Przeczytaj oficjalny opis

O Arden University

W Arden University wierzymy, że wszyscy na całym świecie powinni mieć dostęp do szkolnictwa wyższego, na które zasługują. Niezależnie od tego, czy ukończyłeś już studia podyplomowe, czy dopiero rozpoczynasz naukę w szkolnictwie wyższym, Arden ma narzędzia i pasję, aby pomóc Ci w naprawdę wciągającym i korzystnym doświadczeniu edukacyjnym.

W Arden wierzymy, że ograniczenia geograficzne oraz zobowiązania osobiste i zawodowe są przeszkodami, które nie powinny przeszkadzać ambitnym osobom w dążeniu do wysokiej jakości edukacji w celu zwiększenia ich kariery. Oferujemy szeroką gamę programów za pośrednictwem internetowego nauczania na odległość i blended learning, aby zapewnić Ci wykształcenie, które możesz dopasować do swojego stylu życia. Nasza dostępna platforma edukacyjna online i nauczyciele-eksperci zapewniają wsparcie i doradztwo w trakcie studiów oraz zapewniają, że możesz w pełni wykorzystać swoje studia.

116439_employment-1280-740.jpg

Co nas wyróżnia

Studiuj swój stopień w Wielkiej Brytanii, gdziekolwiek jesteś

Odległość i blended learning edukacja Pathways stają się coraz bardziej popularne dzięki dostawa udostępnienia w Internecie zapewnia studentom. W Arden mamy 25 lat doświadczenia w opracowywaniu naszej wiedzy na temat opracowywania atrakcyjnych i wysokiej jakości programów wraz z naszą innowacyjną platformą do nauki online. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszym programom internetowym wspieraliśmy 50 000 studentów w każdym wieku io różnym pochodzeniu zawodowym i nadal jesteśmy oddani maksymalizacji sukcesu naszych studentów, przygotowując ich do nagradzania kariery w wybranym zawodzie.

Arden University oferuje ponad 50 programów licencjackich, podyplomowych i dyplomowych online. Wiele naszych programów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, takie jak Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psychological Society (BPS) i Association of Project Managers (APM). Jesteśmy również jedną z pięciu instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, które oferują stopnie LLB (z wyróżnieniem) ze statusem kwalifikacyjnym poprzez kształcenie na odległość.

119062_logos3.png

Skup się na zatrudnialności

Nasze programy online zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi nauczyciele inwestują w Twój sukces zarówno na naszych kursach, jak i poza nimi, a nasze programy zawierają możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Po ukończeniu jednego z naszych programów będziesz w stanie wykazać się jasnym zrozumieniem swojego obszaru studiów i posiadać umiejętności niezbędne do rozwoju kariery.

Wielu naszych studentów online rozpoczęło już swoją karierę, chce przejść na wyższe stanowiska, a niektórzy są gotowi do odkrycia zupełnie nowej dziedziny. Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem jednego z naszych programów, ale nie spełniasz standardowych wymagań akademickich, możesz ubiegać się o nie poprzez naszą niestandardową trasę wejścia, która ma bardziej całościowy obraz Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego podczas przeglądu aplikacji proces.

Opcje finansowania

W Arden uważamy, że koszt nie powinien przeszkadzać w zdobywaniu cennego wykształcenia. Nasze programy studiów kosztują mniej niż średnie kwalifikacje w Wielkiej Brytanii, ale utrzymujemy konkurencyjny poziom akademicki w szkolnictwie wyższym.

Oferujemy elastyczne opcje finansowania naszych programów, aby zapewnić uczniom możliwość skupienia się na swoich badaniach, a nie stresować się finansami. Opłaty za kurs są ustalane na podstawie miejsca zamieszkania i rodzaju programu, który studiujesz.

Masz możliwość zapłacenia pełnego kosztu kursu z góry, co zazwyczaj obejmuje 10% obniżkę całkowitej ceny lub płatność w rozsądnych ratach. Nasz plan ratalny pozwala ci płacić, gdy dojdziesz do następnej fazy kursu, zamiast płacić miesięczne opłaty.

Co mówią nasi uczniowie

116278_UaNCSiuo.png

„Zacząłem czerpać korzyści z mojego MBA jeszcze przed ukończeniem studiów. Wyczułem większy szacunek i wartość w pracy od moich rówieśników i przełożonych, podczas gdy wzrost wynagrodzenia następował bardzo szybko, jak się spodziewałem”.

Rupinder Singh,

Master of Business Administration (CMI)

116277_DfXupLCk.png

„Kształcenie na odległość dało mi dużą elastyczność, która była niezbędna. Było to bardzo trudne i wymagało pełnego poświęcenia i dobrego zarządzania czasem, ale było to coś, co osiągnąłem i jestem bardzo dumny.”

Laura Benson,

BA (Hons) Biznes (marketing)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Arden University

BA (Hons) Business online Arden University ... [+]

Przegląd kursu

BA (Hons) Business online Arden University

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać wiedzę biznesową i prawną na temat istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymagane, aby stać się atutem dla przywództwa biznesowego i pomóc zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować zmiany w Twojej firmie i zarządzać nimi, ze szczególnym uwzględnieniem prawa brytyjskiego i systemu prawnego.

Moduły kursuPoziom 4

Umiejętności do studiów interdyscyplinarnych... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Program ten obejmuje główne narzędzia i teorie zarządzania finansami oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Internetowy BA (z wyróżnieniem) Business (F ... [+]

Przegląd kursu

Program ten obejmuje główne narzędzia i teorie zarządzania finansami oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Internetowy BA (z wyróżnieniem) Business (Finance) (CMI) Arden University rozwija umiejętności zarządzania finansami, kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, przygotowując Cię do kolejnych kroków zawodowych. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w dziedzinie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności finansowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i pomoże Ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

To Doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu z wyróżnieniem w biznesie (finanse), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Internetowa licencja B ... [+]

Przegląd kursu

To Doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu z wyróżnieniem w biznesie (finanse), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Internetowa licencja BA (Hons) Business (finanse) (Top-Up) Arden University pozwoli na szerokie zrozumienie narzędzi i teorii zarządzania finansowego niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności finansowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni Ci doskonałe podstawy do przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Program ten został opracowany ze szczególnym naciskiem na umiejętności finansowe i wiedzę, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie strategicznych narzędzi marketingowych i teorii niezbędnych do sukcesu ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie (marketing), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie strategicznych narzędzi marketingowych i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program pomoże Ci wykorzystać istniejącą wiedzę, aby podjąć kolejne kroki w świecie biznesu i zapewnić doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na rozwijanie umiejętności i wiedzy marketingowej, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University (z wyróżnieniem) Business (Tourism) (doładowanie) pomoże Ci rozwinąć szerokie zrozumienie narzędzi zarządzania i teorii niezbędnych do sukcesu w branży t ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli już ukończyłeś HND w biznesie (lub równoważny), to doładowanie umożliwi Ci uzyskanie pełnego dyplomu licencjata w biznesie (turystyka). Arden University (z wyróżnieniem) Business (Tourism) (doładowanie) pomoże Ci rozwinąć szerokie zrozumienie narzędzi zarządzania i teorii niezbędnych do sukcesu w branży turystycznej.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w zakresie turystyki biznesowej wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni ci strategiczną i kulturową wiedzę potrzebną do zrobienia następnego kroku i zapewni ci doskonałe podstawy do przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności i wiedzy turystycznej, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Zapoznaj się z szeroką gamą praktyk biznesowych, które uczynią Cię kompetentnym „wszechstronnym”, dobrze przygotowanym do stawienia czoła współczesnemu biznesowi. Interne ... [+]

Przegląd kursu

Zapoznaj się z szeroką gamą praktyk biznesowych, które uczynią Cię kompetentnym „wszechstronnym”, dobrze przygotowanym do stawienia czoła współczesnemu biznesowi. Internetowa licencja BA (z wyróżnieniem) firmy Arden University (CMI) zapewni Ci szereg umiejętności, które pomogą Ci przygotować się na nieustannie zmieniający się świat biznesu. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w dziedzinie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać ogólne umiejętności biznesowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program da ci wiedzę niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i stanie się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University z wyróżnieniem (z wyróżnieniem) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie. ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie, jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University z wyróżnieniem (z wyróżnieniem) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do sukcesu w biznesie.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci wszechstronną wiedzę niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden koncentruje się na możliwościach zatrudnienia, umiejętnościach praktycznych i sukcesie zawodowym. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie zarządzania zasobami ludzkimi oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden Univer ... [+]

Przegląd kursu

Program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie zarządzania zasobami ludzkimi oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (CMI) pomoże rozwinąć umiejętności zarządzania personelem i przygotuje Cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwijać umiejętności HR w oparciu o istniejące zobowiązania. Ten program zapewni Ci wiedzę na temat rekrutacji potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i pomoże Ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do skutecznego zarządzania ... [+]

Przegląd kursu

To doładowanie pozwoli Ci uzyskać pełny dyplom z wyróżnieniem w biznesie (HRM), jeśli wcześniej ukończyłeś HND w biznesie lub równoważny. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Business (HRM) (doładowanie) rozwinie szerokie zrozumienie narzędzi i teorii niezbędnych do skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności HR i wiedzę wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci wiedzę finansową niezbędną do podjęcia kolejnych kroków w świecie biznesu i zapewni doskonałe podstawy dla przyszłej kariery.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany ze szczególnym naciskiem na personel i umiejętności zarządzania personelem potrzebne, aby pomóc Ci zainspirować zmiany w organizacji i zarządzać nimi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie marketingu oraz sposoby zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Mar ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie marketingu oraz sposoby zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach. Arden University (z wyróżnieniem) Business (Marketing) (CMI) na Arden University rozwinie Twoje umiejętności komunikacyjne i przygotuje Cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności biznesowe wokół istniejących zobowiązań. Ten program pozwoli Ci również zdobyć wiedzę marketingową, która pomoże Ci podjąć kolejne kroki w świecie biznesu.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie branży turystycznej oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University ( ... [+]

Przegląd kursu

Ten program obejmuje najważniejsze narzędzia i teorie branży turystycznej oraz sposoby ich zastosowania w rzeczywistych sytuacjach. Arden University BA Arden University (z wyróżnieniem) Biznes (Turystyka) (CMI) pomoże rozwinąć twoje umiejętności komunikacyjne i przygotuje cię do kolejnych zawodowych kroków. Akredytacja CMI tego programu oznacza również, że absolwenci otrzymają dyplom poziomu 5 w zakresie przywództwa i zarządzania, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności w zakresie turystyki biznesowej wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni ci strategiczną i kulturową wiedzę potrzebną do podjęcia kolejnych kroków w branży turystycznej i pomoże ci stać się atutem dla wielu organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Arden University zapewnia szczegółowe zrozumienie zachowań przestępczych i wymia ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Arden University zapewnia szczegółowe zrozumienie zachowań przestępczych i wymiaru sprawiedliwości. Rozwiń swoje zrozumienie przyczyn i konsekwencji przestępstwa oraz obecnie stosowanych metod zapobiegania.

Elastyczny tryb nauki Ardena pozwala rozwinąć wiedzę społeczną, psychologiczną i prawną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, aby pomóc Ci zbliżyć się do twoich celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc ci zrozumieć przestępstwa z różnych perspektyw i dać ci umiejętności do kariery w systemie wymiaru sprawiedliwości.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Czy jesteś kreatywnym myślicielem? Czy chcesz wiedzieć, jak zastosować teorię projektowania i umiejętności w praktyce? Jeśli tak, program do projektowania graficznego ma ... [+]

Czy jesteś kreatywnym myślicielem? Czy chcesz wiedzieć, jak zastosować teorię projektowania i umiejętności w praktyce? Jeśli tak, program do projektowania graficznego ma na celu rozwinięcie zrozumienia podstawowych zasad projektowania i jego potencjału w wielu sektorach.

Będziesz zagłębiał się w tradycyjne i współczesne technologie, tworząc innowacyjne i estetyczne projekty, a także poznając krytyczne, koncepcyjne i historyczne tło sztuki, wzornictwa i kultury wizualnej. Dzięki zadaniom kursu stworzysz zestaw prac lub zestaw "Szkiców cyfrowych i wyników końcowych", aby udowodnić zdobyte umiejętności i wiedzę.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) Business and Computing Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. ... [+]

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) Business and Computing Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. Ten tytuł licencjata (z wyróżnieniem) Business and Computing pomoże Ci zrozumieć zrozumienie podstawowych praktyk biznesowych, ze szczególnym naciskiem na wpływ koncepcji biznesowych i informatycznych w osiąganiu strategicznych celów firmy.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć wiedzę biznesową i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci umiejętności potrzebne, aby stać się atutem każdej firmy i pomoże ci zbliżyć się do celów zawodowych.

... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii ... [+]

Przegląd kursu

Arden University online BA (z wyróżnieniem) kryminologii

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć umiejętności prawne i wiedzę behawioralną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci solidne zrozumienie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, które są potrzebne, aby przybliżyć Cię do celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci zrozumieć przestępstwa z różnych perspektyw i pomóc Ci zdobyć umiejętności zawodowe w systemie wymiaru sprawiedliwości.

Moduły kursuPoziom 4... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Tutaj masz szansę studiowania dwóch fascynujących dziedzin w naukach społecznych. Spędzicie równy czas w obu dyscyplinach. ... [+]

Tutaj masz szansę studiowania dwóch fascynujących dziedzin w naukach społecznych. Spędzicie równy czas w obu dyscyplinach.

Zajmiesz się takimi tematami, jak skutki zróżnicowania społecznego i nierówności w zakresie przestępczości, rozwiniesz wiedzę na temat szeregu metod badawczych i umiejętności analizy danych oraz rozwiniesz wiedzę na temat różnych wpływów na dobrostan psychiczny. Zaangażujesz się w debatę, nauczysz się pracować samodzielnie, demonstrujesz krytyczne umiejętności analizy i nauczysz się formułować i oceniać badania i dane - wszystkie umiejętności, które będą miały ogromną wartość w świecie pracy.

Wymagania dotyczące kursu... [-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Podczas kursu z zakresu kryminologii i socjologii poznasz zjawisko przestępczości. Poznasz jej przyczyny, konsekwencje, egzekwowanie i konsekwencje społeczne dla społecze ... [+]

Podczas kursu z zakresu kryminologii i socjologii poznasz zjawisko przestępczości. Poznasz jej przyczyny, konsekwencje, egzekwowanie i konsekwencje społeczne dla społeczeństwa. Studiowanie obu przedmiotów daje wgląd w świat wartości i zachowań społecznych, spojrzenie na przestępczość w szerszym kontekście społecznym poprzez zrozumienie, jak reagują na nią jednostki i instytucje.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Studenci, którzy zapisają się na ten internetowy kurs edukacyjny, poznają szereg tematów z zakresu nauk społecznych. Od zbadania budowy naszego życia społecznego po czynn ... [+]

Studenci, którzy zapisają się na ten internetowy kurs edukacyjny, poznają szereg tematów z zakresu nauk społecznych . Od zbadania budowy naszego życia społecznego po czynniki wpływające na nasze interakcje - na przykład klasę, rasę, płeć, religię, rodzinę, narodowość i rasę - zanurzysz się w nauce otaczającego Cię świata społecznego.

Nauczysz się łączyć pomysły z różnych perspektyw, które docenią pracodawcy, a także doskonalić swoje umiejętności krytycznego i analitycznego myślenia oraz oceny danych i badań.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Studiuj dwie podstawowe dyscypliny nauk społecznych w celu uzyskania wspólnego dyplomu z wyróżnieniem. Zarówno psychologia, jak i socjologia badają ludzkie zachowania - a ... [+]

Studiuj dwie podstawowe dyscypliny nauk społecznych w celu uzyskania wspólnego dyplomu z wyróżnieniem.

Zarówno psychologia, jak i socjologia badają ludzkie zachowania - ale na różnych poziomach. Podczas gdy psychologia koncentruje się na jednostkach, socjologia przygląda się szerszym zagadnieniom społecznym, które dotyczą tych osób; takie jak ubóstwo, nierówność i niesprawiedliwość społeczna. Są one analizowane wraz z czynnikami społecznymi, takimi jak polityka rządu i globalizacja. Dostajesz szansę na połączenie jednostki i społeczności, aby uzyskać zrównoważone zrozumienie funkcjonowania społeczeństwa.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Czy masz już oko na karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czy interesuje Cię wpływ psychologii na biznes? Jeśli chcesz nauczyć się jak najlepiej wykorzystać ludzi, to ... [+]

Czy masz już oko na karierę w zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czy interesuje Cię wpływ psychologii na biznes? Jeśli chcesz nauczyć się jak najlepiej wykorzystać ludzi, to co lepiej nauczyć się razem z HR niż z psychologią?

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.

Opłaty

13 500 £ (Wielka Brytania

[-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Dlaczego ludzie zachowują się tak, jak oni? Jak powinniśmy je regulować? Z tytułem Prawa i Psychologii masz szansę studiować dwie fascynujące dziedziny nauk społecznych. ... [+]

Dlaczego ludzie zachowują się tak, jak oni? Jak powinniśmy je regulować? Z tytułem Prawa i Psychologii masz szansę studiować dwie fascynujące dziedziny nauk społecznych. Spędzisz równy czas na obu przedmiotach, zdobywając solidne podstawy w zakresie wiedzy prawnej i psychologicznej oraz praktycznych umiejętności związanych z tymi tematami, takich jak debata, badania i jasne przedstawianie pomysłów.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Arden University

Dostarczony w 100% online, stopień ten pozwoli Ci poznać najnowsze teorie, techniki i problemy związane z komputerami. Opanujesz praktyczne umiejętności i zrozumienie, kt ... [+]

Dostarczony w 100% online, stopień ten pozwoli Ci poznać najnowsze teorie, techniki i problemy związane z komputerami. Opanujesz praktyczne umiejętności i zrozumienie, których potrzebujesz, aby rozwijać się w szybkim świecie komputerów.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.

Opłaty

13 500 £ (Wielka Brytania

[-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Dostarczony w 100% online, stopień ten pozwoli Ci poznać najnowsze teorie, techniki i problemy związane z komputerami. Opanujesz praktyczne umiejętności i zrozumienie, kt ... [+]

Dostarczony w 100% online, stopień ten pozwoli Ci poznać najnowsze teorie, techniki i problemy związane z komputerami. Opanujesz praktyczne umiejętności i zrozumienie, których potrzebujesz, aby rozwijać się w szybkim świecie komputerów.

Wymagania dotyczące kursu

Odpowiedni HND lub równoważny, pod warunkiem, że łączne doświadczenie w nauce pozwala osiągnąć cele programu. Jeśli nie jesteś językiem ojczystym języka angielskiego, musisz dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszej wersji.

Opłaty

4500 £ (Wielka Brytania

[-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Jeśli chcesz poznać szeroki zakres mobilnej informatyki i jej znaczenie dla biznesu i przemysłu, nie szukaj dalej. ... [+]

Jeśli chcesz poznać szeroki zakres mobilnej informatyki i jej znaczenie dla biznesu i przemysłu, nie szukaj dalej. Technologia rozwija się w szybkim tempie, a ten kurs pomoże ci być na bieżąco z nowymi trendami. Każdy z 17 modułów bada zasady obliczeń i ich działanie w kontekście mobilnym.

Wymagania dotyczące kursu

Odpowiedni HND lub równoważny, pod warunkiem, że łączne doświadczenie w nauce pozwala osiągnąć cele programu. Jeśli nie jesteś językiem ojczystym języka angielskiego, musisz dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszej wersji.

Opłaty

4500 £ (Wielka Brytania

[-]
Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Informacje to potęga, a umiejętność zarządzania zakresem danych dostępnych za pomocą różnych technologii wspierających organizację jest cenną umiejętnością. ... [+]

Informacje to potęga, a umiejętność zarządzania zakresem danych dostępnych za pomocą różnych technologii wspierających organizację jest cenną umiejętnością. Ten w 100% internetowy kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz zbudować portfolio dowodów dla pracodawców, które pokazują, że możesz dostarczyć komputerowe rozwiązania skomplikowanych problemów, używając najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Wymagania dotyczące kursu

Odpowiedni HND lub równoważny, pod warunkiem, że łączne doświadczenie w nauce pozwala osiągnąć cele programu. Jeśli nie jesteś językiem ojczystym języka angielskiego, musisz dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszej wersji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Jeśli chcesz poznać szeroki zakres mobilnej informatyki i jej znaczenie dla biznesu i przemysłu, nie szukaj dalej. ... [+]

Jeśli chcesz poznać szeroki zakres mobilnej informatyki i jej znaczenie dla biznesu i przemysłu, nie szukaj dalej. Technologia rozwija się w szybkim tempie, a ten kurs pomoże ci być na bieżąco z nowymi trendami. Każdy z 17 modułów bada zasady obliczeń i ich działanie w kontekście mobilnym.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.

Opłaty

13 500 £ (Wielka Brytania... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Informacje to potęga, a umiejętność zarządzania zakresem danych dostępnych za pomocą różnych technologii wspierających organizację jest cenną umiejętnością. ... [+]

Informacje to potęga, a umiejętność zarządzania zakresem danych dostępnych za pomocą różnych technologii wspierających organizację jest cenną umiejętnością. Ten w 100% internetowy kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz zbudować portfolio dowodów dla pracodawców, które pokazują, że możesz dostarczyć komputerowe rozwiązania skomplikowanych problemów, używając najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Psychologia to fascynująca nauka. Dlaczego ludzie zachowują się w taki sposób? Jak działają nasze umysły? Kurs obejmuje wszystkie kluczowe obszary wiedzy w psychologii: m ... [+]

Psychologia to fascynująca nauka. Dlaczego ludzie zachowują się w taki sposób? Jak działają nasze umysły? Kurs obejmuje wszystkie kluczowe obszary wiedzy w psychologii: metody badawcze, psychologia biologiczna, psychologia poznawcza, różnice indywidualne, psychologia rozwojowa i psychologia społeczna. Zdobędziesz także wiedzę na temat historii teorii psychologicznej.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE A plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Czy chcesz pracować w księgowości lub finansach? Nasza profesjonalna licencjat z rachunkowości i finansów została zaprojektowana z myślą o Twojej karierze. ... [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse (ACCA)

Czy chcesz pracować w księgowości lub finansach? Nasza profesjonalna licencjat z rachunkowości i finansów została zaprojektowana z myślą o Twojej karierze. Po pomyślnym ukończeniu, będziesz wyposażony w niezbędne umiejętności rachunkowości finansowej i zarządczej, a także silną, szeroką i praktyczną wiedzę na temat świata finansów.

Nagroda została opracowana w celu zapewnienia wyłączeń ACCA, a nasza aplikacja do tej akredytacji jest w toku. Ten kurs podlega walidacji.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MA

Arden University

Jeśli zaczynasz odgrywać bardziej strategiczną rolę w swojej karierze marketingowej, internetowy marketing strategiczny MA z Arden University zapewni Ci narzędzia do sukc ... [+]

MA Marketing strategiczny (CIM)Przegląd kursu

Jeśli zaczynasz odgrywać bardziej strategiczną rolę w swojej karierze marketingowej, internetowy marketing strategiczny MA z Arden University zapewni Ci narzędzia do sukcesu. Zyskasz szerszą perspektywę ról menedżerskich i nauczysz się analizować dane tworzone przez nowoczesne narzędzia marketingowe dostępne dla profesjonalistów.

Dzięki elastycznemu trybowi studiów Arden łatwiej jest zdobyć tytuł mistrza w marketingu strategicznym, a także istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów marketingowych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Arden University

Ten internetowy program MBA (CMI) z Arden University zapewnia krytyczną przewagę, aby odnieść sukces na najwyższym poziomie biznesu, koncentrując się na cechach przywódcz ... [+]

MBA (CMI)

Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (CMI) z Arden University zapewnia krytyczną przewagę, aby odnieść sukces na najwyższym poziomie biznesu, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA Ardena daje Ci umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w biznesie.

Wielu studentów kończy studia u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a elastyczny tryb nauki Arden ułatwia zarabianie MBA wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Management Institute, więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując si ... [+]

Master of Business Administration (Finanse)Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA firmy Arden daje Ci możliwość wprowadzenia w życie swojej nauki, zapewniając natychmiastową wartość dla siebie i swojej organizacji.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 50 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten internetowy program MBA (Data Analytics) z Arden University został zaprojektowany dla praktykujących menedżerów, którzy chcą podjąć strategiczną rolę; koncentrując si ... [+]

Master of Business Administration (Data Analytics)

Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (Data Analytics) z Arden University został zaprojektowany dla praktykujących menedżerów, którzy chcą podjąć strategiczną rolę; koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA firmy Arden daje Ci umiejętności analityczne, których będziesz potrzebować, aby korzystać z danych i ustawić swoją firmę na sukces.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji. Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, ... [+]

Master of Business Administration (Doładowanie)

Przegląd kursu

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, za ułamek kosztów pełnego MBA. Programy MBA Arden University rozwijają twoje myślenie i przygotowanie na różne sposoby, gotowe na kluczowe stanowiska w branżach i organizacjach o znaczeniu globalnym.

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Arden University

Wiedza o tym, do kogo się udać i jak dotrzeć do tej grupy odbiorców, może dać organizacjom dużą przewagę. Internetowy program MSC Data Analytics and Marketing (CIM) firmy ... [+]

Przegląd kursu

Wiedza o tym, do kogo się udać i jak dotrzeć do tej grupy odbiorców, może dać organizacjom dużą przewagę. Internetowy program MSC Data Analytics and Marketing (CIM) firmy Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych w celu maksymalizacji potencjału marketingowego.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i marketingu wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten profesjonalny program jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing, więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera marketingowa ma najlepsze podstawy.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

W związku z tym, że cyberprzestępczość dotrzymuje kroku nowym technologiom, organizacje dostrzegają potrzebę przeszkolenia specjalistów do czytania i wykorzystywania dany ... [+]

Przegląd kursu

W związku z tym, że cyberprzestępczość dotrzymuje kroku nowym technologiom, organizacje dostrzegają potrzebę przeszkolenia specjalistów do czytania i wykorzystywania danych w celu ochrony ich działalności. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania bezpieczeństwem IT firmy Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa systemów.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie chroniąc i zabezpieczając działania swojej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Big Data stało się istotnym elementem nowoczesnego biznesu, stawiając duże zapotrzebowanie na specjalistów z umiejętnościami obsługi danych, aby wykorzystać ten obszar. I ... [+]

Przegląd kursu

Big Data stało się istotnym elementem nowoczesnego biznesu, stawiając duże zapotrzebowanie na specjalistów z umiejętnościami obsługi danych, aby wykorzystać ten obszar. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania systemami informacyjnymi z Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych, które pomogą w podejmowaniu decyzji technicznych.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów technicznych.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Zazwyczaj nie byłbyś w stanie uczyć się psychologii na poziomie magisterskim bez wykształcenia licencjackiego. Jednak ten program konwersji pozwala Ci to zrobić. Jeśli po ... [+]

Przegląd kursu

Zazwyczaj nie byłbyś w stanie uczyć się psychologii na poziomie magisterskim bez wykształcenia licencjackiego. Jednak ten program konwersji pozwala Ci to zrobić. Jeśli posiadasz tytuł licencjata (w dowolnym przedmiocie), ale planujesz zmianę w kierunku psychologii, możesz teraz ukończyć psychologię magisterską akredytowaną przez British Psychological Society (BPS) z Arden University .

Dzięki elastycznemu trybowi studiów Arden łatwiej jest zdobyć tytuł mistrza psychologii oprócz istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, podczas gdy będziesz absorbować nasze rozumienie ludzkiego umysłu.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Współczesny biznes wymaga większej integracji między funkcjami IT a szerszą strategią organizacji. Internetowe zarządzanie strategiczne IT Arden University zapewnia umiej ... [+]

Przegląd kursu

Współczesny biznes wymaga większej integracji między funkcjami IT a szerszą strategią organizacji. Internetowe zarządzanie strategiczne IT Arden University zapewnia umiejętności skutecznego działania w ramach struktury zarządzania IT Twojej firmy.

Dzięki elastycznemu trybowi studiów Arden łatwiej jest zdobyć mistrzów w strategicznym zarządzaniu IT, a także istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów strategicznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest zaprojektowany i dostarczany przez doświadczonych praktyków, dzięki czemu możesz zapewnić, że Twoja kariera ma najlepsze podstawy dzięki bezpośredniemu doświadczeniu w branży.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Naucz się podstawowych umiejętności strategicznych, aby usprawnić funkcje biznesowe i przepływy pracy, jednocześnie projektując i wdrażając skuteczne rozwiązania architek ... [+]

Przegląd kursu

Naucz się podstawowych umiejętności strategicznych, aby usprawnić funkcje biznesowe i przepływy pracy, jednocześnie projektując i wdrażając skuteczne rozwiązania architektury IT. Ten program MSc Enterprise Architecture Management jest realizowany przez Arden University i przyniesie korzyści praktykującym specjalistom IT, którzy chcą skierować swoją karierę na zarządzanie strategiczne.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów logistycznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Rozwijaj umiejętności niezbędne do poprawy możliwości telekomunikacji biznesowej i zarządzaj projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. Program Zarządzania Telekom ... [+]

Przegląd kursu

Rozwijaj umiejętności niezbędne do poprawy możliwości telekomunikacji biznesowej i zarządzaj projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. Program Zarządzania Telekomunikacją MSc firmy Arden przyniesie korzyści tym, którzy mają nadzieję na postęp lub przejście na strategiczną lub operacyjną rolę zarządzania telekomunikacyjnego.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania telekomunikacją, a także istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, a jednocześnie ulepszy sposoby i środki, dzięki którym Twoja organizacja będzie mogła skutecznie komunikować się.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy w dużym stopniu opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych biznesowych są bardzo poszukiwane. Internetowa ana ... [+]

MSc Data AnalyticsPrzegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy w dużym stopniu opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych biznesowych są bardzo poszukiwane. Internetowa analityka danych Arden University

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i finansów wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do swoich celów finansowych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten profesjonalny program jest zaprojektowany i dostarczany przez doświadczonych praktyków, dzięki czemu możesz zapewnić, że Twoja kariera ma najlepsze podstawy dzięki bezpośredniemu doświadczeniu w branży.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc ... [+]

Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i zarządzania zasobami ludzkimi wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom i natychmiast wprowadzić praktykę w swoje miejsce pracy.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany w Twojej firmie i zarządzać nimi, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania personelem.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc ... [+]

Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i zarządzania projektami wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów wydajności.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Wyprzedzanie zmian jest niezbędne w tym szybko zmieniającym się środowisku technologicznym. Internetowy program MSc Data Analytics i Enterprise Architecture z Arden Unive ... [+]

Przegląd kursu

Wyprzedzanie zmian jest niezbędne w tym szybko zmieniającym się środowisku technologicznym. Internetowy program MSc Data Analytics i Enterprise Architecture z Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić Ci zaawansowane umiejętności w strategicznym wdrażaniu rozwiązań IT.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności strategicznych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów strategicznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Innowacje, ryzyko i jakość to główne tematy do opanowania w udanej karierze w zarządzaniu operacyjnym. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania operacjami ... [+]

Przegląd kursu

Innowacje, ryzyko i jakość to główne tematy do opanowania w udanej karierze w zarządzaniu operacyjnym. Internetowy program MSc do analizy danych i zarządzania operacjami z Arden University łączy te dwie dyscypliny, aby zapewnić zaawansowane możliwości przetwarzania danych, które zminimalizują ryzyko przy jednoczesnej maksymalizacji jakości.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie obsługi danych i umiejętności zarządzania wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do swoich innowacyjnych celów.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Ten tytuł magistra pomoże rozwijać umiejętności potrzebne do realizacji globalnych projektów do profesjonalnego, wysokiego standardu. Program MSc Project Management (APM) ... [+]

Przegląd kursu

Ten tytuł magistra pomoże rozwijać umiejętności potrzebne do realizacji globalnych projektów do profesjonalnego, wysokiego standardu. Program MSc Project Management (APM) z Arden University przyniesie korzyści osobom już ćwiczącym w dziedzinie zarządzania projektami lub chcącym podjąć karierę w tym kierunku.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności zarządzania projektami wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, pomagając organizacji w skutecznym wypełnianiu celów projektu.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program jest akredytowany przez Association for Project Management (APM), więc możesz mieć pewność, że Twoja kariera menedżerska ma najlepsze podstawy.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Dowiedz się, jak z tym programem równoważyć elementy bezpieczeństwa IT, takie jak infrastruktura, zasady, zarządzanie i zgodność. Internetowy magister zarządzania bezpiec ... [+]

Przegląd kursu

Dowiedz się, jak z tym programem równoważyć elementy bezpieczeństwa IT, takie jak infrastruktura, zasady, zarządzanie i zgodność. Internetowy magister zarządzania bezpieczeństwem Arden University umiejętności menedżerskie, aby skutecznie kierować elementami struktury bezpieczeństwa IT w firmie.

Dzięki elastycznemu trybowi nauki Arden możesz zdobyć tytuł magistra w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT, a także swoje istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom, a jednocześnie wzmocni środki bezpieczeństwa cybernetycznego w swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym naciskiem na implementację bezpieczeństwa.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Skupiając się na zarządzaniu jakością, dostawach i zrównoważonym rozwoju, program ten pozwala zrozumieć szersze procesy wspierające działania inżynieryjne. Ten program za ... [+]

Przegląd kursu

Skupiając się na zarządzaniu jakością, dostawach i zrównoważonym rozwoju, program ten pozwala zrozumieć szersze procesy wspierające działania inżynieryjne. Ten program zarządzania inżynierskiego MSC przyniesie korzyści praktykującym inżynierom, którzy chcą objąć stanowisko kierownicze.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności inżynieryjnych i zarządzania projektami, a także istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów logistycznych.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem operacji inżynierskich.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

What Makes the Arden MBA Different?

Meet Our Student Support Team!

Arden University