Arden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aktualizacje koronawirusa (Covid-19):

Nasze aktualne spożycie jest otwarte. Nadal zapewniamy niezakłóconą naukę na wszystkich naszych kursach. Jesteśmy specjalistami ds. Kształcenia na odległość z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu edukacji online.

O Arden University

W Arden University wierzymy, że wszyscy na całym świecie powinni mieć dostęp do szkolnictwa wyższego, na które zasługują. Niezależnie od tego, czy ukończyłeś już studia podyplomowe, czy dopiero rozpoczynasz naukę w szkolnictwie wyższym, Arden ma narzędzia i pasję, aby pomóc Ci w naprawdę wciągającym i korzystnym doświadczeniu edukacyjnym.

W Arden wierzymy, że ograniczenia geograficzne oraz zobowiązania osobiste i zawodowe są przeszkodami, które nie powinny przeszkadzać ambitnym osobom w dążeniu do wysokiej jakości edukacji w celu zwiększenia ich kariery. Oferujemy szeroką gamę programów za pośrednictwem internetowego nauczania na odległość i blended learning, aby zapewnić Ci wykształcenie, które możesz dopasować do swojego stylu życia. Nasza dostępna platforma edukacyjna online i nauczyciele-eksperci zapewniają wsparcie i doradztwo w trakcie studiów oraz zapewniają, że możesz w pełni wykorzystać swoje studia.

qNvvOL_t24tubtkJ9V85jHUI6PIABNtYww0Z_uaVgNnJ-hmj6GGPBvvvpQL18dqQkh53Vv0YYu1GhtW4SbwryMT4xQFJqpyDVy6B479LG_nxooRT4D75F_kMi9OU72m7F6nv6D2y

Co nas wyróżnia

Studiuj swój stopień w Wielkiej Brytanii, gdziekolwiek jesteś

Odległość i blended learning edukacja Pathways stają się coraz bardziej popularne dzięki dostawa udostępnienia w Internecie zapewnia studentom. W Arden mamy 25 lat doświadczenia w opracowywaniu naszej wiedzy na temat opracowywania atrakcyjnych i wysokiej jakości programów wraz z naszą innowacyjną platformą do nauki online. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszym programom internetowym wspieraliśmy 50 000 studentów w każdym wieku io różnym pochodzeniu zawodowym i nadal jesteśmy oddani maksymalizacji sukcesu naszych studentów, przygotowując ich do nagradzania kariery w wybranym zawodzie.

Arden University oferuje ponad 50 programów licencjackich, podyplomowych i dyplomowych online. Wiele naszych programów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, takie jak Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) i Association of Project Managers (APM). Jesteśmy również jedną z pięciu instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, które oferują stopnie LLB (z wyróżnieniem) ze statusem kwalifikacyjnym poprzez kształcenie na odległość.

119062_logos3.png

Skup się na zatrudnialności

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi nauczyciele inwestują w Twój sukces zarówno na naszych kursach, jak i poza nimi, a nasze programy zawierają możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Po ukończeniu jednego z naszych programów będziesz w stanie wykazać się jasnym zrozumieniem swojego obszaru studiów i posiadać umiejętności niezbędne do rozwoju kariery.

Wielu naszych studentów online rozpoczęło już swoją karierę, chce przejść na wyższe stanowiska, a niektórzy są gotowi do odkrycia zupełnie nowej dziedziny. Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem jednego z naszych programów, ale nie spełniasz standardowych wymagań akademickich, możesz ubiegać się o nie poprzez naszą niestandardową trasę wejścia, która ma bardziej całościowy obraz Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego podczas przeglądu aplikacji proces.

Opcje finansowania

W Arden uważamy, że koszt nie powinien przeszkadzać w zdobywaniu cennego wykształcenia. Nasze programy studiów kosztują mniej niż średnie kwalifikacje w Wielkiej Brytanii, ale utrzymujemy konkurencyjny poziom akademicki w szkolnictwie wyższym.

Oferujemy elastyczne opcje finansowania naszych programów, aby zapewnić uczniom możliwość skupienia się na swoich badaniach, a nie stresować się finansami. Opłaty za kurs są ustalane na podstawie miejsca zamieszkania i rodzaju programu, który studiujesz.

Co mówią nasi uczniowie

116278_UaNCSiuo.png

„Zacząłem czerpać korzyści z mojego MBA jeszcze przed ukończeniem studiów. Wyczułem większy szacunek i wartość w pracy od moich rówieśników i przełożonych, podczas gdy wzrost wynagrodzenia następował bardzo szybko, jak się spodziewałem”.

Rupinder Singh,

Master of Business Administration (CMI)

116277_DfXupLCk.png

„Kształcenie na odległość dało mi dużą elastyczność, która była niezbędna. Było to bardzo trudne i wymagało pełnego poświęcenia i dobrego zarządzania czasem, ale było to coś, co osiągnąłem i jestem bardzo dumny.”

Laura Benson,

BA (Hons) Biznes (marketing)

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

BA
Ta szkoła oferuje również: