanie środowiska biznesowego do badań rynkowych i krytycznych informacji oraz skuteczne strategie pozwalające uzyskać przewagę nad konkurencją i sugerować poprawę. w istniejących politykach, procesach, metodach i technikach.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Management and Leadership School

Studia podyplomowe - poziom 7 Dyplom z rachunkowości w rachunkowości i finansach spełnia potrzeby menedżerów finansowych i księgowych w prowadzeniu ich działalności i uła ... [+]

O

Studia podyplomowe - poziom 7 Dyplom z rachunkowości w rachunkowości i finansach spełnia potrzeby menedżerów finansowych i księgowych w prowadzeniu ich działalności i ułatwiają ich przejście na wyższy poziom w ramach ich organizacji. Menedżerowie muszą być świadomi problemów, mogą analizować swoje potencjalne wyniki i konsekwencje oraz decydować, jak zareagować. Nie muszą być ekspertami we wszystkich dziedzinach biznesu, ale muszą mieć ogólną świadomość tego, jakie specjalistyczne udogodnienia i usługi istnieją i jak mogą pomóc w wypełnianiu tej roli.

Program obejmuje współczesne tematy z najnowocześniejszymi treściami, odzwierciedlając kluczowe kwestie w biznesowym środowisku XXI wieku, a także najnowsze osiągnięcia w zakresie badań nad zarządzaniem. Kwalifikacje pozwolą uczniom stać się niezależnymi, samokształconymi uczniami z narzędziami i motywacją do kontynuowania nauki, rozwijania i refleksji na temat praktyki w trakcie kariery zawodowej.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom studiów podyplomowych

Cambridge Management and Leadership School

Poziom 7 Dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zdrowia i opieki społecznej Zarządzanie ma na celu umożliwienie uczniom rozwinięcia solidnego zrozumienia konc ... [+]

O

Poziom 7 Dyplom studiów podyplomowych w zakresie zdrowia i opieki społecznej Zarządzanie ma na celu umożliwienie rozwoju uczniom

Rozsądne zrozumienie polityki,Koncepcje i teorie zarządzania, przywództwa i praktyki w zakresie opieki zdrowotnej i społecznej, orazZrozumienie dla poprawy jakości usług zdrowotnych lub opieki społecznej.

Zapewnia uczniom możliwość zaangażowania się w wyzwania stojące przed profesjonalistami, użytkownikami usług i decydentami w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Poziom 7 Dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zdrowia i opieki społecznej Zarządzanie stworzy wiedzę kandydatów, aby mogli pracować jako skuteczny menedżer lub lider w branży szpitali lub opieki zdrowotnej / społecznej. Łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną w sektorze zdrowia i opieki społecznej.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku