MIP Politecnico di Milano School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

MIP Politecnico di Milano Graduate School of Business

Założona w 1979 r. Jako konsorcjum pomiędzy Politecnico di Milano a wieloma włoskimi instytucjami oraz kilkoma wiodącymi publicznymi i prywatnymi grupami przemysłowymi, dziś MIP jest niedochodową spółką konsorcjum . MIP i Wydział Zarządzania, Ekonomii i Inżynierii Przemysłowej tworzą Szkołę Zarządzania Politechniki Mediolańskiej , która zajmuje się wieloma aspektami związanymi z badaniami i edukacją w zakresie zarządzania, ekonomii i inżynierii przemysłowej.

W 2007 roku Szkoła Zarządzania została akredytowana przez EQUIS . Od pierwszego dołączenia do rankingu najlepszych europejskich szkół biznesu w Financial Times w 2009 roku, Szkoła Zarządzania otrzymała dzisiaj na liście:

Od 2009 roku Szkoła jest zaliczana do rankingów Executive Education wśród najlepszych na świecie programów "dostosowanych", które są dostosowane do potrzeb klientów korporacyjnych i zaprojektowane dla ich menedżerów i potencjalnych pracowników.

W 2013 roku programy MBA i Executive MBA otrzymały prestiżową międzynarodową akredytację AMBA ( Association of MBAs ).

Szkoła jest członkiem PRME (Principles for Responsible Management Education), Cladea (Latin American Council of Management Schools) i QTEM (Quantitative Techniques for Economics)

Od 2015 roku Szkoła jest członkiem AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business . AACSB International to stowarzyszenie członkowskie instytucji edukacyjnych, biznesowych, non-profit oraz organizacji rządowych zajmujących się rozwojem szkolnictwa wyższego w biznesie. Członkostwo nie oznacza akredytacji.

Szkoła Zarządzania jest również uwzględniona w rankingach Światowego Uniwersytetu QS z globalnymi programami MBA. Co więcej, w 2018 roku po raz pierwszy Szkoła znalazła się na liście także w International Master in Business Analytics i Big Data, Master in Financial Risk Management i Master in Management. Flex EMBA znalazł się również w rankingu najlepszych programów nauczania na odległość na całym świecie w rankingu MBA QS Distance Online 2018.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online EMBA » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

International Flex EMBA

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 20 miesięcy October 2019 Włochy Milan Francja Nantes Reims Wielka Brytania Edinburgh Hiszpania Madrid Chiny Guangzhou Barcelona Belgia Brussels Glasgow Beijing Niemcy Munich Toulouse-le-Château + 18 więcej

International Flex EMBA (i-Flex) to 20-miesięczny program Executive MBA skierowany do menedżerów, którzy chcą połączyć międzynarodowe studia z obowiązkami służbowymi, wykorzystując jedną z najbardziej zaawansowanych cyfrowych platform edukacyjnych na świecie, opracowaną z wykorzystaniem technologii Microsoft. [+]

Kluczowe szczegóły Data rozpoczęcia: październik 2019 Format: nauka na odległość Czas trwania: 20 miesięcy Opłata za kurs: 32 000 € Nauczanie języka: angielski Lokalizacja: Digital Learning 2 twarzą w twarz Międzynarodowe tygodnie i możliwości wymiany międzynarodowej

Wymagane kwalifikacje: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego idealnie w środowiskach międzynarodowych.

Kierunek

International Flex EMBA (i-Flex) to 20-miesięczny program Executive MBA skierowany do menedżerów, którzy chcą połączyć międzynarodowe studia z obowiązkami służbowymi, wykorzystując jedną z najbardziej zaawansowanych cyfrowych platform edukacyjnych na świecie, opracowaną z wykorzystaniem technologii Microsoft.... [-]


Kontakt

Adres Politecnico di Milano School of Management Via Lambruschini 4C - Building 26A
20156 Milan, Lombardy, Włochy