Read the Official Description

Mordechai D. i Monique C. Katz School na Yeshiva University dają uczniom możliwość kontynuowania swoich intelektualnych i zawodowych zajęć i stają się częścią jednego z 80 najlepszych amerykańskich uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych oraz 5 najlepszych w Nowym York City. Katz School jest zaangażowana w dostarczanie światowej klasy edukacji w rozwijających się i rozwijających się dyscyplinach, aby połączyć studentów z liderami myśli i pracodawców w Nowym Jorku i poza nią oraz stworzyć wzorowe doświadczenie studentów i wykładowców.

Nasze programy skupiają się na STEM, danych i projektowaniu, naukach o zdrowiu i podobnych wschodzących i rozwijających się zawodach, które są przekształcane przez innowacje technologiczne. Yeshiva University jest akademicką siłą napędową i zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Wyjątkowa edukacja

Niezależnie od tego, czy odbywają się w kampusie, czy w Internecie, zajęcia prowadzone są przez wyjątkową grupę wykładowców na pełny etat i praktyków, z których każdy kieruje się zasadami dobrej jakości. Zamiast polegać na testach i egzaminach, kursy są często oparte na projektach, więc uczniowie są oceniani na podstawie tego, co budują i robią. W rezultacie, absolwenci studiów z portfolio pracy, które dadzą im przewagę na rynku pracy. Wydział rozpoznaje także kluczową rolę technologii w umożliwianiu organizacjom cyfrowym i bogatym w dane, a zatem włącza do swoich kursów najnowsze oprogramowanie i sprzęt laboratoryjny.

Yeshiva University" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Doświadczenie, które się liczy

Rzucamy wyzwanie każdemu z naszych studentów i wykładowców, aby kierowali się wartościami - życzliwością, uczciwością, wspaniałomyślnością, uczciwością i sprawiedliwością wobec innych - i pozostawieniem świata trochę lepszego, niż go znaleźli. Jesteśmy oddani przekonaniu, że liczy się nie tylko cel podróży, ale także wartości, które przynosimy do podróży.


Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Yeshiva University

3 ... [+]

3

[-]
Stany Zjednoczone New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 21 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Katz School Office of Enrollment
Address
215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 (917) 326-4870