International Telematic University UNINETTUNO

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International Telematic University UNINETTUNO jest jedynym włoskim uniwersytetem nauczania na odległość, który został oceniony przez ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), włoską ministerialną agencję ds. Jakości w szkolnictwie wyższym. Ustanowiony na mocy dekretu włoskiego Ministerstwa Edukacji, Uniwersytetu i Badań UNINETTUNIO 15 kwietnia 2005 r. Zapewnia tytuły naukowe o wartości prawnej na całym świecie dla studiów licencjackich i podyplomowych. UNINETTUNO postępuj zgodnie z zaleceniami Procesu Bolońskiego i dostarczaj kredyty uniwersyteckie w ramach standardowego ECTS - European Credit Transfer System.

UNINETTUNO jest jednym z wiodących na świecie uniwersytetów nauczania na odległość i niedawno zdobył kilka międzynarodowych nagród za doskonałość platformy e-learningowej przyznawanej przez Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów Nauczania na odległość (EADTU). Nagroda IELA dla najlepszego portalu e-learningowego została dostarczona UNINETTUNO na podstawie jego badań, wiedzy i rozwoju w zakresie kształcenia na odległość. Członek Zarządu EADTU - Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów Nauczania na odległość, Przedstawiciel ICDE - Międzynarodowa Rada Nauczania na Odległość Nauczanie na Europę Południową i Śródziemnomorską, Uznane przez UNESCO za uczelnie działające na rzecz osiągnięcia Celów 2030 SDG przez Organizację Narodów Zjednoczonych (https: //goo.gl/jmiif7) i wymieniony jako członek Stowarzyszenia UNESCO IAU - Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów.

UNINETTUNO ma 6 wydziałów, 25 stopni i ponad 163 ośrodków egzaminacyjnych na całym świecie. Dziś UNINETTUNO ma ponad 16.000 studentów z 160 krajów, jest właścicielem satelitarnego wielojęzycznego kanału telewizyjnego bezpłatnie na antenie oraz platformy do nauki i nauczania na odległość dostępnej online w 5 językach (arabskim, włoskim, angielskim, greckim, francuskim).

Poważnie rozważając problem niskiej jakości nauczania w niektórych instytucjach nauczania na odległość na całym świecie, dzięki silnemu partnerstwu z tradycyjnymi uniwersytetami profesorowie UNINETTUNO są wybierani spośród najlepszych profesorów tradycyjnych partnerów uniwersyteckich.

UNINETTUNO zapewnia wysokie standardy nauczania w środowisku cyfrowym, dzięki unikalnemu modelowi uczenia się i nauczania na odległość dzięki nowym technologiom i unikalnej platformie, która zachęca i podtrzymuje osiągnięcia wraz z rozwojem osobistym. W UNINETTUNO uczniowie mogą śledzić programy i zdobywać ważne tytuły naukowe i kredyty uniwersyteckie wszędzie, bez ograniczeń czasu i przestrzeni, Uniwersytet bez granicy (https://goo.gl/gie8e1).

Jak się uczyć

Internetowe działania szkoleniowe odbywają się w opartym na Internecie obszarze makro nazywanym Dydaktyczną cyberprzestrzenią. W Dydaktycznej Cyberprzestrzeni odbywa się proces szkolenia i uczenia się, a dostęp do niego jest zróżnicowany poprzez spersonalizowany login i hasło w zależności od roli graczy na ścieżce edukacyjnej: profesorów, wykładowców i studentów. Lekcje i działania online na żądanie są dostępne 24 godziny na dobę wraz z transmisjami na żywo w wirtualnych klasach i nagranymi wirtualnymi salami lekcyjnymi (https://goo.gl/jY26qD).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski
  • Włoski
  • Arabski

Widzieć Online MBA » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć DBA » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in Computer Engineering

Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat Otwarta rekrutacja Włochy Rome

Kurs licencjacki ma na celu wyszkolenie specjalistów mogących brać udział w analizie, projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemem w zakresie informatyki, automatyki i inżynierii zarządzania. [+]

Kurs licencjacki ma na celu wyszkolenie specjalistów mogących brać udział w analizie, projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemem w zakresie informatyki, automatyki i inżynierii zarządzania.

Program ma na celu zapewnienie szerokiego zakresu metodologicznych i technicznych umiejętności w dziedzinie inżynierii informacji w celu tworzenia profesjonalistów o dużej elastyczności i dostosowaniu do wymagań rynku. Daje również solidne przygotowanie w zakresie matematyki i fizyki, zapewniając w ten sposób narzędzia i metodologie naukowe niezbędne do podejścia do problemów inżynierskich w rygorystyczny sposób.... [-]


Licencjat z ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem

Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat Otwarta rekrutacja Włochy Rome

Program wyposaża uczniów w umiejętności i pewność siebie, aby skutecznie zarządzać i dostosowywać się do szerokiej gamy konkurencyjnych i stale zmieniających się środowisk biznesowych na arenie międzynarodowej. [+]

Program wyposaża uczniów w umiejętności i pewność siebie, aby skutecznie zarządzać i dostosowywać się do szerokiej gamy konkurencyjnych i stale zmieniających się środowisk biznesowych na arenie międzynarodowej.

Licencjat z ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem dzieli się na dwie główne ścieżki:

Zarządzanie biznesem: międzynarodowa ścieżka zarządzania w języku angielskim;Zarządzanie finansami: międzynarodowa ścieżka zarządzania biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień finansowych w języku angielskim.

Pathway zarządzania biznesowego pozwala uczniom:

1) rozwijanie umiejętności związanych z administracją i zarządzaniem przedsiębiorstwami;... [-]


MBA

MBA - Magister Zarządzania Morskiego i Żeglugowego

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy January 2019 Włochy Rome

MBA w zakresie zarządzania morskiego i morskiego został zaprojektowany przez International Telematic University UNINETTUNO w celu zapewnienia niezbędnej wiedzy i doświadczenia menedżerom morskim i liderom sektora żeglugi. MBA to program nauczania na odległość nauczany w PEŁNI ONLINE oraz w języku ANGIELSKIM za pośrednictwem wielokrotnie nagradzanej platformy e-learningowej Uninettuno University. Program główny trwa 18 miesięcy, co odpowiada 90 punktom ECTS. Wysokość czesnego za cały Program wynosi 4000 euro. Posiada elastyczną i samowystarczalną modularną metodę nauki, która pozwala również studentom realizować jednocześnie ich zawodowe czynności. MBA koncentruje się na dostarczaniu wielodyscyplinarnego, krytycznie analitycznego i praktycznego podejścia do głównych wyzwań i problemów w zarządzaniu, planowaniu i polityce żeglugowej, które stoją przed administratorami usług związanych z morzem i morzem. Program jest odpowiedni dla wszystkich profesjonalistów w dziedzinie transportu morskiego, planistów, menedżerów ds. Żeglugi na wyższym i średnim poziomie, pracujących lub odpowiedzialnych za zarządzanie organizacjami morskimi i przemysłem żeglugowym. [+]

Wprowadzenie

MBA w zarządzaniu morskim i żeglugowym został zaprojektowany przez International Telematic University UNINETTUNO w celu zapewnienia niezbędnej wiedzy i doświadczenia wyższym kierownictwu i liderom sektora żeglugi i transportu morskiego. Nacisk kładzie się na zarządzanie żeglugą i gospodarką morską w otoczeniu międzynarodowym i lokalnym, a program opiera się na wyłaniających się zasobach wiedzy i dowodach, które umożliwiają porównania w różnych krajach i systemach.

Program koncentruje się przede wszystkim na edukacji w zakresie żeglugi, biznesie, zarządzaniu oraz nauce i technologii morskiej, w celu rozwijania ekspertyz branży transportowej, badań i rozwoju.... [-]


Magisterskie

Opanuj wiedzę o wodzie, świadomość i zarządzanie wiedzą

Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rome

Mistrzowski kurs "Świadomość, świadomość, wiedza i zarządzanie wodą" narodził się, aby zaoferować wysokiej jakości holistyczne szkolenie w zakresie zasobów wodnych i wodnych, z naciskiem na rozwój kultury opartej na wodzie i na podstawie dwa główne aspekty, które są reprezentowane przez świadomość i szerokie i integracyjne podejście do wody jako głównego źródła życia. [+]

Mistrzowski kurs "Świadomość, świadomość, wiedza i zarządzanie wodą" narodził się, aby zaoferować wysokiej jakości holistyczne szkolenie w zakresie zasobów wodnych i wodnych, z naciskiem na rozwój kultury opartej na wodzie i na podstawie dwa główne aspekty, które są reprezentowane przez świadomość i szerokie i integracyjne podejście do wody jako głównego źródła życia.

Dzięki videolessonom i salom na żywo z profesorami wybranymi spośród najlepszych ekspertów sektora, kurs magisterski oferuje szkolenie skupiające się na globalnych wartościach i wiedzy, chociaż posiada lokalną pionizację i zastosowania.

Dodatkowy wkład przedsiębiorców, menedżerów, urzędników służby cywilnej, dyplomatów i naukowców jest przydatny do dzielenia się doświadczeniami menedżerskimi, które są funkcjonalne, do niezbędnej interakcji między teoretycznym uczeniem się a praktycznymi zastosowaniami, które ułatwiają i wzmacniają również tworzenie sieci światowych związki międzyludzkie.... [-]


Kontakt
Media społecznościowe