Przeczytaj oficjalny opis

World Executive Education Institute

Najlepsze kwalifikacje online w zasięgu ręki

Firma WEEI powstała, aby zapewnić profesjonalistom rzadkie możliwości zdobycia kwalifikacji podyplomowych na prestiżowych międzynarodowych uniwersytetach. Utrzymujemy partnerstwo z różnymi instytucjami szkolnictwa wyższego w celu dostarczania całych programów studiów online za pośrednictwem najnowocześniejszych systemów pedagogicznych i nowoczesnych technologii.

Dzięki WEEI studenci mogą się zalogować i ukończyć pracę w dowolnym momencie, a ich postępy w nauce są ustalane według własnego harmonogramu i stylu uczenia się. Wszystkie nasze programy są branżowe i profesjonalnie związane z poprawą społeczeństwa jako całości.

Nasza misja:

Naszym celem jest inspirowanie profesjonalistów z całego świata do aspirowania do szkolnictwa wyższego. Świadomość kulturowa, komunikacja i światowe przywództwo są naszymi mocnymi stronami w tym przedsięwzięciu. Zglobalizowany sposób myślenia jest niezbędny zarówno dla rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Nasza edukacja w stylu europejskim przygotowuje studentów o globalnej świadomości zakorzenionej w kosmopolityzmie.

Nasze programy:

Rozumiemy, że uczymy tych, którzy są aktywni w swojej karierze i życiu zawodowym. Dlatego proces akademicki został skondensowany do zasadniczych punktów, które można zastosować zarówno praktycznie, jak i profesjonalnie. Nasz zespół akademicki projektuje i wdraża najodpowiedniejsze materiały na każdym kursie w celu zapewnienia skutecznego postępu.

Akredytowana jakość:

W WEEI staramy się projektować najbardziej odpowiednie dla branży kursy, które odpowiadają międzynarodowym wymaganiom zawodowym. Nasza jakość dostaw jest zatwierdzona przez wiele międzynarodowych testów porównawczych. Odzwierciedla to nasze zaangażowanie na rzecz studentów i wykładowców.

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć twoje cele akademickie.

Akredytacja

Edukacja wysokiej jakości powinna być przejrzysta i akademicko zatwierdzona przez różne instytucje międzynarodowe. Chociaż nie jesteśmy akredytowani przez amerykańską CHEA, wszystkie nasze instytucje partnerskie są uznawane przez ich rządy i licencjonowane przez ich ministerstwa edukacji. WEEI niezależnie utrzymuje również następujące standardy jakości. Dzięki temu kwalifikacje są powszechnie szanowane na całym świecie.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

Europejskie Centrum Niezależnej Certyfikacji w zakresie e-learningu (ECICEL) jest międzynarodową organizacją zawodową zarządzaną przez Radę i oficerów; została ustanowiona w celu zwiększenia profesjonalizmu poprzez utrzymanie standardów programów na odległość, a także doskonalenie ich. Po uzgodnieniu przez Radę w 2013 r. Procedury akredytacji ECICEL zostały zmienione w celu ujednolicenia jego kryteriów, przy jednoczesnym uwzględnieniu krajowych kryteriów odniesienia. Przewodniczący ECICEL, skarbnik i sekretarz są wybierani co roku spośród członków akredytowanych. Członkowie kooptowani, dobrze rozpoznawalni w zawodzie oraz członkowie wybrani przez akredytowanych dostawców, tworzą radę. Rada powołuje akredytowany panel. Członkowie panelu są odpowiednio wykwalifikowani z doświadczeniem, niezależnością i wiedzą specjalistyczną w zakresie kształcenia i szkolenia na odległość.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Jesteśmy zatwierdzeni przez Stowarzyszenie Uniwersytetów Europy Wschodniej. EEUA została założona w 2010 roku przez uniwersytety Europy Wschodniej w celu opracowania systemu szkolnictwa wyższego jako globalnego domu dla studentów zagranicznych. Dzisiaj EEUA jednoczy międzynarodowych specjalistów HigherEd z całego świata i służy jako inicjator, facylitator i zwolennik internacjonalizacji HigherEd w zakresie współpracy uniwersyteckiej i długoterminowych partnerstw. IUNC zaczęło się od Eurazji, a następnie rozprzestrzeniło się na cały świat. Do znanych członków należą Moskiewski Uniwersytet Państwowy, Państwowy Uniwersytet Gomel, Kazański Uniwersytet Federalny i Południowo-zachodni Uniwersytet Stanowy w Kursku.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI jest certyfikowany przez ISO 9001, który jest zdefiniowany jako międzynarodowa norma, która określa wymagania dla systemu zarządzania jakością (SZJ). Organizacje używają tego standardu, aby wykazać zdolność do konsekwentnego dostarczania produktów i usług, które spełniają wymagania klientów i przepisów. Jest to najpopularniejszy standard w systemie ISO i jedyny standard w serii, do którego organizacje mogą się certyfikować.

Instytucje partnerskie

Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej

Federalna finansowana przez państwo instytucja edukacyjna szkolnictwa wyższego „Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej” jest jednym z najstarszych rosyjskich centrów ekspertów finansowych, ekspertów prawa finansowego i jest uważana za wiodącą instytucję szkolnictwa wyższego kształcącą ekonomistów w Rosji i krajach WNP. Zostało założone sto lat temu. Absolwenci uniwersytetów programów finansowych i ekonomicznych z najlepszymi przewagami konkurencyjnymi w Rosji i za granicą. Członkowie rządu Federacji Rosyjskiej, ministrowie finansów, uznani decydenci i biznesmeni, osoby publiczne i uczeni należą do elitarnych absolwentów uniwersytetu. Uniwersytet nawiązał partnerskie stosunki z 90 zagranicznymi uniwersytetami, instytucjami edukacyjnymi, ośrodkami badawczymi, instytucjami finansowymi i bankami z 50 krajów świata.

123506_Media_574777_smxx.png

Uniwersytet Shenzhen, Chiny

Uniwersytet w Shenzhen jest jednym z wiodących uniwersytetów w Chinach założonym w 1983 roku. Jest akredytowany przez Radę Stanu Chińskiej Republiki Ludowej i jest finansowany przez samorząd miejski Shenzhen. Uniwersytet zapisał się po raz pierwszy w tym samym roku, co Deng Xiaoping nazwał „Shenzhen Speed”. Deng został również nazwany „ojcem uniwersytetu w Shenzhen”. Uważany jest za najszybciej rozwijający się uniwersytet w Chinach, a także jeden ze „100 najlepszych uniwersytetów w Chinach” i jeden z najlepszych uniwersytetów, który znajduje się na liście najlepszych uniwersytetów na świecie . Słynny absolwent Ma Ma Huateng, założyciel i dyrektor generalny Tencent. Od 2017 r. Uniwersytet skoncentrował nauczanie zorientowane na badania i zainwestował znaczne środki w zapewnienie najnowocześniejszych laboratoriów badawczych. W 2017 r. Budżet na badania wyniósł 9 705 000 milionów RMB. W 2006 r. Akredytowano trzy wydziały, które oferują doktorat. stopnie.

123507_154426701-310x212.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


World Executive Education Institute

Międzynarodowy program ekonomii politycznej oferuje edukację ukierunkowaną na pomaganie ludziom w osiągnięciu sukcesu w dynamicznej globalnej sile roboczej. Umiejętności ... [+]

Doktor online ds. Międzynarodowej ekonomii politycznej

Międzynarodowy program ekonomii politycznej oferuje edukację ukierunkowaną na pomaganie ludziom w osiągnięciu sukcesu w dynamicznej globalnej sile roboczej. Umiejętności te obejmują krytyczne myślenie, znajomość wielu kultur i kontekstów kulturowych, rygorystyczne umiejętności badawcze oraz umiejętność skutecznego komunikowania się w różnych środowiskach. Studenci będą przygotowani na stanowiska analityczne i administracyjne w sektorze publicznym, non-profit i prywatnym związane ze sprawami międzynarodowymi. Do ukończenia jest w sumie 9 kursów 36 modułów. Program zakończy się niezależną tezą badawczą. Studenci będą mieli również możliwość publikowania artykułów w czasopismach pod kierunkiem naszych doświadczonych wydziałów.... [-]

Stany Zjednoczone Pasadena
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
15 - 20 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
World Executive Education Institute

Organizowane przez World Executive Education Institute światowej klasy kwalifikacje DBA Rosyjskiego Uniwersytetu Finansowego poszerzą twoje możliwości zarządzania o globa ... [+]

Online Doctor of Business Administration (DBA)

Organizowane przez World Executive Education Institute światowej klasy kwalifikacje DBA Rosyjskiego Uniwersytetu Finansowego poszerzą twoje możliwości zarządzania o globalną perspektywę. Nasz program jest skonstruowany tak, aby elastycznie pasować do harmonogramu z niezależnymi badaniami online. Każdy z dziewięciu kursów składa się z 4 modułów (każdy z około jednego tygodnia studiów), co daje 36 międzynarodowych modułów plus 35 000–50 000 słów pracy magisterskiej. Proces pracy dyplomowej trwa zwykle 6–10 miesięcy. Ostateczne kwalifikacje DBA przyznaje Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej. To kwalifikacje zawodowe, które poprawią twoją ścieżkę kariery.... [-]

Stany Zjednoczone Pasadena
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
15 - 20 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

World Executive Education Institute