International Telematic University UNINETTUNO

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International Telematic University UNINETTUNO jest jedynym włoskim uniwersytetem nauczania na odległość, który został oceniony przez ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), włoską ministerialną agencję ds. Jakości w szkolnictwie wyższym. Ustanowiony na mocy dekretu włoskiego Ministerstwa Edukacji, Uniwersytetu i Badań UNINETTUNIO 15 kwietnia 2005 r. Zapewnia tytuły naukowe o wartości prawnej na całym świecie dla studiów licencjackich i podyplomowych. UNINETTUNO postępuj zgodnie z zaleceniami Procesu Bolońskiego i dostarczaj kredyty uniwersyteckie w ramach standardowego ECTS - European Credit Transfer System.

UNINETTUNO jest jednym z wiodących światowych uniwersytetów kształcenia na odległość i niedawno zdobył kilka międzynarodowych nagród za doskonałość platformy e-learningowej Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów Nauczania na Odległość (EADTU). Nagroda IELA dla najlepszego portalu e-learningowego została dostarczona do UNINETTUNO w oparciu o jego badania, wiedzę i rozwój w zakresie kształcenia na odległość. Członek zarządu EADTU - Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów Nauczania Odległości, Przedstawiciel ICDE - Międzynarodowa Rada ds. Nauczania na Odległość dla Europy Południowej i Morza Śródziemnego, Uznana przez UNESCO wśród uniwersytetów działających na rzecz osiągnięcia celów SDG 2030 przez Organizację Narodów Zjednoczonych (https: //goo.gl/jmiif7), i wymieniony jako członek Stowarzyszenia UNESCO IAU - Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów.

UNINETTUNO ma 6 wydziałowych, 25-stopniowych kursów i ponad 163 ośrodki egzaminacyjne na całym świecie. Obecnie UNINETTUNO ma ponad 16 000 studentów ze 160 krajów, jest właścicielem wielojęzycznego kanału telewizyjnego Satellite dostępnego bezpłatnie w Internecie oraz platformy do nauki i nauczania na odległość dostępnej online w 5 językach (arabskim, włoskim, angielskim, greckim, francuskim).

Poważnie rozważając problem niskiej jakości nauczania w niektórych instytucjach nauczania na odległość na całym świecie, dzięki silnemu partnerstwu z tradycyjnymi uniwersytetami profesorowie UNINETTUNO są wybierani spośród najlepszych profesorów tradycyjnych partnerów uniwersyteckich.

UNINETTUNO zapewnia wysokie standardy nauczania w środowisku cyfrowym, dzięki unikalnemu modelowi uczenia się i nauczania na odległość dzięki nowym technologiom i unikalnej platformie, która zachęca i podtrzymuje osiągnięcia obok rozwoju osobistego. W UNINETTUNO studenci mogą śledzić programy i uzyskiwać ważne tytuły studiów i kredyty uniwersyteckie wszędzie, bez ograniczeń czasu i przestrzeni, uniwersytet bez granicy (https://goo.gl/gie8e1).

Jak się uczyć

Internetowe działania szkoleniowe odbywają się w opartym na Internecie obszarze makro nazywanym Dydaktyczną cyberprzestrzenią. W Dydaktycznej Cyberprzestrzeni odbywa się proces szkolenia i uczenia się, a dostęp do niego jest zróżnicowany poprzez spersonalizowany login i hasło w zależności od roli graczy na ścieżce edukacyjnej: profesorów, wykładowców i studentów. Lekcje i zajęcia online na żądanie są dostępne 24 godziny na dobę wraz z transmisjami na żywo w wirtualnych klasach i nagranymi wirtualnymi salami lekcyjnymi (https://goo.gl/jY26qD).

Lokalizacje

Rzym

Address
Corso Vittorio Emanuele II, 39 - Roma
00186 Rzym, Lacjum, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium