B&20 British School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

B & 20 British School została stworzona z myślą o potrzebach studentów, specjalistów i firm, które chcą podjąć ukierunkowany kurs języka angielskiego lub zajęcia marketingowe online.

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany), angielski biznesowy oraz przygotowanie do oficjalnych egzaminów Cambridge ESOL, IELTS, CV i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Obecnie oferujemy również Master online w zakresie zarządzania marketingiem cyfrowym dla absolwentów i specjalistów w języku angielskim i włoskim, zapewniający poprawę umiejętności marketingu cyfrowego na rynku pracy i uczelni.

Mamy profesjonalny zespół nauczycieli języka angielskiego, którzy pomogą Ci uzyskać 100% znajomość języka angielskiego bezpośrednio z domu.

Kursy będą odbywać się przez Skype / Zoom lub w czasie dostosowanym do twoich wymagań, w tym w weekend.

cuncon / Pixabay

Która szkoła?

Czasami bardzo trudno jest znaleźć szkołę najbardziej odpowiednią do twoich potrzeb językowych. Na przykład, jeśli mieszkasz w Londynie, z jednej strony masz szeroką gamę instytucji edukacyjnych, z których możesz wybierać, ale z drugiej strony, niestety, nie jest w stanie ocenić i znaleźć najlepszej szkoły języka angielskiego w Londynie dla Ciebie proste zadanie, jak się wydaje. To miasto oferuje tak różnorodną, a jednak niejednorodną liczbę szkół, do tego stopnia, że czasem nie wydaje się, abyśmy mogli znaleźć idealną dla siebie.

Jak decydujemy? Czego szukamy? Jakie elementy i usługi musimy wziąć pod uwagę i przeanalizować, zanim zdecydujemy, gdzie się zapisać, jak długo i jaki kurs wziąć udział? Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ale być może pamiętamy powiedzenie „zachowaj prostotę” i najprawdopodobniej odniesiemy sukces. Oto nasze sugestie. Znajomość języka musi zostać oceniona przez szkołę języka angielskiego, więc muszą mieć to ułatwienie przed rozpoczęciem czegokolwiek. Muszą być łatwo dostępne z dowolnego miejsca w mieście, ale jednocześnie muszą być w stanie wspierać cię zdalnie (na przykład za pośrednictwem WhatsApp, Skype, Messenger) w dowolnym momencie, nawet jeśli nie fizycznie uczęszczać na ich kursy; muszą zapewnić tutorów / nauczycieli, których programy nauczania można znaleźć na ich stronie internetowej lub w innym łatwo dostępnym miejscu; powinni oni być dostępni w celu omówienia twoich potrzeb, głównie w celu dostosowania swoich usług do twoich wymagań. Byłoby również wielkim plusem, gdyby udało im się również zorganizować i zachęcić uczniów do zajęć pozalekcyjnych oraz z ich nauczycielami / nauczycielami, takich jak wizyty w muzeum, ad hoc „kursy codziennego życia”, kina, teatr, itp.

Narzędzia są najważniejsze i dlatego powinieneś otrzymywać książki bez konieczności szukania ich w księgarniach lub kupowania ich online. Zasadniczo najlepsza szkoła języka angielskiego w Londynie powinna być w stanie zapewnić najbardziej odpowiednią obsługę, abyś mógł bez wysiłku poprawić swoją wiedzę i umiejętności językowe, sprawiając, że będzie to przyjemnością.

Co robimy - Na Skype

Dzisiejszy zajęty styl życia nie zawsze pozwala ci poświęcić czas na naukę, hobby lub zainteresowania.

B & 20 British School znalazło odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Możesz teraz śledzić zajęcia online i uczyć się angielskiego lub marketingu bezpośrednio z wygodnej sofy lub łóżka w relaksującym otoczeniu w domu.

Otrzymasz wysokiej jakości lekcje od rodzimych nauczycieli angielskiego. Twój nauczyciel będzie dostępny do późnych godzin wieczornych, także w weekendy.

Idealny dla osób, które mają ograniczony czas i wolą lekcje online w dowolnym momencie, w tym w weekend.

Nasze zajęcia na skype są zazwyczaj pierwszym wyborem dla osób, które nie mają czasu na naukę języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dlatego zapewniamy tę usługę do godziny 22 wieczorem.

Nasze lekcje są prowadzone przez rodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy mają duże doświadczenie w zarządzaniu różnymi poziomami i konkretnymi prośbami. Lekcje są interaktywne i obejmują wszystkie omawiane tematy, w tym gramatykę angielską, konwersację, słuchanie, słownictwo, oglądanie filmów w celu lepszego zrozumienia sytuacji społecznych. Nie będziesz rozczarowany, ponieważ nasi nauczyciele pomogą ci szybko nauczyć się angielskiego i zapewnią najlepszą jakość w konkurencyjnej cenie.

Do lekcji online potrzebne jest silne i niezawodne połączenie internetowe oraz komputer stacjonarny lub laptop, notebook lub iPad. Lekcje są możliwe na smartfonach, ale nie są idealne. Korzystne mogą być słuchawki lub słuchawki i mikrofon zewnętrzny. Musisz mieć możliwość korzystania ze Skype'a lub podobnej aplikacji.

Lokalizacje

Londyn

Address
Kemp House, 160 City Road, London
EC1V 2NX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium