Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Walden University

Uderz swój świat o stopień z Walden. Zacznij dzisiaj! Programy stopni Walden i certyfikaty są przeznaczone dla pracujących profesjonalistów. Prześlij formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, jak możesz dokonać zmiany i rozwinąć swoją karierę. Od ponad 40 lat Walden University , akredytowana instytucja, pomaga zawodowym profesjonalistom w osiąganiu ich celów edukacyjnych. Programy stopni Walden i certyfikatów mają na celu pomóc uczniom w badaniu aktualnych trendów rynkowych, zdobyciu odpowiednich umiejętności, które można natychmiast zastosować w rzeczywistym świecie i stworzyć pozytywne zmiany społeczne w ich życiu i społecznościach. Studenci są wykładane przez wykładowców, którzy są zarówno uczonymi, jak i praktykami, dzięki czemu perspektywa akademicka i praktyczne doświadczenie są dostępne w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80-stopniowe programy, ponad 370 specjalizacji i koncentracji oraz ponad 50 programów certyfikacyjnych, dzięki czemu można znaleźć wymagany program lub dziedzinę studiów.
 • Sieć rówieśnicza: W społeczności Walden, która składa się z ponad 127 600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wesprzeć Cię w podróży.
 • Wiele perspektyw: zróżnicowane ciało studenckie Waldena pochodzi ze wszystkich 50 stanów USA i ponad 150 krajów.
 • Wydział ekspercki: ponad 3000 członków Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy przynoszą rzeczywiste doświadczenie na swoich kursach.
 • Satysfakcja studentów: 91% absolwentów z Walden, którzy odpowiedzieli na ankietę Walden z 2013 r., Wskazało, że są bardzo zadowoleni lub zadowoleni ze swojej alma mater. *

* Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Wymagania wstępne Walden University różnią się w zależności od programu i stopnia zaawansowania. Doradcy ds. Rejestracji Walden są dostępni, aby pomóc Ci na każdym etapie procesu składania wniosku online, od decyzji, który program jest odpowiedni do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy ds. Rekrutacji mogą również wyjaśnić zasady przekazywania przez Walden polityki kredytowej w odniesieniu do wcześniejszych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga ci zidentyfikować wiele dostępnych dla Ciebie opcji finansowania, w tym stypendia, stypendia oraz pożyczki federalne i prywatne. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby sprawdzić, czy oferuje on zwrot kosztów za kurs. Doradca ds. Rejestracji w Walden może pomóc ci ustalić, które opcje finansowania są dla ciebie dostępne. Dodatkowo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, przekazując kredyty uzyskane wcześniej. Większość programów magisterskich Walden pozwala na przeniesienie do 50% wymaganych punktów.

Wspieranie sukcesu

Celem Walden jest pomóc ci dotrzeć do twojego. Od pierwszego zapytania po wszystkie etapy studiów możesz korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów, które pomogą ci odnieść sukces w podróży edukacyjnej. Walden zapewnia uczniom następujące usługi: Doradcy osobiści: Uzyskaj osobistą uwagę od doradców przy rekrutacji, pomocy finansowej, pracownikach akademickich i innych usługach wsparcia, aby w pełni wykorzystać swój program online. Pomoc techniczna: Ucz się bez obaw, wiedząc, że masz całodobowy dostęp do pomocy technicznej firmy Walden. Niestandardowa pomoc dla osób uczących się online: dostępna w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa firmy Walden zawiera ponad 64 000 pełnotekstowych czasopism, ponad 100 baz danych i ponad 3 miliony rozpraw. Różnorodne usługi są dostosowane specjalnie do studentów studiów doktoranckich online, w tym katalog ekspertyz wydziału i pomoc w badaniach z zakresu rozprawy doktorskiej i ustnej obronie. Centrum pisania: Wyostrz swoje umiejętności pisania dzięki wsparciu Centrum Pisania Walden, które oferuje zasoby i korepetycje online przez pełnoetatowych profesjonalnych redaktorów i wykładowców. Academic Residencies: Sieć z wydziałami, personelem i rówieśnikami w osobistych rezydencjach, zaprojektowana, by dać ci dodatkowe badania i pisanie wsparcia dla twojego studia magisterskiego lub na poziomie doktoranckim. Usługi kariery zawodowej: Walden's Career Services Centre oferuje indywidualne doradztwo i portfel zasobów online, aby pomóc Ci w krytycznych zadaniach, takich jak pisanie życiorysu, poszukiwanie pracy i strategie rozmów kwalifikacyjnych.

Nauka online

Elastyczność i wsparcie Walden sprawiają, że edukacja jest w zasięgu ręki. Będziesz mógł skorzystać z kompleksowej nauki online, która obejmuje:

 • Wygodne daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja, która przygotowuje Cię do sukcesu w środowisku online.
 • Możliwość wypełniania zajęć tam, gdzie i kiedy jest to dla ciebie wygodne.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne mające na celu zwiększenie wiedzy studentów: filmy wideo, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy dyskusji.
 • Globalna internetowa społeczność wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden koncentrują się na praktycznych umiejętnościach i strategiach, które można zastosować natychmiast w miejscu pracy. Będziesz zachęcany do korzystania z tego, czego nauczysz się, aby rozważać innowacyjne rozwiązania problemów w świecie rzeczywistym, a wiele programów oferuje możliwość zastosowania tego, czego się nauczyłeś poprzez praktyczne doświadczenie. Kursy uwzględniają bieżące badania i studia przypadków w celu wzmocnienia krytycznego myślenia. Nasz format online zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu możesz uczyć się od innych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Wydział

Członkowie wydziału Walden koncentrują się na twoim sukcesie. Nasz wydział ekspertów obejmuje naukowców, badaczy i wybitnych liderów, którzy są wybierani ze względu na ich kwalifikacje akademickie i przemysłowe, a także ich umiejętności nauczania. Działają jako mentorzy i doradcy oraz wspierają sprzyjające i sprzyjające integracji środowisko uczenia się. Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiada co najmniej jeden stopień doktora i wspólnie otrzymali ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoje dziedziny. Wydział Walden obejmuje również 26 Fulbright Scholars or Specialists. Mają szeroki wachlarz środowisk doświadczalnych i kulturowych i celują w integrowaniu swojej wiedzy w klasie.

Społeczność absolwentów

Walden University ma ponad 79 800 absolwentów w 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są wspierani przez aktywne stowarzyszenie absolwentów, które utrzymuje absolwentów połączonych ze studentami, wykładowcami i kolegami z wyższej społeczności Walden. Absolwenci biorą udział w działaniach regionalnych i są zaangażowani poprzez Program Ambasadorów Alumni, myWaldenAlumni - nasz portal absolwentów - oraz podpisaną przez uniwersytet publikację, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięcia naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez The Higher Learning Commission i członka North Central Association, www.ncahlc.org. Walden jest dumny, że zdobył wyspecjalizowane akredytacje od następujących organizacji:

 • Krajowa Rada ds. Akredytacji Nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacyjna dla Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP)
 • Komisja w sprawie kolegialnej edukacji pielęgniarek (CCNE)
 • Rada ds. Akredytacji poradnictwa i powiązanych programów edukacyjnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Global Accreditation Centre (GAC) dla programów edukacyjnych do zarządzania projektami
 • Rada Akredytacyjna dla Engineering and Technology, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Programy i kursy są wysokiej jakości.
 • Studenci, którzy się zakwalifikują, mają dostęp do federalnej pomocy dla studentów.
 • Uzyskane kredyty są łatwiejsze do przeniesienia niż kredyty uzyskane w nieakredytowanych instytucjach.

Podczas oceny mandatów pracodawcy i uniwersytety często szukają kandydatów, którzy uzyskali dyplom akredytowanego uniwersytetu. Znajdź informacje na temat kosztów, rodzajów zawodów, wskaźników ukończenia i mediany długów kredytowych dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

DBA

Walden University

Czy jesteś gotowy wpłynąć na przyszłość i praktykę biznesową? Walden University akredytowanym przez ACBSP Walden University Waszyngtonie programie doktora zarządzania biz ... [+]

Czy jesteś gotowy wpłynąć na przyszłość i praktykę biznesową? Walden University akredytowanym przez ACBSP Walden University Waszyngtonie programie doktora zarządzania biznesowego (DBA) przeanalizowano niektóre wyzwania i perspektywy, które obecnie istnieją w dynamicznym świecie biznesu, takie jak globalizacja, etyka i relacje z interesariuszami. Poznaj nowe strategie w zakresie przywództwa biznesowego i zaawansowanego procesu decyzyjnego, jednocześnie zdobywając dogłębne zrozumienie zarówno teorii, jak i badań stosowanych w sferze biznesowej.

SpecjalizacjeRachunkowośćZarządzanie energiąPrzedsiębiorczośćFinanseGlobalne zarządzanie łańcuchem dostawZarządzanie służbą zdrowiaBezpieczeństwo wewnętrzneZarządzanie zasobami ludzkimiZarządzanie systemami informatycznymiMiędzynarodowy biznesPrzywództwoMarketingZarządzanie projektemSamodzielnie zaprojektowaneZarządzanie wpływem społecznymTechnologia przedsiębiorczości... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Z Doktorem Administracji Publicznej (DPA) z Walden, możesz prowadzić zmiany społeczne i pracować nad rozwiązaniem problemów zarządzania. Ten ukierunkowany na karierę prog ... [+]

Z Doktorem Administracji Publicznej (DPA) z Walden, możesz prowadzić zmiany społeczne i pracować nad rozwiązaniem problemów zarządzania. Ten ukierunkowany na karierę program doktorancki ukierunkowany na praktykę pomaga przygotować się do odgrywania kluczowej roli w organizacjach rządowych, publicznych i non-profit. W tym profesjonalnym programie doktoratowym zastosujesz swoje badania, aby stworzyć konkretne rozwiązania i zostać skutecznym menedżerem. Dzięki nauce z aktualnym światem i własnymi rezydencjami będziesz współpracować z wykładowcami, profesjonalnymi klientami i innymi studentami w rozwiązywaniu problemów, które dotykają dzisiejszych ludzi.

Specjal... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

Doktorat

Walden University

Czy aspirujesz do napędzania transformacyjnych zmian edukacyjnych w swojej instytucji i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów od P-12 do szkolnictw ... [+]

Czy aspirujesz do napędzania transformacyjnych zmian edukacyjnych w swojej instytucji i społeczności? Zaprojektowany dla praktyków i administratorów od P-12 do szkolnictwa wyższego, internetowy program doktora edukacji (EdD) Walden University oferuje elastyczność i możliwości wyboru, aby spełnić Twoje potrzeby - nawet jeśli te potrzeby zmieniają się po drodze.

Dołącz do ponad 100 nauczycieli stanu w roku, którzy wybrali Walden University aby uzyskać stopień wykształcenia.

Dzięki programowi Walden's Lifelong Learning Pathway uczniowie większości naszych studiów doktoranckich z dziedziny Edukacji, Doktora Edukacji (EDD) i Edukacji Specjalistycznej (EdS) biorą udział w wielu takich samych kursach początkowych. Możesz rozpocząć naukę w jednym z naszych studiów podyplomowych lub doktoranckich i przejść do innego programu studiów, co oszczędza czas i pieniądze.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Ten zastosowany program studiów doktoranckich ma na celu poszerzenie wiedzy technicznej, a jednocześnie pomaga rozwinąć umiejętności przywódcze potrzebne do kierowania or ... [+]

Ten zastosowany program studiów doktoranckich ma na celu poszerzenie wiedzy technicznej, a jednocześnie pomaga rozwinąć umiejętności przywódcze potrzebne do kierowania organizacją na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Przygotuj się na stanowiska wyższego szczebla w przemyśle i środowisku akademickim - takie jak dyrektor ds. Informatyki, dyrektor ds. Technologii, kierownik IS, strateg IT i członek wyższej kadry naukowej lub administrator - za pośrednictwem symulatorów przywództwa, rezydencji bezpośrednich, seminariów i odpowiednie zajęcia.

[-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera admi ... [+]

Dr Walden w programie prac Społecznej może przygotować się do następnego kroku w swojej karierze społecznej pracy jako badacz, kolegium poziomu wychowawcy lub lidera administracyjnego.

Ambitna Program umożliwia analizowanie zaawansowanych teorii i zbadać niektóre z najbardziej palących i nowatorskich zagadnień pracy socjalnej dziś. Twarzą w twarz pobyty naukowe wspierają doświadczenie uczenia się, co pozwala na współpracę z profesorami i kolegami, budować wspólnotę społeczną i zawodową oraz zwiększyć swoją zdolność do wprowadzania pozytywnych zmian społecznych.

Możesz również zdobyć umiejętności w piśmie naukowym, które mogą pomóc rozwijać swoją rolę jako lidera. Osiągnąć najwyższe poświadczenia w swoim zawodzie z tym programem studiów doktoranckich w pracy socjalnej.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Program doktorancki Walden w dziedzinie edukacji oferuje nauczycielom i administratorom możliwość rozwoju jako naukowcy i innowatorzy w szkolnictwie wyższym. Skorzystaj z ... [+]

Dr Walden's Ph.D. w programie Edukacja oferuje nauczycielom i administratorom możliwość rozwoju jako naukowcy i innowatorzy w szkolnictwie wyższym. Skorzystaj z dostępu do wybitnych pracowników wydziału i usług wsparcia dla studentów. Przeprowadź oryginalne badania w interesującym Cię obszarze, pogłęb swoje umiejętności badawcze i przygotuj się na udział jako lider edukacji, administrator, członek wydziału lub decydent. Dołącz do ponad 100 nauczycieli stanu w roku, którzy wybrali Walden University aby uzyskać stopień wykształcenia.

Specjalizacje

Program nauczania, instrukcja, ocena i ocenaPrzywództwo w dzieciństwie i opiekaSpecjalna edukacja wczesnego dzieciństwa (non-Licensure)Polityka edukacyjna, przywództwo i zarządzanieTechnologia i projekt edukacyjnyPrzywództwo, zarządzanie i polityka w zakresie szkolnictwa wyższegoNauka, instrukcja i innowacjaBadania organizacyjne, ocena i ocenaCzytanie, umiejętność czytania i pisania, ocenianie i ocenianie (niezwiązane z licencją)... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Program doktorancki z psychologii Walden University łączy w sobie rygorystycznych naukowców i oryginalne badania, dzięki czemu można osiągnąć najwyższy poziom wiedzy w za ... [+]

Program doktorancki z psychologii Walden University łączy w sobie rygorystycznych naukowców i oryginalne badania, dzięki czemu można osiągnąć najwyższy poziom wiedzy w zakresie teorii i najlepszych praktyk w psychologii. Ten 100% program online jest oparty na modelu uczonego-praktyka, który zachęca Cię do zintegrowania badań naukowych z twoją praktyczną wiedzą. Nauczone przez szanowanych badaczy i ekspertów w tej dziedzinie, kursy w tym programie przygotują cię do zmiany życia innych osób jako lekarza, profesora, konsultanta lub badacza dla organizacji rządowych, non-profit i prywatnych.

SpecjalizacjePsychologia klinicznaPsychologia edukacyjnaPsychologia sądowaPsychologia ogólna (opcja badawcza)Psychologia ogólna (opcja nauczania)Psychologia zdrowiaPsychologia społeczna... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Jako jeden z pierwszych internetowych programów doktoranckich z zakresu psychologii przemysłowej i organizacyjnej, dr Walddena w dziedzinie psychologii przemysłowej i org ... [+]

Jako jeden z pierwszych internetowych programów doktoranckich z zakresu psychologii przemysłowej i organizacyjnej, dr Walddena w dziedzinie psychologii przemysłowej i organizacyjnej pozwala pogłębić wiedzę na temat miejsca pracy i zachowań organizacyjnych. Rozwijając zaawansowane umiejętności w zakresie zarządzania zmianami, psychologii personelu oraz teorii i projektowania badań, możesz przygotować się do działania jako katalizator zmian w szkolnictwie wyższym, korporacyjnym, rządowym i innych miejscach pracy. Wybierz jedną z wielu specjalności, aby dostosować studia do konkretnych zainteresowań zawodowych i ścieżki kariery.

SpecjalizacjePsychologia konsultacyjnaOgólna praktykaZarządzanie zasobami ludzkimiMiędzynarodowy biznesRozwój i coaching liderówUwaga dotycząca Licencjonowania... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 - 8 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Z doktoratem z psychologii rozwojowej z Walden University , możesz prowadzić pozytywną zmianę w życiu jednostek, rodzin i społeczności. ... [+]

Z doktoratem z psychologii rozwojowej z Walden University , możesz prowadzić pozytywną zmianę w życiu jednostek, rodzin i społeczności.

W tym aktualnym, odpowiednim programie, wykorzystujesz swoje zrozumienie rozwoju i rozwoju człowieka do aktualnych tematów, takich jak technologia w erze cyfrowej i potrzeby społeczności takich jak społeczność LGBTQ i uchodźcy.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)Administracja i przywództwoRozwój dzieci i młodzieżyZdrowie i rozwój człowiekaMiędzynarodowe perspektywy psychologii rozwojowejBadaniaZaprojektowany samodzielnieUwaga dotycząca Licencjonowania

Doktorat z psychologii rozwojowej nie jest programem licencjonowania i nie przygotowuje osoby do zostania licencjonowanym specjalistą od psychologii.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Z doktoratem w Public Policy and Administration z Walden, możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu trwałych rozwiązań problemów, przed którymi stoją Stany Zjednoczone i na ... [+]

Z doktoratem w Public Policy and Administration z Walden, możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu trwałych rozwiązań problemów, przed którymi stoją Stany Zjednoczone i narody na całym świecie. Ten internetowy program doktorancki zapewni ci szczegółowe zrozumienie teorii polityki publicznej, badań i praktyki w kontekście globalnym, aby skutecznie i efektywnie popierać zmiany, które pozytywnie wpływają na jednostki i społeczności. Nauczony przez praktyków-naukowców, program może Cię pozycjonować, aby osiągnąć nowy poziom wiarygodności i wpływów w swojej dziedzinie i wykorzystać nowe ekscytujące możliwości kariery jako naukowiec, nauczyciel na poziomie szkolnym lub lider administracyjny w prywatnej, publicznej lub non-profit sektor.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Wypracuj pozytywny wpływ na swoją społeczność i organizację, badając strategie, które pomogą walczyć z takimi problemami, jak choroba, uzależnienie, przemoc i ubóstwo. ... [+]

Wypracuj pozytywny wpływ na swoją społeczność i organizację, badając strategie, które pomogą walczyć z takimi problemami, jak choroba, uzależnienie, przemoc i ubóstwo. Dzięki wirtualnym symulacjom, animowanym studiom przypadków i interdyscyplinarnemu podejściu, dr Walddena do programu Human and Social Services może poszerzyć wiedzę na temat usług dla ludzi w kontekście globalnym.

Program oferuje szereg specjalizacji zaprojektowanych w celu zaspokojenia twoich potrzeb i zainteresowań. Dowiedz się, jak skuteczna polityka i praktyka mogą poprawić jakość życia w przypadku zaniedbanych populacji. Dzięki oryginalnym badaniom możesz eksplorować teorie, koncepcje i strategie, które mają wpływ na dzisiejszą dziedzinę.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się swoją wiedzą ekspercką jako nauczyciel, konsultant lub lider biznesu, akredytowany doktorat Walden akredytowanych doktora w ... [+]

Niezależnie od tego, czy chcesz dzielić się i poszerzać swoją wiedzę jako pedagoga, konsultanta lub lidera biznesu, akredytowany doktorat Walden akredytowanych doktora w programie zarządzania może pomóc Ci zdobyć umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów zawodowych. Zbadaj wpływ zarządzania na pracowników i organizacje oraz poznaj teorie, koncepcje i techniki dla bardziej efektywnego podejmowania decyzji. Poprzez wybór specjalizacji możesz przygotować się do ciągłych wyzwań i możliwości, które istnieją w Twoim zawodzie, prowadząc oryginalne badania w dziedzinie, która uzupełnia Twoje zainteresowania.

SpecjalizacjeFinanseZarządzanie zasobami ludzkimiZarządzanie systemami informatycznymiPrzywództwo i zmiana organizacyjnaSamodzielnie zaprojektowane... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Zdobądź specjalistyczną wiedzę potrzebną do rozwoju w ekscytującej i różnorodnej dziedzinie psychologii sądowej. ... [+]

Zdobądź specjalistyczną wiedzę potrzebną do rozwoju w ekscytującej i różnorodnej dziedzinie psychologii sądowej.

W tym programie online zyskasz głębsze zrozumienie systemu sądownictwa karnego, a także problemy ze zdrowiem psychicznym, które mogą wpływać na zachowania przestępcze. Zbadaj sposoby oceny programów przeznaczonych dla populacji sądowej, takich jak uwięzieni, niedawno zwolnieni przestępcy, chorzy psychicznie i nieletni przestępcy.

Przyspiesz swoją ścieżkę poprzez program dzięki opcji Fast Track i wybierz jedną z pięciu specjalizacji, które pozwalają na intensywną eksplorację obszaru psychologii sądowej, która pasuje do Twoich celów zawodowych. Przygotuj się na rolę nauczyciela, badacza lub konsultanta w sektorze egzekwowania prawa, rządu, edukacji lub organizacji non-profit.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. ... [+]

Jako zaawansowany pracy socjalnej, jesteś wezwany do pomocy społeczeństwa rozwiązać jego najpilniejszym wyzwaniom. Z Walden doktora Social Work (DSW) programu, możesz stać się bardziej miarodajne rzecznikiem sprawiedliwości społecznej i uzyskanie poświadczenia być uznana za lidera w swojej dziedzinie.

Wybierz jeden z wielu kierunków, aby wyrównać swoje studia ze swoimi interesami, w tym Medical Pracy Socjalnej, uzależnień i opieki społecznej i doświadczenia klinicznego.

Jeden z niewielu oferowane w trybie online, program DSW ma ambitny program, który może pomóc w nabyciu umiejętności oceny, projekt i wykonanie programów socjalnych, które czynią pozytywną różnicę. Master of Social Work (MSW) jest wymagane, aby zapisać w tym programie. ... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Walden University

Zdobądź doświadczenie biznesowe w świecie rzeczywistym, aby spełnić swój potencjał zawodowy i awansuj na konkurencyjną siłę roboczą - dzięki akredytowanemu przez Walden U ... [+]

Zdobądź doświadczenie biznesowe w świecie rzeczywistym, aby spełnić swój potencjał zawodowy i awansuj na konkurencyjną siłę roboczą - dzięki akredytowanemu przez Walden University akredytowanemu programowi Master of Business Administration (MBA). Dzięki temu programowi 100% online możesz zdobyć umiejętności biznesowe i przywódcze, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom biznesowym Twojej organizacji. Wybieraj spośród różnych specjalizacji w tej różnorodnej i dynamicznej dziedzinie, w tym w zakresie finansów korporacyjnych, przedsiębiorczości, międzynarodowego biznesu, przywództwa i zarządzania projektami. To, czego uczysz się w klasie, można zastosować natychmiast w Twojej firmie następnego dnia. Nasze MBA jest również dostępne poprzez Tempo Learning® firmy Walden, co pozwala dostosować tempo do własnych potrzeb i wykorzystać wcześniejsze doświadczenie zawodowe, aby przyspieszyć swoje postępy.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Przygotuj się na rozwój kariery i zrobić większy wpływ w dzisiejszej globalnej siły roboczej. Zarabiaj Master of Business Administration (MBA) ze specjalizacją w zarządza ... [+]

Przygotuj się na rozwój kariery i zrobić większy wpływ w dzisiejszej globalnej siły roboczej. Zarabiaj Master of Business Administration (MBA) ze specjalizacją w zarządzaniu projektami poprzez Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. W tym własnym tempie program on-line, można:

Niezależnie nauczyć krytyczne umiejętności przywódczych, które można zastosować natychmiast. Przeglądaj trendów biznesowych i tematy istotne dla dzisiejszych pracodawców i przemysłu. Ustaw cenę, ustawiając swoje tempo, tym szybciej się uczysz, tym mniej płacisz.

kompetencji na bazie programu MBA Walden jest akredytowany przez Radę Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP), wiodący specjalistycznego stowarzyszenia akredytacyjnej, która identyfikuje i wspiera doskonałości w edukacji biznesowej.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Walden University

Pozostań na czele tej rozwijającej się dziedziny, ucząc się najnowszych teorii i badając coraz bardziej wyrafinowane problemy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. ... [+]

Pozostań na czele tej rozwijającej się dziedziny, ucząc się najnowszych teorii i badając coraz bardziej wyrafinowane problemy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Uzyskać szeroką ekspozycję na polu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w tym na to, jak funkcjonują organy ścigania, sądy i korekty oraz współdziałać z władzami lokalnymi, stanowymi i federalnymi. W programie MS w Criminal Justice na Walden University możesz odkryć unikalny program, który łączy teologię behawioralną z technologią, bezpieczeństwem wewnętrznym i umiejętnościami zarządzania, które możesz zastosować natychmiastowo w pracy lub wykorzystać, aby rozwijać swoją karierę.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

MS in Criminal Justice Leadership and Executive Management Przygotuj się do przewodzenia zmianom w swojej organizacji i wpływaj na decydentów w swojej społeczności. Jeśli ... [+]

Przygotuj się, by przewodzić zmianom w swojej organizacji i wpłynąć na decydentów w swojej społeczności. Jeśli jesteś specjalistą w zakresie egzekwowania prawa lub wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, Walden University może pomóc Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby przygotować się do roli kierowniczej w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub przejścia do kariery edukacyjnej lub konsultingowej. Walden's MS in Criminal Justice Program Leadership and Executive Management łączy teorię behawioralną z kryminologią z badaniami w zakresie usług dla ludzi, technologii i bezpieczeństwa wewnętrznego, aby poszerzyć twoje umiejętności zarządzania.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Zaprojektowany przez edukatorów dla nauczycieli, program MS Walden w Edukacji (MSEd) może pomóc w rozwijaniu wiedzy i umiejętności, których potrzebujesz, aby pomóc studen ... [+]

Zaprojektowany przez wychowawców dla nauczycieli, Walden w 100% online MS w edukacji (MSEd) program pozwala rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne, aby pomóc studentom odnieść sukces dzisiaj. Ten program bada najlepsze praktyki i najnowsze badania w dziedzinie edukacji i daje możliwość obserwowania mistrzowskich nauczycieli w ich klasach w celu uczenia się sprawdzonych technik tworzenia skutecznych środowisk edukacyjnych.

Wybierz spośród tradycyjnych specjalizacji online oraz przyspieszonych specjalizacji MS w edukacji (MSEd). Zaprojektowany dla zmotywowanych profesjonalistów, przyspieszone specjalizacje MSEd umożliwiają ukończenie studiów magisterskich w zaledwie 12 miesięcy za naukę nawet 10 000 $. * Specjalizacje... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Zdobądź umiejętności, aby przygotować się do roli lidera w środowisku edukacyjnym dla wszystkich dzieci. ... [+]

Zdobądź umiejętności, aby przygotować się do roli lidera w środowisku edukacyjnym dla wszystkich dzieci. Zarabiaj MS na studiach wczesnego dzieciństwa ze specjalizacją w administracji, zarządzaniu i przywództwie poprzez Tempo Learning® autorstwa Waldena, naszej niestandardowej, opartej na kompetencjach opcji edukacji. Za pośrednictwem tego internetowego programu bez licencji można:

Pogłęb zrozumienie rozwoju dziecka i uczenia się.Poszerz swoją wiedzę o skutecznych programach i usługach.Zwiększ swoją zdolność do łączenia kwestii równości i włączenia, aby uczniowie uczyć się i rozwijać.Odkrywaj rzeczywiste problemy, aby zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę na żądanie.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Rozwijaj wiedzę specjalistyczną, aby pomóc dzieciom rozwijać się dzięki programowi Walden's MS w programie Early Childhood Studies. Pogłęb zrozumienie etapów rozwojowych ... [+]

Rozwijaj wiedzę specjalistyczną, aby pomóc dzieciom rozwijać się dzięki programowi Walden's MS w programie Early Childhood Studies. Pogłęb zrozumienie etapów rozwojowych dziecka, zapoznaj się z najnowszymi trendami i teoriami we wczesnym dzieciństwie i zdobądź praktyczne umiejętności potrzebne do tworzenia środowisk, w których dzieci uczą się i rozwijają. Wybierz specjalizację, która może przygotować Cię do pracy jako administrator w programach opieki nad dziećmi lub ośrodkach opieki, wpływać na politykę publiczną, uczyć wychowanków wczesnego dzieciństwa lub efektywniej kształcić zróżnicowaną populację.

SpecjalizacjeAdministracja, zarządzanie i przywództwoPolityka publiczna w dzieciństwie i rzecznictwoNauczanie dorosłych na polu wczesnego dzieciństwaNauczanie i różnorodność w edukacji wczesnoszkolnej... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Naucz się tworzyć skuteczne kursy oparte na technologii i programy instruktażowe dla różnych środowisk, w tym szkolnictwa wyższego; edukacja w college'ach społeczności; r ... [+]

Naucz się tworzyć skuteczne kursy oparte na technologii i programy instruktażowe dla różnych środowisk, w tym szkolnictwa wyższego; edukacja w college'ach społeczności; rozwój pracowników korporacyjnych i non-profit; oraz opieka zdrowotna, wojskowa i edukacja rządowa. Wykorzystaj własne przełomowe technologie uczenia się firmy Walden, badając teorię uczenia się, procesy projektowania instruktażowego i skuteczne strategie angażowania uczniów w XXI wieku.

Możesz pracować nad swoim stopniem w tempie, które jest dla ciebie odpowiednie.

Tradycyjne: bierz jeden kurs na raz. Korzystaj z programu systematycznie, zarządzając innymi zobowiązaniami.Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Skup więcej czasu na programie i szybciej ukończ swój poziom.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Otwórz drzwi do ekscytujących nowych możliwości zawodowych dzięki internetowemu MS w komunikacji z Walden University . ... [+]

Otwórz drzwi do ekscytujących nowych możliwości zawodowych dzięki internetowemu MS w komunikacji z Walden University . Poznaj najnowsze praktyki i teorie komunikacji; opanować sztukę perswazji wiadomości; i nauczyć się opracowywać, wykonywać i mierzyć skuteczne plany komunikacji za pomocą mediów tradycyjnych i cyfrowych. Program ten obejmuje również certyfikat zawodowy osadzony, który kwalifikujesz się przed uzyskaniem dyplomu.

[-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Chcesz zdobyć cyfrowych umiejętności i strategii marketingowych podczas zdobywania głębszego zrozumienia podstaw marketingu? ... [+]

Chciałbyś zdobyć cyfrowych umiejętności i strategie marketingowe podczas zdobywania głębszego zrozumienia podstaw marketingu? Jako student w Walden MS w programie Marketing, będzie badać:

Tradycyjne i najnowocześniejsze zagadnienia marketingu, od różnicowanie marki na cyfrowe strategii medialnej. Znaczenie zrozumienia klienta i marketingu relacji retencji klienta i role perswazji i opowiadania w opracowywaniu treści. Proces analizowania metryk marketingowych jako sposób informowania podejmowania strategicznych decyzji.

W programie stopniu ten gospodarczy tak pana online, będziesz mieć możliwość syntetyzowania swoją wiedzę poprzez opracowanie strategicznego planu marketingowego dla rzeczywistej lub fikcyjnej firmy. ... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Poznaj strategie, aby stać się bardziej skutecznym liderem, który może generować zaufanie, wspierać innych i pozytywnie wpływać na przyszłość Twojej organizacji. ... [+]

Poznaj strategie, aby stać się bardziej skutecznym liderem, który może generować zaufanie, wspierać innych i pozytywnie wpływać na przyszłość Twojej organizacji. Program MS w programie Leadership Walden University oferuje kompleksowe podejście do przywództwa, które przygotowuje Cię do sprostania zmieniającym się wyzwaniom w dynamicznym świecie biznesu i do rozwijania osobistej filozofii przywództwa. Poprzez rzeczywiste lekcje możesz wzmocnić swoje zdolności decyzyjne jako etyczny lider w globalnym środowisku.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)Przywództwo w zakresie zasobów ludzkichRozwój liderówSamodzielnie zaprojektowane [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Program MS w Psychologii Walden University pozwala badać społeczne, kulturowe i poznawcze aspekty ludzkich zachowań i zapewnia fundamentalne zrozumienie zasad psychologii ... [+]

Program MS w psychologii Walden University pozwala badać społeczne, kulturowe i poznawcze aspekty ludzkich zachowań, zapewniając fundamentalne zrozumienie zasad psychologii i pomagając przygotować się do rozwiązywania rzeczywistych problemów w szerokim zakresie ustawień. Zyskaj lepsze zrozumienie wielokulturowych perspektyw psychologii i wybierz spośród szeregu specjalizacji, które odpowiadają Twoim indywidualnym zainteresowaniom i celom.

SpecjalizacjePsychologia stosowanaPsychologia edukacyjnaPsychologia ogólnaPsychologia zdrowiaRozwój i coaching liderówPsychologia społecznaUwaga dotycząca Licencjonowania

MS w psychologii nie jest programem licencjonowania i nie przygotowuje osoby do zostania licencjonowanym specjalistą od psychologii.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Przygotuj się do wejścia na szybko rozwijającą się dziedzinę psychologii przemysłowej i organizacyjnej (IO) jako praktyk IO, konsultant, trener korporacyjny lub menedżer ... [+]

Przygotuj się do wejścia na szybko rozwijającą się dziedzinę psychologii przemysłowej i organizacyjnej (IO) jako praktyk IO, konsultant, trener korporacyjny lub menedżer zasobów ludzkich w Walden's MS w programie Psychologia przemysłowa i organizacyjna. Skupiając się na praktycznym zastosowaniu w miejscu pracy, poznasz takie tematy, jak dynamika grupy, przywództwo, zarządzanie wydajnością i szkolenie pracowników, gdy zdobędziesz umiejętności wymagane do zbudowania bardziej produktywnych i efektywnych organizacji.

SpecjalizacjePsychologia konsultacyjnaOgólna praktykaZarządzanie zasobami ludzkimiMiędzynarodowy biznesRozwój i coaching liderówUwaga dotycząca Licencjonowania... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

W internetowym programie MS Walden w programie Psychologia rozwojowa zastosujesz teorię, badania i praktyki w dziedzinie psychologii rozwojowej do rzeczywistych ustawień. ... [+]

W internetowym programie MS Walden w programie Psychologia rozwojowa zastosujesz teorię, badania i praktyki w dziedzinie psychologii rozwojowej do rzeczywistych ustawień. Odkrywanie zajęć, które koncentrują się na bieżących tematach, takich jak wpływ technologii cyfrowej na rozwój człowieka i krytyczne problemy, z którymi borykają się populacje, takie jak społeczność LGBTQ i uchodźcy, wzmocni twoje zrozumienie interakcji między poznawczymi, fizycznymi, emocjonalnymi, społecznymi, zdrowotnymi. oraz kulturowe aspekty rozwoju, aby pomóc innym w pokonywaniu krytycznych wyzwań. Możesz także wybrać jedną z sześciu specjalizacji, aby dostosować studia do swoich celów zawodowych.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Program MS w kryminalistyce psychologicznej Walden University przygotowuje cię do zastosowania nowych, spostrzeżeń, umiejętności i perspektyw do różnych nieklinicznych ró ... [+]

Program MS w kryminalistyce psychologicznej Walden University przygotowuje cię do zastosowania nowych, spostrzeżeń, umiejętności i perspektyw do różnych nieklinicznych ról w obszarach takich jak cyberprzestępczość, kryminalna analiza i profilowanie przestępcze, terroryzm i rzecznictwo ofiar. Zbadaj czynniki biologiczne, psychologiczne i społeczne wpływające na zachowania przestępcze. Zastosuj podejścia i koncepcje psychologiczne, identyfikując przestępców, w tym nieletnich, w szerokim zakresie ustawień kryminalistycznych. Nasza różnorodność specjalizacji może dostarczyć wiedzy niezbędnej do wprowadzenia pozytywnych zmian w systemie prawnym. Specjalizacje

Criminal Justice (Self-Designed)Cyber ​​przestępstwaPrzemoc w rodzinieZagadnienia prawne w psychologii sądowejWojskowyPsychologia policyjnaSamodzielnie zaprojektowaneZachowanie przestępcy seksualnegoTerroryzmVictimologyUwaga dotycząca Licencjonowania... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, przygotowujesz się do egzaminu CPA, czy jesteś zainteresowany dalszą karierą w zakresie rachunkowości, program MS w Walden Uni ... [+]

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, przygotowujesz się do egzaminu CPA, czy jesteś zainteresowany dalszą karierą w zakresie rachunkowości, program MS w Walden University może pomóc Ci wzmocnić umiejętności analizy i podejmowania decyzji finansowych. Zaprojektowany, aby pomóc Ci w postępie w tym szybko zmieniającym się zawodzie, ambitny program obejmuje rachunkowość zarządczą, zarządzanie finansami, bieżące tematy oraz prawne i etyczne kwestie księgowe.

SpecjalizacjeRachunkowość dla profesjonalistyRachunkowość z naciskiem na CPASamodzielnie zaprojektowane

Akademia rachunkowości Walden University jest akredytowana przez ACBSP i zdobyła specjalistyczną akredytację księgową organizacji.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Przeznaczony dla osób, które chcą realizować szeroki zakres zawodów w szkołach wyższych, od wydziałów i stanowisk sztabowych do kluczowych stanowisk administracyjnych, pr ... [+]

Przeznaczony dla osób, które chcą realizować szeroki zakres zawodów w szkołach wyższych, od wydziałów i stanowisk sztabowych do kluczowych stanowisk administracyjnych, program Walden's MS w szkolnictwie wyższym koncentruje się na promowaniu sukcesu organizacyjnego i studenckiego. Zdobądź wiedzę o biznesie, zarządzaniu i kulturach organizacyjnych w szkolnictwie wyższym. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami dotyczącymi tworzenia środowisk edukacyjnych ukierunkowanych na uczniów. Wybieraj spośród szeregu specjalizacji opracowanych z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach i zainteresowaniach.

Możesz pracować nad swoim stopniem w tempie, które jest dla ciebie odpowiednie.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Od podstawowych programowania i sieci kursów dokształcania w wysokiej specjalizacji tego wymaga, MS Walden w programie Information Technology jest zaprojektowany, aby pom ... [+]

Od podstawowych programowania i sieci kursów dokształcania w wysokiej specjalizacji tego wymaga, MS Walden w programie Information Technology jest zaprojektowany, aby pomóc wejść i postęp w dziedzinie szybko rozwijającej IT. Będąc liderem w dziedzinie edukacji online, Walden oferuje aspirujących i doświadczonych specjalistów IT możliwość uczenia się w środowisku wirtualnym state-of-the-art gościnnie wirtualne laboratoria i ekskluzywną technologię MobileLearn® Walden.

Format kariery zabudowy tego programu pozwala zarobić Graduate Certificate w systemach informatycznych po ukończeniu pierwszych czterech kursów *, a następnie realizować Advanced Study w jednym z tych kierunków w żądanie:... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Dalsze zaangażowanie na rzecz zmian społecznych dzięki państwu członkowskiemu ds. Usług społecznych i ludzkich z Walden. Poprzez profesjonalnie ukierunkowany program nauc ... [+]

Dalsze zaangażowanie na rzecz zmian społecznych dzięki państwu członkowskiemu ds. Usług społecznych i ludzkich z Walden. Poprzez profesjonalnie ukierunkowany program nauczania online, interaktywne studia przypadków i symulacje oraz interdyscyplinarne podejście, możesz przygotować się do zaspokajania potrzeb osób, społeczności i organizacji w kontekście globalnym. Koncepcje i teorie powstają dzięki wykorzystaniu animowanych studiów przypadków i symulowanej społeczności. Będziesz badał problemy charakterystyczne dla wsparcia dla ludzi i usług społecznych, uzyskując dostęp do wielu organizacji, aby zrozumieć możliwe strategie i rozwiązania.

Dzięki szerokiej gamie specjalizacji do wyboru możesz skupić się na swoich zainteresowaniach i celach oraz rozwinąć umiejętności, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Dowiedz się więcej o działalności gospodarczej, przywództwa i komunikacji niezbędnych do zarządzania różnych zespołów i projektów, pomagając organizacji osiągnięcia jej c ... [+]

Przewiduje się, że zapotrzebowanie na specjalistów, którzy potrafią zrozumieć praktyk i zasad zarządzania projektami będzie miało dramatyczny wzrost w najbliższej przyszłości. Walden Master of Science programu Project Management może nauczyć cię firmy, przywództwa i komunikacji niezbędnych do zarządzania różnorodnych zespołów i projektów, pomagając organizacji osiągnięcia jej celów strategicznych. Walden University został zatwierdzony jako zarządzanie projektami świadczenia usług szkoleniowych przez Project Management Institute (PMI). Jako PMI Registered Education Provider (REP), Walden University zgodziła się przestrzegać kryteria zapewnienia jakości ustanowiony przez PMI. Magister Project Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia najważniejszych potrzeb pracodawców we współczesnym świecie i może pomóc zdobyć mandaty, które są potrzebne do przodu w swojej karierze. Rejestrując się w MS Project Management Program masz możliwość: • Skoncentruj się na tradycyjne narzędzia zarządzania i stosuje je w zarządzanie projektem technicznej strony. • Dowiedz się na temat zarządzania ryzykiem na poziomie projektu, jak również zrozumieć, o jej dostosowanie do strategii organizacyjnej ryzyka. • Wzmocnienie praktycznych, teoretycznych i umiejętności analitycznych do konstruktywnego zarządzania projektami w wielu branżach i dziedzinach. • Użyj nauczania na odległość doświadczenia w miejscu pracy i zwiększyć zdolność zarządzania projektami w całej granice dyscyplin, organizacyjnych i geograficznych. ... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Nabycia strategicznych, organizacyjnych, zarządczych i analitycznych umiejętności, które motywują i jechać dzisiejszej pracy. ... [+]

Nabycia strategicznych, organizacyjnych, zarządczych i analitycznych umiejętności, które motywują i jechać dzisiejszej pracy. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz lub chcą awansować do wyższej roli wykonawczej, MS Walden University w Human Resource Management daje praktyczną wiedzę, która może pomóc Ci stać się bardziej skuteczne specjalista HR.

Opracowany przez ekspertów w tej dziedzinie, ten program jest w pełni zgodne z zalecanym programem Towarzystwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM) oraz oferuje program ogólne i trzy specjalizacje kariery koncentruje się uzupełniać swoje cele zawodowe.

Specjalizacje (Oprócz programu ogólnego)

Funkcjonalna Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Integracja funkcjonalna i strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi Strategia organizacyjna ... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Rozwijaj swoją karierę w biznesie, organizacji non-profit lub w sektorze publicznym, rozwijając swoje umiejętności menedżerskie dzięki programowi zarządzania Walden Unive ... [+]

Rozwijaj swoją karierę w biznesie, organizacji non-profit lub w sektorze publicznym, rozwijając swoje umiejętności menedżerskie dzięki programowi zarządzania Walden University . Ten program przygotowuje Cię do osiągnięcia profesjonalnych celów, dostarczając Ci wiedzy z całego świata, która pomoże Ci skutecznie zarządzać projektami i skutecznie prowadzić zespoły. Naucz się integrować i dostosowywać procesy i systemy organizacyjne, a także motywować pracowników do przekraczania wyzwań i celów odpowiadających dzisiejszym dynamicznym środowiskom pracy.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)Zarządzanie służbą zdrowiaZarządzanie zasobami ludzkimiPrzyw... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Zapoznaj się ze strategiami skutecznego zarządzania organizacją non-profit w MS Walden University w programie Nonprofit Management and Leadership. ... [+]

Zapoznaj się ze strategiami skutecznego zarządzania organizacją non-profit w MS Walden University w programie Nonprofit Management and Leadership. Od zbierania funduszy po rekrutację wolontariuszy, program ten uwzględnia potrzeby i obawy współczesnych organizacji non-profit. Poszerz swoją wiedzę na temat organizacji non-profit poprzez międzynarodowe tematy i koncepcje uwzględnione w trakcie zajęć i poznaj umiejętności zarządzania - w tym budżetowanie - że organizacje non-profit polegają na wykonywaniu swoich misji. Odkryj, w jaki sposób możesz promować pozytywne zmiany społeczne dzięki temu magisterskiemu online.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)

... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Niewiele zawodów wymaga głębokości i zakresu wiedzy, umiejętności i zdolności kierowników kryzysowych, którzy mogą zostać wezwani do współpracy z osobami reagującymi na n ... [+]

Niewiele zawodów wymaga głębokości i zakresu wiedzy, umiejętności i zdolności kierowników kryzysowych, którzy mogą zostać wezwani do współpracy z osobami reagującymi na nie, wpływania na politykę publiczną lub ochrony dzielnic przed katastrofami. W programie Walden's MS in Emergency Management możesz zdobyć zaawansowane umiejętności szkoleniowe i przywódcze niezbędne do prowadzenia akcji ratowniczych i opracowania planów zapobiegania katastrofom i reagowania. Program oferuje szereg specjalizacji, a także możliwość przygotowania się do uzyskania certyfikatów z Emergency Management Institute FEMA.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)Zaprojektowany samo... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Walden University

Przygotuj systemy informacji na poziomie wyższym i stanowiska kierownicze w zakresie technologii w szerokim zakresie korporacyjnych, rządowych, edukacyjnych i non-profit. ... [+]

Przygotuj systemy informacji na poziomie wyższym i stanowiska kierownicze w zakresie technologii w szerokim zakresie korporacyjnych, rządowych, edukacyjnych i non-profit. Łącząc zajęcia z zarządzania i zaawansowane szkolenia IT, program Master of Information Systems Management (MISM) firmy Walden przygotowuje Cię do:

Oceniaj, projektuj i zarządzaj systemami informatycznymi kluczowymi dla dzisiejszych firm.Prowadzić zespoły interdyscyplinarne i inicjatywy IT w celu spełnienia kluczowych celów organizacyjnych.Awans na stanowiska kierownicze.

Zaprojektowany, aby szybko i tanio budować swoją karierę informatyczną, program ten pozwala również na uzyskanie Graduate Certificate in Information Systems po ukończeniu pierwszych czterech kursów. *... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Poznaj strategie tworzenia i wdrażania programów i projektów promujących pozytywne zmiany społeczne za pośrednictwem programu Master of Public Administration (MPA) Walden ... [+]

Poznaj strategie tworzenia i wdrażania programów i projektów promujących pozytywne zmiany społeczne za pośrednictwem programu Master of Public Administration (MPA) Walden University . Zdobywaj umiejętności zarządzania i organizacyjne, badając, w jaki sposób administracja polityką może pozytywnie wpływać na zaniedbane populacje. Przeanalizuj obecne badania w tej dziedzinie, gdy będziesz się promował współpracę między agencjami i departamentami.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)

Sprawiedliwość karnaZarządzanie awaryjneGlobalne przywództwoPolityka zdrowotnaPolityka bezpieczeństwa wewnętrznego i koordynacjaMiędzynarodowe organizacje pozarządowe ... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Walden University Master of Public Policy (MPP) Walden University może pomóc przygotować się do wprowadzenia zmiany społecznej poprzez skuteczną politykę publiczną. ... [+]

Walden University Master of Public Policy (MPP) Walden University może pomóc przygotować się do wprowadzenia zmiany społecznej poprzez skuteczną politykę publiczną. Zbadaj sposoby oceny, wdrożenia i tworzenia skutecznych zmian polityki w sektorze prywatnym i publicznym. Ten program oferuje wiele specjalizacji, dzięki czemu można dostosować swoje zajęcia do celów zawodowych. Przygotuj się na karierę w lokalnej, stanowej lub federalnej agencji rządowej lub w organizacji non-profit lub korporacyjnej.

Specjalizacje (oprócz Programu ogólnego)

Sprawiedliwość karnaZarządzanie awaryjneGlobalne przywództwoPolityka zdrowotnaPolityka bezpieczeństwa wewnętrznego i ko... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Walden University

Rozwiń swoją karierę szybciej, dzięki programom Edukacji Specjalistycznej Walden University (EdS). Te programy EdS przygotowują Cię do pełnienia nowych ról przywódczych, ... [+]

Rozwijaj swoją karierę szybciej, zdobywając wykształcenie online na Walden University . Nasze programy EdS mogą przygotować Cię do pełnienia nowych ról przywódczych, gdy przygotowujesz doktorat, jeśli tak wybierzesz.

Dołącz do ponad 100 nauczycieli stanu w roku, którzy wybrali Walden University aby uzyskać stopień wykształcenia. Dzięki Walden's Lifelong Learning Pathway uczniowie większości naszych doktorantów W programach Edukacyjnych, Doktora Edukacji (EDD) i Szkolnictwa Specjalistycznego (EdS) odbywa się wiele takich samych kursów początkowych. Możesz rozpocząć naukę w jednym z naszych studiów podyplomowych lub doktoranckich i przejść do innego programu studiów, co oszczędza czas i pieniądze.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
39 - 96 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education