Przeczytaj oficjalny opis

O Arden University

W Arden University wierzymy, że wszyscy na całym świecie powinni mieć dostęp do szkolnictwa wyższego, na które zasługują. Niezależnie od tego, czy ukończyłeś już studia podyplomowe, czy dopiero rozpoczynasz naukę w szkolnictwie wyższym, Arden ma narzędzia i pasję, aby pomóc Ci w naprawdę wciągającym i korzystnym doświadczeniu edukacyjnym.

W Arden wierzymy, że ograniczenia geograficzne oraz zobowiązania osobiste i zawodowe są przeszkodami, które nie powinny przeszkadzać ambitnym osobom w dążeniu do wysokiej jakości edukacji w celu zwiększenia ich kariery. Oferujemy szeroką gamę programów za pośrednictwem internetowego nauczania na odległość i blended learning, aby zapewnić Ci wykształcenie, które możesz dopasować do swojego stylu życia. Nasza dostępna platforma edukacyjna online i nauczyciele-eksperci zapewniają wsparcie i doradztwo w trakcie studiów oraz zapewniają, że możesz w pełni wykorzystać swoje studia.

116439_employment-1280-740.jpg

Co nas wyróżnia

Studiuj swój stopień w Wielkiej Brytanii, gdziekolwiek jesteś

Odległość i blended learning edukacja Pathways stają się coraz bardziej popularne dzięki dostawa udostępnienia w Internecie zapewnia studentom. W Arden mamy 25 lat doświadczenia w opracowywaniu naszej wiedzy na temat opracowywania atrakcyjnych i wysokiej jakości programów wraz z naszą innowacyjną platformą do nauki online. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszym programom internetowym wspieraliśmy 50 000 studentów w każdym wieku io różnym pochodzeniu zawodowym i nadal jesteśmy oddani maksymalizacji sukcesu naszych studentów, przygotowując ich do nagradzania kariery w wybranym zawodzie.

Arden University oferuje ponad 50 programów licencjackich, podyplomowych i dyplomowych online. Wiele naszych programów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, takie jak Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) i Association of Project Managers (APM). Jesteśmy również jedną z pięciu instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, które oferują stopnie LLB (z wyróżnieniem) ze statusem kwalifikacyjnym poprzez kształcenie na odległość.

119062_logos3.png

Skup się na zatrudnialności

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi nauczyciele inwestują w Twój sukces zarówno na naszych kursach, jak i poza nimi, a nasze programy zawierają możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Po ukończeniu jednego z naszych programów będziesz w stanie wykazać się jasnym zrozumieniem swojego obszaru studiów i posiadać umiejętności niezbędne do rozwoju kariery.

Wielu naszych studentów online rozpoczęło już swoją karierę, chce przejść na wyższe stanowiska, a niektórzy są gotowi do odkrycia zupełnie nowej dziedziny. Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem jednego z naszych programów, ale nie spełniasz standardowych wymagań akademickich, możesz ubiegać się o nie poprzez naszą niestandardową trasę wejścia, która ma bardziej całościowy obraz Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego podczas przeglądu aplikacji proces.

Opcje finansowania

W Arden uważamy, że koszt nie powinien przeszkadzać w zdobywaniu cennego wykształcenia. Nasze programy studiów kosztują mniej niż średnie kwalifikacje w Wielkiej Brytanii, ale utrzymujemy konkurencyjny poziom akademicki w szkolnictwie wyższym.

Oferujemy elastyczne opcje finansowania naszych programów, aby zapewnić uczniom możliwość skupienia się na swoich badaniach, a nie stresować się finansami. Opłaty za kurs są ustalane na podstawie miejsca zamieszkania i rodzaju programu, który studiujesz.

Masz możliwość zapłacenia pełnego kosztu kursu z góry, co zazwyczaj obejmuje 10% obniżkę całkowitej ceny lub płatność w rozsądnych ratach. Nasz plan ratalny pozwala ci płacić, gdy dojdziesz do następnej fazy kursu, zamiast płacić miesięczne opłaty.

Co mówią nasi uczniowie

116278_UaNCSiuo.png

„Zacząłem czerpać korzyści z mojego MBA jeszcze przed ukończeniem studiów. Wyczułem większy szacunek i wartość w pracy od moich rówieśników i przełożonych, podczas gdy wzrost wynagrodzenia następował bardzo szybko, jak się spodziewałem”.

Rupinder Singh,

Master of Business Administration (CMI)

116277_DfXupLCk.png

„Kształcenie na odległość dało mi dużą elastyczność, która była niezbędna. Było to bardzo trudne i wymagało pełnego poświęcenia i dobrego zarządzania czasem, ale było to coś, co osiągnąłem i jestem bardzo dumny.”

Laura Benson,

BA (Hons) Biznes (marketing)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Arden University

BA (Hons) Business online Arden University ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) Business

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać wiedzę biznesową i prawną na temat istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymagane, aby stać się atutem dla przywództwa biznesowego i pomóc zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować zmiany w Twojej firmie i zarządzać nimi, ze szczególnym uwzględnieniem prawa brytyjskiego i systemu prawnego.

Moduły kursuPoziom 4... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Program ten obejmuje główne narzędzia i teorie zarządzania finansami oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Internetowy BA (z wyróżnieniem) Business (F ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie zarządzania finansami oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Finance) (CMI) rozwinie Twoje umiejętności zarządzania finansami, kluczowe dla osiągnięcia sukcesu biznesowego, przygotowując Cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja tego programu Chartered Management Institute (CMI) oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności finansowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i pomoże Ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

To Doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu z wyróżnieniem w biznesie (finanse), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Internetowa licencja B ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie biznesu (finanse), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Finance) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii zarządzania finansami niezbędnych do sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności finansowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni Ci doskonałe podstawy do przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Program ten został opracowany ze szczególnym naciskiem na umiejętności finansowe i wiedzę, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie strategicznych narzędzi marketingowych i teorii niezbędnych do sukcesu ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie (marketing), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie strategicznych narzędzi marketingowych i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program pomoże Ci wykorzystać istniejącą wiedzę, aby podjąć kolejne kroki w świecie biznesu i zapewnić doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na rozwijanie umiejętności i wiedzy marketingowej, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University (z wyróżnieniem) Business (Tourism) (doładowanie) pomoże Ci rozwinąć szerokie zrozumienie narzędzi zarządzania i teorii niezbędnych do sukcesu w branży t ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli już ukończyłeś HND w biznesie (lub równoważny), to doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w biznesie (turystyka). Arden University (z wyróżnieniem) Business (Tourism) (doładowanie) pomoże Ci rozwinąć szerokie zrozumienie narzędzi zarządzania i teorii niezbędnych do sukcesu w branży turystycznej.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w zakresie turystyki biznesowej wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni ci strategiczną i kulturową wiedzę potrzebną do zrobienia następnego kroku i zapewni ci doskonałe podstawy do przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności i wiedzy turystycznej, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Zapoznaj się z szeroką gamą praktyk biznesowych, które uczynią Cię kompetentnym „wszechstronnym”, dobrze przygotowanym do stawienia czoła współczesnemu biznesowi. Interne ... [+]

Przegląd kursu

Zapoznaj się z szeroką gamą praktyk biznesowych, dzięki którym staniesz się kompetentnym „wszechstronnym”, dobrze wyposażonym, aby stawić czoła nowoczesnemu światowi biznesu. Arden University (CMS) Arden University zapewni Ci szereg umiejętności, które przygotują Cię do ciągle zmieniającego się świata biznesu. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać ogólne umiejętności biznesowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program da ci wiedzę niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i stanie się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University z wyróżnieniem (z wyróżnieniem) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie. ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie, jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University z wyróżnieniem (z wyróżnieniem) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci wszechstronną wiedzę niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie zarządzania zasobami ludzkimi oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden Univer ... [+]

Przegląd kursu

Program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie zarządzania zasobami ludzkimi oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (CMI) pomoże rozwinąć umiejętności zarządzania personelem i przygotuje Cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności HR w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci wiedzę na temat rekrutacji potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i pomoże Ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do skutecznego zarządzania ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie (HRM), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności HR i wiedzę wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na personel i umiejętności zarządzania personelem potrzebne, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie marketingu oraz sposoby zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Mar ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie marketingu oraz sposoby zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (CMI) na Arden University rozwinie Twoje umiejętności komunikacyjne i przygotuje Cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności biznesowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program pozwoli Ci również zdobyć wiedzę marketingową, która pomoże Ci podjąć kolejne kroki w świecie biznesu.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie branży turystycznej oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University ( ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie branży turystycznej oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Biznes (Turystyka) (CMI) pomoże rozwinąć twoje umiejętności komunikacyjne i przygotuje cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w zakresie turystyki biznesowej wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni ci strategiczną i kulturową wiedzę potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w branży turystycznej i pomoże ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Arden University zapewnia szczegółowe zrozumienie zachowań przestępczych i wymia ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Arden University zapewnia szczegółowe zrozumienie zachowań przestępczych i wymiaru sprawiedliwości. Rozwiń swoje zrozumienie przyczyn i konsekwencji przestępstwa oraz obecnie stosowanych metod zapobiegania.

Elastyczny tryb nauki Ardena pozwala rozwinąć wiedzę społeczną, psychologiczną i prawną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, aby pomóc Ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc ci zrozumieć przestępstwa z różnych perspektyw i dać ci umiejętności do kariery w systemie wymiaru sprawiedliwości.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program projektowania graficznego BA (z wyróżnieniem) Arden University zapewni ci środki do rozwijania swoich zdolności twórczych i umiejętności projektowych. ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program projektowania graficznego BA (z wyróżnieniem) Arden University zapewni ci środki do rozwijania swoich zdolności twórczych i umiejętności projektowych. Rozumiesz kluczowe zasady projektowania i standardy komunikacji wizualnej, jakich oczekuje się od tej konkurencyjnej branży.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać znajomość mediów cyfrowych wraz z umiejętnościami tworzenia obrazu - wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie prezentacji wizualnej, dzięki której zbliżysz się do swoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci zrozumieć znaczenie projektowania graficznego i dać ci umiejętności spełniania wskazówek klienta i odniesienia sukcesu w karierze w komunikacji wizualnej.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) Business and Computing Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) Business and Computing Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. Ten tytuł licencjata (z wyróżnieniem) Business and Computing pomoże Ci zrozumieć zrozumienie podstawowych praktyk biznesowych, ze szczególnym naciskiem na wpływ koncepcji biznesowych i informatycznych w osiąganiu strategicznych celów firmy.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć wiedzę biznesową i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci umiejętności potrzebne, aby stać się atutem każdej firmy i pomoże ci zbliżyć się do celów zawodowych.

... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności prawne i wiedzę behawioralną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które są potrzebne, aby przybliżyć Cię do celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci zrozumieć przestępstwa z różnych perspektyw i pomóc Ci zdobyć umiejętności zawodowe w systemie wymiaru sprawiedliwości.

Moduły kursuPoziom 4... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten kurs pomoże ci zrozumieć twoje społeczne i psychologiczne czynniki, które przyczyniają się do przestępczości, oraz koncepcje mające na celu ich zwalczanie. ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii

Elastyczny tryb nauki Ardena pozwala rozwinąć wiedzę z zakresu psychologii i kryminologii wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie relacji między tymi dwoma ekscytującymi dziedzinami i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc ci zrozumieć przestępstwa z psychologicznego punktu widzenia, w celu kariery w wielu różnych sektorach.

Moduły kursuPoziom 4

Umiejętności do badań interdyscyplinarnych Rozwijaj swoje umiejętności jako ucznia i patrz na problemy z różnych perspektyw. Po zapoznaniu się ze społecznością akademicką online i zdobyciu kluczowych umiejętności niezbędnych w programie, poprawisz swoje umiejętności osobiste poszukiwane przez pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii

Elastyczny tryb nauki Ardena pozwala rozwinąć wiedzę z zakresu socjologii i kryminologii wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie relacji między tymi dwoma ekscytującymi dziedzinami i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc ci zrozumieć przestępczość z socjologicznego punktu widzenia, w celu kariery w wielu różnych sektorach.

Moduły kursuPoziom 4

Umiejętności do badań interdyscyplinarnych Rozwijaj swoje umiejętności jako ucznia i patrz na problemy z różnych perspektyw. Po wprowadzeniu do internetowej społeczności akademickiej i kluczowych umiejętnościach potrzebnych do programu, poprawisz umiejętności osobiste poszukiwane przez pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) nauk społecznych w Arden University zapewni umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia kolejnego zawodowego kroku w karierze. Kur ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) nauk społecznych w Arden University zapewni umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia kolejnego zawodowego kroku w karierze. Kurs zapewni szeroki przegląd tematów z nauk społecznych, w tym prawa, psychologii i innych dziedzin zawodowych.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala ci rozwijać swoją profesjonalną wiedzę wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci zrozumienie szeregu tematów społecznych i ich wzajemnych relacji, pomagając zbliżyć cię do celów kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby rozwinąć twoje zrozumienie różnych wpływów wpływających na społeczeństwo i przygotować cię do umiejętności w różnych zawodach.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University online BA (z wyróżnieniem) Psychologia ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) Psychologia

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala ci rozwijać swoją profesjonalną wiedzę wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie relacji między tymi dwoma ekscytującymi dziedzinami i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby rozwinąć twoje zrozumienie różnych wpływów wpływających na społeczeństwo i przygotować cię do umiejętności w różnych zawodach.

Moduły kursuPoziom 4

Umiejętności do badań interdyscyplinarnych Rozwijaj swoje umiejętności jako ucznia i patrz na problemy z różnych perspektyw. Po wprowadzeniu do internetowej społeczności akademickiej i kluczowych umiejętnościach potrzebnych do programu, poprawisz umiejętności osobiste poszukiwane przez pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University online BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie zasobami ludzkimi ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie zasobami ludzkimi

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć te umiejętności w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie relacji między tymi dwoma ekscytującymi dziedzinami i pomoże ci zbliżyć się do celów kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci zrozumieć zarządzanie zasobami ludzkimi z psychologicznego punktu widzenia i pomóc Ci zdobyć umiejętności kariery w wielu różnych sektorach.

Moduły kursuPoziom 4... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University prawo online BA (z wyróżnieniem) ... [+]

Przegląd kursu

Arden University prawo online BA (z wyróżnieniem)

Elastyczny tryb nauki Ardena pozwala rozwinąć umiejętności prawne i psychologiczne wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci dobre zrozumienie relacji między tymi dwoma ekscytującymi dziedzinami i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci zrozumieć prawo i system prawny z psychologicznego punktu widzenia, i pomóc ci zdobyć umiejętności zawodowe w systemie prawnym.

Moduły kursuPoziom 4

Umiejętności do badań interdyscyplinarnych Rozwijaj swoje umiejętności jako ucznia i patrz na problemy z różnych perspektyw. Po wprowadzeniu do internetowej społeczności akademickiej i kluczowych umiejętnościach potrzebnych do programu zaczniesz rozwijać umiejętności osobiste poszukiwane przez pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Arden University

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę potrzebne do zrobienia następnego kroku w karierze. Ten stopień licencjata (z w ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę potrzebne do zrobienia następnego kroku w karierze. Ten stopień licencjata (z wyróżnieniem) pomoże Ci zrozumieć twoje zrozumienie podstawowych zasad obliczeniowych i współczesnych narzędzi wykorzystywanych do osiągnięcia zaawansowanych celów obliczeniowych.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie informatyki i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został zaprojektowany, aby pomóc Ci opracowywać oprogramowanie i zarządzać nim w szeregu profesjonalnych celów, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki, jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równoważny. Internetowe studia ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki, jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równoważny. Internetowe studia licencjackie (z wyróżnieniem) w Arden University pozwolą lepiej zrozumieć narzędzia i teorie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie informatyki.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie informatyki i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został zaprojektowany, aby pomóc Ci opracowywać oprogramowanie i zarządzać nim w szeregu profesjonalnych celów, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki (Mobile Computing), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równoważny. ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki (Mobile Computing), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równoważny. Internetowy BSc (z wyróżnieniem) Computing (Mobile Computing) (doładowanie) w Arden University rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie informatyki.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie informatyki i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki (zarządzanie informacją), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równow ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w dziedzinie informatyki (zarządzanie informacją), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w informatyce lub równoważny. Internetowe studia licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania informacją (zarządzanie informacjami) (doładowanie) na Arden University pozwoli rozwinąć szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie informatyki.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie informatyki i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) Computing (Mobile Computing) na Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) Computing (Mobile Computing) na Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. Ten stopień licencjata (z wyróżnieniem) Computing (Mobile Computing) pomoże Ci rozwinąć zrozumienie podstawowych zasad obliczeniowych oraz współczesnych narzędzi używanych do tworzenia aplikacji i treści mobilnych.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie komputerów mobilnych i pomoże Ci zbliżyć się do celów Twojej kariery.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) informatyki na Arden University (zarządzanie) zapewni Ci umiejętności i wiedzę potrzebne do zrobienia następnego kroku w karierze ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) informatyki na Arden University (zarządzanie) zapewni Ci umiejętności i wiedzę potrzebne do zrobienia następnego kroku w karierze. Ten stopień licencjata (z wyróżnieniem) informatyki (zarządzanie informacją) pomoże Ci rozwinąć zrozumienie podstawowych zasad obliczeniowych i współczesnych narzędzi używanych do zarządzania złożonymi systemami informatycznymi.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć profesjonalną wiedzę informatyczną i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program wyposaży Cię w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dziedzinie informatyki i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) psychologii (BPS) Arden University zapewni umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia kolejnego zawodowego kroku w karierze. Kur ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BSc (z wyróżnieniem) psychologii (BPS) Arden University zapewni umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia kolejnego zawodowego kroku w karierze. Kurs pomoże rozwinąć twoje zrozumienie początków studiów psychologicznych i współczesnych praktyk stosowanych przez profesjonalistów w tej dziedzinie.

Program ten jest w pełni akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS), co daje dostęp do szerokiej gamy dodatkowych zasobów za darmo podczas studiów. Odnoszący sukcesy absolwenci z niższym drugim dyplomem z wyróżnieniem (2: 2) będą kwalifikować się do Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) BPS - podstawowy wymóg szkolenia jako profesjonalny psycholog.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program obejmuje główne narzędzia i teorie rachunkowości i finansów, dając ci umiejętności zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Online BSc (z wyróżnieniem) ra ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje główne narzędzia i teorie rachunkowości i finansów, dając ci umiejętności zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Online BSc (z wyróżnieniem) rachunkowość i finanse Arden University (ACCA) rozwinie twoje zrozumienie świata finansów i poszerzy twoje umiejętności księgowe, aby przygotować cię do następnych profesjonalnych kroków. Akredytacja ACCA tego programu daje maksymalne zwolnienie z członkostwa ACCA (dokumenty F1 do F9).

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności finansowe w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową potrzebną do zrobienia następnego kroku w świecie biznesu i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MA

Arden University

Personel organizacji jest niezbędnym elementem ich działalności, a magister zarządzania zasobami ludzkimi (CIPD) Arden University pomoże Ci poznać współczesne teorie i pr ... [+]

Przegląd kursu

Personel organizacji jest niezbędnym elementem ich działalności, a magister zarządzania zasobami ludzkimi (CIPD) Arden University pomoże Ci poznać współczesne teorie i praktyki niezbędne do kierowania rozwojem siły roboczej.

Elastyczny tryb nauki Arden ułatwia rozwijanie umiejętności zarządzania personelem wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program ostatecznie pomoże ci ulepszyć funkcję HRM w twojej organizacji i pomoże ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Wszystkie programy Arden są realizowane z naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces zawodowy. Ten program jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) , dzięki czemu masz pewność, że Twoja kariera w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Jeśli zaczynasz odgrywać bardziej strategiczną rolę w swojej karierze marketingowej, internetowy marketing strategiczny MA z Arden University zapewni Ci narzędzia do sukc ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli podejmujesz bardziej strategiczną rolę w swojej karierze marketingowej, internetowy marketing strategiczny MA z Arden University zapewni ci narzędzia do osiągnięcia sukcesu. Zyskasz szersze spojrzenie na role marketingu menedżerskiego i nauczysz się analizować dane wytwarzane przez nowoczesne narzędzia marketingowe dostępne dla profesjonalistów.

Dzięki elastycznemu trybowi studiów Arden łatwiej jest zdobyć tytuł mistrza w marketingu strategicznym, a także istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów marketingowych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Arden University

Ten internetowy program MBA (CMI) z Arden University zapewnia krytyczną przewagę, aby odnieść sukces na najwyższym poziomie biznesu, koncentrując się na cechach przywódcz ... [+]

Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (CMI) z Arden University zapewnia krytyczną przewagę w osiągnięciu sukcesu na najwyższym poziomie biznesu, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym rozwoju biznesu i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowe przedsiębiorstwo typu start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA Arden zapewnia umiejętności potrzebne do założenia firmy, aby odnieść sukces.

Wielu studentów kończy studia u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a elastyczny tryb nauki Arden ułatwia zarabianie MBA wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Management Institute, więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując si ... [+]

Master of Business Administration (Finanse)Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA firmy Arden daje Ci możliwość wprowadzenia w życie swojej nauki, zapewniając natychmiastową wartość dla siebie i swojej organizacji.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 50 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten internetowy program MBA (Data Analytics) z Arden University został zaprojektowany dla praktykujących menedżerów, którzy chcą podjąć strategiczną rolę; koncentrując si ... [+]

Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (Data Analytics) z Arden University został zaprojektowany dla praktykujących menedżerów, którzy chcą podejść do roli strategicznej; koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA Arden zapewnia umiejętności analityczne potrzebne do korzystania z danych i przygotowania firmy do sukcesu.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji. Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, ... [+]

Master of Business Administration (Doładowanie)

Przegląd kursu

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, za ułamek kosztów pełnego MBA. Programy MBA Arden University rozwijają twoje myślenie i przygotowanie na różne sposoby, gotowe na kluczowe stanowiska w branżach i organizacjach o znaczeniu globalnym.

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Arden University

Wiedza o tym, do kogo się udać i jak dotrzeć do tej grupy odbiorców, może dać organizacjom dużą przewagę. Internetowy program MSC Data Analytics and Marketing (CIM) firmy ... [+]

Przegląd kursu

Wiedza o tym, do kogo się udać i jak dotrzeć do tej grupy odbiorców, może dać organizacjom dużą przewagę. Internetowy program MSC Data Analytics and Marketing (CIM) firmy Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych w celu maksymalizacji potencjału marketingowego.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i marketingu wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing, więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera marketingowa ma najlepsze podstawy.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

W związku z tym, że cyberprzestępczość dotrzymuje kroku nowym technologiom, organizacje dostrzegają potrzebę przeszkolenia specjalistów do czytania i wykorzystywania dany ... [+]

Przegląd kursu

Ponieważ cyberprzestępczość dotrzymuje kroku nowym technologiom, organizacje zdają sobie sprawę z zapotrzebowania na specjalistów przeszkolonych w zakresie czytania i wykorzystywania danych w celu ochrony swojej firmy. Online MSc Data Analytics

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie chroniąc i zabezpieczając działania swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Big Data stało się istotnym elementem nowoczesnego biznesu, stawiając duże zapotrzebowanie na specjalistów z umiejętnościami obsługi danych, aby wykorzystać ten obszar. I ... [+]

Przegląd kursu

Big Data stało się istotnym elementem nowoczesnego biznesu, stawiając wysokie zapotrzebowanie na specjalistów z umiejętnościami w zakresie przetwarzania danych, którzy mogą czerpać korzyści z tego obszaru. Online MSc Data Analytics

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów technicznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Zazwyczaj nie byłbyś w stanie uczyć się psychologii na poziomie magisterskim bez wykształcenia licencjackiego. Jednak ten program konwersji pozwala Ci to zrobić. Jeśli po ... [+]

Przegląd kursu

Zazwyczaj nie byłbyś w stanie studiować psychologii na poziomie magisterskim bez wykształcenia licencjackiego. Jednak ten program konwersji pozwala to zrobić. Jeśli masz tytuł licencjata (z dowolnego przedmiotu), ale planujesz zmianę w kierunku psychologii, możesz teraz ukończyć magister psychologii akredytowany przez British Psychological Society (BPS) na Arden University .

Dzięki elastycznemu, 100% trybowi nauki Arden online łatwiej jest zarabiać na swoim magistrze psychologii wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie przyswajając nasze rozumienie ludzkiego umysłu.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Współczesny biznes wymaga większej integracji między funkcjami IT a szerszą strategią organizacji. Internetowe zarządzanie strategiczne IT Arden University zapewnia umiej ... [+]

Przegląd kursu

Współczesny biznes wymaga większej integracji funkcji IT i szerszej strategii organizacji. Internetowe mgr strategicznego zarządzania IT Arden University wyposaża cię w umiejętności efektywnej pracy w ramach struktury kierowniczej IT Twojej firmy.

Dzięki elastycznemu trybowi studiów Arden łatwiej jest zdobyć mistrzów w strategicznym zarządzaniu IT, a także istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów strategicznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest zaprojektowany i dostarczany przez doświadczonych praktyków, dzięki czemu możesz zapewnić, że Twoja kariera ma najlepsze podstawy dzięki bezpośredniemu doświadczeniu w branży.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Naucz się podstawowych umiejętności strategicznych, aby usprawnić funkcje biznesowe i przepływy pracy, jednocześnie projektując i wdrażając skuteczne rozwiązania architek ... [+]

Przegląd kursu

Naucz się podstawowych umiejętności strategicznych, aby usprawnić funkcje biznesowe i przepływy pracy, projektując i wdrażając skuteczne rozwiązania architektury IT. Ten program MSc Enterprise Architecture Management (CMI) jest prowadzony przez Arden University i przyniesie korzyści praktykującym specjalistom IT, którzy chcą skierować swoją karierę w kierunku zarządzania strategicznego.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów logistycznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Rozwijaj umiejętności niezbędne do poprawy możliwości telekomunikacji biznesowej i zarządzaj projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. Program Zarządzania Telekom ... [+]

Przegląd kursu

Rozwijaj umiejętności niezbędne do poprawy możliwości telekomunikacji biznesowej i zarządzaj projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. Program Zarządzania Telekomunikacją MSc firmy Arden przyniesie korzyści tym, którzy mają nadzieję na postęp lub przejście na strategiczną lub operacyjną rolę zarządzania telekomunikacyjnego.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania telekomunikacją, a także istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, a jednocześnie ulepszy sposoby i środki, dzięki którym Twoja organizacja będzie mogła skutecznie komunikować się.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy w dużym stopniu opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych biznesowych są bardzo poszukiwane. Internetowa ana ... [+]

Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy w dużym stopniu opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych biznesowych są bardzo poszukiwane. Internetowa analityka danych Arden University

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i finansów wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do swoich celów finansowych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest zaprojektowany i dostarczany przez doświadczonych praktyków, dzięki czemu możesz zapewnić, że Twoja kariera ma najlepsze podstawy dzięki bezpośredniemu doświadczeniu w branży.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc ... [+]

Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i zarządzania zasobami ludzkimi wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom i natychmiast wprowadzić praktykę w swoje miejsce pracy.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany w Twojej firmie i zarządzać nimi, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania personelem.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc ... [+]

Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby posiadające umiejętności obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. To MSc Data Analytics

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i zarządzania projektami wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów wydajności.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Wyprzedzanie zmian jest niezbędne w tym szybko zmieniającym się środowisku technologicznym. Internetowy program MSc Data Analytics i Enterprise Architecture z Arden Unive ... [+]

Przegląd kursu

Wyprzedzanie zmian jest niezbędne w tym szybko ewoluującym środowisku technologicznym. Online MSc Data Analytics

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności strategicznych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów strategicznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Innowacje, ryzyko i jakość to główne tematy do opanowania w udanej karierze w zarządzaniu operacyjnym. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania operacjami ... [+]

Przegląd kursu

Innowacje, ryzyko i jakość to główne tematy do opanowania w udanej karierze w zarządzaniu operacyjnym. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania operacjami z Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych, które zminimalizują ryzyko przy jednoczesnej maksymalizacji jakości.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do swoich innowacyjnych celów.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten tytuł magistra pomoże rozwijać umiejętności potrzebne do realizacji globalnych projektów do profesjonalnego, wysokiego standardu. Program MSc Project Management (APM) ... [+]

Przegląd kursu

Ten stopień magistra pomoże rozwinąć umiejętności potrzebne do realizacji globalnych projektów w profesjonalnym, wysokim standardzie. Program MSc Project Management (APM) z Arden University przyniesie korzyści tym, którzy już praktykują w dziedzinie zarządzania projektami lub chcą podjąć karierę w tym kierunku.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności zarządzania projektami wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, pomagając organizacji w skutecznym wypełnianiu celów projektu.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program jest akredytowany przez Association for Project Management (APM), więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Dowiedz się, jak z tym programem równoważyć elementy bezpieczeństwa IT, takie jak infrastruktura, zasady, zarządzanie i zgodność. Internetowy magister zarządzania bezpiec ... [+]

Przegląd kursu

Naucz się równoważyć elementy bezpieczeństwa IT, takie jak infrastruktura, zasady, zarządzanie i zgodność z tym programem. Internetowy mgr Arden University Zarządzanie bezpieczeństwem IT wyposaża cię w umiejętności menedżerskie do skutecznego kierowania elementami struktury bezpieczeństwa IT Twojej firmy.

Dzięki elastycznemu trybowi nauki Arden możesz zdobyć tytuł magistra w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT, a także swoje istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom, a jednocześnie wzmocni środki bezpieczeństwa cybernetycznego w swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym naciskiem na implementację bezpieczeństwa.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Skupiając się na zarządzaniu jakością, dostawach i zrównoważonym rozwoju, program ten pozwala zrozumieć szersze procesy wspierające działania inżynieryjne. Ten program za ... [+]

Przegląd kursu

Skupiając się na zarządzaniu jakością, dostawach i zrównoważonym rozwoju, program ten pozwala zrozumieć szersze procesy wspierające działania inżynieryjne. Ten program zarządzania inżynierskiego MSC przyniesie korzyści praktykującym inżynierom, którzy chcą objąć stanowisko kierownicze.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności inżynieryjnych i zarządzania projektami, a także istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów logistycznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem operacji inżynierskich.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

What Makes the Arden MBA Different?

Meet Our Student Support Team!

Arden University

Arden University Graduation 2019 Highlights