B&20 British School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

B & 20 British School została stworzona z myślą o potrzebach studentów, specjalistów i firm, które chcą podjąć ukierunkowany kurs języka angielskiego lub zajęcia marketingowe online.

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany), angielski biznesowy oraz przygotowanie do oficjalnych egzaminów Cambridge ESOL, IELTS, CV i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Obecnie oferujemy również Master online w zakresie zarządzania marketingiem cyfrowym dla absolwentów i specjalistów w języku angielskim i włoskim, zapewniający poprawę umiejętności marketingu cyfrowego na rynku pracy i uczelni.

Mamy profesjonalny zespół nauczycieli języka angielskiego, którzy pomogą Ci uzyskać 100% znajomość języka angielskiego bezpośrednio z domu.

Kursy będą odbywać się przez Skype / Zoom lub w czasie dostosowanym do twoich wymagań, w tym w weekend.

cuncon / Pixabay

Która szkoła?

Czasami bardzo trudno jest znaleźć szkołę najbardziej odpowiednią do twoich potrzeb językowych. Na przykład, jeśli mieszkasz w Londynie, z jednej strony masz szeroką gamę instytucji edukacyjnych, z których możesz wybierać, ale z drugiej strony, niestety, nie jest w stanie ocenić i znaleźć najlepszej szkoły języka angielskiego w Londynie dla Ciebie proste zadanie, jak się wydaje. To miasto oferuje tak różnorodną, a jednak niejednorodną liczbę szkół, do tego stopnia, że czasem nie wydaje się, abyśmy mogli znaleźć idealną dla siebie.

Jak decydujemy? Czego szukamy? Jakie elementy i usługi musimy wziąć pod uwagę i przeanalizować, zanim zdecydujemy, gdzie się zapisać, jak długo i jaki kurs wziąć udział? Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ale być może pamiętamy powiedzenie „zachowaj prostotę” i najprawdopodobniej odniesiemy sukces. Oto nasze sugestie. Znajomość języka musi zostać oceniona przez szkołę języka angielskiego, więc muszą mieć to ułatwienie przed rozpoczęciem czegokolwiek. Muszą być łatwo dostępne z dowolnego miejsca w mieście, ale jednocześnie muszą być w stanie wspierać cię zdalnie (na przykład za pośrednictwem WhatsApp, Skype, Messenger) w dowolnym momencie, nawet jeśli nie fizycznie uczęszczać na ich kursy; muszą zapewnić tutorów / nauczycieli, których programy nauczania można znaleźć na ich stronie internetowej lub w innym łatwo dostępnym miejscu; powinni oni być dostępni w celu omówienia twoich potrzeb, głównie w celu dostosowania swoich usług do twoich wymagań. Byłoby również wielkim plusem, gdyby udało im się również zorganizować i zachęcić uczniów do zajęć pozalekcyjnych oraz z ich nauczycielami / nauczycielami, takich jak wizyty w muzeum, ad hoc „kursy codziennego życia”, kina, teatr, itp.

Narzędzia są najważniejsze i dlatego powinieneś otrzymywać książki bez konieczności szukania ich w księgarniach lub kupowania ich online. Zasadniczo najlepsza szkoła języka angielskiego w Londynie powinna być w stanie zapewnić najbardziej odpowiednią obsługę, abyś mógł bez wysiłku poprawić swoją wiedzę i umiejętności językowe, sprawiając, że będzie to przyjemnością.

Co robimy - Na Skype

Dzisiejszy zajęty styl życia nie zawsze pozwala ci poświęcić czas na naukę, hobby lub zainteresowania.

B & 20 British School znalazło odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Możesz teraz śledzić zajęcia online i uczyć się angielskiego lub marketingu bezpośrednio z wygodnej sofy lub łóżka w relaksującym otoczeniu w domu.

Otrzymasz wysokiej jakości lekcje od rodzimych nauczycieli angielskiego. Twój nauczyciel będzie dostępny do późnych godzin wieczornych, także w weekendy.

Idealny dla osób, które mają ograniczony czas i wolą lekcje online w dowolnym momencie, w tym w weekend.

Nasze zajęcia na skype są zazwyczaj pierwszym wyborem dla osób, które nie mają czasu na naukę języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dlatego zapewniamy tę usługę do godziny 22 wieczorem.

Nasze lekcje są prowadzone przez rodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy mają duże doświadczenie w zarządzaniu różnymi poziomami i konkretnymi prośbami. Lekcje są interaktywne i obejmują wszystkie omawiane tematy, w tym gramatykę angielską, konwersację, słuchanie, słownictwo, oglądanie filmów w celu lepszego zrozumienia sytuacji społecznych. Nie będziesz rozczarowany, ponieważ nasi nauczyciele pomogą ci szybko nauczyć się angielskiego i zapewnią najlepszą jakość w konkurencyjnej cenie.

Do lekcji online potrzebne jest silne i niezawodne połączenie internetowe oraz komputer stacjonarny lub laptop, notebook lub iPad. Lekcje są możliwe na smartfonach, ale nie są idealne. Korzystne mogą być słuchawki lub słuchawki i mikrofon zewnętrzny. Musisz mieć możliwość korzystania ze Skype'a lub podobnej aplikacji.

Lokalizacje

Londyn

Address
2, Regent House – Pepper Street, Muirfield Crescent
E149SZ Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium