Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Guglielmo Marconi Włoski to pierwszy uniwersytet online, która została akredytowana przez włoskie Ministerstwo Edukacji i pierwszy i jedyny włoski akredytowanych uczelni w Stanach Zjednoczonych.

Z ponad 14.000 studentów, Uniwersytet Guglielmo Marconi jest zaangażowany w znacznym zakresie badań i innowacji, patrząc poza tradycyjnym środowisku nauczania, promuje stosowanie innowacyjnych zaawansowanych rozwiązań technologicznych poprzez łączenie tradycyjnych działań, takich jak wykłady, warsztaty i seminaria metodologii.

Uniwersytet walka, aby osiągnąć swoje wartości i misji zaspokoić potrzeby wszystkich uczniów poprzez oferowanie różnych możliwości studiowania na studiach licencjackich i podyplomowych z elastycznych godzin ciągłej rejestracji, klas internetowych, wirtualnych laboratoriów i symulacji. Nasze działania badawcze są obsługiwane przez dobrze wyposażonych laboratoriach, naszego biura produkcji i Marconi Studios Cinematic Arts, gdzie studenci mogą wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie praktyczne szkolenie.

model edukacyjny

100% on-line

Model edukacyjny jest w 100% online i jest realizowana za pośrednictwem nowoczesnego wirtualnego kampusu. Wszystkie czynności można wykonać z dowolnego miejsca z dostępem tylko do Internetu za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego:

  • Każdy uczeń może wybrać najlepszy czas na naukę, nie zaniedbując swoich codziennych czynności.
  • Po podłączeniu do kampusu, studenci mają dostęp do zasobów cyfrowych do studiowania i narzędzia do komunikowania się z nauczycielem lub rówieśników.
  • Wszystko postęp uczeń jest oceniany bezpośrednio za pośrednictwem wirtualnego kampusu.

iPad jako narzędzie pracy

Każdy student otrzymuje w domu następnej generacji iPada jako narzędzie badania. IPad można wygodnie podłączyć do kampusu i dostęp do różnych książek elektronicznych starannie wybrane przez nauczycieli i innych zasobów niezbędnych do kursów.

Ocena

Aby zapewnić odpowiednią jakość programów, student jest oceniany raz w tygodniu poprzez różne działania:

  • Fora dyskusyjne
  • Studenci omówienia zagadnień poruszonych lub analizy rzeczywistych przypadków badanie przez nauczyciela.
  • zadania
  • Każde zadanie jest osobiście zakwalifikowane przez instruktora kursu.
  • testy na forum
  • Testy są automatycznie zakwalifikowane przez wirtualnego kampusu więc studenci mogą natychmiast poznać swoje sukcesy.

nauczyciele międzynarodowych

Wszyscy nauczyciele specjalizuje kształcenia akademickiego w zakresie każdego przedmiotu, bogate doświadczenie zawodowe oraz doświadczenie międzynarodowe.

Każdy wideokonferencje kursu z nauczycielami, w którym badanie jest przewidziane i wątpliwości są rozwiązane studenci są wykonane.

Monitorowanie i bieżąca obsługa

Procesy edukacyjne spełniają rygorystyczne standardy jakości akademickiej i studenci mają stałego monitorowania i wspierania ich proces uczenia się, prowadzone przez zespół specjalistów z Centrum Obsługi Studenta.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

Mistrz Programu Zarządzania w naftowa, gaz ziemny i petrochemii obejmuje program nauczania opracowany w celu wygenerowania umiejętności i opanowanie procesów zarządzania ... [+]

Program Magister zarządzania w sektorach ropy naftowej, gazu ziemnego i petrochemia Obejmuje on program zaprojektowany, aby rozwijać umiejętności i opanowanie procesów zarządzania w przemyśle naftowej, gazu ziemnego i petrochemicznych, które są niezbędne dla pomyślnej realizacji wykonawczej i kierowniczej absolwentów w dynamicznym i konkurencyjnym obszarze węglowodorów we wszystkich jego etapach.

W pierwszej części z dokładnym zbadaniu wszystkich działań w łańcuchu wartości złóż węglowodorów, wyzysku, zbiorników, produkcji, transportu, obróbki, przetwarzania, dystrybucji, rafinacji i petrochemii jest ona wykonywana.

Następnie uprawnienia mające prowadzić działalności koncepcyjnej, inżynierii podstawowej, szczegóły projektu inżynierii poziomie inżynierskiej w zakresie procesu, mechaniczne, oprzyrządowanie, energia elektryczna są rozwijane, itp ... [-]

Włochy Rome
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku