ILERNA Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ILERNA Online Włochy

Oficjalne kwalifikacje edukacyjne online w Hiszpanii. Rozpoznawalne zawody medyczne we Włoszech.

Studiuj w internetowym centrum szkolenia zawodowego nr 1 w Hiszpanii i zdobądź kwalifikacje do wykonywania zawodu lekarza na terytorium Hiszpanii. Po uzyskaniu kwalifikacji możesz złożyć wniosek o uznanie kwalifikacji zawodowych we Włoszech. W krótkim czasie, po włosku, zdalnie i bez potrzeby odwiedzania centrali w Hiszpanii. Darmowy dostęp!

  • Oficjalne hiszpańskie kwalifikacje online. Rozpoznawalne zawody medyczne we Włoszech.
  • Ucz się na odległość z materiałami dydaktycznymi napisanymi w języku włoskim.
  • Możesz zdawać egzaminy we Włoszech. Bez konieczności jechania do Hiszpanii.

W całości po włosku

Nie będziesz musiał jechać do Hiszpanii ani uczyć się hiszpańskiego, będziesz uczyć się online, z materiałami dydaktycznymi napisanymi całkowicie po włosku, a kilka lekcji prezydenckich odbędzie się w Mediolanie.

Oczywiście zdasz egzaminy we włoskim biurze i po włosku. Za Twoją zgodą osobiście zajmiemy się wnioskiem o uznanie tych kwalifikacji zawodowych we Włoszech. Musisz tylko zapytać! W celu uzyskania dalszych wyjaśnień nie wahaj się z nami skontaktować.

work flow

Studiuj online w ILERNA

Napis modułowy

Pod pojęciem modułowym rozumiemy szkolenie wykonane w modułach. Na każdy semestr ILERNA Online zapewnia wszystkie profesjonalne moduły przewidziane w określonym cyklu szkoleniowym, to Ty wybierasz ten, który chcesz studiować w trakcie semestru, zgodnie z Twoimi potrzebami. Bez ograniczeń i zobowiązań, których należy przestrzegać. Innymi słowy, w celu ułatwienia nauki, wybór przedmiotów zależy wyłącznie od ucznia, na podstawie jego oczekiwań, rytmu nauki, a przede wszystkim na podstawie jego potrzeb. Ważne jest to, że wszystkie moduły, na które należy zdawać egzaminy na koniec semestru, są kupowane przed rozpoczęciem samego semestru.

Pod koniec każdego semestru można przystąpić do egzaminów dotyczących wybranych modułów. Po zdaniu egzaminu dla każdego modułu końcowy znak zostanie zachowany na zawsze. Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskuje się po zdaniu wszystkich egzaminów związanych z kursem.

Wirtualny kampus

Wirtualny kampus ILERNA Online działa jako sieć społecznościowa, w której jako student będziesz miał możliwość stworzenia swojego profilu, zarządzania tablicą ogłoszeń i interakcji z profesorami i innymi studentami. Ponadto za pośrednictwem kampusu będziesz mieć dostęp do materiałów dydaktycznych i różnych ćwiczeń szkoleniowych.

Dołącz do grup, forów i debat ... i nie przegap samouczków wideo! ILERNA Online z ILERNA Online kiedy i gdzie chcesz!

137545_pexels-photo-3769021.jpeg

Referencyjne centrum szkolenia zawodowego w Hiszpanii

ILERNA Online narodziła się z prezydenckiego centrum szkoleniowego ILERNA z ponad 50-letnim doświadczeniem w sektorze nauczania, działającym z kompetencjami i profesjonalizmem w kształceniu na odległość. Jest to oficjalne i wiodące centrum szkolenia zawodowego w Hiszpanii.

Nº1 w Hiszpanii!

ILERNA Online jest obecnie wiodącym oficjalnym centrum szkoleń online w Hiszpanii. Jego kursy należą do najbardziej pożądanych, kształcą rocznie ponad 3500 studentów i oferują najszerszą ofertę szkoleń z ponad 13 profesjonalnymi kursami.

Po ukończeniu studiów w ILERNA Online studenci ILERNA Online oficjalne kwalifikacje, które pozwalają im ukończyć praktykę zawodową w Hiszpanii. Innymi słowy, student będzie mógł pracować jako higienistka stomatologiczna w Hiszpanii. Uzyskane kwalifikacje zawodowe są w pełni rozpoznawalne we Włoszech, dlatego nasi studenci będą uprawnieni do wykonywania wolnego zawodu higienistki dentystycznej tak, jakby mieli trzyletni dyplom.

Aby ułatwić to szkolenie, postanowiliśmy otworzyć nowe centrum, ILERNA Online Italia, z siedzibą w Mediolanie. Ucz się zdalnie i uzyskaj oficjalne kwalifikacje hiszpańskie, które pozwolą ci pracować we Włoszech, po uznaniu kwalifikacji zawodowych. Darmowy dostęp!

W całości po włosku

Nie będziesz musiał jechać do Hiszpanii ani uczyć się hiszpańskiego, będziesz uczyć się online, z materiałami dydaktycznymi napisanymi całkowicie po włosku, a kilka lekcji prezydenckich odbędzie się w Mediolanie.

Oczywiście zdasz egzaminy we włoskim biurze i po włosku. Za Twoją zgodą osobiście zajmiemy się wnioskiem o uznanie tych kwalifikacji zawodowych we Włoszech. Musisz tylko zapytać! W celu uzyskania dalszych wyjaśnień nie wahaj się z nami skontaktować.

There is no substitute for hard work. ― Thomas A. Edison

Oficjalne kwalifikacje edukacyjne

ILERNA Online to oficjalne centrum, uznane i autoryzowane przez hiszpańskie Ministerstwo Edukacji. Wszystkie kursy szkoleniowe ILERNA Online są w 100% oficjalne i ważne dla wykonywania profesjonalnych funkcji.

Teraz we Włoszech!

ILERNA Online wreszcie debiutuje we Włoszech, z siedzibą w Mediolanie, w celu zapewnienia obywatelom Włoch odpowiedniej pomocy w zakresie ich oferty szkoleniowej. Uwaga poświęcona uczniom odbędzie się wyłącznie w języku włoskim, a materiały dydaktyczne, ćwiczenia, egzaminy i lekcje prezydenckie odbędą się wyłącznie w języku włoskim.

Zainteresowanym ILERNA Online po uzyskaniu tytułu kwalifikacyjnego, zapewni pomoc w przeprowadzeniu wszystkich praktyk prawnych i biurokratycznych dotyczących uznawania kwalifikacji studiów zagranicznych, w oparciu o przepisy dyrektywy europejskiej 2005/36 / WE .

Lokalizacje

Mediolan

Address
Viale Sondrio,3
20124 Mediolan, Lombardia, Włochy

Programy

Ta szkoła oferuje również: